>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

M 0

metalzul86

Użytkownik
Witam, zastanawiam się nad rozpoczęciem gry w Tobet. Ale najpierw prosił bym by ktoś pomógł mi wyjaśnić taką kwestie:
&quot;Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet.
&quot;
Czyli oznacza to że całą startową sumę (wraz z bonusem) muszę postawić w całości trzy krotnie po kursie 1,80 ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tak , ale nie musisz w całości, możesz grać po 5zł
masz powiedzmy 200zł (z bonusem) to mozesz 3x po 200zł zagrac jak i 60x po 5zł
i pamiętaj ze to maja byc treble (3 zdarzenia)
 
M 0

metalzul86

Użytkownik
Dzięki za szybką odpowiedz ????
Ale nie powinno być 60x po 10 zł a nie po 5 zł ? Bo zakładów po 5 zł za taką sumę startową z tego co rozumiem wyszło by 120.
 
A 0

avrukh

Użytkownik
Ja mam raczej złą opinię o tym bukmacherze. Złożyłem zakład na to, że pewien piłkarz nie dostanie kartki w meczu. Gracz ten jednak był kontuzjowany i nie wystąpił w czasie tego spotkania. Otrzymałem zwrot, co było logiczne i nie to mnie od nich odrzuciło, ale to, że zleciłem po tym wszystkim wypłatę do banku i ... anulowali ją oraz zamknęli konto. Ponad dwa miesiące musiałem się tłumaczyć, czemu konto u buka jest zarejestrowane na kogoś innego niż konto bankowe, które należało do mojego brata z tym samym nazwiskiem. Na tę chwilę wygląda na to, że uzyskałem spowrotem dostęp do konta, więc zleciłem ponownie wypłatę... Cóż, zobaczymy czy teraz kasa dojdzie bez problemów ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja mam raczej złą opinię o tym bukmacherze. Złożyłem zakład na to, że pewien piłkarz nie dostanie kartki w meczu. Gracz ten jednak był kontuzjowany i nie wystąpił w czasie tego spotkania. Otrzymałem zwrot, co było logiczne i nie to mnie od nich odrzuciło, ale to, że zleciłem po tym wszystkim wypłatę do banku i ... anulowali ją oraz zamknęli konto. Ponad dwa miesiące musiałem się tłumaczyć, czemu konto u buka jest zarejestrowane na kogoś innego niż konto bankowe, które należało do mojego brata z tym samym nazwiskiem. Na tę chwilę wygląda na to, że uzyskałem spowrotem dostęp do konta, więc zleciłem ponownie wypłatę... Cóż, zobaczymy czy teraz kasa dojdzie bez problemów ????
Nie wiem czemu masz pretensje, skoro łamiesz regulamin.
Niedozwolone jest, wypłacanie pieniędzy na konto osoby trzeciej.
 
A 0

avrukh

Użytkownik
Hmm, to było tak dawno, że mogę nie pamiętać szczegółów, ale zdaje się, że pieniądze wypłacałem już na swoje konto - jedynie wpłaciłem je na buka od brata.

A po wytłumaczeniu wszystkiego konto co prawda odblokowali, ale zmienilli wszystkie dane na te brata ????
 
C 0

chmura

Użytkownik
Osobiście odradzam gre za pośrednictwem Tobeta.
W meczu Polonia Bytom - Legia Warszawa z dnia 26.11.2010 wytypowałem łączną ilośc bramek w zakresie 0-1. Mecz zakończył się wynikiem 0:1, a więc typ poprawny.
Według Tobeta - błędny. Dziś, po 2 dniach upomniałem się. Co prawda dostałem zwrot kasy, lecz duży niesmak pozostaje. Czy przez 2 dni żaden inny gracz poza mną nie wniósł zastrzeżen co do rozliczenia tego spotkania?

A może liczą, że początkujący gracz (jakim jestem) nie skapnie się.

Screenu felernego kuponu załączyć nie mogę, gdyż jestem nowy, lecz zainteresowanym chętnie wyślę go na maila.


Miałem wrażenie, że niektóre z moich poprzednich typów również zostały źle rozliczone, lecz najczęściej gralem live, na zdarzenia typu &quot;kto zdobędzie ostatni punkt w trzeciej tercji&quot; i teraz już nie dojdę do tego jak było naprawdę.

