>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis stołowy

neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Dmitry Redenkov - Anatoly Trushkin
Dmitry Redenkov 0-3

Spróbuję dziś sobie bardziej ryzykownie, bo wydaje mi się, że fajne zdarzenie będzie miało w rosyjskiej Lidze Pro i przy takim kursie warto spróbować, więcej jest do zyskania niż stracenia, choć mój wybranek na pewno nie jest faworytem tego pojedynku. Dmitry Redenov, bo o nim mowa dopiero za chwilę rozegra swój pierwszy mecz w dniu dzisiejszym, a po godzinie stanie oko w oko z Anatolym Trushkinem i ja właśnie w tym drugim starciu typuję go na zwycięzcę, choć kursy na to nie wskazują.
Patrząc na statystykę H2H obu graczy macie pełne prawo uznać, że coś ze mną jest nie tak, bo Trushkin ogrywał mojego faworyta dziewięć razy z rzędu, a tylko wczoraj trzy razy pokazał mu miejsce w szeregu tracąc przy tym zaledwie jednego seta. Jednak kto ogląda te rosyjskie "zmagania" na tenisowych stołach pewnie już zauważył, że nie zawsze można tam wszystko racjonalnie wytłumaczyć. Dziś właśnie na to liczę. Pomijam fakt, że Dmitry ostatnio naprawdę całkiem dobrze sobie radzi. Wczoraj pomijając bezpośrednie mecze z Trushkinem miał bilans 3-2 ogrywając solidnych Khairullina, czy Koroleva, więc to nie jest też żaden ogórek. Zauważyli to z resztą bukmacherzy, którzy na dziś już mocno zjechali z kursami na Redenkova. Wczoraj na jego ewentualnych wygranych z Trushkinem można było wyłapać kursy 4.50 - 5.00, tak dziś oscylują one w granicach >3.00, a chyba najatrakcyjniejszy ma etoto.
Anatoly właśnie gra swój mecz w którym przegrywa z ww. Khairullinem, którego Redenkov spokojnie ogrywa, więc w tym meczu naprawdę może się wiele zdarzyć, a a po takim kursie uważam, że aż żal nie spróbować.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Alexey Yanshaev - Vitalii Bazilevsky
Vitalii Bazilevsky @2.33 STS 3-2

Bazilevsky to jeden z moich ulubionych graczy w Lidze Pro, podoba mi się jego styl, choć nie należy on do czołówki, bo większość meczów przegrywa. Można go porównać do piłkarskich drużyn, które ładnie grają, ale ostatecznie zazwyczaj przegrywają. Vitaly to właśnie taki typ, jeśli byśmy oceniali styl to mój faworyt pewnie byłby w czołówce ligi. Tu jednak nie chodzi o styl, a o wynik. Z tym Rosjanin ma już kłopot. Kolejna sprawa to seria pięciu porażek z rzędu, dziś mój faworyt nie wygrał jeszcze meczu, a stawał przy stole już czterokrotnie. Mimo to kurs bardzo mnie kusi i uważam że te 1.55 na Alexeya to mała podpucha, którą ja postaram się wykorzystać. Yanshaev to dobry rywal na przełamanie i pierwszy wygrany w dniu mecz. Alex jest po dwóch sromotnych porażkach z Ivanovem, oglądałem oba te mecze i naprawdę nie miał on polotu do Viktora. Nie pozostaje nic tylko to wykorzystać, bo kolejna porażka już naprawdę nie przystoi. Bezpośrednie mecze obu zawodników na korzyść Yanshaeva, choć praktycznie wszystkie te mecze to wyrównane pojedynki, a wygrane zależne są od końcówek i pojedynczych punktów.
Stawiam w tym meczu na mojego ulubieńca i naprawdę polecam obejrzeć go w akcji, bo nawet jeśli wynik mu nie będzie sprzyjał to mecz na pewno będzie bardzo emocjonujący.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
O outlawzzz ja poza transmisjami od buków nigdy głębiej nie szukałem, także niestety nie pomogę. Myślę, że muszą być jakieś streamy, skoro buki mają dostęp.
 
O 30

outlawzzz

Użytkownik
znalazłem, https://sport-stream.ru oglądam ten mecz i mam wrażenie że nie chce go wygrać... mogło być 3-0.. jest 2-3 kudłaty sie zesrał.. do oglądania spoko ale nie do stawiania, lepiej se totolotka puścić, też loteria:)
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Co to miało w ogóle być? Gość lepszy technicznie, wydaje się, że dominuje. Goli pierwsze dwa sety. W trzecim spokojnie prowadzi, ma dwie piłki meczowe i 2-1. Czwarty set, znowu prowadzi i znowu oddaje seta. W piątym kolejne 3-4 meczówki i porażka 2-3. Pierwszy raz mnie wnerwił tak mecz w tej lidze.
 
O 30

outlawzzz

Użytkownik
Bazilevskii V. (Rus) Merkushin Y. o 19, kudłaty albo sie załamał tym meczem i łatwo przegra albo sie zmobilizuje i w końcu sie przełamie. bardziej skłonny bym był do Merkushina, ale kurs 1,77 na taki loteryjny sport to nie jest wg mnie dużo.. może na live poczekać, coś zagrać jakby wygrywał Bazilevskii 1-0 lub 2-0 w setach..
 
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zobacz ich ostatnie dwa mecze i przebiegi setów w nich. Jakbym miał coś doradzić. Zostaw ten mecz, bo tam może wydarzyć się wszystko.
 
O 30

outlawzzz

Użytkownik
tak zrobie, a tak w ogóle to brawa za codzienne typy, skuteczność bardzo duża jak na tak nie przewidywalne pojedynki
Post automatycznie złączony:

Yanshaev A. Merkushin Y. o 20, kurs na tego drugiego dość dobry, 2.75. h2h słabe ale na to chyba nie ma co patrzeć, Yanshaev A. dziś męczył sie kudłatym, a teraz kudlaty gra z Merkushin Y i dostaje gładkie smary jak narazie, wiadomo każdy mecz inny no ale kurs kusi

nie kumam, Merkushina chyba cisło do kibelka, przeszedł obok meczu z uśmiechem
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Andrej Babkin - Sergey Kuzmin
Andrej Babkin @2.35 Etoto
3-0

Po dwóch frustrujących typach, które okazały się nietrafione nie zamierzam poszukiwać mniejszych kursów. Wczoraj Bazilevsky pokazał w pełnej krasie na czym polegają rozgrywki w Lidze Pro mając kilkukrotnie rywala na widelcu i wielu piłkach meczowych przegrał mecz, który był już wygrany. Dziś idę trochę w innym kierunku.
Nie miałem wielu okazji oglądać w akcji Babkina. Często za to zdarza mi się włączyć transmisję, gdy gra Kuzmin i jego poczynania mnie kompletnie nie przekonują. Jest on mocno przewidywalny i ma stosunkowo słabego backhanda, a każde takie zagranie jest dobrą, potencjalną opcją dla rywala do ataku i czasem oglądając jego mecze dziwi mnie, czemu rywale tego nie wykorzystują. Gołym okiem widać, że Sergey ustawia się cały czas pod forhanda, a tego ma akurat wypracowanego świetnie. Patrzę na mecze Andreja i widzę, że dopiero od dzisiaj gra w Lidze Pro. Nie potrafię powiedzieć, dlaczego tak jest, jakie tam są zasady kwalifikowania się, nie jestem tak mocno wtajemniczony w realia tej ligi, ale widać, że wyniki notuje bardzo przyjemne, więc jego szanse rosną, a kurs na to nie wskazuje. O bezpośrednich pojedynkach obu graczy nic mi nie wiadomo, ale mam nadzieję, że Babkin czyta forum i weźmie moje wskazówki pod uwagę. A tak serio to uważam, że warto spróbować tego betu, po takim kursie wydaje mi się to bardzo ciekawa oferta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
O 30

outlawzzz

Użytkownik
brawo, pimpuś pojechał chudiniego:D ogólnie dziwny mecz, taki jak na przerwie w szkole sie grało, dużo błędów, ważne że na plus
 
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tych rozgrywkach jest w jednym meczu poziom mega wysoki, długie, mocne wymiany, a w innym pykają naprawdę tak, jak się w podstawówce na przerwie grało. Akurat z tym, co napisałeś to racja. Nie wiem, jak ten Kuzmin wygrywa tyle meczów.
 
