>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
To był piękny dzień. Do tego stopnia piękny, że pozwoliłem sobie wykonać ten oto oddzielny wpis choć z reguły się tak nie rozdrabniam ???? :browar565:✅✅✅

Jest to jednocześnie mój rekord dnia w tym wątku ????

Zresztą w moim drugim temacie również zanotowałem rekord ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Moja skuteczność typerska:p

Zrobię zgodnie z obietnicą rekonesans moich przewidywań nt. dzisiejszych spotkań.
Zdarzenia typu 1x2 podsumowałem już wcześniej (edytując wpis); podkreślę jedynie &quot;ustrzelony&quot; remis bo nie jest to takie proste jak wiadomo ???? Poza tym skupię się kolejno nad:
  • dokładnym wynikiem,
  • BTS-em (obie strzelą),
  • underem/overem 2,5,
  • oraz handicapem jednobramkowym na faworyta.

Wymienię tylko trafione przeze mnie zdarzenia, ale siłą rzeczy będzie również widać czego nie przewidziałem ????


ARM-BUL X2 (1,4) mój typ:eek:ne:1 / wynik: 2:1 BTS
LIT-LAT 1X (1,35) 1:1 / 2:0
AZE-NIR 1X (1,40) 0:0 / 2:0 BTS-NIE, UNDER
CRO-BEL 1X (1,40) 2:2 / 1:2 BTS, OVER
MDA-SMR 1 (1,05) 2:0 / 3:0 BTS-NIE, HANDICAP
FAR-KAZ X2 (1,29) 1:1 / 1:1 REMIS, BTS, UNDER
MLT-CZE 2 (1,20) 0:3 / 1:4 OVER, HANDICAP
BIH-LIE 1 (1,01) 5:0 / 4:1 OVER, HANDICAP
DEN-ITA 1X (1,40) 1:1 / 2:2 REMIS, BTS
ALB-SUI 2 (1,73) 1:3 / 1:2 BTS, OVER
AND-ROU 2 (1,01) 0:4 / 0:4 BTS-NIE, OVER, HANDICAP
EST-TUR 2 (1,40) 0:2 / 0:2 BTS-NIE, OVER, HANDICAP
NED-HUN 1 (1,33) 4:1 / 8:1 BTS, OVER, HANDICAP
LUX-RUS 2 (1,05) 0:3 / 0:4 BTS-NIE, OVER, HANDICAP
GRE-SVK X2 (2,63) 1:1 / 1:0 UNDER
ISL-CYP 1 (1,40) 2:1 / 2:0
GER-IRL 1 (1,14) 4:0 / 3:0 BTS, OVER, HANDICAP
SLO-NOR 1X (1,38) 1:0 / 3:0 BTS-NIE
SWE-AUT 1X (1,18) 2:1 / 2:1 BTS, OVER, HANDICAP
WAL-MKD 1X (1,40) 1:0 / 1:0 BTS-NIE, UNDER, HANDICAP
ENG-MNE 1 (1,33) 2:0 / 4:1 HANDICAP
POR-ISR 1 (1,17) 4:2 / 1:1 BTS
ESP-BLR 1 (1,05) 6:1 / 2:1 BTS, OVER
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Na 23 zdarzenia zanotowałem:
  • 5 dokładnych wyników (21,7% skuteczności)
  • 17 BTS-ów (73,9%)
  • 15 OVERÓW/UNDERÓW (65,2%)

Dodatkowo, na 12 zagranych przeze mnie HANDICAPÓW udało mi się przewidzieć aż 10 sztuk (83,3%) ????
Ogólnie dobry dzień. Mam nadzieję, że pomogłem ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś wybór jest wyjątkowo ubogi, ale spróbuję coś zagrać.
Nie nastawiam się jakoś specjalnie.
Nie przeanalizowałem tych typów tak jak bym chciał i jak zwykle to robię więc się przy tym co zaraz napiszę jakoś specjalnie upierać nie będę:p