Pozdrawiam,
Marcin
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
ja tam jestem zadowolony z tego bukmachera a jedyny błąd co kiedyś popełnili to na moją korzyść bo dałem w meczu że dany zespół strzeli gola (chyba Polonia Warszawa) a ta ekipa nie strzeliła a zaliczyli mi typ jako wygrany ale nie chodzi tu o to tylko że nie mam właśnie żadnych problemów z wpłatą i wypłatą
 
K 8

korjaww

Użytkownik
Tobet ogolnie jest fajny, szkoda ze nie ma handicapow azjatyckich, czasami oferta na tenisa pozostawia troche do zyczenia no i wyplaty na mb - tylko 1x w miesiacu za darmo :/.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
rozumiem iz to tymczasowy blad z tymi rozliczonymi meczami snookerowymi , w ktorych jeszcze beda grac 2 sesje ? ????
Biorąc pod uwagę Twój staż to wątpię, że to możliwe ale...
może grałeś zakład na daną sesję albo tylko do któregos freame&#39;a? Tobet kiedyś oferował takie zakłady.
Jeśli nie to napisz do nich info. Szybko poprawią a może i jakiś skromny bonus dostaniesz za zgłoszenie błędu ????
 
R 13

reward

Użytkownik
Tobet.com na duży PLUS
Bukmacher Tobet.com to profesjonaliści... szybkie rozliczanie kuponów... a co najważniejsze wypłata z konta zatwierdzona i zlecona po 3 godzinach od jej dyspozycji, więc jak dotąd Tobet.com w czołówce firm bukmacherskich... POLECAM.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Co do Tobet, szybkie wypłaty, ale katastrofalna pomoc techniczna, przynajmniej w moim przypadku. Jutro idę do pracy, wiec lecę spać, ale jutro zedytuje posta i wkleję wam korespondencje.
Edit:
info: Prosimy poczekać na odpowiedź operatora.
info: Czat rozpoczęty &#39;Dawid&#39;
Dawid: Witamy na Live Chat w Tobet.
xxx: Witam, chciałbym odblokowac konto.
Dawid: Prosze o moment
xxx: Ok.
Dawid: Zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gry oraz wymogami bezpieczenstwa konieczne bedzie przyslanie wyjasnienia na adres [email protected] dlaczego chce Pan ponownie aktywowac swoje konto Tobet.
Dawid: Wyslemy wówczas Panska prosbe do odpowiedniej osoby, która skontaktuje sie z Panem osobiscie w tej sprawie.
xxx: Hmm, a dlaczego nie może Pan od ręki tego uczynić ? Przy założeniu blokady, nie poinformowaliście mnie, że podczas odblokowania będę musiał gdzie kolwiek pisać. Zapytaliście się o czas (podał chyba 6 miesięcy, które już dawno minęły). I po tym czasie, z rozmowy z wami, wynikało że wystarczy zwykły kontakt.
Dawid: Niestety nie bede w stanie otworzyc Panskiego konta. Uczynic to moze jedynie nasz Dzial Bezpiczenstwa. Bardzo wiec prosze o wyslanie emaila z wyjasnieniami na w/w adres
xxx: w języku Polskim czy Angielskim mam napisać owego maila ?
Dawid: Moze Pan oczywiscie napisac w jezyku polskim
xxx: A jaki będzie przybliżony czas oczekiwania na odpowiedź ?
Dawid: Nasz Dzial Bezpiczenstwa nie pracuje w weekend, tak wiec Panskie konto zostanie aktywowane w poniedzialke z samego rana
xxx: Dobra, to wszystko co chciałem wiedzieć.
xxx: Dziękuje za rozmowe, i życze miłęgo dnia.
xxx: Pozdrawiam.
Dawid: Prosze uprzejmie
info: Prosimy poczekać na odpowiedź operatora.
info: Czat rozpoczęty &#39;justyna&#39;
justyna: Witamy na Live Chat w Tobet.
justyna: W czym mogę pomóc?
xxx: Witam, chcialbym odblokowac konto o nicku xxx.
justyna: Proszę skontaktować się w tej sprawie z naszym Działem Bezpieczeństwa
justyna: W tym celu nalezy przesłać wiadomość email na adres [email protected]
xxx: Juz sie kontakowalem, rozmawialem z &quot;Dawid&quot; w piatek
xxx: zrobilem co napisal, i na do widzenia napisal mi ze dzis rano zostanie konto odblokowane
xxx: Jednak nie zostalo, dalej jest zablokowane i zadnej odpowiedzi z security nie otrzymalem.
justyna: Musi Pan zaczekac na wiaodmośc z Działu Bezpieczeństwa
justyna: Niestety ale nic więcej nie mogę zrobić w tej sprawie
xxx: W takim razie, prosze o informacje, dlaczego oszukujecie, na temat terminów pracy działu security ?
justyna: Dziął Bezpieczeństwa pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
justyna: Być może Pańska wiadomość do nich nie dotarła dlatego prosze przesłac jak raz jeszcze
xxx: Mam 2 rozmowy czatu, zapisane, wyslane na maila. 1 jak blokowalem konto. Wtedy nikt mi nie napisal, ze bedzie trzeba wysylac specjalne oswiadczenie dlaczego chce odblokowac. A drugie po 6 miesiacach, z rozmowy piatkowej, w ktorej zostalem zapewniony ze konto zostanie odblokowane dzis rano.
justyna: Przykro mi ze wzgledu na opóźnienie
justyna: Przperaszamy Pana za wszelkie nieprzyjemnosci z tym związane
xxx: Dobrze dziekuje za informacje, poczekam jeszcze do jutra, i najwyzej odpuszcze sprawe, idac do konkurencji. Pozdrawiam

Po czym dostałem we wtorek maila:
Witam,
Bardzo prosimy o wysłanie kopii bądź skanu następujących dokumentów:
•paszportu lub dowodu osobistego
• prawo jazdy
•karty kredytowej jeśli masz zamiar z niej korzystać
bądź dodatkowo:
•kopii rachunku (np. za gaz lub telefon), wystawiony w okresie trzech
ostatnich miesięcy (nie honorujemy rachunków za telefony komórkowe).
Zeskanowane dokumenty proszę o przesłanie na e-mail [email protected]
Agnieszka,

Witam,

Na początku zadam pytanie, czy poważnie podchodzicie do sprawy ? Zapytałem się na Live chat o odblokowanie konta, konsultant &quot;Dawid&quot; odpisał mi, abym wysłał maila i &quot;W PONIEDZIAŁEK RANO ZOSTANIE ONO ODBLOKOWANE&quot; (w razie co, mam owy przebieg czatu na mailu). Nie dość że odpisaliście później, to jeszcze wymagacie ode mnie dodatkowych dokumentów. Dlaczego od razu na czacie nie zostałem o tym poinformowany ? Ponadto gdy konto było aktywne, dokonywałem wpłat i wypłat na swoje konto bankowe. Idąc dalej, najprawdopodobniej przy pierwszej wypłacie, chyba wysyłałem wam już scan dowodu, prawa jazdy nie posiadam, nie zamierzam korzystać z karty kredytowej, a jedynie z konta osobistego i przelewow24. I kopii rachunku też nie posiadam, gdyż żaden z rachunków nie jest wystawiany na mnie. Tak więc proszę o odblokowanie konta, i na przyszłość informowanie klientów Tobet o tym, że będą musieli taki wielki proces weryfikacji przechodzić w celu odblokowania konta ..

Pozdrawiam,
xxx

Witam,
Proszę o skan dokumentu tożsamości wtedy będziemy mogli otworzyć Pana
konto ponownie.

I to wszystko, wysłałem screen konto odblokowali, gdyby wcześniej na czacie nie zwalili sprawy, bym szybciej owe konto odblokował.
 
E 0

emdoka

Użytkownik
Witam
Na wstepie napisze ze nigdy nie korzystalem z bonusow wiec prosze o troche wyrozumialości.
Wiem,że zasady obrotu sa objasnione nawet na tej stronie,ale wciaz mam kilka watplwosci.
Do sedna:
Wpłacilem na Tobet 420zł jednak cala tą sume przegrałem.Po paru dniach do zerowego stanu konta dodano mi 147zł bonusu.
Zeby odblokować swoje srodki musze postawić wpłaconą kwote plus bonus (przypominam ze na koncie miałem sam bonus).
Cału bonus postawilem na pojedynczy zaklad,ktory okazał sie trafny.
Na chwile obecna mam 433zł.
I co teraz?.Moge sobie dopłacić 134zł,aby na koncie mieć 567zł czyli tyle ile potrzeba by zaczac obracac bonusem (3 razy)?
Czy moge postawić za np całośc i w razie wygranej (ktora przekraczałaby 567zł załóżmy o symboliczne 3zl) zaczać obracać bonus a 3zł wypłacić?
Co gdy przy pierwszej probie obrotu bonusem zagram za całość (567zł) i przegram? Moge to co zostało na koncie wypłacić?
Jak widzicie mam kilka watpliwości i jesli bylby ktoś w stanie pomoć to dziękuje.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom