>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Ja tak chciałbym zapytać ... Jeśli bym grał grubo jakąś progresję np :
Próg 1 - 100 zł
Próg 2 - 300 zł
Próg 3 - 900 zł
Próg 4 - 2700 zł
I by mi w miarę dobrze szło ... To przy takich stawkach już są limity lub Tobet może w jakiś sposób mi zablokować konto , że nie bd mógł już na nim grać lub co gorsza wypłacić pieniędzy ? I czy proszą o Scrin dowodu - przy wypłacie do 1000 zł ( oczywiście 18 mam ) ??
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Nie powiedziałeś nic o tym co za zdarzenia chciałbyś grać. Na największe ligi te progi które napisałeś to bez problemów przynajmniej na początek(dopóki byś ich mocno nie ograł) . Natomiast np 2 ligi tureckiej za prawie 3k tam nie zagrasz. Co do dowodu to mają takie prawo zapisane w regulaminie ale jakieś 2-3 lata temu nie chcieli ????
 
K 0

kibic49

Użytkownik
Siatkówka w TOBET
Czy w ofercie TOBET-u LIVE jest dużo siatkówki ONLINE??? Chciałbym założyć sobie konto i obstawiać siatkówkę (bądz piłkę reczną) online. Czy jest tego dużo w ofercie???
Pozdrawiam.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
tobet ma wedlug mnie dosc uboga oferte live, co tyczy sie tez siatkowki
natomiast dzis wypłatę na moneybookers otrzymalem w niecale 3 minty!!!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Akurat sprawa siatkówki live jest w ogóle dość uboga i tobet niczym się nie wyróżnia na tle innych bukmacherów. Co prawda w najlepszym na świecie buku live bet365 jest większa oferta z siatki na live, ale to również nie imponuje.
Najczęściej oferty dużo jest w trakcie dużych imprez, jak MŚ czy ME. Z ligowych to najczęściej wystawiane są szlagiery, albo po 1-2 dwóch meczach na kolejkę.
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
witam dzisiaj zalozylam tam konto wplacilam 2000 i zagralem kurs 6.5 w meczu uli radwanskiej zaklad wszedl na koncie zrobiilo sie 13000 przy nastepnym meczu tenisowym po 30 minutach konto bylo zablokowane dostalam emial i na czacie ze chodzi o weryfikacje wyslalm dowod i scan wplaty po godzinie zazadali prawa jazdy i rachunku bankowego tez im wyslalam po chwili zadzwonili w celu weryfikacji przy ostatnim pytaniu jakie zawieralam zaklady ostatnie, pani weryfikujaca rozlaczyla sie dodam ze telefon byl z zastrzezonego numeru po chwili przyszla mi na emial taka informacja Witam,


Niestety konto pozostanie zamknięte.

1.4 Osoba zakładająca konto Tobet musi podać swoje prawdziwe imię i
nazwisko.
1.5 Konto Tobet jest kontem osobistym i tylko jego posiadacz ma prawo
logować się do niego. Tobet nie ponosi odpowiedzialności za szkody
wynikłe z użycia konta przez osobę niepowołaną. Posiadacz konta ma
obowiązek zachować hasło i nazwę użytkownika w tajemnicy i nie
powinien udostępniać tych informacji osobom trzecim. Kwota każdego
zakładu zawartego z użyciem właściwych posiadaczowi konta danych
bezpieczeństwa zostanie pobrana z jego konta. Jeżeli posiadacz konta
podejrzewa, iż nazwa użytkownika i hasło znalazły się w posiadaniu
osoby niepowołanej, powinien natychmiast powiadomić o tym Tobet, aby
otrzymać nowe dane bezpieczeństwa.
Posiadacz konta nie może zawierać zakładów w imieniu innej osoby. Tobet
zastrzega sobie prawo do anulowania każdego zakładu zawartego przez
osobę trzecią.

1.6 Uz.ytkownik Tobet jest odpowiedzialny za podanie prawidłowych danych
osobowych i kontaktowych (imienia i nazwiska, adresu, numeru
telefonicznego, adresu e-mail itp.) oraz za ich aktualizowanie.

Tobet zastrzega sobie prawo do zażądania od posiadacza już
zarejestrowanego konta dodatkowych informacji w celu zapobieżenia
wykorzystaniu konta Tobet, karty kredytowej, konta bankowego lub konta
e-wallet przez osoby niepowołane.

