>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Horn - Lustenau @ 2 (2,15)✅ 0:2
Brno - Teplice @ 2 (1,91)⛔ 3:2
Mersin - Denizli @ 1 (1,44)⛔ 0:1
Celta - Levante @ DNB 2 (2,50)✅ 0:1

stawka: 100zł
EWK: 1478zł

edit: powyższy obrazek dobitnie pokazuje, że kursy nie mają znaczenia
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
szalona taśma na jutro
Usiadłem sobie, spojrzałem i biorąc pod uwagę wyniki z ostatnich tygodni stwierdziłem, że dawno tak wyrównanych spotkań nie widziałem w jednej serii.
Większość faworytów to &quot;papierowi faworyci&quot;, którzy w dodatku grają na wyjeździe. Szokuje mnie kurs na Zenit (leje wszystkich potentatów w Rosji, a na Atletico trafili w ich najlepszym dotąd momencie; z Austrią grali osłabieni przez większość meczu) i Barcę (w dodatku ten mecz sprzed pół roku na Giuseppe Meazza).
Może to się wydać dziwne, ale mój pierwszy pomysł to:

4z8
A
Milan - Barca @ X (4,20)✅ 1:1
B
Arsenal - BvB @ X (3,60)⛔ 1:2 remis do 82 minuty
C
Austria - Atletico @ X (5,00)⛔ 0:3
D
Celtic - Ajax @ X (3,50)⛔ 2:1
E
Porto - Zenit @ X (4,00)⛔ 0:1 remis do 86 minuty
F
OM - Napoli @ X (3,30)⛔ 1:2
G
Schalke - Chelsea @ X (3,40)⛔ 0:3
H
Steaua - Basel @ X (3,50)✅ 1:1

stawka: 210zł / 70 kombinacji / 3zł na każdą
EWK: 412zł - 43653zł ????

edit: 2 remisy + 4 mecze z jednobramkową różnicą; nie było tak najgorzej:p
 
avril-100592 76

avril-100592

Użytkownik
widze ze chyba kolega ma za duzo pieniążkow, to moglby sie podzielic ???? stawki na &#39;&#39;takie cos&#39;&#39; sa bardzo &#39;&#39;ciekawe&#39;&#39; ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Skoro, powyżej tak zaszalałem to muszę być względnie konsekwentny
Milan - Barcelona (-1) @ EH 1 (2,40)✅ 1:1
Porto (-1) - Zenit @ EH 2 (2.30)✅ 0:1
Austria - Atletico (-2) @ EH 1 (1,75)⛔ 0:3 i tak Atletico nie będzie mistrzem Hiszpanii
EWK: 966zł
To tak tytułem wstępu. Może uda się wieczorem stworzyć jakąś analizę i kto wie czy czegoś nie zweryfikuję, ale ten kupon zostawię - choćby nie wiem co - w niezmienionej formie ????
edit: typowy błąd w bukmacherce; dwa pierwsze mecze postawione po analizie, a trzeci tylko dlatego, że mnie Atletico wnerwia z tym swoim wybiórczym podejściem przez co w weekend &quot;położyli&quot; mi kupon i się chciałem &quot;zemścić&quot; ????
obstawianie &quot;na emocjach&quot; to najgorsze rozwiązanie z możliwych; czasem popłaca, ale to i tak błąd z samego założenia!!!
podobny błąd zapewne popełnię w środę stawiając &quot;sercem&quot; na Juve więc proszę się tygo typu wystrzegać ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
widze ze chyba kolega ma za duzo pieniążkow, to moglby sie podzielic ???? stawki na &#39;&#39;takie cos&#39;&#39; sa bardzo &#39;&#39;ciekawe&#39;&#39; ????
hehe, jak wygram to AKO to coś &quot;odpalę&quot;:p
to są wirtualne stawki; wątek jest pewną symulacją; nie należy wszystkiego brać sobie aż tak do serca ???? ???? ????
tu chodzi o pewien rząd wielkości, o pewną proporcję; gdybym miał w tej chwili &quot;luźne&quot; 6 tys. na granie (mniej więcej tyle mam w tym wątku chyba) to właśnie 2 stówki byłbym skłonny zaryzykować ????
inaczej mówiąc przy tej dozie fantazji jaką dziś reprezentuję zaryzykowałbym do 3% swojego budżetu na takie cudo ????
pozdrawiam
ps. zawsze można zagrać na 1-2 (wszystko tylko nie remis); co kto woli ???? ;):grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
takie tam:p
Za nami raptem dwie kolejki Champions League więc jakiekolwiek zbiorcze zestawienia nie będą może jeszcze pokazywały żadnej tendencji, ale napiszę to w celach poglądowych.

Statystyki po 2 kolejkach LM:
pogrubiono nazwy drużyn grających jutro

posiadanie piłki:
1.Barca 69,2%
2.Bayern 67,6%
3.PSG 66,7%
4.Porto 62,9%
5.Juve 58,4%
-----------------
28.Benfica 40,4%
29.CSKA 39,9%
30.Olympiakos 38,3%
31.Austria 37,8%
32.Celtic 31,4%

strzały na mecz:
1.Juve 26,5
2.Real 20,5
3.Bayern 20,5
4.Bayer 18,5
5.BvB 18,0
-----------------
28.Olympiakos 9,5
29.Arsenal 9,0
30.Celtic 8,5
31.Basel 7,5
32.Shachtar 6,0

dokładność podań:
1.PSG 90,9%
2.Bayern 89,7%
3.Barca 89,0%
4.Arsenal 87,8%
5.MU 86,5%
-----------------
28.BvB 79,2%
29.Austria 77,7%
30.Celtic 76,4%

31.Olympiakos 76,1%
32.Atletico 75%

wygrane pojedynki główkowe na mecz:
1.MU 19,5
2.Juve 18,5
3.Schalke 17
4.Porto 16,0
5.Basel 16,0

-----------------
28.Bayer 8,5
29.PSG 8,5
30.Zenit 8,0
31.Olympiakos 7,0
32.Barca 6,5

Może komuś się przyda ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
JOGA BONITO =/= KRASNA HRA
Ten znaczek u góry to miał być symbol nierówności:p
Tytuł można w dowolnym tłumaczeniu rozumieć jako stwierdzenie: &quot;piękna gra/graj pięknie&quot;, a powiedziane/napisane jest po portugalsku i czesku.
W Brazylii ta sentencja jest przyswajana przez każde dziecko z faweli od najmłodszych lat i ma na celu zaszczepienie w potencjalnych piłkarzach miłości do futbolu finezyjnego, do cieszenia się grą w piłkę, do eksponowania artystycznej strony tego sportu.
Skąd więc ten znak nierówności i czeski pierwiastek?
A no skojarzyło mi się, oglądając dzisiejszy mecz ligowy Brno-Teplice ponieważ ci drudzy mieli na sobie trykoty do złudzenia podobne do tych noszonych przez Canarinhos ???? : kanarkowożółte koszulki, błękitne spodenki i białe getry.
Tu nasuwa się wątpliwość, czy aby włodarzy klubu nie poniosła fantazja. Ale nie, nie. Co do barw klubowych to wszystko się zgadza; właśnie takich bronią od lat piłkarze z czeskiego Baden-Baden (Teplice były kiedyś popularnym uzdrowiskiem z wodami termalnymi):p
Inna sprawa, że można było owe kolory dowolnie rozplanować na strojach więc w sumie kto wie. Może działacze sprytnie wykorzystali nadarzającą się okazję do uszczknięcia troszkę ze sławy i dorobku pięciokrotnych mistrzów globu? ???? Na ten temat (czyli barw klubowych, ich znaczenia i wykorzystania w footballu) będzie kiedyś osobny wpis.
Już powoli wyłania się zapewne pogmatwana myśl przewodnia tego postu ????
Mógłbym wprawdzie zamieścić jednowersowy wpis z epitetami pod adresem drużyny, która &quot;położyła&quot; mi kupon, ale wolę zrobić to po swojemu ????
Portugalska JOGA BONITO (kiedy słyszę to hasło od razu mam przed oczami Erica Cantonę w &quot;gajerku&quot; i tę reklamę NIKE o podziemnym świecie ciemnych interesów, gdzie dochodzi do nielegalnych walk; tyle, że zamiast kogutów, czy psów Ronaldo, Roberto Carlos i inni grają w klatce w piłkę. Ehhh, jak te mass media nami manipulują ???? ) ma się do czeskiej KRASNEJ HRY nijak niestety, a oglądanie kopiących się po własnych czołach piłkarzy gości było - uwierzcie - bolesnym doświadczeniem.
Dziwne to, zważywszy że te same Teplice są rewelacją rozgrywek i zajmują trzecią aktualnie pozycję w tabeli, a ich bilans na własnym terenie jest perfekcyjny:5 meczów, 5 zwycięstw. Więc albo tęsknili dziś wyjątkowo mocno za domem, albo nie służy im brneńskie powietrze, albo (co jest najpewniejsze) znów udało mi się dokonać rzeczy niemożliwej i ustrzeliłem ich najsłabszy występ w sezonie (jak z Wisłą w sobotę).
Nie będę przeklinał ???? W zamian jeszcze jedna dykteryjka ????
Otóż wspomniane wyżej Brno to historyczna stolica Moraw i druga po Pradze aglomeracja Czech itp.
A sam klub w swej pełnej krasie to dumna FC Zbrojovka Brno ????
Jest spadkobiercą słynnych i jeszcze dumniejszych Bobów Brno ????
A sama Zbrojowka to wielki ośrodek przemysłu zbrojeniowego, który po II wojnie światowej przebranżowił się na fabrykę produkującą maszyny rolnicze w tym... &quot;naszego&quot; słynnego Zetora, który przeorał wszerz i wzdłuż naszą polską ziemię.
A gdyby ktoś miał wątpliwość, czy trafił na forum bukmacherskie ???? to dodam - tytułem podsumowania - że teplicka gra nie przypominała dziś finezyjnej piłki z Copacabany!!! ????
Pozdro:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
DOŚĆ WAŻNE INFO
Z tym zawsze jest zamieszanie i nigdy nie ma 100% pewności, ale z tego co mi się udało dowiedzieć wynika kilka istotnych faktów, którymi się podzielę bo wszystkim dobrze życzę ????
Będzie to post o absencjach we wtorkowych meczach LM
[✅ oznacza gracza, który był brany pod uwagę w ostatnich miesiącach przy ustalaniu składu]

ISTOTNE ABSENCJE:
G-BRAMKARZ,
D-OBROŃCA,
M-POMOCNIK,
F-NAPASTNIK (CZASEM OFENSYWNY GRACZ PO PROSTU)

PORTO:
Fucile/D, Reyes/D, Eduardo/M, Izmailov/M, Kelvin/M
vs.
ZENIT:
Witsel/M✅, Anyukov/D✅, Malafeev/G, Khodjaniyazov/D
------------------------------------------------------------
SCHALKE:
Huntelaar/F✅, Farfan/M✅, Hoger/D✅, Papadopoulos/D, Obasi/F

vs.
CHELSEA:
Cole/D✅, van Ginkel/M✅
------------------------------------------------------------
AUSTRIA:
Grunwald/M✅, Gorgon/M✅
vs.
ATLETICO:
Baptistao/F✅, Aranzubia/G
------------------------------------------------------------
MILAN:
Balotelli/F✅, El Shaarawy/F✅, Abbiati/G✅, De Sciglio/D✅, Bonera/D, Pazzini/F✅
vs.
BARCELONA:
Alba/D✅, Afellay/M, Cuenca/F
-------------------------------------------------------------
OLYMPIQUE MARSEILLE:
Mendes/D✅, Khalifa/F✅
vs.
NAPOLI:
Britos/D✅, Zuniga/D✅,
-------------------------------------------------------------
CELTIC:
Commons/M✅, Boerrigter/F✅ Matthews/D✅ Moyoukolo/D, Brown/M✅
+
Lustig/D✅(?), Ledley/M✅(?)
vs.
AJAX:
Krkic/F✅, Ligeon/D, Duarte/M✅, Sana/F✅[trzej ostatni nie są kontuzjowani, ani zawieszeni; nie zostali włączeni do kadry na mecz]
---------------------------------------------------------------
ARSENAL:
Walcott/M✅, Podolski/F✅, Flamini/M✅, Diaby/D✅, Sanogo/F✅, Oxlade-Chamberlain/F✅
vs.
BORUSSIA:
Gundogan/M✅, Piszczek/D, , Hoffman/M✅
+
Kehl/M✅(?)
----------------------------------------------------------------
STEAUA:
vs.
BASEL:
W OBU EKIPACH WSZYSCY ISTOTNI ZAWODNICY SĄ ZDROWI
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Gdyby moja pierwsza dzisiejsza taśma była postawiona na młodzieżową ligę mistrzów to już miałbym trafione dwa na dwa remisiki:p
Ale to by było za proste ????

Żeby było wszystko jasne, ja dziś nie zdążę obstawić (nie mam w tej chwili możliwości grania przez neta), ale jakoś specjalnie nie żałuję bo mecze są wg mnie okrutnie trudne do przewidzenia.
Gdybym jednak musiał się zdecydować, to zagrałbym tak:
[wiem, że grałem na same remisy i wyjdą różnice, ale cóż]

Arsenal - BvB @ BTS (1,50)✅ 1:2
Celtic - Ajax @ 2 (3,00)⛔ 2:1
OM - Napoli @ 2 (2,65)✅ 1:2
Schalke - Chelsea @ 2 (2,25)✅ 0:3

stawka: 20zł
AKO: 26,83
EWK: 537zł

[wliczam do statystyk]
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Znalazłem ciekawą stronkę, przynajmniej tak mi się zdaje.
Pierwszy raz gram na &quot;pożyczonych&quot; typach na forum.
Jeśli okaże się prorocza, to będzie częściej brana pod uwagę ????

League One ????
Peterborough - Sh. @ 1 (1,73)⛔ 0:0
Crawley - P.V. @ 1 (1,91)⛔ 0:3
Swindon - W. @ 1 (1,83)⛔ 0:3
Rotherham - T. @ 1 (1,67)⛔ 1:1
Wolves - O. @ 1 (1,65)✅ 2:0
Milton Keynes - C. @ 1 (1,62)⛔ 0:1
B.C. - Brentford @ 2 (2,50)✅ 1:2

AKO: 71,12
stawka: 20zł
EWK: 1422zł
----------------------------------
system 6z7:
A
Peterborough - Sh. @ 1 (1,73)⛔
B
Crawley - P.V. @ 1 (1,91)⛔
C
Swindon - W. @ 1 (1,83)⛔
D
Rotherham - T. @ 1 (1,67)⛔
E
Wolves - O. @ 1 (1,65)✅
F
Milton Keynes - C. @ 1 (1,62)⛔
G
B.C. - Brentford @ 2 (2,50)✅

stawka: 70zł/7 kombinacji
EWK: 270zł - 2612zł
---------------------------------
wszystko DNB:
Peterborough - Sh. @ 1 (1,29):-|
Crawley - P.V. @ 1 (1,40)⛔
Swindon - W. @ 1 (1,33)⛔
Rotherham - T. @ 1 (1,22):-|
Wolves - O. @ 1 (1,25)✅
Milton Keynes - C. @ 1 (1,22)⛔
B.C. - Brentford @ 2 (1,73)✅

AKO: 7,73
stawka: 100zł
EWK: 773zł

edit: to już chyba wolę swoje typy:p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
prawdopodobne wyjściowe jedenastki w &quot;polskim&quot; meczu ????
Arsenal - BvB
Szczęsny - Gibbs, Koscielny, Mertesacker, Sagna - Ramsey, Arteta - Cazorla, Ozil, Wilshere - Giroud
Weidenfeller - Schmelzer, Hummels, Subotic, Grosskreuz - Sahin, Bender - Reus, Mkhitaryan, Aubameyang - Lewandowski
Będzie się działo ????
Miłego oglądania!
edit: a jednak Kuba w podstawie ????
 
L 3

lucassss

Użytkownik
Znalazłem ciekawą stronkę, przynajmniej tak mi się zdaje.
Pierwszy raz gram na &quot;pożyczonych&quot; typach na forum.
Jeśli okaże się prorocza, to będzie częściej brana pod uwagę ????
League One ????
Peterborough - Sh. @ 1 (1,73)
Crawley - P.V. @ 1 (1,91)
Swindon - W. @ 1 (1,83)
Rotherham - T. @ 1 (1,67)
Wolves - O. @ 1 (1,65)
Milton Keynes - C. @ 1 (1,62)
B.C. - Brentford @ 2 (2,50)
AKO: 71,12
stawka: 20zł
EWK: 1422zł
----------------------------------
system 6z7:
A
Peterborough - Sh. @ 1 (1,73)
B
Crawley - P.V. @ 1 (1,91)
C
Swindon - W. @ 1 (1,83)
D
Rotherham - T. @ 1 (1,67)
E
Wolves - O. @ 1 (1,65)
F
Milton Keynes - C. @ 1 (1,62)
G
B.C. - Brentford @ 2 (2,50)
stawka: 70zł/7 kombinacji
EWK: 270zł - 2612zł
---------------------------------
wszystko DNB:
Peterborough - Sh. @ 1 (1,29)
Crawley - P.V. @ 1 (1,40)
Swindon - W. @ 1 (1,33)
Rotherham - T. @ 1 (1,22)
Wolves - O. @ 1 (1,25)
Milton Keynes - C. @ 1 (1,22)
B.C. - Brentford @ 2 (1,73)
AKO: 7,73
stawka: 100zł
EWK: 773zł
Chyba jednak nie była prorocza ???? Z tego co na szybko sprawdziłem to weszły 2 typy(DNB nie sprzwdzałem). Lepiej wychodzi Ci podawanie swoich typów ponieważ mimo tego że ostatnio miałeś nie najlepszy okres, to wydaję mi się że jak sie na tym skupisz, przemyślisz, popatrzysz w statystyki na spokojnie to wychodzi Ci to bardzo dobrze ???? powodzenia
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
LEWY PROSTY:p
Ten tytuł to parafraza jutrzejszej &quot;czołówki&quot; w największej polskiej gazecie sportowej.
&quot;Lewy&quot; znów pokazał klasę zaliczając asystę i zwycięskiego gola na Emirates Stadium w niezwykle trudnym meczu wygranym z The Gunners (1:2).
Robert nie tak dawno temu stał się najlepszym polskim strzelcem w Bundeslidze strzelając swojego 60. gola. Potrzebował do tego celu zaledwie 105 spotkań.
Gdyby ktoś miał wątpliwości, czy Lewandowski nie jest czasem przereklamowany itp. to przytoczę kolejną statystykę:
Lewandowski ma 4. średnią zdobytych bramek w przeliczeniu na minuty spędzone na boisku, ale nie chodzi tu o ten sezon, czy rok kalendarzowy, a o całą 51-letnią historię profesjonalnych rozgrywek Bundesligi!!!
Ta średnia w momencie zdobywania sześćdziesiątego gola wynosiła 127min./bramka.
Przed nim są jedynie: legendarny Gerd Muller, Mario Gomez oraz Timo Konietzka (połowa lat 60-tych). Czyli jak widać dwaj pierwsi to &quot;dziewiątki&quot; Bayernu Monachium (multimedalisty rozgrywek) czyli pełnili najprzyjemniejszą funkcję w całej Bundeslidze nabijając liczniki grając na szpicy w bawarskim hegemonie. Trzeci piłkarz to nieżyjący już zawodnik, który trafił na lata modernizacji futbolu w Niemczech i przechodzenia na piłkę profesjonalną. Czyli dorobek &quot;Lewego&quot; to nie jest byle co.
Do tego Robert zanotował podczas gry w lidze niemieckiej 24 asysty.
W sumie nasz napastnik zdobył dla Borussii Dortmund w meczach o stawkę 86 bramek w 154 meczach (oraz 34 asysty) i czyni go to 6. strzelcem w historii klubu (wyprzedził takich tuzów jak Jan Koller, K.-H. Riedle, H. Herrlich, L. Ricken, M. Amoroso i wielu, wielu innych). Do piątego na liście wszech czasów [to nie błąd językowy ???? ] Andreasa Mollera brakuje mu już jedynie dwóch goli.
Jeszcze mało dowodów na to, że nie jest to przeciętny zawodnik? ???? Proszę bardzo ????
Lewandowski strzelił w swojej karierze (łącznie z Lechem Poznań) we wszystkich rozgrywkach europejskich pucharów już 21 goli.
Biorąc pod uwagę tylko fazę zasadniczą Ligi Mistrzów to wczoraj uczynił to po raz czternasty (14), a był to jego zaledwie 22. występ!!!
Wychodzi na to, że Robertowi obojętne jest czy gra w Bundeslidze, czy w LM bo średnia bramek na minuty spędzone na placu gry to 136, czyli niemal identyczna jak ligowa.
Żeby zrozumieć jak potężny jest to wyczyn to powiem tylko, że lepszym osiągnięciem spośród aktualnie grających mogą się pochwalić jedynie Leo Messi (113) i Roberto Soldado (124)!!!
Ciągle pewnie znajdą się malkontenci więc teraz coś &quot;grubego kalibru&quot;, co powinno zadziałać na wyobraźnię ????
Robert zdobył dziś/wczoraj 14. gola, ale zanotował również 5. asystę w LM.
19 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej to tyle samo ile udało się osiągnąć 3-krotnemu zdobywcy Złotej Piłki - Marco van Bastenowi oraz słynnemu Brazylijczykowi Ronaldo (2 statuetki), którzy na dodatek potrzebowali w tym celu rozegrać o wiele więcej spotkań!!!
O tym, ze Robert jest najlepszym polskim strzelcem w Lidze Mistrzów/Pucharze Europy w całej jej/jego historii chyba nie muszę wspominać ????
Wracając do goli to &quot;Lewy&quot; zrównał się pod względem ich liczby (dzięki temu trafieniu w Londynie) z takimi herosami futbolu jak wspomniany Ronaldo (40 meczów) oraz:
Zinedine Zidane (80)
Roy Keane (74)
Robert Pires (81)
Adriano (27)
Pedro (47)
David Villa (42)
Miroslav Klose (39)
Nieźle, prawda? ????
To powiem jeszcze, że kolejna bramka pozwoli mu dogonić m.in.:
Roberto Carlosa, Tristana, Hagiego, Wiltorda, Nedveda, Helguerę. Kosmos!!! ????
Jeśli wyrówna swój ubiegłoroczny rekord (10 goli w sezonie) to wedrze się do &quot;czterdziestki&quot; strzelców &quot;ever&quot;:p i tego mu szczerze życzę ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Chyba jednak nie była prorocza Z tego co na szybko sprawdziłem to weszły 2 typy(DNB nie sprzwdzałem). Lepiej wychodzi Ci podawanie swoich typów ponieważ mimo tego że ostatnio miałeś nie najlepszy okres, to wydaję mi się że jak sie na tym skupisz, przemyślisz, popatrzysz w statystyki na spokojnie to wychodzi Ci to bardzo dobrzepowodzenia
Hehe, no raczej przeszła mi ochota na branie podpowiedzi z tej stronki ????
Dzięki za wiarę w moje możliwości; po dzisiejszym odzyskałem rezon:p
Jak zwykle przed takimi meczami był problem z dostaniem się na forum (przynajmniej ja ze swoim transferem nie dałem rady ???? [nie mam pojęcia czy transfer ma wpływ; strzelam:p]), a doznałem &quot;olśnienia&quot; kiedy ostatecznie wyjaśniło się kto jakim składem zagra. widocznie nie tylko mnie oświeciło bo te problemy z logowaniem z czegoś przecież wynikały ????
Tak czy inaczej udało mi się nie dać skusić na Basel, ani Arsenal; przewidziałem zwycięstwo (szczęśliwe) Zenitu, Napoli, Chelsea i brak wygranej Barcy.
Mam tylko żal do siebie o Ajax, który mnie zawiódł choć piłkarsko był lepszy. Tam dał ciała dwukrotnie jeden młodzian (obrońca Veltman bodajże/faul w polu karnym i frajerskie zachowanie przy blokowaniu strzału i w konsekwencji rykoszet), ale taki urok stawiania na ekipy nastolatków.
Tak czy inaczej jutro postaram się coś zrobić po południu choć grafik mam wyjątkowo napięty więc nic obiecać nie mogę.
Pozdrawiam i wielkie dzięki ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
CSKA - Manchester City @ 2 (1,70)✅ 1:2
Benfica - Olympiakos @ X2 (2,10)✅ 1:1
Anderlecht - PSG (-1) @ EH 2 (2,20)✅ 0:5
Real (-2) - Juventus @ EH 2 (1,45)✅ 2:1
MU - Sociedad @ BTS (1,80)⛔ 1:0 jaaaaaaaaaaaa; 2 razy spojenie dla Sociedad i w sumie 12 strzałów (w tym 5 celnych); od 2 tysięcy dzieliło mnie mniej niż 10cm i to dwukrotnie!!!!!

AKO: 20,50
stawka: 100zł
EWK: 2050zł

[trochę wczesne te typy, ale mogę nie mieć czasu później, a poza tym może być problem z logowaniem; daję sobie możliwość skorygowania tych typów nawet wieczorem, choć nie przypuszczam bym musiał ???? ; przepraszamy za utrudnienia ???? ]
 
D 0

damkofr

Użytkownik
Mecz benfici radzilbym odpuscil bo tam moga byc cuda niewidy i dzikie weze. Tam praktycznie uwazam ze wszystko moze sie zdarzyc i ciezko ti cos wytypowac.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
ISTOTNE ABSENCJE:
G-BRAMKARZ,
D-OBROŃCA,
M-POMOCNIK,
F-NAPASTNIK (CZASEM OFENSYWNY GRACZ PO PROSTU)
✅podstawowi gracze
???? istotni zmiennicy
(?) niepewny występ
CSKA:
Akinfeev/G✅, Dzagoev/M✅, Cauna/M ????
vs.
MANCHESTER CITY:
Kompany/D✅, Demichelis/D, Rodwell/F ????
------------------------------------------------------------
ANDERLECHT:
Vargas/M,
+
Proto/G✅(?)
vs.
PSG:
T.Silva/D✅, Jallet/D✅, Pastore/M✅
------------------------------------------------------------
BAYERN:
Badstuber/D✅, Dante/D✅, Shaquiri/M ???? , Thiago/M ???? , Javi Martinez/M✅(?), Boateng/D✅
vs.
PILZNO:
Limbersky/D✅
------------------------------------------------------------
BENFICA:
Silvio/D, Fejsa/M ???? , Eduardo Salvio/M ???? , Markovic/F✅, Sulejmani/F ????
+
Cardoso/F✅(?), Rodrigo/F ???? (?)
vs.
OLYMPIAKOS:
Bong/D ????
+
Holebas/D✅(?), Machado/M✅(?)
-------------------------------------------------------------
GALATASARAY:
Balta/D✅, Zan/D ????
vs.
FC KOPENHAGA:
[nie ma osłabień]
-------------------------------------------------------------
LEVERKUSEN:
Bender/M✅
vs.
SHACHTAR:
Ismaily/D✅, Chygrynskiy/D ???? , Wellington Nem/M ????
[gracze nie mieszczący się w awizowanej kadrze na Ligę Mistrzów]
---------------------------------------------------------------
MANCHESTER UNITED:
Fletcher/M ????
+
Vidic/D✅(?), Ferdinand/D✅(?), Cleverley/M✅(?), Welbeck/F✅(?)
vs.
SOCIEDAD:
Granero/M✅
+
Estrada/D✅(?), Elustondo/M✅(?), Ifran/F ???? (?)
----------------------------------------------------------------
REAL:
Xabi Alonso/M✅
vs.
JUVENTUS:
Lichtsteiner/D✅, Vucinic/F✅, Quaglarella/F ???? , Pepe/M ???? , Motta/M
OCZYWIŚCIE NIE RĘCZĘ, ŻE WSZYSTKO W 100% SIĘ SPRAWDZI.
CZĘŚĆ ZAWODNIKÓW, CHOĆ W MECZACH LIGOWYCH POTRAFI BYĆ NAWET PODSTAWOWYMI ZAWODNIKAMI, NIE MIEŚCI SIĘ W KADRACH NA LIGĘ MISTRZÓW Z RACJI LIMITÓW DOTYCZĄCYCH WYCHOWANKÓW I GRACZY SPOZA UNII.
W PRZYPADKU BAYERNU MOJE OZNACZENIA SĄ INTUICYJNE PONIEWAŻ USTALENIE KTO TAM JEST CZYIM ZMIENNIKIEM NIE JEST PROSTE ????
Swoją drogą ciekawe jak zestawi defensywę Pep skoro nie ma tylu zabezpieczających tyły graczy. ????
Moje Juve jest niestety mocno osłabione, ale mam nadzieję, że zostawi serce na boisku i zmaże plamę z Florencji. Jak na złość Real w optymalnym składzie:-|
Najmniej pewników jest jak na razie w meczu na Old Trafford i dużo się może pozmieniać w prognozach im bliżej meczu.
edit: no i już w pierwszym meczu jest rozbieżność. Akinfeev we wszystkich źródłach chórem był skreślany i nawet nie był poddany w wątpliwość (?) jego brak dzisiaj ????
Chyba, że &quot;rodzinna firma&quot; prezydenta Putina maczała w tym paluszki:p

edit2: znów mam problemy z logowaniem więc raczej im bliżej meczu tym moje szanse będą malały na wejście tutaj, a więc te info, które podałem nie będą już dziś weryfikowane niestety ????
 
Do góry Bottom