Dessel - Westerlo @ 2 (1,53) ✅ 0:2
Mouscron - Lommel @ 1 (1,40) ✅ 2:1
Reggina - Empoli @ DNB 2 (1,73) ⛔ 2:1 do 87. min. był remis
Vitavin - Zizkov @ DNB 2 (1,62) ✅ 0:1
Vlasim - Hradec Kralove @ 2 (1,57) ⛔ 1:1 prowadzili, dostali czerwoną w pierwszej połowie i niestety odbiło się to na wyniku
Real B - Huelva @ DNB 2 (2,10) ✅ 1:2
Belgia U19 - Islandia U19 @ 1 (1,53) ✅ 2:0
Fredrikstad - Bryne @ DNB 1 (1,40) ✅ 4:0

AKO: 42,4
stawka: 20zł
EWK: 848zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
The Final Final Countdown:p
Poniższe zestawienie pokazuje jak niewiele niewiadomych pozostało do rozstrzygnięcia podczas wtorkowych zmagań zamykających fazę grupową eliminacji do MUNDIALU w Brazylii.
Spośród 53 występujących w europejskiej strefie federacji, aż 36 (w tym Polska) nie walczy już o nic więcej jak punkty rankingu i prestiż.
W niektórych grupach rywalizacja już praktycznie całkowicie ustała (grupy A i C), w innych szansa, że coś się jeszcze zmieni jest bliska zeru (F i I), a są też takie gdzie realne szanse ma tylko czołowa dwójka i tam pytanie brzmi: &quot;awans czy baraże?&quot; (grupa G).
Ze strefy UEFA pewny awans mają już:

a zapewnione baraże:

Przypomnę, że o kolejności w grupach decydują kolejno:
  • punkty
  • bilans bramkowy
  • liczba strzelonych goli
  • bilans pojedynków bezpośrednich

Jak wygląda sytuacja w poszczególnych grupach (tylko grający o stawkę)?
B
1. Włochy - AWANS
-----------------------------------------------------------
2. Bułgaria 13pkt./14-8/ z Czechami (H)
-----------------------------------------------------------
3. Dania 13 pkt./11-12/ z Maltą (H)
...
5. Armenia 12 pkt./11-12/ z Włochami (A)
D
1. Holandia - AWANS
--------------------------------------------------------
2. Turcja 16 pkt./16-7/ z Holandią (H)
--------------------------------------------------------
3. Rumunia 16 PKT./17-12/ z Estonią (H)
4. Węgry 14 pkt./18-12/ z Andorą (H)
E
1. Szwajcaria - AWANS
----------------------------------------------------------------
2. Islandia 16 pkt./16-14/ z Norwegią (A)
----------------------------------------------------------------
3. Słowenia 15 pkt./14-10/ ze Szwajcarią (A)
F
1. Rosja 21 pkt./19-4/ z Azerbejdżanem (A)
----------------------------------------------------------------------
2. Portugalia 18 pkt./17-9/ z Luksemburgiem (H)
----------------------------------------------------------------------
G
1. Bośnia i Hercegowina 22 pkt./29-6/ z Litwą (A)
-----------------------------------------------------------
2. Grecja 22 pkt./10-4/ z Liechtensteinem (A)
H
1. Anglia 19 pkt./29-4/ z Polską (H)
--------------------------------------------------------------
2. Ukraina 18 pkt./20-4/ z San Marino (A)
--------------------------------------------------------------
3. Czarnogóra 15 pkt./16-12/ z Mołdawią (H)
I
1. Hiszpania 17 pkt./12-3/ z Gruzją (H)
-------------------------------------------------------------
2. Francja 14 pkt./12-6/z Finlandią (H)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
A teraz jak to wygląda jeśli chodzi o poszczególne spotkania.
Mecze, w których gospodarze walczą &quot;o coś&quot; (11):

Mecze, w których goście walczą &quot;o coś&quot; (6):

Jak widać nie wygląda to źle pod względem ilościowym. Na 26 zaplanowanych na wtorek spotkań aż 17 jest o coś, a więc tylko 9 będzie &quot;o pietruchę&quot;. ????
Nic tylko grac;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
o co grają Czesi?
Nie ukrywam, że się lekko &quot;zakręciłem&quot; i musiałem edytować poprzedni wpis. Mam nadzieję, że nikogo nie wprowadziłem w błąd. Trwało to tylko chwilę więc nie przypuszczam żebym narobił &quot;większych szkód&quot; ????
A o co chodzi? ????
A no o tych naszych braci - Czechów. Według wikipedii są oni ciągle w grze o awans (czy bardziej o baraże), ale to chyba nie jest prawda.
Nie ukrywam, że mnie to zmyliło.
Sytuacja w tej grupie nie dość, że zacięta to jeszcze w ostatniej kolejce spotykają się drużyny z podobnym dorobkiem punktowym, a na to wszystko nakłada się jeszcze korespondencyjny pojedynek z wiceliderem grupy D, którym w tym momencie jest Turcja, ale depczą jej po piętach Rumuni i Węgrzy.
Dzieje się tak dlatego, że najsłabszy wicelider swojej grupy (9 grup) nie weźmie udziału w barażach (8 miejsc).
Dlatego też wiadomo już, że tym ósmym będzie ktoś z grona: Turcja, Rumunia, Węgry (wszyscy gr. D) oraz Bułgaria, Dania, Armenia (gr. B).
Teraz pytanie dlaczego szanse ma taka Armenia skoro jest niżej w grupie od Czechów i też ma do rozegrania jeden mecz.
I tu przychodzi z pomocą regulamin, który mówi, że dla wyrównania szans (jedna z grup ma mniej uczestników) przy porównywaniu dorobku wiceliderów walczących o baraże nie są uwzględniane ich pojedynki z ostatnią drużyną w grupie.
I tu dochodzimy do sedna sprawy ponieważ Czesi połowę ze swoich dwunastu punktów &quot;zarobili&quot; na Maltańczykach, a więc porównując ich wynik do dorobku Turków (16 pkt. - 6 pkt za mecze z Andorą = 10 pkt.) nawet zwycięstwo w jutrzejszym meczu z Bułgarią pozwoli Czechom zebrać jedynie 9 pkt. w tej klasyfikacji.
Ot, cała zagadka ????
PS. Ormianie zgromadzili również 12 pkt., ale jako jedyni (i to u siebie) polegli z Maltą więc zarobili na niej tylko 3 punkty i pozostałe dziewięć musieli wyszarpać m.in. z Duńczykami i dlatego w tym korespondencyjnym pojedynku wciąż się liczą.
Gdyby jednak ktoś liczył na awans Armenii do mundialu już w obecnych rozgrywkach to zademonstruję co musiałoby się stać... ????
Armenia musi wygrać we Włoszech w jutrzejszym meczu
+
Bułgaria musi przegrać lub zremisować z Czechami (jeśli Czesi wygrają to Armenia musi wygrać swój mecz różnicą większą o cztery gole)
+
Dania nie może wygrać z Maltą
+
Jeśli te warunki zostaną spełnione to jeszcze Turcja musi przegrać u siebie z Holandią
+
a potem już tylko wygrać dwumecz barażowy i można się pakować do Brazylii ???? ???? ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Na razie takie głupotki ???? w meczach &quot;o pietruchę&quot;. W zasadzie tu się może wydarzyć wszystko. W dodatku nie znam składów, nie wiem kogo po piątkowych meczach puszczono do klubów itp.
Chyba dopiero przed południem coś się wyklaruje w tej kwestii niestety.

Izrael - Irlandia Północna @ 1 (1,50)⛔
Cypr - Albania @ DNB 2 (1,80):-|
Serbia - Macedonia @ 1 (1,40)✅
Szkocja - Chorwacja @ DNB 2 (1,53)⛔
Belgia (-1) - Walia @ EH 1 (1,53)⛔

AKO: 8,85
stawka: 100zł
EWK: 885zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
W oczekiwaniu na wieści ze świata, które przewrócą dotychczasowy porządek (czyt. kursy) do góry nogami postanowiłem pobawić się we wróżkę i napisać kto wg mnie awansuje na mundial już jutro, a kto będzie miał na to szanse w barażach oraz kto &quot;da ciała&quot;:p
Awans: (edit: no i się sprawdziło:p)

Baraże: (edit: no i się sprawdziło:p)

Na tę chwilę widzę to tak:
Turcja nawet jeśli nie przegra z Holandią to i tak może być prześcignięta przez Rumunię, która wg mnie rozjedzie Estonię.
Najśmieszniej by było gdyby Turcja wygrała z Oranje, a Rumuni zlali Estonię np. 5:0 i awansowali ???? a to nie jest wykluczone.
Z tego powodu mecze w grupie B wg mnie nie będą miały znaczenia.
Gdyby jednak, to w tamtej grupie mimo wszystko najbliżej baraży są Bułgarzy lub Dania [korekta; coś przeoczyłem ???? ]
Słowenia nie wygra w Szwajcarii, a Islandia nie przegra w Norwegii czyli stawiam na baraże dla debiutantów z wyspy gejzerów ????
Rosja, Portugalia, Bośnia i Grecja powygrywają z przytupem i w obu tych grupach zostanie zachowane status quo
W &quot;polskiej&quot; grupie niestety zanosi się na same &quot;oczywistości&quot; i też nie będzie sensacji.
Hiszpania &quot;stuknie&quot; Gruzję, a Francja da ciała w Finlandii i pogubi jakieś punkty:p (tu edit: gdzieś się zagapiłem; Francja gra u siebie więc ryzyko wtopy mniejsze choc wcale nie małe jak ich znam ???? ; zależy jak wejdą w mecz)
 
steny 3

steny

Użytkownik
Cześć obserwuje Twoje tematy i jesteś dla mnie mistrzu ???? u jakiego buka grasz? ????
Te taśmy to na serio? Czy się tylko sprawdzasz? :razz:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Cześć obserwuje Twoje tematy i jesteś dla mnie mistrzu ???? u jakiego buka grasz? ????
Te taśmy to na serio? Czy się tylko sprawdzasz? :razz:
Dzięki wielkie, miło słyszeć ????
Z taśmami jest różnie, czasem je gram tak jak podaję i za ile podaję, ale częściej gram to samo, ale np. za trochę mniej. Zależy też które. Te opisane jako wynalazki, eksperymenty, głupoty, szalone itp. też czasem zagram, ale za 5-10zł, czasem więcej.
Głownie gram w bet365 i fortunie (naziemny) bo mam blisko i chodzę tam też na pogaduchy ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
na razie widze ze jestes dobry ja mam kupony na jutro ale jestem ciekaw twoich zrobisz je do 13 jutra czekam na odp pozd
Dzięki ???? Nic wielkiego nie wymyślę, dużo jest oczywistych z niskimi kursami ????
Parę typów nie po myśli buków też może wynajdę, ale bez fajerwerków.
Chyba pokombinuję z BTS i HANDI bo inaczej będzie ciężko.

Jak tylko gdzieś dostanę info o składach to podam typy. Myślę, że może to byc właśnie w takich godzinach bo jest spore zamieszanie ????

Pozdrawiam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
WYTŁUACZ MI CO TO JEST BTS bo jestem nowy w bukmacherce
Dokładnie tak jak mówi kolega wwdrazi96 ????
To z angielskiego skrót - both teams score, czyli &quot;obie drużyny strzelą gola&quot; co oznacza, że musi paść minimum po jednej bramce dla każdej ekipy. Oczywiście więcej też może być, ale musi w obie strony się tak stać ????
Adekwatnie do tego opisu można grac, że obie nie strzelą. Ja dla uproszczenia piszę wtedy BTS-NIE co oznacza, że typ wchodzi zarówno przy wyniku 5:0 jak i 0:0. Po prostu co najmniej jedna liczba musi pozostać zerem ????
Pozdr.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
aha i jeszcze jedno DNB nie wiem widzisz jestem kompletnie zielony :/ ale szybko sie ucze i moja dyscyplina jest piłka nozna pozd czekam na odp
To tak na szybko o tym drugim ???? O kuponach muszę mieć chwilę spokoju i się przyjrzeć ????
OVER i UNDER to po polsku PONAD i PONIŻEJ (piszę to bo każdy kto tu kiedyś zajrzy może sobie skorzystać ???? )
A oznacza to, że przewidujesz określoną SUMĘ GOLI W MECZU i nie ważne kto strzela. I na przykładzie:
Jeśli dałeś OVER 2,5 to znaczy, że kupon będzie wygrany jeśli w meczu padną co najmniej 3 bramki.
Gdybyś dał UNDER 2,5 to by znaczyło, że przewidujesz mniej goli niż 3 w tym spotkaniu, czyli 0, 1 lub 2 łącznie dla obu drużyn.
I to właściwie tyle.
Każda granica (0,5; 1,5; 2,5; 3,5 itd.) działa tak samo. Ty tylko musisz oszacować, czy będzie więcej (OVER) czy mniej (UNDER) niż ta granica ????
Pozdro i zapraszam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Ja zrobię taki zbiorczy wpis i wszystko się wyjaśni ????

Kolega waski870 pewnie o tym nie wiedział, ja też nigdy nie miałem &quot;interwencji sił wyższych&quot;, ale będę pamiętał.
O kuponach coś niecoś napisałem na PW więc chyba wszyscy zadowoleni.

I muszę dodać, że jestem pod wrażeniem czujności i szybkości reakcji.
Pozdro dla wszystkich ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
TO JESZCZE NIE TO ????
To nie są te właściwe jutrzejsze typy!!!
Nie chcę mieć nikogo na sumieniu więc to podkreślam ????
To jest tylko takie moje fantazjowanie.
Zaczynając pisać w tym wątku podawałem taśmy w wersji SOFT i HARD (taki mój pomysł). W tej terminologii pozostając niniejszą taśmę nazwałbym VERY HARD ????
Zagram za mniejszą stawkę i już z 60% trafności będę się cieszył ????

Litwa - Bośnia i Hercegowina (-1) @ EH 2 (1,91) ⛔ 0:1
Norwegia - Islandia @ 2 (2,88) ⛔ 1:1
Szwajcaria - Słowenia @ BTS (1,83) ⛔ 1:0
Turcja - Holandia @ BTS (1,53) ⛔ 0:2
Izrael - Irlandia Północna @ 1 (1,50) ⛔ 1:0
Cypr - Albania @ DNB 2 (1,80) :-| 0:0
Serbia - Macedonia @ 1 (1,40) ✅ 5:1
Szkocja - Chorwacja @ DNB 2 (1,53) ⛔ 2:0
Belgia (-1) - Walia @ EH 1 (1,53) ⛔ 1:1

AKO: 140,83
stawka: 30zł
EWK: 4224,90zł ????

edit: na przyszłość mecze, w których nic nie wiadomo do ostatniej chwili będę podawał tylko i wyłącznie na parę godzin przed spotkaniami bo to wczorajsze to kompletnie nie miało sensu, a najlepsze, że ja doskonale o tym wiedziałem:p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
3z5
I to samo trochę lżej bo w systemie ????
A
Belgia (-1) - Walia @ EH 1 (1,53) ⛔
Litwa - Bośnia i Hercegowina (-1) @ EH 2 (1,91) ⛔
B
Szwajcaria - Słowenia @ BTS (1,83) ⛔ dziś po południu bym już tego nie zagrał i nie zagrałem, a więc widać jak to się zmienia ????
Serbia - Macedonia @ 1 (1,40) ✅
C
Izrael - Irlandia Północna @ 1 (1,50) ⛔
Cypr - Albania @ DNB 2 (1,80) :-|
D
Norwegia - Islandia @ 2 (2,88) ⛔
E
Turcja - Holandia @ BTS (1,53) ⛔ dziś po południu bym już tego nie zagrał i nie zagrałem, a więc widać jak to się zmienia ????
Szkocja - Chorwacja @ DNB 2 (1,53)⛔ dziś po południu bym już tego nie zagrał i nie zagrałem, a więc widać jak to się zmienia ????
stawka: 100zł
EWK: 162zł - 1916zł
 
Do góry Bottom