>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Wszystkiego odradzasz dziś to co mamy grac ;d
Hehe, dobre ???? Jeśli miałbym się upierać to w ostateczności doradzałbym skleić taśmę z:
La Coruną, Huelvą, Gremio i Atl. Paranense, ale tylko jeśli prawdą jest to czego udało mi się dowiedzieć, tzn. że w Atletico MG i Corinthians jest tyle absencji, że w Jaen nie gra najlepszy i jedyny sensowny strzelec i że moi faworyci nie oleją (copa del rey jest raczej prestiżowe więc nie powinni, przewaga potencjału jest po ich stronie, a ostatnie wyniki to potwierdzają).

Po wczorajszym wolę dmuchać na zimne jeśli chodzi o optymizm ????

Właśnie żeńska Barca straciła gola; aż włączę i zobaczę po raz pierwszy w życiu tę piękniejszą stronę Blaugrany:p

edit: Depor to są jednak matoły:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
jakbyś mógł podawać stawki za jakie grasz to komuś kto chciałby zagrać taki sam kupon jak ty było by łatwiej ;) Taka luźna sugestia ;)
Ano może to jest i pomysł ????
Pomyślę nad tym. Może dam jakiś PARAMETR do każdej taśmy choć taśma sama w sobie jest raczej z reguły trudna jeśli wszystkie kursy są w okolicach 2,00. Mogę być nieobiektywny.
Z kasą to jest różnie. W tej chwili gram tylko u naziemnego i gościnnie u kumpla na necie więc to też może nie być miarodajne info (ta moja stawka).
Czasem mam &quot;czuja&quot; i dałbym sporo na moje typy, ale nie mam jak się wyrwać więc hipotetycznie musiałbym napisać: stawka 0zł ???? co nie do końca odpowiada szacowanym przeze mnie szansom na WIN ????
Pomyślę i dzięki za koncept ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
@juvepany, co do wczorajszych typów, to nie ma co się przejmować ????
Po prostu wszystkie meczy kończyły się inaczej niż powinny w rzeczywistości #fryzjer

Czekam na jutrzejsze typy bo przed uczelnią chętnie podlecę do fortuny i coś postawię. Mam nadzieję, że coś do jutra wykombinujesz ???? ????
Dzięki, jak mnie dopadnie znów bezsenność w sieci (nie czytałem, nie oglądałem, mam nadzieję, że nie popełniam faux pas, tak mi się skojarzyło) to w nocy coś skrobnę.

A te mecze długo będę pamiętał. Ruskich (nie mogę ich inaczej nazwać w tej sytuacji) i paru innych szczególnie.
Azjatyckie &quot;buki&quot; miały pełne ręce roboty:p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
raczej to była samotność a nie bezsenność...
hehe, nałożyły mi się dwa tytuły na siebie ????
w sumie miały prawo bo troszkę się to wspiera ????
no nic, przynajmniej widać, że nie ściemniałem pisząc, że nie czytałem:p
PLUS za czujność ????

pozdrawiam ????

ps. ...albo bez ps.:p
 
G 0

grzes12311

Użytkownik
witam...
mam takie małe 2 pytanka... Czy masz jakiś system na twoje taśmy czy opierasz się na bieżącej analizie zdarzeń i czy grałeś kiedykolwiek jakimś systemem? pozdrawiam
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
witam...
mam takie małe 2 pytanka... Czy masz jakiś system na twoje taśmy czy opierasz się na bieżącej analizie zdarzeń i czy grałeś kiedykolwiek jakimś systemem? pozdrawiam
Koledze już dawno odpowiedziałem ???? , ale gdyby komuś ciekawość nie pozwoliła spać to napiszę, że nigdy nie grałem jakichś wyrafinowanych systemów gry, strategii itp. Może to źle o mnie świadczy, ale sporo robię &quot;na spontanie&quot; jeśli chodzi o dobór meczyków, ale analizuję w miarę możliwości jak najwięcej + mój piłkarski &quot;zmysł&quot;:pPP

Pozdrawiam ????

PS. To ostatnie lekko narcystyczne; wiem, ale nie oceniajcie mnie po jednym wpisie, pliz ????
 
W 3

wotalke

Użytkownik
@juvepany, królu złoty ????
Mam na jutro takie mecze:
Roma - Napoli
Hoffenheim - Leverkusen
Nice - Marsylia
Zielona Gora - Bayern Monachium
Co radzisz? Póki co asekuracyjnie dałem na piłkarskie typy Rome DNB, Leverkusen DNB i Marsylia DNB + Bayern. A Ty jak widzisz te mecze? ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Weekend się zbliża i ciśnienie rośnie ????
Hehe, ale chyba nie u pilotów RAF-u?;)
Widzę, że zaczynasz (przynajmniej na forum) ????
A odnośnie Twojego typu na Roma - Napoli to jako kibic JUVENTUSU liczę na remis, ale tego nie ruszam ???? Widziałem już w każdą stronę typy na forum, a niektórzy byli tak odważni, że liczą na pogrom (też w obie strony) ????
Niczego nie można wykluczyć.
Oby dużo kontuzji i kartek:p [żart oczywiście]
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
MOGĘ NIE ZDĄŻYĆ NIC PODAĆ W TYM WĄTKU WIĘC JAKBY COŚ TO WSZYSTKO JEST ŁADNIE ROZPISANE W MOIM DRUGIM TEMACIE (OSTATNI WPIS PLUS WCZEŚNIEJSZE)
ZAPRASZAM ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
A
Aarhus - Nordsjaelland @ 1 (2,40)⛔
B
Cottbus - Union @ DNB 2 (2,00):-|
C
Corona Brasov - Vaslui @ 2 (1,95)⛔
D
Hoffenheim - Bayer @ BTS (1,62)✅
Roma - Napoli @ BTS (1,50)⛔
E
Mons - Anderlecht (-1) @ EH 2 (2,20)✅
F
Lommel - Eupen @ 2 (1,85)⛔
G
Altach - Liefering @ DNB 2 (3,25)⛔
H
Hartberg - Kapfenberg @ DNB 2 (1,57)✅
I
Beijing Guoan (-1) - Hangzhou Greentown @ EH 1 (2,10) ⛔ 1:1
stawka: 114zł / 38 kombinacji / po 3zł na kombinację
EWK: 377zł – 23865zł
edit: powinienem zagrać 6z9 bo wyszły kosmiczne wygrane ???? ale już za późno ????
edit2: Chiny i tak poległy
edit3: w sumie to się cieszę bo gdyby weszło, a ja bym nie zagrał to nie wiem co by było...:p

------------------------------------------------
A
Aarhus - Nordsjaelland @ 1 (2,40)⛔
B
Cottbus - Union @ DNB 2 (2,00):-|
C
Corona Brasov - Vaslui @ 2 (1,95)⛔
D
Hoffenheim - Bayer @ BTS (1,62)✅
Roma - Napoli @ BTS (1,50)⛔
E
Mons - Anderlecht (-1) @ EH 2 (2,20)✅
F
Lommel - Eupen @ 2 (1,85)⛔
G
Altach - Liefering @ DNB 2 (3,25)⛔
H
Hartberg - Kapfenberg @ DNB 2 (1,57)✅
stawka: 112zł / 4zł na blok / 28 bloków
EWK: 239zł - 11751zł ????

edit: buuuuuuuuu!!! tragedia, ale tak to jest jak się siedzi po nocach i pisze głupoty ????
też przegrałem w REALU i to sporo więc wiecie, to jest taki mój śmiech przez łzy
????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Znów wersja robocza niestety; brak czasu; rozpiszę to dopiero wieczorem.
Tak więc będzie 7 bloków po dwa mecze
Przepraszam za utrudnienia ????
#1
liverpool⛔
żalgiris⛔

#2
city✅
dnipro✅
#3
valencia⛔
wisła dnb⛔
#4
schalke✅
frankfurt⛔
#5
barca eh(1:0)⛔
atletico m.⛔
#6
feyenoord⛔
wba dnb:-|
#7
huelva⛔
everton✅
edit: Na 14 typów 4 trafione+1 zwrot to dramat!!!
inna sprawa,że spośród tych dziesięciu sztuk niezielonych złapałem 7 remisów+2 przegrane jedną bramką, a ostatnia Wisła prowadziła do czerwonej kartki.
I to mnie najbardziej wk...????????????
Gdybym poprzegrywał większość meczów i to najlepiej zdecydowanie to nie byłoby mowy o szczęściu czy nieszczęściu
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Pewnie nie wejdzie przez jakąś czerwoną, karnego, albo rykoszet w 99.min. meczu ????
Lepiej się wstrzymać bo z formą u mnie źle ????

Fenix - River Plate @ 2 (1,91)✅ 1:2
Platanias - Olimpiakos (-1) @ EH 2 (1,62)✅ 1:4
Osasuna - Barcelona (-1) @ EH 2 (1,60)⛔ 0:0 przegięli
Cercle - Zulte @ 2 (1,80)⛔ 1:1
Nautico - Santos @ 2 (2,25)✅ 1:5 ale mi tego typu żal, nie przeżyję tego:-(

stawka: 100zł
AKO: 20,05
EWK: 2006zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
JUŻ WIDZĘ, ZE ZNÓW NIC Z TEGO NIE BĘDZIE.
NIE DAŁEM RADY CZASOWO &quot;WYROBIĆ SIĘ&quot; ZE WSZYSTKIMI ANALIZAMI, ZAPYTANIAMI, MAILAMI ETC.
NIE OBRAŹCIE SIĘ, ALE PRZEZ NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ W RAMACH EKSPERYMENTU NIE BĘDĘ ODPISYWAŁ.
TO NIE JEST ŻADEN &quot;FOCH&quot; ???? Z MOJEJ STRONY, ŻADNA BUTA ANI TEŻ EGOIZM.
PO PROSTU JEŚLI MA NA TYM WSZYSTKIM CIERPIEĆ JAKOŚĆ MOICH TYPÓW TO CHYBA KAŻDY SIĘ ZGODZI, ŻE NIKT NA TYM NIE SKORZYSTA (OPRÓCZ BUKÓW RZECZ JASNA).
ZOBACZYMY, CZY ODNAJDĘ FORMĘ
MIMO WSZYSTKO POZDRAWIAM I ZAPRASZAM ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
5 spotkań w tej kolejce
5 comebacków (czyli zwycięstw pomimo, że przeciwnik strzela pierwszego gola w meczu) !!!
kosmos
do tego 5 czerwonych kartek
25 żółtych
23 bramki
4,6 gola na mecz
40% strzałów celnych kończy się golem
8 z 23 bramek strzelonych w ostatnim kwadransie meczu
brak faworyta
brak przewagi własnego boiska
gdzie tak jest?
a no w naszym nadwiślańskim kraju ????
taka ciekawostka:
licząc, ze średnio kurs na comeback wynosi 12,00 (czasem dużo mniej; czasem dużo więcej) obstawiając 5 takich kwiatków wczoraj i dziś na taśmie za 2zł otrzymujemy:
500000zł (słownie: pół bańki)
i obstawiaj tu polską ligę na 1x2 ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
A
Miramar - Danubio @ 2 (1,50)⛔ 0:0 ajjjjjjjjjjjjjjj
B
Aston Villa - Tottenham @ 2 (2,05)✅ 0:2
C
Atletico MG - Flamengo @ 2 (3,25)⛔ 1:0 muszę się tu rozpisać: Atletico miało następujące absencje: Ronaldinho Gaucho (w świetnej formie), Rever, Marcos Rocha, Luan, Richarlyson, Josue, Gilberto Silva (ten znany z Arsenalu - w dobrej formie), Diego Tardelli, Junior Cesar, Guilherme, Leandro Donizete, Alecsandro, Jesus Datolo; wszyscy grali już w tym sezonie. We Flamengo nie było DWÓCH. Na kogo byście postawili? ???? Zresztą tak się zagotowałem, że zrobię chyba o tym osobny POST!!!
D
Erciyesspor - Fenerbahce @ 2 (1,67)✅ 1:2
E
Saprissa (-1) - Lemon @ EH 1 (1,78)✅ 5:1
F
Mallorca - Real B @ 1 (1,70)✅ 2:0
G
OFI - Ergotelis @ X2 (2,30)✅ 1:1
H
Lyngby (-1) - Marienlyst @ 1 (1,75)✅ 3:1
I
Botafogo - Vasco @ 1 (2,00)⛔ 2:2 to jest kolejny skandal; prowadzili 2:0 do 58.min.; jelenie; Brazylia i Urusi kasę od dziś mi &quot;wiszą&quot;; dwa kosmiczne remisy i jakaś niepojęta porażka jednym golem; 12 tysięcy złotych ???? ???? ????
stawka: 108zł
EWK: 163 - 12007zł
------------------------------------------------
A
Lok. Plovdiv - Slavia Sofia @ 1 (1,62)✅ 3:2
B
Ludogorets - Litex @ 1 (1,67)⛔ 2:4 Bułgaria=wałki; w LE pewnie wygrają z każdym
C
St.Etienne - Lorient @ 1 (1,60)✅ 3:2
D
Cracovia - Podbeskidzie @ 1 (1,83)✅ 4:2
E
Al Ahly - Cotonsport @ 1 (1,67)⛔ 1:1 wygrali w karnych jakby nie można było normalnie
F
Vise - Mouscron (-1) @ 2 (2,20)✅ 1:3
G
Guangzhou (-1) - Quingdao @ EH 1 (1,91)✅ 3:1
H
Zizkov - Karvina @ DNB 2 (1,83)⛔ 2:0 tu się nie postarałem; kurs na jedynkę pikował jak szalony, a ja twardo na gości
I
Tigre - Arsenal Sarandi @ 2 (3,00)⛔ 2:1 ZAPAMIĘTAĆ (TO DO SIEBIE): ARGENTYNA=JEDYNKA JAK ZŁOTO, OPRÓCZ RACINGU AVELLANEDA ????
stawka: 108zł
EWK: 139zł - 9516zł
------------------------------------------------
A
Hradec Kralove - Frydek Mistek @ 1 (1,53)✅ 3:0
B
AZ - Cambuur @ 1 (1,53)✅ 3:1
C
Wisła Płock - GKS Bełchatów @ DNB 2 (1,57)⛔ 1:0 parodia
D
Atvidabergs - Helsingborg @ 2 (2,00)⛔ 3:0 czerwień, karny i po bólu
E
Sochaux - Monaco @ 2 (1,45)⛔ 2:2 ja myślę, że jeszcze z sześciu napastników dokupić, a w obronie Carvalho, sterany życiem Abidal i Lucek Kurzawa czy jak mu tam; jak dziecko grające w FIFĘ&#39;98; 3 napastników za całą kasę kupić i wozić nimi piłę od bramki do bramki, takie pojęcie do piłki pana oligarchy od nawozów
F
Vestsjaelland - Esbjerg @ 2 (2,10)⛔ 2:1
G
Torino - Inter @ 2 (2,00)⛔ 3:3 czerwień, karny, gol w doliczonym czasie ???? komplet; dla kibica Juve super, dla kuponu już nie do końca????????????
H
Rosario - Newells Old Boys @ X (3,00)⛔ 2:1 derby jak to derby; liczyłem na podział punktów i było naprawdę blisko; tak nawiasem mówiąc w Rosario urodzili się Leo Messi i Che Guevara. Ciekawe kto słynniejszy? ????
I
Bahia - Sao Paulo @ 2 (2,50)✅ 0:1 tu los znów chciał pokrzyżować mi szyki (2 czerwone kartki), ale walczaki z miasta św.Pawła się nie dali ????
stawka: 108zł
EWK: 134zł - 10437zł
------------------------------------------------
A
Atvidabergs - Helsingborg @ 2 (2,00)⛔
B
Vestsjaelland - Esbjerg @ 2 (2,10)⛔
C
Torino - Inter @ 2 (2,00)⛔
D
Bahia - Sao Paulo @ 2 (2,50)✅
E
Vise - Mouscron (-1) @ 2 (2,20)✅
F
Atletico MG - Flamengo @ 2 (3,25)⛔
G
Erciyesspor - Fenerbahce @ 2 (1,67)✅
H
Saprissa (-1) - Lemon @ EH 1 (1,78)✅
I
Mallorca - Real B @ 1 (1,70)✅
stawka: 108zł
EWK: 280zł - 19394zł
------------------------------------------------
Atvidabergs - Helsingborg @ 2 (2,00)⛔
Vestsjaelland - Esbjerg @ 2 (2,10)⛔
Torino - Inter @ 2 (2,00)⛔
Bahia - Sao Paulo @ 2 (2,50)✅
stawka: 100zł
EWK: 2100zł
------------------------------------------------
Vise - Mouscron (-1) @ 2 (2,20)✅
Atletico MG - Flamengo @ DNB 2 (2,20)⛔ podparłem bo czułem co się swięci; 2,5 tysa poszłoooo
Erciyesspor - Fenerbahce @ 2 (1,67)✅
Saprissa (-1) - Lemon @ EH 1 (1,78)✅
Mallorca - Real B @ 1 (1,70)✅
stawka: 100zł
EWK: 2446zł
------------------------------------------------
Lok. Plovdiv - Slavia Sofia @ 1 (1,62)✅
Ludogorets - Litex @ 1 (1,67)⛔ na bank koperta poszła
St.Etienne - Lorient @ 1 (1,60)✅
Cracovia - Podbeskidzie @ 1 (1,83)✅
stawka: 100zł
EWK: 792zł
------------------------------------------------
Hradec Kralove - Frydek Mistek @ 1 (1,53)✅
AZ - Cambuur @ 1 (1,53)✅
Wisła Płock - GKS Bełchatów @ DNB 2 (1,57)⛔
Sochaux - Monaco @ 2 (1,45)⛔
Vestsjaelland - Esbjerg @ DNB 2 (1,53)⛔
stawka: 100zł
EWK: 815zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Załamka, 3 godziny pracy o Atletico Mineiro i mi się skasowało;jaaaaaaaaaaaaaaa i to w momencie kiedy właśnie chciałem sobie skopiować????????????
to była najgrubsza i najbardziej precyzyjna analiza problemu jaką tu kiedykolwiek wyrzeźbiłem
wybaczcie, nie mam nerwów; może kiedyś jeszcze do tego się zbiorę
teraz to już na bank nie usnę
ja już mam diagnozę, ale chciałem się tym podzielić jak obiecywałem
mam ochotę napisać coś brzydkiego
mój błąd i to przez przypadkowe naciśnięcie DELETE
mam nauczkę
ps. musiałem się wyżalić????????????
edit: no pięknie; życzliwy znajomy z forum właśnie mnie uświadomił, że dwa klawisze CTRL+Z i szafa gra; niestety zdążyłem do tego momentu już tak poklikać, że żadna sztuczka nie pomoże ????
już mnie pusciło:p
tak to jest jak się człowiek urodził w stanie wojennym (PRL &#39;81-&#39;83 dla młodszych użytkowników ???? ), a nie w trakcie ukraińskiej pomarańczowej rewolucji i w dzieciństwie telefon stacjonarny był rarytasem, a jedyne &quot;siedlisko kapitalistycznego fermentu&quot; można było uświadczyć kupując za bony w PEWEKSIE ???? ; na komunię był składak (taki rower:p), a nie AJFON czy AJPAD:p
teraz trzeba nadrabiać lata informatycznej indolencji
takie moje nota bene (czyli po polsku BTW) ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
ATLETICO MINEIRO
To tylko taka namiastka mojej analizy, która wystarczająco dobitnie pokazuje dlaczego podejrzewałem Flamengo, że mają jakieś szanse, ale - koniec końców - i tak nie sprostali zadaniu.
Portal Transfermarkt... na przykład proponuje taką oto najsilniejsza jedenastkę AMG [na czerwono ci, którzy nie grali w omawianym meczu]
-------------------DIEGO TARDELLI--------------------
--RONALDINHO---------DATOLO---------------JO------
-------------ROSINEI--------------PIERRE-------------
-RYCHARLYSON-----------------------MARCOS ROCHA-
---------------REVER---------EMERSON---------------
----------------------VICTOR-------------------------
Kto widząc takie &quot;dziury&quot; postawiłby na Atletico? ???? Albo kto chociaż nie pomyślałby o puszczeniu kuponu na Flamengo?
A to nie są wszystkie absencje. Nie było jeszcze kilku wartościowych zmienników. ????
Wszyscy niepowołani na to spotkanie zawodnicy poniżej.
Nr na liście z wyceną zawodników w kadrze/pozycja na boisku/liczba spotkań (liga+Copa Libertadores)/gole/asysty:
7. Ronaldinho Gaucho AM/27m/9g/10a
1. Rever CD/30/2/1
2. Diego Tardelli CF/30/8/3
4. Marcos Rocha RB/33/2/4
6. Jesus Datolo AM/20/2/2
8. Guilherme AM-CF/14/1/2
27. Luan LF/37/5/3
9. Richarlyson LB/24/0/0
20. Josue DM/31/0/0
22. Gilberto Silva CD/13/0/0
16. Junior Cesar LB/25/0/3
17. Leandro Donizete DM/20/0/3
19. Alecsandro CF/27/6/1
Jak widać nie są to przypadkowi goście. Poza tym jest ich aż 13-u. Co trzeba by zrobić, aby przyjezdni z Rio coś zagrali, a nie statystowali?
 
Do góry Bottom