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Anatoly Levshin - Vadim Bochkovsky
Anatoly Levshin @2.34 Forbet 1-3

Trochę dziwnie wystawione kursy na to spotkanie. Rozumiem, że Levshin jest jednym ze słabszych graczy w stawce, ale Bochkovsky to też żaden pingpongowy czarodziej. Do tego od trzech dni nie rozegrał żadnego meczu. Pierwszy dopiero zaczyna grać, a drugi po pół godziny w którym zmierzy się właśnie z Anatolym. Typuję tu Levshina na zwycięzcę tego pojedynku. Ma dłuższą przerwę i jest po słabym meczu z Voronenkovem, pora na jakąś wygraną. Lepszej okazji chyba dziś nie będzie miał. Rywal wraca po trzydniowej przerwie, gra praktycznie mecz po meczu, a do tego poziomem go praktycznie nie przewyższa. Kursy faworyzują Vadima, choć nie wiem z jakich powodów. Jedynym racjonalnym powodem wydają mi się dwie wczorajsze wygrane z rzędu, gdy pokonał Ivashkina i Kilyakina. O ile Ivashkin prezentuje niezły poziom, tak Kilyakin jest raczej dostarczycielem zwycięstw, więc szczególnie ostatnia wygrana może być myląca.
 
Ostatnia edycja:
O 30

outlawzzz

Użytkownik
neutralny neutralny jakieś pomysły na wieczór z pingla? myśle że nie jeden użytkownik na to czeka:) ja proponuje mecz
Volkov A. - Safonov V. - 1 kurs 2.36 ewinner. od razu pisze że obydwóch gości nie oglądałem jak grają, kieruje się po statystykach które mogą sie też okazać mylące, szanse pół na pół, a przy takim kursie coś postawie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
O outlawzzz widzisz jaki meczyk dałeś z fajnym kursem. Ja na siłę nie lubię pchać typów, choć osobiście bez większej analizy podzielę się dwoma, które sam pograłem. Smyrnov - Varlamov po 2.22 w STSie i jeden wariat. Za chwilę grają Bilous i Shyndel. Myślę, że kurs na drugiego jest przesadzony, więc go też spróbowałem po 3.05 w Etoto. W tym meczu dziwne rzeczy dzieją się też z kursami. Dla fanów surebetów w stsie na ten mecz rozkładają się one 1.67 do 2.05, a np . w etoto 1.33 do 3.05, więc rozrzut bardzo duży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dlatego nie lubię na siłę podawać typów, choć patrząc na mecze nie były złe, bo obaj prowadzili dobrze to wyglądało. Shyndel przy prowadzeniu 2-0 piłki meczowe i oczywiście nic z tego. Ostatecznie porażka 2-3 ... ;)
 
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Artem Arutiunyan - Haik Lulikyan
Artem Arutiunyan @2.25 Etoto 0-3

Następny dość wysoki kurs biorąc pod uwagę ofertę innych bukmacherów i po raz kolejny myślę, że trochę przesadzony. Oglądałem oba mecze Lulikyana z dzisiaj i nie wyglądał dobrze. Dwie szybkie porażki. Z resztą wczoraj już widać było, że się męczył, choć jeszcze udawało się wygrać. Artem za to dzień zaczął dobrze. Powalczył z Nikiforovem i pokonał solidnego Trushkina, więc to właśnie w nim upatruję faworyta w tym pojedynku, mimo że w ostatnich trzech bezpośrednich pojedynkach z Haikiem przegrywał. Wczoraj pojedynek obu Panów zakończył się wygraną Lulikyana w pięciu setach. Wydaje mi się, że od tego momentu forma obu poszła w przeciwnych kierunkach i dziś to Artem będzie górą.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Vasily Shirshov - Ivan Pandur
Ivan Pandur @3.15 Etoto 0-3

Mam trochę inne przeczucia co do tego meczu niż kolega wyżej, choć jego argumenty wydają się być racjonalne i przemyślane to Liga Pro raz za razem udowadnia, że tu o jakiejkolwiek racjonalności czasem nie ma mowy. O grze Pandura nie mogę napisać wiele, bo widziałem go może dwa razy przy stole. Shirshova oglądam dość często i jest on dość dobrym graczem patrząc na całą stawkę. Jak zawsze poszukuję niespodzianek i liczę na taką właśnie w tym pojedynku, a motywuję to głównie jednym faktem. Nie wiem dlaczego, ale patrząc na spotkania Ivana można zauważyć, że najlepsze wyniki osiąga w sesjach nocnych. Najlepsze to może nieodpowiednie słowo, bo ogólnie rzecz biorąc Pandur osiąga mało satysfakcjonujące rezultaty i większość meczów przegrywa, ale jak już mielibyśmy patrzeć na wyniki punktowe i setowe to właśnie godziny mało atrakcyjne dla jego kibiców (których nie ma pewnie wielu) są zazwyczaj dla niego najlepsze.
Następna sprawa to kolejność meczów. Ivan będzie miał godzinę odstępu od spotkania z Sadkovem do pojedynku z Shirshovem. Vasily rozegra praktycznie mecz po meczu i zdecydowanie ważniejsza będzie dla niego rywalizacja z mocnym Babkinem niż outsiderem Pandurem. Może więc pojawi się kropla lekcewagi w poczynaniach szczuplutkiego Rosjanina. Jeśli Pandur chce szukać jakichś wygranych w turnieju to powinien właśnie wykorzystywać takie okazje, jak dziś, kiedy wszelkie zbieżności losowe są po jego stronie.

E: O matko jedyna co ten Pandur gra. Na tle innych graczy nie wyglądał aż tak słabo. Jakby ten w okularkach gral na serio to gość by chyba trzech punktów w secie nie zdobył. Kompletna wtopa.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Oleg Shagarov - Aleksandr Volkov
Oleg Shagarov @2.17 Forbet 1-3

Ostatnio słaba seria w Pro Lidze, po dobrym początku miesiąca pora ponownie "zaplusować". Na dziś wybrałem kolejne zdarzenie z Rosji. Starcie Olega Shagarova z Aleksandrem Volkovem. Shagarov to mega techniczny i ustabilizowany zawodnik, myślę że znajduje się w ścisłej czołówce graczy występujących w Pro Lidze. Nie ma problemów z żadną stroną rakiety, więc ciężko go zaskoczyć. Jest mało przewidywalny. Obecnie chyba nie ma gracza, który by go bez problemu ograł. Mimo to Oleg zaliczył dwie porażki z rzędu. O ile porażka z Ivanovem jeszcze nie jest tak straszna to przegrana z Petrovem chluby temu zawodnikowi nie przynosi. Jedno jest pewne. Z Volkovem gorzej być nie może i jestem mocno przekonany, że mój faworyt wyjdzie z tego starcia zwycięsko, choć rywal na pewno lepszy od Petrova, poziomem można go porównać do ww Ivanova z którym z resztą również przegrał kilkanaście minut temu. Nic nie wiadomo o pojedynkach bezpośrednich obu graczy. Podpieram się w tym typie tym, co po prostu widziałem przy stole i podkreślam, że może to być równy mecz, jednak osobiście wyżej sobie cenię umiejętności Shagarova, tym bardziej że jest on po dwóch kolejnych porażkach, a taka sytuacja nie zdarzyła mu się od ponad 15 spotkań, liczę na jego sportową złość. Dodając do tego niebanalne umiejętności mojego faworyta uważam, że można złapać przyjemny kurs, bo absolutnie nie stawiałbym tu Volkova w roli faworyta, tak jak czynią bukmacherzy. Jak będzie, zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Danila Andreev - Vyacheslav Ermilin
Vyacheslav Ermilin @3.30 Etoto 3-1

