>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Zakłady były grane LIVE, gdzie zakłady rozliczane są natychmiast. Reguluje to też punkt:
3.17 Jeżeli po zakończeniu wydarzenia sportowego nastąpi dyskwalifikacja zawodnika lub weryfikacja wyniku, nie będzie to dotyczyło zakładów już rozstrzygniętych.
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Zakłady były grane LIVE, gdzie zakłady rozliczane są natychmiast. Reguluje to też punkt:
3.17 Jeżeli po zakończeniu wydarzenia sportowego nastąpi dyskwalifikacja zawodnika lub weryfikacja wyniku, nie będzie to dotyczyło zakładów już rozstrzygniętych.
bla, bla, bla.
regulamin mówi że zakłady są rozliczane na podstawie oficjalnych wyników. dali ciała. skonstruowali sobi regulamin żeby móc okradać klientów według własnego uznania!
w każdym innym buku byłby zwrot
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
3.17 punkt regulaminu mówi jasno...przynajmniej ja jak czytam to co Ty piszesz i ten punkt regulaminu nie mam złudzeń...że liczy się to co zrobili zawodnicy a nie team/sędziowie i inni stwórcy...a Ty ten regulamin akcetpowałeś... apropos akurat co do bukmacherki nie spotkałem firmy która ma regulamin &quot;pod gracza&quot;.
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
3.17 punkt regulaminu mówi jasno...przynajmniej ja jak czytam to co Ty piszesz i ten punkt regulaminu nie mam złudzeń...że liczy się to co zrobili zawodnicy a nie team/sędziowie i inni stwórcy...a Ty ten regulamin akcetpowałeś... apropos akurat co do bukmacherki nie spotkałem firmy która ma regulamin &quot;pod gracza&quot;.
najpierw przeczytaj cały regulamin, a dopiero potem dołącz do dyskusji
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ale teraz to ja nie wiem co Ty robisz .. Mam się nie włączać bo nie myśle po Twojemu ? i właśnie tacy gracze są najlepsi wiedzą , że nie mają racji, a piszą.... zresztą co Ci da pisanie na forum, napisz do LGA jak walczysz o swoje , oni Ci pomogą , choć na pewno nie w tej sprawie...
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Ale teraz to ja nie wiem co Ty robisz .. Mam się nie włączać bo nie myśle po Twojemu ? i właśnie tacy gracze są najlepsi wiedzą , że nie mają racji, a piszą.... zresztą co Ci da pisanie na forum, napisz do LGA jak walczysz o swoje , oni Ci pomogą , choć na pewno nie w tej sprawie...
udajesz cwaniaka bo wklejasz już cytowany punkt regulaminu, i myślisz że już znasz go w całości.
więc mówię Ci przeczytaj cały regulamin ( a przynajmniej tą część dotyczącą żużla) a potem się wymądrzaj!
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
To mi podaj punkt dotyczący żużla który popiera Twoje zdanie. Bo narazie 0 argumentów z Twojej strony tylko jakieś paplanie, że Cie oszukali.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Tu nie chodzi o to, że skoro się u kogoś gra to się akceptuje regulamin. Ich regulamin przeczy sam sobie i jest po prostu śmieszny. Przytoczony punkt, czyli 3.17 to kabaret w biały dzień. Najważniejszym paragrafem powinno byc to, że kupon jest rozliczany na podstawie OFICJALNYCH wyników z OFICJALNYCH stron danych związków/dyscyplin. Sami robią sobie pod górę przepisami, które nawzajem się krzyżują. Dobrze opisał to kukla na poprzedniej stronie i znalazł poniekąd rozwiązanie tej patowej sytuacji:
&quot;Wyniki, które uznajemy za oficjalne, to te 2/6/12/24 godziny po wydarzeniu&quot; i wtedy byłoby wszystko jasne i nikt nie miałby do nikogo pretensji, tym bardziej, że z tego co wiem rezultat tego spotkania wskutek dyskwalifikacji jednego z zawodników został zmieniony kilkanaście minut po spotkaniu, więc Tobet powinien rozliczyc ten kupon jako wygrany i jako OFICJALNY wynik meczu uznac za 46-38, bo taki był wynik spotkania!
 
pzk 1

pzk

Użytkownik
Witam nie wiem czy pisze w odpowiednim temacie, bowiem interesuję mnie jaki jest maksymalny limit kwoty na pojedynczy zakład w 3 i 4 lidze polskiej? Pozdrawiam
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
ten bukmacher staje sie zenujacy. Jak dawniej go chwalilem to teraz mi podpadl. parenascie razy do nich wplacalem do zakladkow kasyna i teraz nawet darmowych spinow nie daja zeby sie pobawic. SAdze ze TOBET WPROWADZA podzialy na tych co im da spiny i tych co im nie da. Nierozumiem tego przeciez jest demokracja ;)
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Koszulke wyslali fajna tylko moglby ktos zapytac o rozmiar. Watlym nazwac mnie nie sposob ale z ich rozmiaru XL to moznaby maly namiot zbudowac ????
 
I 2

indiana

Użytkownik
A mi sie podoba, bo mam darmowy internet w telefonie i moge sobie fajnie obstawiac na tobet mobile,sprawdzac statystyki itp .Pozyjemy i zobaczymy jak sie bedzie ukladala wspolpraca.Jak na razie to jest ok.pozdrawiam
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Po rozstrzygnięciu promocji obrotowej w październiku każdy moze wysłać maila na support z rozmiarem jaki sobie życzy.
Czy obrót bonusem z promocji październikowej ma jakiś okres czasu? Bo nic takiego nie znalazłem.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A ja muszę pochwalić Tobet. Przelewy realizowane bardzo szybko. 1 listopada zleciłem wypłatę a 2 listopada w południe kasa była. Ogólnie kursy są spoko tzn. w zdecydowanej większości wyższe niż u innych. Można stawiać 3-4 lige Polska. Teraz czekam na zime aby zobaczyc jakie sa zaklady na biathlon bo w poprzednim sezonie grałem na bwin ale to firma której nikomu nie polecam.
Jak narazie gram na Tobet ok 5 miesięcy i wystawiam ocene 5+
 
H 28

henka

Użytkownik
Tobet u mnie ma minus
Skorzystałem z promocji darmowy zakład przez telefon komórkowy i nie dostałem automatycznie zwrotu.
Na live chacie Pani z supportu za bardzo nie wie co ma powiedzieć tłumacząc się brakiem odpowiedzi z innego działu.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Henka napisz na priv mi swój login, sprawdzę dlaczego tak się stało i jeśli błąd tkwi po naszej stronie otrzymasz podwójny bonus.
 
Do góry Bottom