1.12 Oszustwo finansowe lub próba jego popełnienia oraz naruszenie lub
próba naruszenia Zasad mogą prowadzić do zmniejszenia limitów
przysługujących użytkownikowi Tobet, zamknięcia jego konta, konfiskaty
wygranych, zwrotu wpłat (po potrąceniu uzasadnionych opłat) i/lub
anulowania wszystkich zawartych zakładów (również tych
rozstrzygniętych). Ponadto zastrzegamy sobie prawo do podjęcia kroków
prawnych przeciwko użytkownikom, którzy mieli udział w oszustwie.

Depozyty zostaną zwrócone na konto Moneybookers.

Agnieszka


zostalo mi zwrocone 2000 a 11 0000 tysiecy zabrala firma i zamknela konto piszac ze nie przeszlam weryfikacji napisalam ze w czym nie przeszlam wyslalam 5 dokumentow i potwierdzilam telefonicznie swoje dane ze prosze mi to udowodnic to bylo moje 1 konto dodam nie odpisali juz nic bo nie maja powodow chodzilo o pretekst by zamknac konto i zabrac 11 0000 tysiecy a konto zalozylam dzis rano a zostalo zblokowane jak wygralam zaklad PROSZE POMOZCIE GDZIE SIE Z TYM UDAC JAK WALCZYC O MOJE PIENIADZE PRZECIEC JA NIC NIE ZROBILAM NIE ZLAMALAM REGULAMINU JEDYNIE UDALO MI SIE WYGRAC WIEKSZA SUME CO RADZICIE GDZIE SIE UDAC ZEBY ODDALI PIENIAZDE PROSZE O POMOC.....
 
tiko227 10

tiko227

Użytkownik
witam dzisiaj zalozylam tam konto wplacilam 2000 i zagralem kurs 6.5 w meczu uli radwanskiej zaklad wszedl na koncie zrobiilo sie 13000 przy nastepnym meczu tenisowym po 30 minutach konto bylo zablokowane dostalam emial i na czacie ze chodzi o weryfikacje wyslalm dowod i scan wplaty po godzinie zazadali prawa jazdy i rachunku bankowego tez im wyslalam po chwili zadzwonili w celu weryfikacji przy ostatnim pytaniu jakie zawieralam zaklady ostatnie, pani weryfikujaca rozlaczyla sie dodam ze telefon byl z zastrzezonego numeru po chwili przyszla mi na emial taka informacja Witam,


Niestety konto pozostanie zamknięte.

1.4 Osoba zakładająca konto Tobet musi podać swoje prawdziwe imię i
nazwisko.

1.5 Konto Tobet jest kontem osobistym i tylko jego posiadacz ma prawo
logować się do niego. Tobet nie ponosi odpowiedzialności za szkody
wynikłe z użycia konta przez osobę niepowołaną. Posiadacz konta ma
obowiązek zachować hasło i nazwę użytkownika w tajemnicy i nie
powinien udostępniać tych informacji osobom trzecim. Kwota każdego
zakładu zawartego z użyciem właściwych posiadaczowi konta danych
bezpieczeństwa zostanie pobrana z jego konta. Jeżeli posiadacz konta
podejrzewa, iż nazwa użytkownika i hasło znalazły się w posiadaniu
osoby niepowołanej, powinien natychmiast powiadomić o tym Tobet, aby
otrzymać nowe dane bezpieczeństwa.

Posiadacz konta nie może zawierać zakładów w imieniu innej osoby. Tobet
zastrzega sobie prawo do anulowania każdego zakładu zawartego przez
osobę trzecią.

1.6 Uz.ytkownik Tobet jest odpowiedzialny za podanie prawidłowych danych
osobowych i kontaktowych (imienia i nazwiska, adresu, numeru
telefonicznego, adresu e-mail itp.) oraz za ich aktualizowanie.


Tobet zastrzega sobie prawo do zażądania od posiadacza już
zarejestrowanego konta dodatkowych informacji w celu zapobieżenia
wykorzystaniu konta Tobet, karty kredytowej, konta bankowego lub konta
e-wallet przez osoby niepowołane.

1.12 Oszustwo finansowe lub próba jego popełnienia oraz naruszenie lub
próba naruszenia Zasad mogą prowadzić do zmniejszenia limitów
przysługujących użytkownikowi Tobet, zamknięcia jego konta, konfiskaty
wygranych, zwrotu wpłat (po potrąceniu uzasadnionych opłat) i/lub
anulowania wszystkich zawartych zakładów (również tych
rozstrzygniętych). Ponadto zastrzegamy sobie prawo do podjęcia kroków
prawnych przeciwko użytkownikom, którzy mieli udział w oszustwie.

Depozyty zostaną zwrócone na konto Moneybookers.


Agnieszka



zostalo mi zwrocone 2000 a 11 0000 tysiecy zabrala firma i zamknela konto piszac ze nie przeszlam weryfikacji napisalam ze w czym nie przeszlam wyslalam 5 dokumentow i potwierdzilam telefonicznie swoje dane ze prosze mi to udowodnic to bylo moje 1 konto dodam nie odpisali juz nic bo nie maja powodow chodzilo o pretekst by zamknac konto i zabrac 11 0000 tysiecy a konto zalozylam dzis rano a zostalo zblokowane jak wygralam zaklad PROSZE POMOZCIE GDZIE SIE Z TYM UDAC JAK WALCZYC O MOJE PIENIADZE PRZECIEC JA NIC NIE ZROBILAM NIE ZLAMALAM REGULAMINU JEDYNIE UDALO MI SIE WYGRAC WIEKSZA SUME CO RADZICIE GDZIE SIE UDAC ZEBY ODDALI PIENIAZDE PROSZE O POMOC.....
pisałem,że to RUMUŃSKA FIRMA :]

edit: napisz do tego kumatego ich z tego forum support Tobet.com ???? Radze grać w necie w polskim toto-mixie polska firma przynajmniej ???? A tej kasy już na bank nie odzyskasz tak mi się wydaje ????

edit:założysz drugie konto na te samo nazwisko będą mieli kolejny pretekst double konta ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
witam dzisiaj zalozylam tam konto
Założyłaś tam konto czy założyłeś tam konto i teraz ściemniasz, bo to trochę różnica...

Tak czy srak. W pierwszej kolejności pogadaj z tobet i z nimi staraj się to załatwić. W drugiej kolejności strasz ich LGA ( http://www.lga.org.mt ) i rozsławieniem ich złej marki wśród graczy. Jeśli to nie pomoże pisz skargę do LGA (tylko jeśli ściemniasz zadbaj o to, żeby przynajmniej porządnie zachować pozory, a nie tak jak tu...).

Pamiętaj też, że na to forum zaglądają pracownicy tobet, więc lepiej nie zdradzaj zbyt wielu szczegółów &#39;zakulisowych&#39;.

I do cholery jasnej używaj przecinka, bo inaczej robi się straszy bełkot i ledwo wiadomo o co chodzi.

edit:

a czy pojscie do prawnika moze cos pomoc w mojej sprawie jestem gotowa wiele poswiecic i udowodnic ze zawłaszczyli bezpodstawnie moje pieniadze jestem w stanie w kazdy sposob potwierdzic weryfikacje a jesli rozmowa telefoniczna weryfikacyjna byla nagrywana to kolejna korzysc dla mojej osoby nie mieli prawa mi zamknac konta i zabrac 11 000 zwlaszcza ze nie umieli podac ani jednego powodu gdzie zostal popelniony blad przy weryfikacji bo nie zostal popelniony to moje pierwsze konto i pierwsze jakie bylo zakladane na komputerze nie maja zadnych dowodow na zlamanie regulaminu ukradli mi pieniadze napewno zloze skargę do LGA juz znajomy nad tym pracuje jestem pewna swego dlatego chce daleko zabrnac bo z jakiej racji ktos ma krasc moje pieniadze chyba sa jakies zasady dlatego mam pytanie do was wszystkich czy prawnik jest mi w stanie tez pomoc ?
ponad 120 słów w jednym zdaniu ????
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
a czy pojscie do prawnika moze cos pomoc w mojej sprawie jestem gotowa wiele poswiecic i udowodnic ze zawłaszczyli bezpodstawnie moje pieniadze jestem w stanie w kazdy sposob potwierdzic weryfikacje a jesli rozmowa telefoniczna weryfikacyjna byla nagrywana to kolejna korzysc dla mojej osoby nie mieli prawa mi zamknac konta i zabrac 11 000 zwlaszcza ze nie umieli podac ani jednego powodu gdzie zostal popelniony blad przy weryfikacji bo nie zostal popelniony to moje pierwsze konto i pierwsze jakie bylo zakladane na komputerze nie maja zadnych dowodow na zlamanie regulaminu ukradli mi pieniadze napewno zloze skargę do LGA juz znajomy nad tym pracuje jestem pewna swego dlatego chce daleko zabrnac bo z jakiej racji ktos ma krasc moje pieniadze chyba sa jakies zasady dlatego mam pytanie do was wszystkich czy prawnik jest mi w stanie tez pomoc ?
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
pisałem,że to RUMUŃSKA FIRMA :]
edit: napisz do tego kumatego ich z tego forum support Tobet.com ???? Radze grać w necie w polskim toto-mixie polska firma przynajmniej ???? A tej kasy już na bank nie odzyskasz tak mi się wydaje ????
edit:założysz drugie konto na te samo nazwisko będą mieli kolejny pretekst double konta ????
ja Ci dam taką radę- tylko ang support albo tak jak wyżej napisane było support z forum:!: kiedyś z darmowych spinów ciągle przelewałem nadwyżkę , uzbierało się 4 tys, miesiąc się z nimi ścierałem , dopiero po weryfikacji dokumentów przez ang support sprawa zostala załatwiona. W naszym rodzimym supporcie pracują strasznie nieogarnięci ludzie na maila w którym zadajesz pytanie, dostajesz odpowiedź- pana sprawa została przekazana do odpowiedniego działu, potem czekasz tydzień dwa a jak się upomnisz wklejają tą samą formułkę:-|i tak w kółko
a co do prawnika- przecież hazard w Polsce jest nielegalny;)
 
D 17

dragao19

Użytkownik
Niby z Ciebie zawodowy gracz (tak nick wskazuje) a grasz w firmie, która nie wiadomo czy za tydzień nie zwinie interesu...
Nie rozumiem ludzi co grają w takich &quot;syfnych&quot; bukmacherach.
Wg mnie powinnaś do nich zadzwonić, jeśli dalej nic nie powiedzą to napisz do LGA i opisz sytuacje na wszystkich większych forach zagranicznych i podeślij im linki ????
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
TO JEST MOJA WIADOMOSC WYSLANA DZIS RANO DO NICH JESLI NIE ODDADZA MI MOICH PIENIEDZY ZABRANYCH BEZPODSTAWNIE ZACZYNAM WYSYLAC SKARGI GDZIE TYLKO SIE DA ,witam ponownie jeszcze raz przedstawie swoja sprawe
wczoraj o godzinie 8 zalozylam konta w waszej firmie o godzinie 8 30
zagralam w meczu uli radwanskiej za 2000 kurs 6.5 ten kurs wszedl w
momencie rozliczenia zakladu przez wasza firme konto zostalo od razu
zablokowane połączylam sie o godzinie 9 27 od razu z czatem mam wszystkie
rozmowy zeskanowane spytalam czemu konto jest zablokowane ale juz mialam
podejrzenia ze chodzi o moja wysoka wygrana pani z czatu poprosila mnie
tylko o dowod i zrzut profilu z konta moneybookers zrobilam to po 66
minutach polaczylam sie ponownie z czatem z zapytaniem kiedy bede mogla
zawierac zaklady poniewaz konto jest nadal zblokowane pani justyna z czatu
poprosila mnie o kolejne dokumenty przeslalam aktualny wyciag bankowy potem
zostalam poproszona o weryfikacje telefoniczna zwolnilam sie 3 godziny
wczesniej z pracy zeby ja odbyc o godzinie 14 07 z zastrzezonego numeru
zadzwonila pracowniczka firmy tobet pytajac o moje dane po chwili
polaczenie zostalo zerwane i pani z tobetu zadzwonila ponownie podalam
wszystkie dane date urodzin emial login-konta przy ostatnim pytaniu wogole
nie bylo slychac rozmowcy przechodzilam przez ulice i byl straszny szum
jedyne co uslyszalam ze mamy jeszcze ostatnie pytanie powtorzylam ze nic
nie slysze prosze zadzwonic za chwile nikt juz nie zadzwonil po chwili jak
bylam w domu napisalam email prosze do mnie zadzwonic po 2 minutach
otzrymalam wiadomosc ze konto zostaje zablokowane a pieniadze zostaja
zabrane wiec jest too kolejny dowod ze chodzilo wam o piniadze ja nie
popelnilam zadnego bledu przy weryfikacji moje dane byly prawdziwe a
rachunki zgadzaja sie z danymi zalozonymi na koncie nie zlamalam zadnego
punktu regulaminu to moje pierwsze konto nikt nigdy innego nie zakladal
prosze jedynie o zwrocenie moich pieniedzy ktore wygralam gdyz nie
popelnilam zadnego bledu w weryfikacji i panstwo o tym wiedza jestem pewna
swojej racji dflatego bede walczyla do konca gdzie tylko sie da NIE
WZBOGACICIE SIE NA LUDZKIM NIESZCZESCIU wasze zaqchowanie ewidentnie
pokazuje ze chodzilo wam o zabranie moich pieniedzy ktore wygralam prosze o
wyplacenie moich pieniedzy i prosze o podanie ORGANU NADZORUJACEGO WASZA
FIRME I POPROSZE O DANE INSTYTUCJI KTORA DALA WAM LICENCJE I ADRES DO
SUPORTU ANGIELSKIEGO ja nie moge tego tak zostawic opisze sprawe na
wszystkich zagranicznych forach ,zostaly zabrane mi 9600 bez przyczyny
naprawde przedstawilam wszystkie rachunki i przeprowadzilam pozytywnie
weryfikacje telefoniczna cala weryfikacja byla nerwowa bo nie jest milo
stac w sklepie i odpowiadac przy ludziach na pytania prosze o wyplacenie mi
pieniedzy nie zalezy mi na odblokowaniu konta zalezy mi na pieniadzach
wyplaccie je na moneybookers bo nie macie prawa zeby mi je zabrac prosze o
odpowiedz!!!
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Moim zdaniem zbieg &quot;złych&quot; okolicznosci sprawił że zablokowali Ci konto ... piszesz ze nie dosłyszałas na ulicy ostatniego pytania i prosiłas o powtórzenie go ... 2 krotnie ? Na 100% Pani po 2 stronie stronie pomyslała ze cos kombinujesz , szukasz informacji na zadane pytanie albo cos i postanowiła zablokowac konto , być moze nalozyły sie wasze pytania na siebie tez i wyszła taka sytuacja. Tak jak koledzy wyżej radzą walcz walcz i jeszcze raz walcz (support angielski najlepiej) jak się nie uda to potem pisz do LGA oraz wyslij wszystkie Twoje dostepne skany wygranego kuponu , rozmów z supportem oraz opisz sytuacje krok po kroku.
Powodzenia
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
dostalam odpowiedz od nich taka
1.12 Oszustwo finansowe lub próba jego pope?nienia oraz naruszenie lub
próba naruszenia Zasad moga; prowadzic&#39; do zmniejszenia limitów
przys?uguja;cych uz.ytkownikowi Tobet, zamknie;cia jego konta, konfiskaty
wygranych, zwrotu wp?at (po potra;ceniu uzasadnionych op?at) i/lub
anulowania wszystkich zawartych zak?adów (równiez. tych
rozstrzygnie;tych). Ponadto zastrzegamy sobie prawo do podje;cia kroków
prawnych przeciwko uz.ytkownikom, którzy mieli udzia? w oszustwie.

zadalam pytanie jakie popelnilam oszustwo 1 przyklad gdzie popelnilam bledy przy weryfikacji 1 przyklad gdzie zlamalam regulamin nie uzyskalam zadnej odpowiedzi bo nie maja sie do czego przyczepic dostali 5 rachunkow za rozne rzeczy nie sa w stanie nic mi udowodnic to zasłaniaja sie regulaminem . Mam jeszcze pytanie czy orientuje sie ktos czy tobet ma oddzial jakis lub mała filie gdzie mozna sie dowiedziec o tym, tobet sie boji i nie chce udzielic zadnej informacji prosze o pomoc w tej sprawie ...z gory dziekuje
 
F 24

fbv

Użytkownik
To jest właśnie granie u buków netowych. Mogą sobie zamykać konta kiedy i jak chcą. Jedynie Pinnacle nie miało takiego numeru nigdy, chyba, że się myle...
 
Do góry Bottom