Zaskakujący ostatni tydzień w Pro Lidze. Cieżko cokolwiek przewidzieć na jakiejś konkretnej bazie, często jednak zdarzają się mecze w których zdecydowany faworyt przegrywa nagle zapominając, jak się gra w tenisa, więc dziś spróbuję kompletnie irracjonalnie. Czasem w Pro Lidze można zaobserwować dziwne zjawisko. Spotyka się dwóch zawodników, którzy mają bezpośredni bilans w pojedynkach ze sobą 10-0. Jeden ogrywa każdego po kolei, drugi na 25 spotkań wygrał 2, patrzysz kurs a tu na faworyta AŻ 1.35. Grasz , bo to promocja. W każdej szanowanej się lidze byłoby pewnie 1.07 może 1.10. Można to porównać do pojedynku Manchesteru City, który gra mecz o Mistrzostwo Anglii z grającym o pietruszkę Norwich na Etihad. No daję sobie rękę uciąć, że kurs nie przeskoczy 1.10. A tu 1.35! Aż żal nie skorzystać. Przychodzi do meczu, faworyt wygrywa gładko pierwszego seta, drugiego przegrywa, myślisz "oddał mu, zaraz go pociśnie". I faktycznie kolejnego wygrywa. Czwarty set to wygrana underdoga na przewagi. Piąty w miarę pod kontrolą, prowadzenie Twojego "pewniaczka" 10-7 i nagle wstaje sędzia zakłada Twojemu zawodnikowi szalik na oczy i ten przegrywa z 50 - latkiem z nadwagą 10-12 i 2-3 w setach. Patrzysz. Nie wierzysz. To nie mogło się wydarzyć. Kupon do kosza.
W związku z koronawirusem ostatnio sporo oglądam tenisa stołowego. To, co tam się czasem wyprawia jest absolutnie nie do pomyślenia. Nie jestem fanem żadnych teorii spiskowych o ustawkach, przekrętach i innego tego typu wałach, ale to jest Rosja, więc trzeba brać na to dużą poprawkę. Mam nadzieję, że to po prostu emocje i sportowa walka zazwyczaj biorą górę i tego się trzymam.
Powyższa (pseudo) analiza oczywiście nie jest do końca poważna i mam nadzieję, że każdy logicznie myślący użytkownik będzie potrafił oddzielić poważną sugestię od kompletnej banialuki, jaką jest część mojej wypowiedzi.
Powyższym typem chciałem po prostu zwrócić uwagę na zdarzenia, jakie mają miejsce w typowanej często przez moją osobę lidze. Wziąłem sobie mecz w którym mój faworyt ani razu nie ograł rywala (H2H 0-6) oraz znajduje się w zdecydowanie gorszej w formie sportowej (1 wygrana na 9 ostatnich spotkań) niż oponent (15 wygranych meczów z rzędu). Mimo to kurs na Andreeva przekracza 1.30, więc nijak ma się do powyższych statystyk i można uznać go za bardzo dobry.
Każdego dnia zdarzają się 2-3 takie mecze, kiedy to wspomniany faworyt zapomina, jak się trzyma rakietę. Oczywiście nie gwarantuję, że akurat wstrzeliłem się w ten mecz, ale z racji iż w ostatnich dniach nie potrafiłem rozsądnie rozszyfrować umiejętności typowanych przeze mnie zawodników to dziś chciałem napisać kilka słów o takiej sytuacji, więc wybrałem mecz, który najbardziej pasuje do mojej teorii, która mam nadzieję da choć jednemu z Was da do myślenia, zniam wyśle kupon na bazie suchych statystyk.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom