>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wszystko ładnie i pięknie gdyby ta strona tak nie muliła. Za nerwowy jestem.
No w 100% popieram tą opinię. Jak jest normalny dzień gdzie nie ma dużej ilości zdarzeń to jeszcze jako tako strona chodzi.
Ale jak w sobotę czy niedzielę kliknę na opcję DZISIAJ to jak kliknę w jakieś zdarzenie to tak muli i często wyskakuje jakiś błąd javy script i okienko czy chcesz pominąć błąd i kontynuować bla bla bla.
 
M 0

mabrol

Użytkownik
Witam
Od kilu dni wpłaty przez przelew 24 dochodzą dopiero po kilku godzinach i to najczęściej poprzez opcję przedpłaty. Dlaczego tak sie dzieje? Czy to wina mojego banku? BZWBK? Wcześniej nie miałem takiego problemu, wpłaty pojawiały się po kilku sekundach
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Moje zdanie jest jedno - extra buk. Tylko mam jedną prośbę, przykład dzisiejszego Eurocup, wystawiajcie kursy odrobinę wcześniej, u innych kursy mi spadają a ja czekam jak głupi aż Wy wprowadzicie je do oferty
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Lubię tego buka ze względu na ofertę,ale ich support to jedna wielka porażka , tak samo jak przygotowanie promocji , raz wchodzą z automatu,innym razem trzeba walczyć z supportem,kiedyś miałem problemy bo po 3 razy potrafili anulować wypłaty tak bez powodu,ale największa zagadka dla mnie to jest u nich ,jak korzystamy z bonusu i go przegrywamy razem z depozytem to czy przy następnej wpłacie musimy kontynuować obrót poprzedniej promocji? Raz miałem ,że nie innym ,że tak ,gubię się tu całkowicie a regulamin chyba nie precyzuje tego,bardziej zależy od ich systemu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
crossmen dziwię się bo nigdy nie miałem problemów z wypłatami
z bonusów najlepiej nie korzystać, chyba ze ktos lubi bawic sie obrotami
działa wam Tobet? mi od 2-3h NIE
działa cały czas ????
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
tzn działać, to działa. strona nie po prostu nie wczytuje ( a konkretnie jakby css sie nie wczytywał :/ )
 
A 0

adam2125

Użytkownik
Powiem tak buk godny polecenia ludziom którzy grają w polską ligę i nie tylko ekstraklasę ale i niższe ligi, ja interesuje się dlatego każdy weekend i każda koilejka jest obstawiana i dobrze płatna. Gorąco polecam!!
 
K 0

konri13

Użytkownik
Potrzebuje pomocy !
Michal Przysiezny - Ricardas Berankis (Liczba wygranych setów) H(1.5 - 0) typ 1




był krecz, bedzie zwrot ? Zawsze mialem przy kreczu zwrot, a teraz mi rozliczyli jako przegrany :/
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
zagadaj do supportu
to jest challenger to mogli sie pomylic bo ma byc zwrot
&#39;Jeżeli zawodnik wycofa się z meczu przed jego zakończeniem, stawki zostaną zwrócone niezależnie od fazy meczu, w jakiej to nastąpiło.&#39;
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
zagadaj do supportu
to jest challenger to mogli sie pomylic bo ma byc zwrot
&#39;Jeżeli zawodnik wycofa się z meczu przed jego zakończeniem, stawki zostaną zwrócone niezależnie od fazy meczu, w jakiej to nastąpiło.&#39;
Nie wiem czemu TED usunąłeś mój post skoro nie masz racji.
Zwycięzca pierwszego seta
Wytypuj zwycięzcę pierwszego seta. W przypadku, gdy jeden z zawodników wycofa się z meczu po zakończeniu pierwszego seta, zakłady pozostaną ważne. Jeżeli gracze nie ukończyli pierwszego seta, stawki zostaną zwrócone.
Zakład przegrany i słusznie, wszystko zgodnie z regulaminem.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
bo głupoty piszesz
czy ty umiesz czytac???
Zwycięzca pierwszego seta
Wytypuj zwycięzcę pierwszego seta\

a konri zagrał handicap na mecz i skoncz wprowadzac ludzi w blad
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
No wiem przecież, ale jego zakład już był przegrany po pierwszym secie, więc bukmacher rozliczył jego zakład jako przegrany, a co się dalej w meczu działo to już raczej ich nie interesowało. Zresztą najlepiej by było jakby zapytał supportu, ale według mnie dużo nie poradzi, skoro Przysiężny przegrał pierwszego seta.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przecież regulamin mówi jasno i musi się do niego po prostu odwołać:
&quot;Jeżeli zawodnik wycofa się z meczu przed jego zakończeniem, stawki zostaną zwrócone niezależnie od fazy meczu, w jakiej to nastąpiło.&#39;&quot;
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Potrzebuje pomocy !
Michal Przysiezny - Ricardas Berankis (Liczba wygranych setów) H(1.5 - 0) typ 1




był krecz, bedzie zwrot ? Zawsze mialem przy kreczu zwrot, a teraz mi rozliczyli jako przegrany :/
Poprawiliśmy błędnie rozliczony wynik. Stawki zostały zwrócone, przepraszamy za pomyłkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom