>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
mój yield na taśmach ????
Po rozegraniu 66-u kuponów postanowiłem (wiem, że za wcześnie) podać mój aktualny yield liczony od początku wątku ????

Miałem tego nie podawać, ale po pierwsze trochę się napracowałem, po drugie będę miał wszystko na bieżąco policzone, a po trzecie chciałem żebyście zobaczyli co mi powychodziło ????

✅ +391,0317% ✅

Obiecuję, że następny policzę dopiero po stu taśmach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
najpierw lajtowa, ale też może nie wejść ????
Litwa - Bośnia i Hercegowina @ 2 (1,25) ✅
Norwegia - Islandia @ X2 (1,53) ✅
Turcja - Holandia @ BTS (1,53) ⛔ dziś po południu bym już tego nie zagrał i nie zagrałem, a więc widać jak to się zmienia ????
Izrael - Irlandia Północna @ 1 (1,50) ⛔
Cypr - Albania @ X2 (1,42) ✅
Belgia (-1) - Walia @ EH 1 (1,53) ⛔
Wyspy Owcze - Austria @ 2 (1,25) ✅
Azerbejdżan - Rosja @ 2 (1,33) ⛔ dziady, ciekawe,czy z osłabioną Andorą też by celowali w remis
Azerbejdżan U21 - Portugalia U21 @ 2 (1,25) ✅ 0:2
Malta U21 - Grecja U21 @ 2 (1,22) ✅ 0:4
AKO: 24,18
stawka: 100zł
EWK: 2418zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
i jeszcze system 3z4 asekuracyjnie ????
A
Litwa - Bośnia i Hercegowina (-1) @ EH 2 (1,80) ⛔
Norwegia - Islandia @ DNB 2 (1,83) :-|
B
Szwajcaria - Słowenia @ BTS (1,83) ⛔
Turcja - Holandia @ BTS (1,53) ⛔
C
Izrael - Irlandia Północna @ 1 (1,50) ⛔
Belgia (-1) - Walia @ EH 1 (1,45) ⛔
D
Azerbejdżan - Rosja @ 2 (1,33) ⛔
Szwecja - Niemcy @ 2 (1,70) ✅
stawka: 100zł (4 kombinacje/ po 25zł)
EWK: 345zł - 1773zł
edit: Najgorsza taśma w moim życiu ???? Zbliżyłem się do rekordu kumpla, który nie trafił kiedyś żadnego meczu na taśmie z podobną ilością spotkań.
Jak już nawet Niemcy byli bici w pewnym momencie to myślałem, że świat się kończy, ale jednak są w tym świecie pewne rzeczy niezmienne:p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
5z7
Taka dziwna koncepcja ???? Przy dwóch błędach będę praktycznie na zero, ale już przy jednym duży zysk, a MAX to wiadomo ????

A
Litwa - Bośnia i Hercegowina (-1) @ EH 2 (1,80) ⛔
B
Norwegia - Islandia @ DNB 2 (1,83) :-|
C
Szwajcaria - Słowenia @ BTS (1,83) ⛔
D
Turcja - Holandia @ BTS (1,53) ⛔
Rumunia (-1) - Estonia @ EH 1 (1,45) ✅
E
Izrael - Irlandia Północna @ 1 (1,50) ⛔
F
Belgia (-1) - Walia @ EH 1 (1,45) ⛔
Azerbejdżan - Rosja @ 2 (1,33) ⛔
G
Szwecja - Niemcy @ 2 (1,70) ✅

stawka: 105zł (21 kombinacje/ po 5zł)
EWK: 77zł - 2112zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
dobra to ja odpowiem ???? te mecze, które będą z DNB i zakończą się remisem są liczone jako trafione ale tak jakbyś trafił kurs 1,00.
Innymi słowy kurs łączny kuponu (tzw. AKO) jest pomniejszony o kurs typu z DNB, czyli jeszcze inaczej łączny kurs jest dzielony przez ten kurs dla DNB i jest wypłacany.
Np. Real - Juve DNB 2 (2,00) wynik REMIS ---&gt; ZWROT
Ajax - Milan 1 (2,00) wynik WYGRANA AJAXU
AKO: 4,00
stawka: 100zł
EWK: 400zł
AKO POMNIEJSZONE NALEŻNE GRACZOWI: 200zł
 
steny 3

steny

Użytkownik
Siema mistrzu jak dla mnie za dużo tych remisów we wtorkowych meczach było i popłynąłem ale dobrze się przy tym bawiłem. Najważniejsze to mieć trochę frajdy z grania.
Nawet w meczu Rumunii, Grecji i Węgier zaryzykowałem handicapa -2 i wyszło na to że też remis wychodził :razz:. Jak nie wchodzi to nie wchodzi ;)
Pozdro i życzę dalszego dobrego typowania :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Siema mistrzu jak dla mnie za dużo tych remisów we wtorkowych meczach było i popłynąłem ale dobrze się przy tym bawiłem. Najważniejsze to mieć trochę frajdy z grania.
Nawet w meczu Rumunii, Grecji i Węgier zaryzykowałem handicapa -2 i wyszło na to że też remis wychodził :razz:. Jak nie wchodzi to nie wchodzi ;)
Pozdro i życzę dalszego dobrego typowania :grin:
To był kosmos!!! Dzięki wielkie za wsparcie; przyda się, serio bo dziś siedziałem i nie dowierzałem. Później pozostał pusty śmiech bo ręce już mi dawno opadły ????

To była jakaś ruletka, prawie nic się nie zgadza. Ogólnie dziś w południe podjąłem dobry trop bo wczoraj &quot;na sucho&quot; to wyglądało zupełnie inaczej.

Dziś wiedziałem parę nowych rzeczy: że Chorwacji należy unikać na Szkocji bo może byc różnie, że Holandia i Szwajcaria nie zlekceważą.
Ale że tak zagra Belgia, Rosja, Turcja czy Izrael to się nie spodziewałem ????

Fajnie, że chociaż frajdę miałeś. Ja muszę chyba zrobić kilkudniową przerwę bo się lekko zagotowałem ???? Ale już mi przechodzi ????

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za dobre słowo ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
SUPER kurcze znowu pomogłes wszystko rozumiem nie rozumiałęm wczesniej i obstawiłęm z X wysyłam ci zaporszenie do znajomych juvepany super mi pomogłes zobaczym jesszcze dzisiaj jak kupony ogolnie ostawiłem 54 zł mam 6 taśemek powiem ci wieczorkiem albo jutro sie odezwe pozd
Żebyście nie myśleli, że jestem niekulturalny to powiem, że odpisałem koledze waskiemu na PW.
A tak przy okazji to zawsze staram się odpisać więc jeśli nie będzie mojej reakcji &quot;na ogólnym&quot; to znaczy że zrobiłem to na privie ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Ogólnie mogę powiedzieć jedynie, że równie dobrze mogłem tę taśmę zrobić tydzień temu albo rok wcześniej ????
Kużwa, nic się nie zgadzało. Wyklarowało się dopiero jak poznałem przybliżone składy i wyszło że połowa typów jest do śmietnika. Serio
Gdybym dysponował skanerem to zobaczylibyście jak się zmienił mój pogląd między 14. a 19. godziną. Ale nie obawiajcie się, ja też nie wygrałem ????
Zawaliła mi Rosja i HANDI Bośni.
Aaaaaa, dlaczego piszę to dopiero teraz - zapytacie.
A no dlatego, że przez chyba 3-4 godziny nie mogłem odpalić FORUM.
Też tak mieliście, czy to ja mam dziś tak wyjątkowe szczęście do wszystkiego???

Nikt nie lubi przegrywać, wiadomo. Ale sam się władowałem na minę podając typy z ostatniej kolejki rozgrywek, gdy połowa już myśli o czymś innym, a reszta chce się prześlizgnąć jak najmniejszym kosztem.
Jestem zły???? i mam nauczkę.
Dzięki wielkie dla osób, które potrafiły się zdobyć na miłe słowo otuchy, pomimo że też przegrały ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
o co chodzi? ????
26 spotkań, 12 wygranych gospodarzy, 7 remisów i 7 zwycięstw gości!!!

81 bramek czyli średnio 3,11 na mecz!!!

12 razy (na 26 możliwych) propozycja bukmacherów odnośnie prawdopodobieństwa danego wyniku była zupełnie przestrzelona czyli NIEMAL CO DRUGI

Zestawienie kursów 1x2 jakie &quot;weszły&quot; w kolejności:
1,01
1,02
1,02
1,03
1,03
1,05
[powyższych nigdy nawet nie dotykam]
1,17
1,20
1,22
1,25
1,29
[te ruszam jak już nie mam pomysłu]
1,33
1,40
1,62
[pierwszy z tych trzech wszedł w bólach, dwa kolejne były w meczach o nic więc wcale nie takie oczywistości]
2,10
2,45
[te zagrałem, ale nie miałem jak podać przez awarię]
3,30
3,30
3,40
3,60
3,80
[większość to remisy więc powodzenia grając 3 takie na taśmach ???? ]
4,33
5,00
6,00
7,50
11,00

Co piąty mecz zakończył się hiperniespodzianką bo buki za darmo nie mnożą wkładu graczy sześcio- czy jedenastokrotnie ????

Nic tylko grac:p i to w taśmach ????
 
steny 3

steny

Użytkownik
Aaaaaa, dlaczego piszę to dopiero teraz - zapytacie.
A no dlatego, że przez chyba 3-4 godziny nie mogłem odpalić FORUM.
Też tak mieliście, czy to ja mam dziś tak wyjątkowe szczęście do wszystkiego???
Potwierdzam były problemy na forum i to nie małe... albo się wczytywały strony po długim czasie albo w ogóle ;)
Pewnie nie wytrzymały wyników dzisiejszych spotkań :razz:
PS. dodam jeszcze od siebie że jestem nie doświadczonym graczem i muszę przestawić myślenie na właściwy tor i własnie Ty w pewnym sensie mi w tym pomagasz, bo widzę jak mądrze można ułożyć kupon i nawet jak nie wejdzie to i tak jest to mądry kupon i można zniwelować bardzo szanse że się przegra
&quot;mam tu na myśli granie blokami&quot; Robię jeszcze proste błędy i na przykład powielam te same mecze na kilku kuponach &quot;Izrael :;/:&quot;. Nie muszę mówić co się potem z nimi dzieje... wszystkie do wyrzucenia. No ale takich nawyków szybko się trzeba pozbyć jak się chce zacząć coś wygrywać hehe :razz:
Za piątek i dzisiaj za wtorek jestem na lekkim minusie -77 złociszy. Więc chyba nie jest tak tragicznie :razz: Zabawa przednia ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Miałem się odnieść do poszczególnych fraz Twojego wpisu, ale nigdy nie korzystałem z MULTICYTATU (a chyba do tego właśnie służy ???? ) więc się rozpiszę bo poruszasz kilka ciekawych wątków, a to się może wszystkim przydać ????
1) &quot;Pewnie nie wytrzymały wyników dzisiejszych spotkań ???? &quot;
Nic dodać, nic ująć ???? Jeśli ktoś wygrał wczoraj taśmę na kursach 1,5-2,0 to z chęcią sobie popatrzę (jeśli ktoś dysponuje namiarami), ale nie 3-4 mecze po 1,3 tylko soczystą taśmę z AKO &gt; 30,0 z meczów eliminacyjnych.
2) &quot;... i własnie Ty w pewnym sensie mi w tym pomagasz, bo...&quot;
Po to m.in. tu jestem ???? A dodatkowo zawsze można się uczyć na czyichś błędach i taniej to wychodzi ????
Muszę dodać, że w tym wątku trochę sobie pozwalam i &quot;szaleję&quot; proponując wiele ułożeń tych samych spotkań. Już to kiedyś pisałem, ale powtórzę bo nie każdy śledzi od początku (wiem, że Ty tak i b. mi miło) ????
W drugim wątku moje propozycje są bardziej wyważone. Co kto woli ????
3) &quot;...mam tu na myśli granie blokami...&quot;
Jeśli ma się dużą skuteczność na taśmach to naprawdę warto się zaasekurować bo jedna niefartowna kartka lub karny przy wielu dobrze dobranych meczach niweczy cały wysiłek.
Ogólnie jest wiele rodzajów strategii u graczy. Najpopularniejszy model mówi, że generalnie każdy kupon akumulowany to miód na serce dla buków, a im dłuższy tym więcej tego miodu ???? bo szanse porażki wielokrotnie wzrastają.
Ja jednak lubię grac taśmy i nic nie poradzę ????
4) &quot;... jestem na lekkim minusie -77 złociszy. Więc chyba nie jest tak tragicznie:p...&quot;
Czyli zapewne piątkowe typy zagrałeś delikatnie, a widząc wyjątkowo dobrą skuteczność we wtorek &quot;poszedłeś ostrzej&quot;? ????
Nic się nie przejmuj, mnie też poniosło ????
Jeśli możesz sobie pozwolić na tego typu wydatki bez uszczerbku dla budżetu domowego to nic się nie dzieje. Ot, kolejna forma &quot;rekreacji&quot; ???? Tyle, że ta się może bardzo wymiernie zwrócić ????
Pozdrawiam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
FORMA JEDNAK JEST ????
Wczoraj przed meczami wieczornymi widząc, że chyba jednak się nie zaloguję na FORUM (co mnie naprawdę wnerwiło bo chciałem się przysłużyć USEROM) poszedłem do pobliskiego punktu Fortuny i zagrałem trzy taśmy.
Pierwsza była taka jaką zdążyłem podać ok. 14.00 użytkownikom i oczywiście wszyscy wiedzą jak to się skończyło.
Druga była skorygowana o info jakie udało mi się uzyskać późnym popołudniem (a przez tłok na FORUM nie miałem jak podać) i było duuużo lepiej, ale i tak zawaliła Rosja, Izrael i minimalizm Bośni.
Czując w kościach, że &quot;w Europie&quot; dziś nie wygram przeniosłem akcenty na Amerykę, a ze starych pomysłów zostawiłem jedynie najpewniejsze moim zdaniem typy.
Co się okazało? [zaznaczam, że nie mam skanera i nie dam &quot;dowodu&quot;; wiem, że każdy może tak pisać na forum po fakcie, ale Ci którzy zdążyli mnie poznać wiedzą, że nie mam w zwyczaju oszukiwać forumowiczów]

Oto trzecia taśma (wszystkie typy DNB):

TUR-NED 2 (1,86) ✅ 0:2
SUI-SLO 1 (1,50) ✅ 1:0
NOR-ISL 2 (1,80) :-| 1:1
+
Paragwaj - Kolumbia 2 (1,71) ✅ 1:2
Urugwaj - Argentyna 1 (1,44) ✅ 3:2
Jamajka - Honduras 2 (1,44) :-| 2:2
Panama - USA 2 (1,80) ✅ 2:3

AKO: 32,05
AKO2: 12,37 ✅

Piszę to tylko po to żeby pokazać, że po prostu w Europie wczoraj taśmy się praktycznie nie dało sensownej zrobić, co nie znaczy, że zapomniałem jak się je robi. ????
Pozdrawiam
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
6z9
Wynalazki tylko po to żeby się sprawdzić w nowych rozgrywkach i dla zabicia czasu. Serdecznie odradzam, chociaż...:p
A
Tudelano - Cartagena @ DNB 2 (2,00) ✅ 1:4
B
Jaen - La Coruna @ DNB 2 (1,90) ⛔ 2:0
C
Huelva - Lugo @ 1 (1,80) ✅ 1:0
D
Brondby - Barcelona @ DNB 2 (2,10)[kobiety] :-| 2:2 gol stracony w 95.min.
E
PSG - Tyreso @ DNB 2 (2,00)[kobiety] :-| 0:0 Zlatan pod formą:p
F
Santos - Internacional @ DNB 2 (2,00) :-| 0:0
G
Gremio - Corinthians @ 1 (1,91) ✅ 1:0
H
Atletico PR - Atletico MG @ 1 (1,95) ✅ 1:0
I
Criciuma - Portuguesa @ 1 (2,10) ⛔ 1:3
stawka: 252zł [skasowało mi się albo zapomniałem; pewnie utopię i to mnie nauczy szanować nawet wirtualne pieniądze ???? ]
EWK: 161zł - 14821zł
EWK2: 185zł ✅
edit: Zwykle komentuję po wszystkich meczach, ale dla pań zrobię wyjątek ???? Niby wszystko git; obie moje ekipy wykonały plan; ale o czym myślały Katalonki w 95. min.? ????
Od razu uruchamia się wyobraźnia, stereotypy i musiałbym napisac coś mniej lub bardziej szowinistycznego ???? Hehe, przynajmniej się nie zbłaźniły jak chłopcy z El Riazor. Za taką grę druga zmiana na kutrach; globtroterzy wiedzą o co chodzi ????

edit2: Czyli de facto jestem na lekkim minusie ????
edit3: Gdyby dziewczynom z Barcy chciało się jeszcze przez parę sekund, byłbym na czysto STÓWKĘ do przodu, a nie 6 DYCH do tyłu:p
A Criciumę dołożyłem ewidentnie na siłę co widać po kuponach; mój błąd ; Portuguesa była osłabiona, ale nie doceniłem głębi składu tej ekipy
 
W 3

wotalke

Użytkownik
@juvepany, co do wczorajszych typów, to nie ma co się przejmować ????
Po prostu wszystkie meczy kończyły się inaczej niż powinny w rzeczywistości #fryzjer
Czekam na jutrzejsze typy bo przed uczelnią chętnie podlecę do fortuny i coś postawię. Mam nadzieję, że coś do jutra wykombinujesz ???? ????
 
Do góry Bottom