>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis stołowy

neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Dmitriy Kolesnikov - Nikita Lyfenko
Dmitriy Kolesnikov @2.10 Etoto 3-1

Króciutko, bo mecz niedługo, poza tym wielkie analizy w mojej ulubionej pingpongowej lidze mijają się z celem. Oglądałem mecz Kolesnikova z Gribkova i mój faworyt przegrał mocno pechowo, zaryzykuję że był nawet w tym spotkaniu lepszy. Jakby nie było po dwóch wygranych przyszła pechowa porażka, jednak Dmitriy ma niezłą szansę, aby odbić sobie to niepowodzenie już w kolejnym starciu, gdzie jego rywalem będzie przeciętny Lyfenko. On również ma jeden mecz dziś za sobą. Gładka porażka z Yanshaevem, meczu nie oglądałem, ale po poszczególnych setach widać, że nie miał wiele do powiedzenia. Obaj gracze więc zupełnie inaczej zaczęli dzień i myślę, że to mój faworyt ma większe szanse na wygraną. W bezpośrednich starciach praktycznie remisowo, więc nie jest to żaden konkretny odnośnik. Liczę, że w lepszej formie dnia będzie dziś Kolesnikov, a kurs ku temu całkiem przyzwoity.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Evgeniy Ilyukhin - Andrey Titov
Evgeniy Ilyukhin @2.65 Fortuna 3-2

Wczorajszy tok myślenia przyniósł trafiony typ, więc dziś podążę typ tropem. Czekałem do późna, aby trafić na jakiś interesujący mecz z dobrym kursem.Takowe zdarzenie zapowiada się około godziny 22.30. Evgeniy Ilyukhin, który nie jest faworytem zagra z solidnym Andreyem Titovem. Wiele buków na to spotkanie nawet nie wystawiło kursów, a w kilku są one mocne zróżnicowane. To również sygnał, że coś jest z tym zdarzeniem nie tak, a zazwyczaj takie sytuacje przedmeczowo wyrównują szanse. Obaj gracze rozagrali dziś po cztery mecze, "Gienek" wygrał dwa, a "Andrzej" trzy". Dziś będzie to ich drugi pojedynek. W pierwszym wygrał faworyt 3-1. Liczę jednak, że mój gracz się zrewanżuje i dobrze zakończy dzień. Zagrał dobry, ostatni mecz z Bychkovem, wygrał 3-1, choć było to wymagające i wyrównane starcie. Titov pewnie pokonał dość słabego Petrova i mam nadzieję, że łatwa wygrana lekko go rozluźni i zanim wejdzie w dobry rytm z Ilyukhinem to będzie już przegrywał 0-2.
Zarówno jeden, jak i drugi zawodnik nie należą do ścisłej czołówki ligi, więc nie ma tu aż tak zdecydowanego faworyta, jak wskazują kursy. Stawiam, że Evgeniy mocno napsuje krwi rywalowi i powalczy z nim, jak równy z równym, a ostatecznie go pokona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Valery Ivanov - Alexander Frolov
Valery Ivanov @2.38 STS 0-3

Chyba czegoś nie wiem, bo nie jestem w stanie racjonalnie wytłumaczyć kursów wystawionych na to spotkanie. Frolov jest po pięciu porażkach z rzędu. W jedynym dzisiejszym swoim meczu gładko przegrał w trzech setach z Minchenkovem z którym również dziś mierzył się Ivanov. Z tym, że Valery go ograł dość szybko również w trzech setach. Co do umiejętności obu graczy mogę się tylko wypowiedzieć o Ivanovie, bo jego rywala jeszcze w akcji nie widziałem. Valery to solidny gracz, nieźle operuje obiema stronami rakiety. Jedyną obawą jaką mam to chimeryczność Rosjanina, bo w jego meczach bardzo często trafiają się niespodzianki,zarówno wjego stronę, jak i w stronę rywala. Typ jednak opieram głównie na obecnej formie i wynikach meczów z ostatnich godziny w której różnicajest bardzo drastyczna i "na papierze" Ivanov miażdży swojego rywala. Nawet, jeśli dojdą jakieś aspekty pozasportowe to i tak kursy na to zdarzenie są dla mnie nieporozumieniem i jestem bardzo ciekawy, jak przebieg będzie miał ten pojedynek, ja stawiam na wygraną Valerego.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
1#
Liga Pro - 14:00
Nikiforov - Trushkin
Typ: 2
Kurs: 1,62
Bukmacher: STS

Nikiforov od wczorajszej przegranej właśnie z Trushkinem nie potrafi wygrać meczu, dzisiaj dwie porażki z Lulikyanem gdzie w oby przypadkach był faworytem. Po drugiej stronie TRU który od wczoraj wszystko wygrywa, dwa starcia wczoraj i dwa dzisiaj. W samym kwietniu mierzyli się ze sobą 20x, w 15 przypadkach triumfował Trushkin, biorąc pod uwagę passę która w tenisie stołowym jest bardzo ważna plus h2h moim skromnym zdaniem ten mecz bierze Anatoly Trushkin.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
2#
Liga Pro - 16:30
Sadkov - Pandur
Typ: 1 (-1.5 seta)
Kurs: 1,82
Bukmacher: STS

Panowie mierzyli się ze sobą 7x, wszystkie te pojedynki padły łupem Sadkova i tylko dwukrotnie Pandur był w stanie ugrać dwa sety.
Pandur to najsłabszy zapwonik z całej stawki, praktycznie wszystkie swoje mecze przegrywa, jeżeli już wygrywa to z Babkinem ale tam ewidentnie jest jakiś układ. Sadkov dzisiaj rozegrał jeden mecz i go przegrał, czas na gładkie zwycięstwo z dostarczycielem "punktów".

3#
Setka Cup - 16:30
Bochkovskyi - Kilyakin
Typ: 1 (-1.5 seta)
Kurs: 1,82
Bukmacher: STS

Tym razem przenosimy się na Ukraine a tam Setka Cup. BOCH to zdecydowanie lepszy zawodnik, pokazuje to h2h a także dotychczasowe mecze obu panów w Setce. 10x grali ze sobą, 8x wygrywał zawodnik na którego dzisiaj stawiamy, z tych 8 wygranych aż 7x wygrywał handicapem minus półtora seta.
BOCH również jest w lepszej formie, ostatnie 10 spotkań w Setce to 8 wygranych a KIL wygrał 4x.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 18:30
Sadkov Andrey - Babkin Andrey
Typ: Babkin Andrey (+1.5 seta)
Kurs: 1.72
Bumacher: STS

Prześledziłem dzisiejsze poranne spotkanie obydwu panów i uznałem, że Andrey Sadkov, choć faworyzowany, bardzo męczył się w konfrontacji z jego imiennikiem Babkinem. Pierwszy set wygrał Babkin, co już mogło zwiastować potencjalną niespodziankę. Po drugim secie był remis 1:1. Trzeci set rozpoczął się miażdżącą przewagę drugiego zawodnika - wygrywał już 6:1 w secie. Ostatecznie wygrał go 11:7 i objął jednopunktowe prowadzenie. Czwarty set to odrobienie straty Sadkova i bardzo efektowny wyścig po wygraną. W pewnym momencie ostatniego seta prowadził już 8:2. Ostatecznie set zakończył się wygraną Sadkova 11:5, a szalę zwycięstwa przechylił na swoją korzyść.

W ostatnich godzinach to jednak Andrey Babkin prezentował skuteczniejszą grę. Wygrana 3:1 z Pandurem, Zhyluabinem, wreszcie 3:0 z Kuzminem - to wszystko może świadczyć o tym, że niewielka porażka w dzisiejszym porannym pojedynku (choć w trakcie meczu prowadził) wcale nie musi oznaczać, że przegra mecz kolejny. Wręcz przeciwnie - spodziewam się, że podobnie - postara się uzyskać przewagę na samym początku i będzie starał się tym razem jej nie roztrwonić. Wszak dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Andrey Ovchinnikov - Sergey Morozov
Andrey Ovchinnikov @2.43 3-2

Oglądałem dzisiaj dwa mecze Ovchinnikova z Polataevem i odnoszę wrażenie, że był on po nich mocno rozczarowany. Oba przegrał 2-3, choć oba mógł spokojnie wygrać. Grał jednak nierówno, co przekładało się na wynik końcowy. W końcówkach nie wytrzymywał ciśnienia, technicznie jednak na tle rywala wyglądał dobrze i nie odstawał umiejętnościami. Ogólnie patrząc na dzisiejsze wyniki to, jak na Andreya naprawdę nie ma tragedii. Fakt, wygrał tylko raz, była to jednak wygrana z przyzwoitym Trushkinem, przegrywał natomiast z faworytami, jednak z nimi również wyglądał nieźle. Czuję, że może napsuć sporo krwi Sergeyowi, który jest średniakiem w stawce, więc to dobry rywal na przełamanie dla mojego faworyta, tym bardziej, że zapewne sam czuje, że ma dziś dobry dzień, więc szkoda by było kontynuować go z tak słabym bilansem. Dla Morozova będzie to dziś dopiero pierwszy mecz. Liczę, że będzie się rozkręcał bardzo powoli. Pora potwierdzić dobrą dyspozycję i typuję "Andrzeja" na zwycięzcę tego starcia po bardzo atrakcyjnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
4#
Setka Cup - 20:30
Kopot - Nadporozhskyi
Typ: 2
Kurs: 2,26
Bukmacher: efortuna

Faworytem bukmacherów jest Kopot, ale on wygląda dzisiaj fatalnie, 3 mecze dzisiaj i 3 porażki, w tym jedna w złym stylu 0:3 gdzie przeszedł obok meczu, akurat oglądałem ten mecz i wyrzucal wszystko co się da, bardzo krótko mecz. NAD dzisiaj 2x WIN i 1x porażka.
h2h 3:2 dla Kopota ale wszystkie mecze bardzo zacięte, dlatego nie widze w Kopocie aż takiego faworyta jak sugerują bukmacherzy. Idę w stronę zawodnika który jest dzisiaj w gazie a gra z rozsypanym graczem. Widzę tutaj valuebet.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Evgeniy Ilyukhin - Stanislav Bychkov
Evgeniy Ilyukhin @2.01 STS 2-3

Rzadko typuję nocne mecze w Pro Lidze, ale na wtorek zdecydowanie zrobię wyjątek. Po północy zmierzą się ze sobą Ilyukhin i Bychkov. Nasi bukmacherzy na razie troszkę przysnęli i proponują odwrotne kursy niż poważne zagraniczne firmy. Pewnie niedługo się to zmieni, ale myślę, że patrząc na potencjał obu Panów warto skorzystać, bo to właśnie u zagranicznych bukmacherów kursy wystawione są odpowiednio. Ogólnie to zdarzenie znalazłem tylko u dwóch poważnych buków. Z racji, że STS proponuje nieco lepszy kurs to właśnie od nich go pobrałem, aby się z Wami podzielić, 2.01 na Ilyukhina wydaje się irracjonalne (Unibet na Evgeniya wystawił 1.57, a na Bychkova 2.35).
Na sześć ostatnich bezpośrednich spotkań "Gienek" wygrał pięć z czego trzy ostatnie również padły jego łupem w tym dwie wygrane dzisiaj. Na cztery poniedziałkowe mecze Evgenyi wygrał wszystkie. Stanislav w tym samym odstępie czasowym również rozegrał cztery mecze (obaj gracze zagrają jeszcze po jednym spotkaniu przed typowanym zdarzeniem). Bychkov poza dwoma porażkami z moim faworytem przegrał jeszcze ze słabym Petrovem (Gienek wygrał z nim 3-1) oraz wygrał z równie mizernym Namashkalo (Ilyukhin pokonał go 3-0).
Nie trzeba być wielkim statystykiem, żeby wyrobić sobie zdanie, kto jest w tym meczu faworytem, tym bardziej zadziwiają więc kursy na polskim rynku, które się pewnie będą zmieniać, czym będzie bliżej do meczu. Oczywiście to Pro Liga, więc trzeba brać bardzo dużą poprawkę, ale ja racjonalnie myśląc uznaję to za mój typ dnia.
 
Ostatnia edycja:
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Setka Cup
Godzina:
10:25
Balakirev Maxim - Andrii Peretiatko
Typ: Balakirev Maxim
Kurs:
1,56
Bukmacher: iforbet


Maxima już raz opisywałem. Bardzo solidny zawodnik jeśli chodzi o skalę turnieju i umiejętności graczy, którzy występują w Setce Cup. Jego przeciwnik - Peretiatko nie ma swojego turnieju, dnia, ani meczu... i tak co spotkanie. Oglądałem go przed chwilą z Ivchenko i co do tego typu nie mam wątpliwości. U Andria nie działa głowa. Przy wygraniu pierwszego seta kompletnie się podpalił, popełniał głupie błędy, a Ivchenko wziął go po prostu na wyczekanie, później miażdżąc doświadczeniem granych spotkań między nimi, gdzie bilans miał dodatni. Balakirev Maxim to zawodnik który w turniejach radzi sobie bardzo dobrze. Niedawno 4/1 bilans w Ukraine Win Cup, teraz dobry start mimo przegrywania już 2:0 w setach, wyciągnął mecz na 2:3 w Setce, a więc jest z bilansem 1/0. Jego rywal od 18 kwietnia nie może wygrać meczu, dziś zaczął równie fatalnie i ma bilans 2/6. Między sobą panowie jeszcze nie grali, jednak doświadczenie i opanowanie sugeruje, iż zwycięzcą będzie Balakirev.


Setka Cup
Godzina 10:15
Bogdan Gusak - Yuriy Kokunin
Typ: Bogdan Gusak
Kurs: 1,46
Iforbet


Mocno w stronę Bogdana Gusaka. W turnieju spisuje się bardzo dobrze. Bilans 5/3 przekłada się na jego dobrą grę. Kokunin to gracz, który kilka dni temu poległ w pojedynku z Gusakiem, jak i również praktycznie w każdym starciu ze swoimi rywalami w turnieju. Posiada bardzo niekorzystny bilans meczów 1/7 i jego gra nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić z solidnym Gusakiem. W ostatnim meczu widać było zniechęcenie, bo pomimo starań po prostu nie jest w stanie nadgonić umiejętnościami. Bogdan po zaciętej, choć dość niespodziewanej batalii z Mrykhem poległ w ostatnim pojedynku, jednak ta porażka była bardzo niesmaczna i myślę, że to sprawi, iż zobaczymy tutaj szybki mecz zakończony maksymalnie wynikiem 3:1. Nikt nie lubi przegrywać w tej sposób, w jaki przegrał ostatni mecz Gusak i na nieszczęścia Kokunina, to on staje naprzeciw Gusaka w tym meczu.



Setka Cup
Godzina 11:35
Alexander Naida - Dmitriy Derevinskiy
Typ:Alexander Naida
Kurs: 1,70
Iforbet

Bardzo ciekawe zestawienie. Panowie ze sobą grali 3 razy, z czego w ostatnim pojedynku zwycięski okazał się Derevinskiy, jednak w poprzednich trzech lepszy był Naida. Alexandra również brałem pod lupę dość niedawno w meczu z Gnoeviym, który to bardzo pewnie wygrał. Obaj panowie właśnie grają mecz, jednak okazja do rewanżu będzie tak naprawdę lada moment, ktokolwiek by okazał się zwycięski w pierwszym dzisiejszym meczu. Derevinskiy z bilansem 2/5 w Setce, Naida zaś 4/3, jednak myślę że mecze między sobą które były rozegrane wcześniej, będą wyznacznikiem. Jakoś Dmitriy nie może znaleźć sposobu na Alexandra (ostatni mecz temu przeczy, a więc właśnie dlatego myślę, że podrażniony Alexander przypomni sobie dobre granie, bo w dzisiejszy dzień wszedł aż miło, deklasując dwóch rywali. Nadmieniam, iż typuję tutaj dzisiejszy rewanż obu panów.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 12:30
Nikiforov O. - Arutiunyan A.
Typ: Nikiforov O.
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna

Nikiforov dobrze rozpoczął dzień, wygrywając obydwa rozegrane przez siebie spotkania - 3:2 i 3:1. Pierwsze ze spotkań, Bazilevskiim, było bardzo wyrównane - żaden z setów nie zakończył się różnicą większą niż trzy punkty. Zwycięstwo było sukcesem Nikifirova, zważywszy na fakt, że nie był w tym meczu faworytem. Kolejny mecz, z Lulikyanem, był także istotny z punktu widzenia dalszej dzisiejszej rywalizacji Nikiforova. Wygrał 3:1. Arutiunyan rozegrał jak dotąd także dwa spotkania, ale jedno przegrał. jego pogromcom był... Lulikyan, którego Nikiforov pokonał. Biorąc pod uwagę takie rozstrzygnięcia, spodziewam się, że Nikiforov wyjdzie zwycięsko z dzisiejszego pojedynku, udowadniając tym samym, że jego wyraźna wygrana nad Lulikyanem nie była zgoła dziełem przypadku.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Haik Lulikyan - Oleg Nikiforov
Haik Lulikyan @2.03 Forbet 2-3
Spróbuję ponownie spotkanie nocne, mimo iż wczoraj się nie udało. Haik to trudny do przewidzenia gracz. Jest nierówny, często w jego meczach wynik jest loteryjny. Jego rywal prezentuje podobny poziom sportowy i naprawdę ciężko tu cokolwiek przewidzieć patrząc tylko i wyłącznie na osiągnięcia i wynik sportowy obu Panów.
Uznałem to zdarzenie za interesujące, gdyż nie zgadzam się z wystawionymi kursami i moim zdaniem powinny one być albo identyczne, albo bliskie równości, a jednak na Haika kurs przekracza 2.00. Ostatnie pięć bezpośrednich starć tych zawodników to 3-2 dla Lulikyana. W dniu dzisiejszym Haik dwa wygrane mecze na cztery, Oleg trzy "łiny" na tyle samo prób. Rywale w tych meczach praktycznie Ci sami, więc jest to dość jasny odnośnik, że forma oponentów jest bardzo zbliżona.
Bez głębszych przemyśleń czysto sportowych typuję Lulikyana na zwycięzcę tego pojedynku, gdyż chcę wykorzystać fakt, że bukmacherzy niekoniecznie sprawiedliwie uznali go za underdoga w tym starciu.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 12:30
Ermilov A. - Menschikov A.
Typ: Menschikov A.
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna

Bukmacher wystawił równe kursy na obydwu zawodników niejako przypuszczając, że ich szanse na wygraną kształtują się na poziomie fifty-fifty. Wysoką, bo aż 16-procentową marżą bukmachera charakteryzuje się ten zakład. Jednak nie o biznesie będzie tu mowa a o samym typie. Ermolov rozpoczął dzisiejszą rywalizację od efektownego zwycięstwa 3:0 nad Novikovem, oddając w każdym secie po 9 punków. Przeciwnikowi zabrakło trochę szczęścia, ale pewność siebie jakiej nabrał Ermilov powinna zaprocentować w kolejnym pojedynku. O godzinie 12:30 podejmuje Alexeya Menschikova, który na moment pisania tego analizy nie rozegrał jeszcze żadnego spotkania. Jednak istotnym jest fakt, że obaj panowie spotkali się przy stole wczoraj i wówczas Alexey Menschikov wygrał pewnie 3:0, oddając odpowiednio 9, 7 i 5 punktów w każdym secie. Nie będę absolutnie typował powtórzenia takiego wyniku, ale skoro wczoraj Rosjanin potrafił efektownie wygrać, to dlaczego nie miałby tego ponowić dzisiaj?
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Vadim Krokhin - Danila Andreev
Vadim [email protected] Etoto 2-3

Dwa dni z rzędu pechowo, porażki typowanych przeze mnie graczy 2-3. Nocne mecze jednak mi się spodobały, bo jak obserwuję to częściej chyba można złapać jakieś wyższe kursy w ofercie po godzinie 22 czasu polskiego, choć statystycznie w żaden sposób tego nie sprawdzałem. Spróbuję więc ponownie i tym razem liczę na plusik.
Dziś liczę na przeczucie czysto sportowe. Uważam, że Krokhin to lepszy zawodnik niż Andreev. Patrząc na grę obu Panów nawet laik, taki jak ja zauważy, że Vadim posiada większe umiejętności niż jego oponent. Różnorodna zagrywka, dobre obie strony rakiety, trudny do zaskoczenia to główne atuty mojego faworyta. Danila ma świetny forhand, jednak każde jego zagranie zewnętrzną stroną rakiety to potencjalny atak dla rywala i myślę, że tu Krokhin będzie szukał swojej szansy. Kurs trochę dziwi, jednak jest to chyba spowodowane dzisiejszym słabym bilansem Vadima. Wygrał on tylko dwa mecze, przegrał aż czterokrotnie. Był to dla niego najgorszy dzień od tygodnia. Jedno jest pewne. Gorzej być nie może i gracz którego typuję musi dobrze zacząć nową dobę. Po ostatniej tak słabej serii zawodnik, który według bukmacherów nie jest faworytem tego starcia zaliczył bilans 4-2, więc już dużo lepiej. Patrząc na jego umiejętności spokojnie powinien to powtórzyć, a rywale tacy, jak Andreev powinni odchodzić od stołu pokonani.
H2H na korzyść Vadima 3-1 i jest to całkiem zrozumiałe patrząc na potencjał rywali. Wydaje mi się, że ta statystyka powinna się jeszcze bardziej po tym meczu "rozjechać".
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 12:00
Petrov A. - Bychkov S.
Typ: Bychkov S. (+1.5)
Kurs: 1.67
Bukmacher: STS

Wczoraj obydwaj rywale mieli sposobność rywalizować ze sobą dwukrotnie - za pierwszym razem wygrał Petrov 3:1, następnym zaś - Bychkov wynikiem 3:0. Na bazie tych dwóch meczów można by ocenić szanse mniej więcej po równo, choć bukmacherzy faworyzują Petrova. Bychkov miał wczoraj tak zwany dzień konia - wygrał znakomitą większość (aż siedem) spośród ośmiu rozegranych przez siebie pojedynków, a jeden jedyny przegrał właśnie z dzisiejszym rywalem z godziny 12:00. Myślę, że pójdzie za ciosem, i pokaże nam skuteczną grę po raz kolejny. Petrov także wygrał większość swoich gier ale nie były to aż tak spektakularne wygrane (i nie w tak znacznej większości). Ze względu na loteryjność tej dyscypliny idę w handicap +1.5 seta dla Bychkova.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Anatoly Trushkin - Evgenii Kryuchkov
Anatoly Trushkin @2.17 Forbet 3-2

Po trzech kolejnych nietrafionych typach musiałem sobie zrobić dzień przerwy, bo trochę mnie dopadła irytacja, gdy trzykrotnie moi faworyci przegrywali 2-3. Na dziś trochę nietypowa pora, ale wpadło mi w oko starcie Truskina z Kryuchkovem. Tak się jakoś zdarzyło, że widziałem wczoraj kilka meczów Trushkina i dobrze wyglądał przy stole, choć bilans tego nie pokazuje. Oglądałem m.in mecz z "Gienkiem" i naprawdę nie miał on tam wiele do powiedzenia, myślę że uznawanie go faworytem, gdy dzień przed przegrał z tym graczem 0-3 jest odważnym posunięciem ze strony bukmacherów. Trushkin się chyba trochę "nauczył" Kryuchkova, bo miał z nim bardzo niekorzystny bilans i praktycznie wszystko przegrywał. Ostatnio jednak sytuacja uległa zmianie i na sześć pojedynków aż cztery wygrał Anatoly. To pozwala mieć nadzieję na kolejny wygrany mecz z jego strony, a kurs jest całkiem dobry. Dziś Panowie jeszcze nie grali, co również jest delikatnym handicapem w stronę mojego faworyta, bo zawsze pierwszy mecz jest trudny dla faworyta. Stawiam na Trushkina i liczę, że podtrzyma dobrą passę starć z Evgeniyem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 12:00
Shirokov V. - Vahnin G.
Typ: Shirokov V.
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna

Obaj panowie mieli okazję spotkać się wczoraj dwukrotnie, a jeden z tych meczów był jednym z ciekawszych pojedynków dnia. Shirokov wygrał pierwszy set, by dwa sety później przegrywać już 1:2. Jednak odrobił stratę w ultrazaciętym secie czwartym (który rozstrzygnął się aż do piętnastego punktu) i w ostatnim secie dopiero Shirokov przechylił szalę na swoją korzyść wygrywając ostatecznie 3:2. Drugie ze spotkań nie było już tak zacięte, Shirokov wygrał 3:1 właściwie będąc niezagrożonym przez większą część czasu gry. Dziś jest bardzo dobra okazja do potwierdzenia swojej przewagi. Shirokov wygrał już dzisiaj dwa spotkania, jedno przegrał. Vahnin zaczął dzień od porażki 0:3. Obecnie trwa mecz z Andreevem który ma sporą szansę wygrać, ale niezależnie od jego ostatecznego rozstrzygnięcia już teraz typuję wygraną Vladimira Shirokova w rywalizacji z Vahninem.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 12:30
Safonov V. - Shagarov O.
Typ: Shagarov O. 1:3
Kurs: 2.01
Bukmacher: Fortuna

Oleg Shagarov miał wczoraj przysłowiony dzień konia - rozegrał kilka pojedynków i większość z nich wygrał, zresztą przeważnie będąc niezagrożonym. Pierwszym jego rywalem był Minchenkov, z którym Oleg wygrał 3:0. Potem nastąpiła porażka z Volkovem 1:3. Następny mecz to wygrana z Pavlenko 3:0, a rywal potrafił zdobyć maksymalnie siedem punktów w secie (w jednym z setów uzyskał zaledwie punkt). Kolejny mecz to wygrana z Ivanovem 3:2 (w decydującym, piątym secie zmiażdżył przeciwnika wynikiem 11:3). Potem nastąpiła porażka 3:2 z drugim Volkovem i wygrana 3:2 w drugim pojedynku tego dnia z Minchenkovem. Na koniec jeszcze jedna wygrana 3:2 z Ivanovem i ponowne rozbicie Pavlenko 3:0. Dzisiejszy rywal Shagarova wczoraj nie występował, zaś wyniki z czwartku nie obiecują, że na pewno zwycięży jak uważają bukmacherzy. Dwie pewne wygrane z Lyfenko i dwie porażki - odpowiednio z Ivanovem i Gribkovem. Disiejszy pojedynek powinien być wyrównany, ale osobiście większe szanse daję Shagarovovi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Alexey Ermilov - Vasily Shirshov
Vasily Shirshov @2.50 Etoto

Już myślałem, że dzisiaj nic ciekawego nie wpadnie mi w oko, a tu o 22.30 ciekawe zdarzenie. Alexey Ermilov podejmie Vasilego Shirshova. Zadziwiają kursy na to spotkanie, bo bukmacherzy zdecydowanego faworyta widzą w osobie Ermilova, ja się z tym nie zgadzam. Obaj gracze co prawda mierzyli się ze sobą dziś i wygrał Alexey, jednak oglądałem ten mecz i był bardzo wyrównany. Skończył się wynikiem 3-1, jednak równie dobrze mogło być 1-3 i nikt nie czułby się poszkodowany. Kursy przed tamtym pojedynkiem były rozłożone praktycznie idealnie fifty- fifty. Wygrał Alexey po równym boju, jednak w kolejnym starciu szanse nadal oceniam pół na pół, bo tak rzeczywiście to wygląda. Jednak oferta jest jasna i tu widnieje 1.5 do 2.5 przeciwko Shirshovovi. Naprawdę żal nie skorzystać, nawet u legalnych buków. O dzisiejszych meczach obu Panów można napisać niewiele. Obaj grali niewiele, wszystkie starcia wyrównane, przeciwnicy porównywalni. Pojedynków bezpośrednich poza dzisiejszym brak. Wszelkie analizy i przypuszczenia można sobie wsadzić w buty, bo tu możliwość wygranej jednego, czy drugiego wynosi równo 50%, a kursy na to nie wskazują, więc warto z tego skorzystać.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 12:30
Ilyukhin E. - Nemashkalo V.
Typ: Nemashkalo V. (+1.5)
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS

Spróbuję dzisiaj pójść w stronę powtórzenia wczorajszego wyniku. Dwaj panowie mieli wczoraj sposobność rozstrzygnąć pomiędzy sobą pojedynek, i Vladimir Nemashkalo wygrał go 3:0. Tylko w pierwszym secie, nota bene rozegranego aż do 17 punktu, rywal dotrzymywał mu kroku. Dwa pozostałe zakończyły się wyraźną przewagą Vladimira. Kursy faworyzują Ilyukhina, ale nie rozegrał on wczoraj wcale na tyle spektakularnych pojedynków, żeby móc uznać go za aż tak silnego faworyta jak wskazują notowania bukmacherów (w granicach 1.50 na zwycięstwo). Podeprę się handicapem, ale sądzę, że są spore szanse na to aby w dzisiejszej konfrontacji Evgeniy Ilyukhin oddał co najmniej dwa sety. Obaj panowie jak dotąd rozegrali dziś po jednym indywidualnym meczu - w obu przypadkach były to pojedynki przegrane.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom