>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenis stołowy

R 923,8K

rjastrzab

Użytkownik
Rosja Liga Pro 26.04.2020, 16:00
A.Volkov - I Smirnov 3:1
Typ Volkov
Kurs 2,27 Totolotek

Tak jak już wcześniej było kilkukrotnie wskazywane typowanie tych zawodów to często 50/50, a kursy sugerują zupełnie coś innego. Granie po kursach 1,4 - 1,5 nie ma sensu bo często wyniki sa zupełnie odwrotne od wystawianych kursów.
Mam nadzieję, że tak będzie i dziś. Obaj panowie spotkali się wczoraj i Smirnov był wskazywany na faworyta z kursami na poziomie 1,55. Wygrał rywal 3:1 , choć trzeba przyznać że pojedynek był niezwykle wyrównany. Wszystkie sety zakończyły się dwupunktowymi wygranymi. Smirnov wczoraj rozegrał 4 spotkania i 3 z nich przegrał. W przypadku Volkova tych spotkan było 6 i 4 z nich rozstrzygnął na swoja korzyść. Flashscore pokazuje dużą aktywność Volkova , który w ostatnim tygodniu rozegrał około 40 spotkań z których wygrał 25.
Dla Smirnova statystyki pokazują dwutygodniowa przerwę i poprzednie zawody rozegrane 11 kwietnia.
Przy wyrównanych w mojej opinii potencjałach oczywiście wybieram zawodnika dla którego wystawiono większe kursy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 14:30
Shirshov - Novikov
Typ: over 74.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet


Szykuje nam się bardzo wyrównane spotkanie w rosyjskiej Lidze Pro, obaj Panowie zagrali ze sobą już kilkukrotnie, zazwyczaj byly to mecze długie i wyrównane z różnym efektem końcowym. Na 6 pojedynków aż 4x mieliśmy mecz pięciosetowy, raz był to wynik 3:1 i raz 3:0.
Linia do pokrycia w 4 setach, jeśli zobaczymy wyrównany mecz, bardzo prawdopodobna 5setowka, a wtedy over bez patrzenia na poszczególne sety. Tak to widzę w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 498,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Tenis stołowy - Rosja, Liga Pro
Artem Arutiunyan - Vitalii Bazilevskii
Vitalii Bazilevskii @3.60 Etoto 3-2


Na dziś szukałem zdecydowanie wyższego kursu, bo ostatnio te niższe na słabej skuteczności. Typ mocno ryzykowny, kieruję się tu głównie upodobaniami. Jak już wcześniej kiedyś wspominałem Vitalii to jeden z moich ulubionych zawodników. Pisałem już o jego stylu,więc nie będę tego powielał. Długowłosy gracz gra bardzo efektownie, jednak wyniki są słabsze niż on by sam tego oczekiwał. Jedno jest pewne. Stać go, aby powalczyć z każdym i dość często jako underdog ogrywa pewnych faworytów. Jego największą wadą jest chyba wielka niekonsekwencja, gra nierówno, ma wahania formy, które są chyba spowodowane jego podejściem. Często traci wysokie przewagi, czasem pomimo kilku matchballi przegrywa pojdeynki. Ale nie zawsze.
Dziś jeszcze nie stał przy stole. Za to wczoraj zaliczył bardzo dobry dzień zakończony bilansem 4-2. W pokonanym polu zostawił m.in. Nikiforova, czy dwukrotnie Kirilienke. W meczu z tym pierwszym kurs na Vitalija oscylował w granicach 4.50, więc nie ma dla niego większego znaczenia z kim gra, bo jest on tak przebojowy, że może wygrać, jak i oczywiście przegrać z każdym.
Co do jego rywala. Artem gra solidny, twardy tenis. Oglądanie jego meczów raczej nie jest najprzyjemniejszym dla oka zdarzeniem. Są to zazwyczaj krótkie akcje, szybko kończone. Arutianyan gra dobrze obiema stronami, może nie należy do czołówki, ale na pewno jest lepszy niż średni, że tak go sklasyfikuję.
Mimo różnic kurs mnie zadziwiA i 1.28 na faworyta to jakieś nieporozumienie. Takie kursy w Lidze Pro to raczej dość pewne mecze a na to w życiu nie postawiłbym nawet złotówki, bo jest to absolutnie niewiadoma i moim zdaniem rozłożenie kursów na poziomie 1.50 - 2.50 byłoby idealnym odzwierciedleniem szans w tym starciu.
Stawiam więc na Bazilevskiego, tym bardziej znając jego nieobliczalność jestem przekonany, że stać go na wygraną z akurat takim rywalem.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 11:55
Safonov V. - Lyfenko N.
Typ: Safonov V.
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS

Obydwaj panowie mieli sposobność rywalizować wczoraj dwukrotnie, i w obu przypadkach dość znacznie zwyciężał Safonov. Teoretycznie można powiedzieć, że Nikita Lyfenko ma dzisiaj okazję do rewanżu. Myślę jednak, że na bazie wczorajszych jego pozostałych indywidualnych występów nie obroni się przed Safonovem. Lyfenko nie wygrał wczoraj ani jednego meczu, a znakomita większośc jego przegranych była 0:3. Safonov wprawdzie również nie wygrał większości swoich pojedynków, ale dwa zwycięstwa nad Nikitą Lyfenko już coś mówią, a forma wydaje się być lepsza.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 16:00
Skrebnev - Ilyukhin
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: STS


Póki kursy w granicach 1,60 to polecam Ilyukhina, pewnie niebawem będą w okolicach 1,40 tak jak moim zdaniem powinny wyglądać.
h2h jest bezlitosne dla Skrebnev, w 16 pojedynkach Ilyukhin wygraz aż 14x.
Choć co prawda Skrebnev nawet nieźle sobie radzi w ostatnich dniach, ale widać, że gra Ilyukhina mu po prostu nie leży, po takim kursie polecam zagrać, że dzisiaj poraz kolejny wygra ILY.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +56
R 923,8K

rjastrzab

Użytkownik
Rosja Liga Pro 27.04.2020, 22:00
A. Arutiunyan - O. Nikiforov
Typ: O. Nikiforov
Kurs 1,62 Betclic

Nikiforov dzisiaj ma dzień konia z trzema kolejnymi wygranymi 3:0. Co prawda dzień rozpoczął od 0:3, ale kolejne 3 wygrane muszą podbudować morale. Arutiunyan wczeoraj bardzo dobry dzień, bo na 8 rozegranych spotkań aż 6-krotnie wygrywał, z czego 3 razy na styku 3:2, ale zawsze liczy sie win. Dzisiaj nie grał jeszcze zaczyna dopiero w godzinach wieczornych.
W tym meczy liczę na wygraną Nikiforova, głównie ze względu na ostatnie H2H między nimi. Widać, że pasuje mu gra z Arutiunyanem. Na 11 spotkań w ciągu ostatniego tygodnia aż 9 zakończyło się wygraną Nikiforova.
Tak przewaga nie może być przypadkowa, a kurs całkiem spoko.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 498,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Oleg Nikiforov - Vitalii Bazilevsky
Vitalii Bazilevsky @3.65 Etoto 3-0

Kolejny raz uparcie idę w stronę mojego ulubieńca. Wczoraj co prawda się nie powiodło, ale minimalna porażka 2-3 przy kursie ponad 3.50 jakoś aż tak mocno nie bolało. Dziś znów obserwowałem Vitalija i starałem się wyczekać optymalnego momentu, aby na niego postawić i myślę, że taki właśnie nadchodzi. Po 23 czasu polskiego jego rywalem będzie Oleg Nikiforov. Co ciekawe Panowie mierzyli się już ze sobą w dniu dzisiejszym dwukrotnie i za każdym razem lepszy był Oleg. Wygrywał 3-0, jednak naprawdę ten wynik nie odzwierciedla absolutnie przebiegu meczu. Na sześć setów cztery kończyły się minimalnymi dwupunktowymi wygranymi. Bazilevsky oczywiście również miał piłki setowe, jednak jak ma w zwyczaju marnował je.
Poza tymi porażkami dwie wygrane Vita. Pierwsza ze słabym Kirilienką, a druga solidniejszym Ivanovem.
Stawiam, że z tych trzech starć właśnie w tym ostatnim Nikoforov będzie miał najtrudniej wygrać. Kurs z etoto kompletnie odjechany. 1.24 do 3.65. Bardzo duża różnica względem innych bukmacherów (u większości 1.40 do 2.80). Na Vitalija taki kurs to promocja z jakim rywalem by nie grał, choć nie gwarantuję oczywiście, że akurat tu pokona rywala, jednak po dwóch 0-3 gorzej być nie może i liczę na ciekawy pięciosetowy pojedynek, a takie długowłosy pingpongista bardzo lubi.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 09:55
Volkov A. - Dulatov M.
Typ: over 18.5 punktu w 1. secie
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS

Wczorajsze dwa rozstrzygnięcia obydwu przeciwników pokazały całkiem wyrównany stan sił. Pierwszy pojedynek zakończył się wynikiem 3:2 dla Volkova, drugi zaś - 3:1 dla tego samego zawodnika. Co jednak zwraca uwagę to fakt bardzo niewysokich różnic pomiędzy punktami w poszczególnych setach, szczególnie w tym drugim meczu. Pierwszy set zakończył się 22-ma punktami (12:10), drugi - tak samo (10:12), trzeci - dziewiętnastoma (8:11) i wreszcie czwarty - dwudziestoma (9-20). W pierwszym meczu over ten padł w dwóch setach. Myślę, że istnieje spora szansa, że pierwszy mecz nie zakończy się do siedmiu bądź niżej, a wówczas prezentowana linia zostanie pokryta.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 10:30
Shirokov - Pronkin
Typ: Shirokov -1.5 seta
Kurs: 1,98
Bukmacher: STS


Genialna forma Shirokova, na ostanie 20 pojedynków wygraz aż 17, ciężko o lepszą rekomendacje dla tego zawodnika. Pronkin wygrał w tylu spotkaniach raptem 6 razy.
h2h bezlitosne. 6:0 Shirokov i tylko dwa razy Pronkin ugral dwa sety, trzykrotnie padał wynik 3:0 a raz 3:1. Jeszcze przed godziną złapałem w STSie kurs 1,47 na Shirokova, teraz już 1,35 i gra mija się z celem, dlatego warto pograć handicap setowy bo kurs nadal atrakcyjny a szansa powodzenia moim zdaniem bardzo duża, Pronkin wg mnie seta może urwać, ale nie zdziwie się jak skończy się szybkim 3:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 15:00
Lutskiy - Zotov
Typ: Zotov
Kurs: 2,01
Bukmacher: STS


Win Cup - 15:00
Lutskiy - Zotov
Typ: Zotov +1.5 seta
Kurs: 1,50
Bukmacher: STS


Duże value widzę w typie na Zotova, to on jest w dobrej, lepszej formie niż jego dzisiejszy rywal a mimo to, STS faworyzuje Lutskiya, pomimo faktu, że wygrał on zaledwie 3 spotkania z ostatnich 15 rozegranych. Mimo, że Zotov jest po serii 5 wygranych z rzędu. Pojedynki h2h są bardzo wyrównane, 5:5 z czego aż 8x były to pojedynki pięciosetowe. Ostatnie mecze między tymi Panami odbyły się w niedzielę, w obu przypadkach po ciężkiej walce wygrał Zotov.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 475,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 15:00
Artem Arutyunyan - Oleg Nikiforov
Artem Arutyunyan over 37.5 pkt @ 1.80 Lvbet najpierw policzyli plus, później zmienili na minus, Rosja

Zwykle gram spotkania późnym wieczorem, ale przeglądając z ciekawości spotkania wcześniej postanowiłem zaproponować taki typ jak powyżej. Obaj to bardzo wyrównani zawodnicy, choć patrząc na bezpośrednie h2h to Nikiforov częściej wychodzi z tych spotkań zwycięsko, ale nie są to łatwe spotkania. Dzisiaj obaj mają bilans po 1-1, mecze po północy, taki sam bilans z tymi samymi przeciwnikami, wygrywali po 3:1 z Bazilevskiim, ale przegrywali z Ivanovem, Nikiforov 1:3, zaś Arutynyuan 2:3. Wczoraj bezpośrednie spotkanie wygrał Artem 3:1, zdobywając 41 pkt, przedwczoraj Nikiforov 3:1, ale Artem zdobył w tym meczu 38 pkt. Przed tym spotkaniem o 14:00 Arutyanyan zagra spotkanie z Bazilevskiim, a więc powinien być łatwy mecz, Nikiforov za to nie dość, że gra pół godziny później, to jeszcze mierzy się z Kirilenko, gdzie co prawda jest faworytem, ale matchup trudniejszy od Bazilevskiego. Myślę, że typy w stronę Artema mają szansę powodzenia, ja idę tu w over.
 
Ostatnia edycja:
R 923,8K

rjastrzab

Użytkownik
Liga Pro 16:30
I. Pandur - D.Basmanov
Typ Pandur
Kurs 2,38 Betclic

Spotkanie dwóch słabszych graczy. Chociaż słowo słabszy nie jest do końca trafione w ich przypadku. Warto spojrzeć na ich ostatnie mecze Pandur przegrał 9 z ostatnich 10 meczy. Babkin jest trochę lepszy, bo przegrał 8 z ostatnich 10 spotkań. W H2H można znaleźć 3 spotkania, z czego 2 padły łupem Basmanova i jedno Pandura. Wszystkie mecze wyrównane zakończone wynikami 3:1 bądź 3:2. Dlatego przy tak wyrównanych potencjałach wybieram Pandura z kursem 2,38. Do tego dzisiaj Pandur pokonał 3:1 Babkina, a Babkin pokonał Basmanova. Wiem, że trochę naiwne to myślenie, ale pokazuje wyrównany potencjał obu graczy i zasadność gry na wyższy kurs.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro, 15:00
Artem Arutyunyan - Oleg Nikiforov
Artem Arutyunyan over 37.5 pkt @ 1.80 Lvbet najpierw policzyli plus, później zmienili na minus, Rosja

Zwykle gram spotkania późnym wieczorem, ale przeglądając z ciekawości spotkania wcześniej postanowiłem zaproponować taki typ jak powyżej. Obaj to bardzo wyrównani zawodnicy, choć patrząc na bezpośrednie h2h to Nikiforov częściej wychodzi z tych spotkań zwycięsko, ale nie są to łatwe spotkania. Dzisiaj obaj mają bilans po 1-1, mecze po północy, taki sam bilans z tymi samymi przeciwnikami, wygrywali po 3:1 z Bazilevskiim, ale przegrywali z Ivanovem, Nikiforov 1:3, zaś Arutynyuan 2:3. Wczoraj bezpośrednie spotkanie wygrał Artem 3:1, zdobywając 41 pkt, przedwczoraj Nikiforov 3:1, ale Artem zdobył w tym meczu 38 pkt. Przed tym spotkaniem o 14:00 Arutyanyan zagra spotkanie z Bazilevskiim, a więc powinien być łatwy mecz, Nikiforov za to nie dość, że gra pół godziny później, to jeszcze mierzy się z Kirilenko, gdzie co prawda jest faworytem, ale matchup trudniejszy od Bazilevskiego. Myślę, że typy w stronę Artema mają szansę powodzenia, ja idę tu w over.
Ja tam widziałem w ostatnim secie 8:11. Potem zrobiło się 7:11. Bardzo dziwne... :(
 
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 19:30
A. Petrov - D. Sayanov
Typ: D. Sayanov
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betclic

Obydwaj zawodnicy mieli już dzisiaj sposobność podjąć wzajemną rywalizację, i zdecydowanym zwycięzcą okazał się Denis Sayanov. W najgorszym dla siebie secie oddał Petrovowi zaledwie siedem punktów. W dwóch kolejnych - sześć i cztery. Gdyby więc typować tylko na bazie tego wyniku, powinien być fawroytem wg bukmacherów. Tymczasem kursy prezentują się dość różnie. Gdzieniegdzie niższe są na Sayanova (faworyzuje go wyraźnie Fortuna), inni zaś bukmacherzy - jak chociażby Betclic - faworyzują jego rywala wystawiając na Sayanova wyższy kurs. Dziś Denis Sayanov stoczył dwa pojedynki. Swój drugi mecz także wygrał - 3:1 z Vladimirem Nemashkalo. Aleksandr Petrov zaś dwa mecze przegrał i jeden wygrał (również z Nemashkalo). Wciąż zatem możemy mówić o całkiem równych szansach obydwu zawodników, ale jednak już z lekkim wskazaniem na Sayanova. Denis Sayanov wczoraj uległ 3:0 Vladimirowi Nemashkalo, dziś już potrafił szalę przechylić na swoją korzyść. Wczoraj przegrał też, niewiele wprawdzie ale jednak, 2:3 z nikim innym jak Aleksandrem Petrovem. Pojedynek okazał się być wyrównany rozstrzygnięcie w ostatnim secie 11:9 wskazuje na całkiem podobne siły obydwu rywali. Czyżby więc historia miała się powtórzyć i dzisiaj miał wyciągnąć lekcję ze swoich błędów i doprowadzić do zwycięstwa? Już pierwszy mecz pokazał że jest to jak najbardziej realne. Czy drugi pokaże to również? Zobaczymy niebawem - taki zaś jest mój typ na dzisiejszą konfrontację.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 498,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Alexey Ermilov - Vasily Shirshov
Vasily Shirshov -2.0 handicap setowy 3-0

Trochę szaleństwa w tym trochę zapomnianym ostatnio sportowym świecie. Drugi dzisiejszy pojedynek Ermilova z Shirshovem. W pierwszym lepszy okazał się Alex, nie oglądałem tego meczu. Widziałem za to pojedynek obu Panów z przed dwóch dni, kiedy to wygrał Vasily 3-1. Sprawdziłem kursy i w tamtym starciu były one jeszcze większe na Shirshova niż dziś. Spróbuję pograć Vasyla z handicapem azjatyckim, bo bardzo długo nie próbowałem już tak wysokich kursów. Jest to gracz trochę pokroju Bazilevskiego. Gra ładnie, ale zazwyczaj przegrywa. Choć często rola underdoga mu pasuje, co pokazują niedawne wygrane pojedynki z Kutuzovem, czy właśnie Ermilovem. Pierwsza wygrana Ermilova była zdecydowanie za łatwa, a takie często rozluźniają faworytów. Myślę, że jeśli Alexey nie podejdzie do tego meczu w stu procentach skupiony to może mieć kłopot, a jeśli Shirshov poczuje krew to kto wie, czy nie ogra szybko faworyzowanego zawodnika. Dla zabawy spróbuję złapać trochę wyższy kurs niż zazwyczaj.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 15:00
Dulatov M. - Smirnov I.
Typ: Dulatov M.
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna

Pojedynek pomiędzy Maratem Dulatov a Ivanem Smirnovem. Obydwaj panowie po raz ostatni pojedynek rozegrali w nocy - wówczas górą był ten ostatni 2:3 (w ostatnim secie 7:11). Aby więc ocenić szanse należałoby zobaczyć rozstrzygnięcia z wczoraj. A te są całkiem obiecujące dla Marata. Większość meczów wygrał (w tym m.in. dwukrotnie ze Smirnovem). Oznacza to że bilans trzech ostatnich pojedynków jest na korzyść Dulatova. Ivan Smirnov takich dobrych statystyk wczoraj nie miał. Będę więc szedł w utrzymanie świeżej formy obydwu zawodników i przewagę, choć wg bukmacherów szanse są bardzo równe, jednak po stronie Dulatova.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 475,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 16:30
Marat Dulatov - Oleg Shagarov
Over 4.0 setów @ 1.90 Lvbet

Wczorajszy dzień w wykonaniu Dulatova był naprawdę bardzo dobry, sześć spotkań i aż pięć zwycięstw, jednak dzisiaj już nie jest tak kolorowo, ponieważ przegrał wszystkie cztery rozegrane spotkania, choć tylko jedno do zera, z Volkovem, a poza tym przegrywał 1:3 z Ivanovem i dwa razy po 2:3 ze Smirnovem. Shagarov jak na razie dzisiaj tylko jedno spotkanie i to zwycięski mecz ze Smirnovem 3:1, w tej chwili trwa jego drugie spotkanie z Volkovem, gdzie mamy remis 1:1 i bardzo wyrównany trzeci set, który już grany jest na przewagi. Myślę, że ten mecz nie ma swojego faworyta i tym bardziej nie grałbym po 1.56 na Dulatova, mimo jego korzystnego bilansu z Shagarovem, według mnie lepiej tu poszukać overów.
 
Ostatnia edycja:
R 923,8K

rjastrzab

Użytkownik
Liga Pro 18:00
S. Kuzmin - A. Sadkov
Typ over 74,5
Kurs 1,81
Betfan

W mojej opinii warto w to wejść. Ostatnie 4 spotkania między nimi zakończone wynikami 3:2 w obie strony ze zdobytymi ponad 90 punktami w meczu. wszystkie te 4 mecze były tak wyrównane, że linię 74,5 punkta pokrywały w 4 setach. Dzisiaj Kuzmin rozegrał 3 mecze i 2 spośród nich przegrał 3:2 tez pokrywając tę linię.
Sadkov w tych rozgrywkach 4 dni przerwy ale we wcześniejszych meczach na 10 ostatnich spotkań 3:2 kończyło sie 3 razy, a 3:1 6-krotnie. Liczę , że tym razem też będzie na styku i linia zostanie pokryta.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Setka Cup - 18:30
Kilyakin - Boiko
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: efortuna


Ojj przysnela nam Fortunka z korekta kursów.
Boiko który nie potrafi wygrać od niemalże tygodnia faworytem. Zamierzam skorzystać z tej nieuwagi bukmachera. (u zagraniczniakow faworytem i słusznie jest KIL)
Tak jak już wspomniałem, Boiko wygrał ostatni mecz 23.04 od tego czasu doznał 7 porażek, jego rywal Kilyakin jest co prawda po 3 porażkach z rzędu ale dzisiaj stoczył morderczy bój z Ivashkinem, przegrał 14:16 dopiero w 5 secie, w przeciwieństwie do Boiko który walki w ostatnich dniach raczej nie podejmuje. Panowie jeszcze ze sobą nie grali. Stawiam, że w pierwszym pojedynku między nimi wygra Kilyakin.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom