>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Mecz benfici radzilbym odpuscil bo tam moga byc cuda niewidy i dzikie weze. Tam praktycznie uwazam ze wszystko moze sie zdarzyc i ciezko ti cos wytypowac.
???? Racja też to czułem; wierzyłem w Greków i prawie wygrali, a Saviola cały mecz na ławce i to na Estadio da Luz ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
sprawdzam skille ????
To ma być taka &quot;popisówka&quot; w moim wykonaniu ???? Wiem, że podkreślając to jeszcze mogę się narazić na śmieszność, ale jeśli trafię np. 22 z 24 wyników to może przyciągnę do moich wątków nowych &quot;obserwatorów&quot;.
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ????
Wiem, że kursy typu 1,02 trochę są śmieszne, ale podam je żeby zestawienie było kompletne. Z kolei nie trafienie czegoś takiego to będzie &quot;kicha&quot; więc nie jest to takie obojętne do końca ????
Typy są przeanalizowane w stopniu dostatecznym, ale jest kilka których prawie wcale nie &quot;rozkminiałem&quot; więc może być różnie ????
Aż sam jestem ciekaw; zadowoli mnie 60%+, a ponad 80% będzie oznaczał samozachwyt w moim wykonaniu:p
Podam skrótowo nazwy klubów - pierwsze 3 literki lub &quot;inicjały&quot; ???? ) bo pisania mam wystarczająco dużo; myślę, że się połapiecie ???? Zresztą spisuję je z chyba najpopularniejszego LAJFSKORA, który co poniektórzy mogliby w bardzo wolnym tłumaczeniu uznać za &quot;Żywesporty&quot; ????
WSZYSTKIE TYPY TO DNB
[PO PRAWEJ STRONIE DODAM JESZCZE POZA KONKURSEM MOJE KONKRETNE PRZEWIDYWANIA 1X2 I DOKŁADNE WYNIKI, ALE NIE WLICZAM DO STATYSTYK. ZOBACZYMY JAKI ZE MNIE TYPER:p]
ANŻ-TRO 1 1,17✅----- 1 1,57 UNDER, BTS-NIE :browar565:1:0
SHA-ALK 2 1,39:-|----- 2 1,85 1:two:-( JEDEN GOL BTS
BET-GUI 1 1,17 ✅----- 1 1,53 UNDER, BTS-NIE:browar565:1:0
DIN-THU 1 1,14✅----- 1 1,44 2:0✅ JEDEN GOL, BTS-NIE, HANDI
FRE-EST 1 1,33:-|----- 1 1,83 2:eek:ne:-( JEDEN GOL, BTS
GEN-RAP 1 1,29:-|----- 1 1,73 3:eek:ne:-( BTS
APO-LAZ 2 1,29:-|----- 2 1,70 0:eek:ne:-( JEDEN GOL
LYO-RIJ 1 1,17✅----- 1 1,45 2:1✅
PAO-M.H. 1 1,36✅----- 1 1,91 1:0✅
SHE-TOT 2 1,07✅----- 2 1,33 :browar565:0:2 BTS-NIE, HANDI
TRA-LEG 1 1,35 ✅----- 1 1,80 1:0✅ JEDEN GOL, UNDER, BTS-NIE
LIB-SEV 2 1,50:-|----- 2 2,00 1:two:-( JEDEN GOL, BTS
WIG-KAZ 2 1,57:-|----- 2 2,30 1:two:-( JEDEN GOL, BTS
CHE-LUD 2 1,62✅----- X 3,40 1:eek:ne:-( JEDEN GOL, UNDER
DIN-PSV 2 1,44:-|----- 2 2,05 1:two:-(
ELF-ESB 2 2,38✅----- X 3,50 1:eek:ne:-( JEDEN GOL, BTS
FER-DNI 2 1,35✅----- 2 1,80 0:2:browar565:, UNDER, BTS-NIE, HANDI
FIO-PAN 1 1,10 ✅----- 1 1,33 4:1✅ OVER, HANDI
FRA-M.T.A 1 1,20✅----- 1 1,55 3:1✅ HANDI
SAL-STA 1 1,17✅----- X 4,75 2:two:-( JEDEN GOL, BTS
SWA-KUB 1 1,13:-|----- 1 1,45 2:zero:-( UNDER
VAL-S.G. 1 1,13✅----- 1 1,40 2:0✅ HANDI
WAR-MAR 1 1,35⛔----- 1 1,75 3:eek:ne:-( OVER, BTS
BOR-APO 1 1,40✅----- 1 1,95 1:0✅
edit: Jest 21:00; na razie nie ma tragedii ????
AKO: 726,0
STAWKA:5zł
EWK: 3630zł
edit: Hehe, jeden mecz ???? Byłem wściekły bo dobra kasa przeszła koło nosa, ale 96% skuteczność to chyba niezły wynik ????
No a bez ZWROTÓW 62,5% na meczach, z których części - za &quot;grubą kasę&quot; grając - w ogóle bym nie dotykał ????

edit2: Liczyłem to, ale nie pamiętam dokładnie; mniej więcej 280zł by się ostało po tylu zwrotach, gdyby Zulte Waregem choćby zremisowało ???? Gdyby ktoś to zagrał za &quot;stówkę&quot; mając do wygrania 72600zł(!!!) , a potem przez jeden mecz stracił szansę na gruuuuuuuuubą kaaaaaaasę [przy remisie Waregem - 5600zł, przy wygranej - 7600zł ???? ] to miałby niezłe ciśnienie teraz ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
5z7
A
Trabzonspor - Legia @ 1 (1,80)✅ 2:0
B
Dynamo Kijów (-1) - Thun @ EH 1 (2,20)✅ 3:0
C
Sheriff - Tottenham (-1) @ EH 2 (1,95)✅ 0:2
D
Fiorentina (-1) - Pandurii @ EH 1 (1,91)✅ 3:0
E
Pacos - Dnipro (-1) @ EH 2 (3,38)✅ 0:2
F
Slovan - Sevilla @ 2 (2,05)⛔ 1:1 REMIS
G
Freiburg - Estoril @ 1 (1,83)⛔ 1:1 REMIS

stawka: 210zł /21 kombinacji/10zł na blok
EWK: 252zł - 9094zł
EWK2: 499zł✅✅✅

edit: Jedna bramka i byłoby 2635zł:grin:; dwie to wiadomo: JACKPOT!!!:grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Zrobię jeszcze jeden eksperyment. Wyrzucę z tej mega-taśmy 3 typy, które mi się najmniej podobają, a z meczu Dnipro zrobię sobie &quot;pewniaka&quot; i zagram na cztery bloki w systemie 3z4. Zawsze to większa szansa ????

WSZYSTKIE TYPY TO DNB

A (2,88/1,56)
ANŻ-TRO 1 1,17✅
SHA-ALK 2 1,39:-|
BET-GUI 1 1,17✅
DIN-THU 1 1,14✅
FRE-EST 1 1,33:-|

B (2,83/1,70)
GEN-RAP 1 1,29:-|
APO-LAZ 2 1,29:-|
LYO-RIJ 1 1,17✅
PAO-M.H. 1 1,36✅
SHE-TOT 2 1,07✅

C (5,04/1,49)
TRA-LEG 1 1,35✅
LIB-SEV 2 1,50:-|
WIG-KAZ 2 1,57:-|
DIN-PSV 2 1,44:-|
FIO-PAN 1 1,10✅

D (2,90)
FRA-M.T.A 1 1,20✅
SWA-KUB 1 1,13:-|
VAL-S.G. 1 1,13✅
WAR-MAR 1 1,35⛔
BOR-APO 1 1,40✅

Pewniak (P)
FER-DNI @ (1x2) 2 (1,80)✅✅✅

rozpiska:
ABC+P 73,94 * 10zł = 739,4zł
ABD+P 43,55 * 10zł = 435,5zł
ACD+P 75,77 * 10zł = 757,7zł
BCD+P 74,45 * 10zł = 744,5zł

STAWKA: 40zł
EWK: 2677zł ????
EWK2: 71zł✅✅✅ :grin:

ps. ten pewniak to warunek konieczny powodzenia kuponu; jeśli nie wejdzie to żaden system mi nie pomoże ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
I jeszcze takie cudo z drugiego wątku ????
Za &quot;piątkę&quot; można zaszaleć jeśli ktoś reflektuje ????
Pacos - Dnipro @ 2 (1,80)✅ 0:2
Swansea - Kuban @ 1 (1,45)⛔ 1:1 brak słów; ciśnienie miałem ze 220 patrząc co odwala bramkarz i cała drużyna Swansea w doliczonym czasie; wszystko już &quot;weszło&quot; i zostało to spotkanie; gospodarze prowadzili a Rosjanie byli coraz bardziej zniechęceni i wystarczyło pograć trochę piłką; w 92.min. niejaki Shelvey (jak się okazuje słusznie wypieprzony z the Reds) postanowił pokazać trenerowi, że należą mu się częstsze występy w lidze (grzeje ławę i dobrze) i pognał sam na czterech obrońców. Oczywiście zgubił piłkę (40m od bramki Kubana) i stoper wysłał 60-metrowe podanie na aferę, które idealnie wyczuł bardzo szybki Balde. Piłka była jednak na tyle trudna i mocna, że jedyne co mógł zrobić (był wygoniony poza światło bramki i musiał sięgać piłkę na pełnym wykroku) to &quot;dziubnąć&quot; ją przed siebie i liczyć, że bramkarz dostanie pomroczności i postanowi mu pomóc ładując się w jego nogi bez potrzeby... iii znając moje szczęście oczywiście tak się właśnie stało. Nierozgarnięty łapacz gospodarzy (Tremmel) zrobił wszystko co mógł żeby pomóc Rosjanom i udało się. RZUT KARNY W DOKŁADNIE OSTATNIEJ SEKUNDZIE DOLICZONEGO CZASU (PATRZYŁEM NA ZEGAR I NIE WIERZYŁEM) W SYTUACJI, W KTÓREJ WYSTARCZYŁO NIC NIE ROBIĆ. CISSE WYKONUJE, A TEN BRAMKARZYNA NAWET WYCZUWA JEDNAK STRZAŁ JEST ZBYT SILNY I DOKŁADNY.
W TEN SPOSÓB TRACĘ CAŁĄ PULĘ W OSTATNIM NIEJASNYM MECZU (POZOSTALI ALBO WYGRALI, ALBO PROWADZILI DWIEMA, TRZEMA BRAMKAMI), W OSTATNIEJ AKCJI, W OSTATNIEJ SEKUNDZIE DOLICZONEGO CZASU I TO Z KARNEGO, KTÓREGO MOŻNA BYŁO UNIKNĄĆ NIE ROBIĄC DOKŁADNIE NIC. BEZMYŚLNY WYRAZ TWARZY BRAMKARZA MÓWI WSZYSTKO O JEGO IQ I PATRZĄC NA NIEGO W ZASADZIE JUŻ ROZUMIEM DLACZEGO TO ZROBIŁ.????????????????????
Fiorentina - Pandurii @ 1 (1,33)✅ 3:0
Valencia - St.Gallen @ 1 (1,40)✅ 5:1
Liberec - Sevilla @ DNB 2 (1,41):-| 1:1
Trabzon - Legia @ DNB 1 (1,35)✅ 2:0
Dynamo - Thun @ 1 (1,44)✅ 3:0
AKO: 13,32
stawka: 100zł
EWK: 1332zł
 
lialh4 25

lialh4

Użytkownik
Hej. Sorry, że nie odpisałem na wiadomość, ale muszę mieć minimum dziesięć postów, żeby wysyłać privy. W każdym razie śledze Twój temat od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że bywają spektakularne te tasiemki. Niektóre są wręcz ekstremalne bym powiedział, ale również bardzo często podparte głębszymi analizami, które też z zaciekawieniem śledzę.
Dzisiejsza taśma mi się bardzo podoba i z pewnością ją zagram, jednakże z lekką modyfikacją. Wywalam pewniaka to na 200% ;) Nie ma pewniaków i moim zdaniem nie warto przesądzać losu wszystkich kuponów jednym meczem. Będe stawiać 6 dubli AB, AC, AD, BC, BD, CD po 10zł, i w trójblach po 5zł ABC, ABD, ACD, BCD i długa ultra taśma za 5zł też :cool:
Wkład 85zł, wystarczy, że wejdzie jeden dubel, żeby postawione pieniądze się zwróciły. My oczywiście wierzymy, że wejdzie wszystko :grin:
Powodzenia
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Hej. Sorry, że nie odpisałem na wiadomość, ale muszę mieć minimum dziesięć postów, żeby wysyłać privy. W każdym razie śledze Twój temat od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że bywają spektakularne te tasiemki. Niektóre są wręcz ekstremalne bym powiedział, ale również bardzo często podparte głębszymi analizami, które też z zaciekawieniem śledzę.
Dzisiejsza taśma mi się bardzo podoba i z pewnością ją zagram, jednakże z lekką modyfikacją. Wywalam pewniaka to na 200% ;) Nie ma pewniaków i moim zdaniem nie warto przesądzać losu wszystkich kuponów jednym meczem. Będe stawiać 6 dubli AB, AC, AD, BC, BD, CD po 10zł, i w trójblach po 5zł ABC, ABD, ACD, BCD i długa ultra taśma za 5zł też :cool:
Wkład 85zł, wystarczy, że wejdzie jeden dubel, żeby postawione pieniądze się zwróciły. My oczywiście wierzymy, że wejdzie wszystko :grin:
Powodzenia
Jeśli chodzi o temat to fajnie, że Tobie się podoba ???? Właśnie ma być spektakularny i super, że nie tylko ja to rozumiem ???? To jest wiadomo taka trochę zabawa; nikt nie zmusza do grania takich stawek jak ja podaję, ale jeśli ktoś ma przy duszy np. 2zł to z AKO 2,73 wiele nie zrobi ale już mając kurs łączny w wysokości 30-40 albo 300 to inna rozmowa ???? Oczywiście nie zawsze wejdzie albo nawet często nie wejdzie, ale jak pokazuje ten temat można być sporo na plusie i to nie tylko dzięki jednemu, wyjątkowemu &quot;złotemu strzałowi&quot;, ale kilku dobrym SHOTOM w odstępie kilku tygodni ???? Wolę to 100 razy bardziej niż zdrapywanie kuponów na loterii bo tu mam wpływ na swoje szczęście ????
Hehe, jak ultrataśma wejdzie to będzie rekord świata, ale na pewno wziąłeś to pod uwagę. A pozostałe Twoje zestawienia typów jak najbardziej mają szansę. Wiadomo zaraz ktoś pomyśli sobie, że przecież z reguły w tylu meczach musi się znaleźć niespodzianka ???? Trzy ewentualne niespodzianki dlatego właśnie wykluczyłem, czyli 3 wg mnie najrówniejsze mecze, a właśnie bloki są po to żeby jakaś jedna zawieruszona piłka nie popsuła całego utargu; to tak zwana dywersyfikacja ryzyka ????
Tak, czy inaczej pozdrawiam i dzięki za pozytywną opinię ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
podróże kształcą ????
Nie wiem czy zawarta w tytule maksyma będzie pierwszą jak przyjdzie na myśl piłkarzom AZ Alkmaar po przebyciu tysięcy kilometrów i wyjściu z samolotu na lotnisku położonym gdzieś na stepach środkowego Kazachstanu ????

Liga Europy (nie Europejska) ma to do siebie, że dystanse do pokonania w drodze na niejeden mecz potrafią być ogromne!. Często zapominamy, obstawiając mecze siedząc przy komputerze, że zarówno godziny spędzone w podróży jak i czas, (który można by poświęcić na regenerację, odnowę, trening) mają nieraz niebagatelny wpływ na postawę zawodników na boisku. Patrząc szerzej niejednokrotnie wiąże się to również ze zmianami klimatu, stref czasowych, a nawet dużych amplitud wysokości n.p.m. (w Europie rzadziej).
Tym razem mniej pisania, więcej cyferek ????

Oto dzisiejsze wyjazdy w LE [odległość w linii prostej]

ANŻ-TRO z Tromso do Ramenskoje 1800km????
SHA-ALK z Alkmaar do Karagandy 4800km:-|
BET-GUI z Guimaraes do Sewilli 500km????
DIN-THU z Thun do Kijowa 1750km????
FRE-EST z Estoril do Freiburga 1800km:-|
GEN-RAP z Wiednia do Genk 850km:-|
APO-LAZ z Rzymu do Limassol 1900km:-|
LYO-RIJ z Rijeki do Lyonu 750km????
PAO-M.H. z Haify do Salonik 1500km????
SHE-TOT z Londynu do Tyraspolu 2150km:grin:
TRA-LEG z Warszawy do Trabzonu 1900km????
LIB-SEV z Sewilli do Liberca 2200km:-|
WIG-KAZ z Kazania do Wigan 3300km:-|
CHE-LUD z Razgradu do Odessy 400km:grin:
DIN-PSV z Eindhoven do Zagrzebia 1000km:-|
ELF-ESB z Esbjerg do Boras 400km:grin:
FER-DNI z Dniepropietrowska do Pacos de Ferreiry 3800km:grin:
FIO-PAN z Targu Jiu do Florencji 1300km????
FRA-M.T.A z Tel Awiwu do Frankfurtu 2900km????
SAL-STA z Liege do Salzburga 600km????
SWA-KUB z Krasnodara do Swansea 3200km:-|
VAL-S.G. z St. Gallen do Walencji 1200km????
WAR-MAR z Mariboru do Waregem 1100km:grin:
BOR-APO z Nikozji do Bordeaux 3100km????

edit: z prawej strony oznaczam (znając już wyniki) jaki efekt przyniosły poszczególne &quot;wycieczki&quot;
:grin: - zwycięstwo
:-| - remis
???? - porażka
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Taka dywagacja
To jest tylko symulacja, nie mój kupon, ale gdyby ktoś na przykład skorzystał z mojej wczorajszej taśmy i zaufałby mi do tego stopnia, że zagrał by za 100zł owe typy, ale zamiast DNB zagrałby 1X lub X2 to:
ANŻ-TRO✅
SHA-ALK✅
BET-GUI✅
DIN-THU✅
FRE-EST✅
GEN-RAP✅
APO-LAZ✅
LYO-RIJ✅
PAO-M.H.✅
SHE-TOT✅
TRA-LEG✅
LIB-SEV✅
WIG-KAZ✅
CHE-LUD✅
DIN-PSV✅
ELF-ESB✅
FER-DNI✅
FIO-PAN✅
FRA-M.T.A✅
SAL-STA✅
SWA-KUB✅
VAL-S.G.✅
WAR-MAR⛔
BOR-APO✅
AKO: 93,3
stawka: 100zł
EWK: 9330zł:wowsdf:
I teraz wyobraźcie sobie jakbyście się poczuli po tak zagranym kuponie. Od razu chciałoby się zrobić krzywdę zawodnikom Zulte Waregem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
mocno szalona taśma
Takie taśmy wchodzą rzadko. Jeśli ktoś ma wolne 5zł i nie boi się ich stracić to może zaszaleć ????
Widzew - Cracovia @ 2 (2,50)✅
Kalsdorf - Pasching @ 2 (1,67)✅
Nijmegen - Heerenveen @ 2 (2,15)⛔mecz w jedną stronę; oglądałem pierwszą połowę, NEC nie istniał; reszta w statsach na LAJFSKORACH; to cały COMMENT!!!
FC Oss - Helmond @ 2 (1,85)✅
Arminia - 1.FC Koln @ 2 (1,73)✅
Tavriya - Arsenał Kijów @ DNB 2 (2,38)ANULOWANE
Zlin - Zizkov @ DNB 2 (2,63)✅
AKO: 180
stawka: 20zł
EWK: 3600zł:grin:
 
wjot 23

wjot

Użytkownik
Kolego, śledzę Twój wątek od jakiegoś czasu i powiem Ci, że robisz świetną robotę. Przyznam szczerze, że akurat piłką się średnio interesuję, ale dość często wykorzystuję twoje typy - czasami z małymi modyfikacjami. Te przedwczorajsze taśmy obstawiłem z małymi zmianami i za nieco mniejsze pieniądze, ale dzięki tobie wpadło mi 200zł.
Także proszę o więcej typów. I jeśli nie sprawa ci to problemu, to możesz śmiało wrzucać takie hardcorowe kombinacje. Szansa, statystycznie rzecz biorąc, jest niewielka, ale jak siądzie, to raz a dobrze.
Pzdr
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dzięki wszystkim za aktywność ????
Odpiszę w wolnej chwili.
Dziś kompletne szaleńce bez analizy, tak dla siebie żeby było co liczyć wieczorem
Wielka szkoda, że nie mam dziś czasu.
Nie radzę dziś z nich korzystać bo może wyjść naprawdę cieniutko.
Molde - Rosenborg @ DNB 2 (2,51)⛔ 1:0 i tytuł odjeżdża
Akhisar - Besiktas @ DNB 1 (2,50):-| 3:3 prowadzili 3:1
CFR Cluj - Astra @ DNB 2 (2,23):-| 0:0 po &quot;czerwieni&quot; stało się jasne, że tylko remis wchodzi w grę
Colchester - Peterborough @ 2 (1,70)⛔ 1:0 &quot;czerwień&quot; w 54min. ostudziła moje nadzieje
Sampdoria - Atalanta @ DNB 2 (2,40)⛔ 1:0 hehe, mam DEJA VU ???? trzeci pod rząd wpis powinien brzmieć w zasadzie tak samo: &quot;czerwień&quot; i po meczu
Inter - Hellas @ 1 (1,50)✅ 4:2
AKO: 86,0
stawka: 30zł
EWK: 2560zł
edit: wyłapałem dziś chyba wszystkie mecze na świecie, w których było równiutko, a języczkiem uwagi była czerwona kartka na długo przed końcem meczu oraz jeden jedyny, decydujący gol ????
Limit pecha może chociaż się wyczerpał ????
 
wjot 23

wjot

Użytkownik
Czekamy z niecierpliwością na twoje typy na jutrzejsze mecze. Parę ciekawych zaczyna się już od 12:00, więc byłoby super jeśli zdążyłbyś zrobić jakąś analizę odpowiednio wczesniej. Pozdrawiam i życzę tobie i zarazem sobie - szczęścia ;)
 
grzesio 48,4K

grzesio

Forum VIP
Czekamy z niecierpliwością na twoje typy na jutrzejsze mecze. Parę ciekawych zaczyna się już od 12:00, więc byłoby super jeśli zdążyłbyś zrobić jakąś analizę odpowiednio wczesniej. Pozdrawiam i życzę tobie i zarazem sobie - szczęścia ;)
Rozumiemy , ale jak user juvepany podaje kupony raczej codziennie , więc nie ma po co nabijać zbędnych postów. ;)
Możesz mu podziękowac między innymi przez kliknięcie ikonki Dzięki przy poście ;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Kolego, śledzę Twój wątek od jakiegoś czasu i powiem Ci, że robisz świetną robotę. Przyznam szczerze, że akurat piłką się średnio interesuję, ale dość często wykorzystuję twoje typy - czasami z małymi modyfikacjami. Te przedwczorajsze taśmy obstawiłem z małymi zmianami i za nieco mniejsze pieniądze, ale dzięki tobie wpadło mi 200zł.
Także proszę o więcej typów. I jeśli nie sprawa ci to problemu, to możesz śmiało wrzucać takie hardcorowe kombinacje. Szansa, statystycznie rzecz biorąc, jest niewielka, ale jak siądzie, to raz a dobrze.

Pzdr
Odpowiem za jednym zamachem na wszystkie posty ???? Super, że wygrałeś; super, że potrafisz publicznie o tym powiedzieć i uwzględnić moją skromną rolę ????
Generalnie typy będą tu podawane jak najczęściej bo lubię to robić, a yield w tym wątku nie ma kompletnie żadnego znaczenia więc taki mały &quot;przemiał&quot; to trochę 4FUN.
Sobotnie typy to był wyjątkowo szalony pomysł, który gdyby nie 3 czerwone kartki przeciw &quot;moim&quot; ekipom, miał szanse powodzenia choć nie liczyłem na 100% tym razem ????
Normalnie na taką taśmę poświęcam 1-2h, tym razem było to 10 min. i czysty spontan więc nie miejcie do mnie żalu bo ostrzegałem i to wyjątkowo dosadnie ????
Nad jutrzejszymi meczami właśnie myślę; może na rano coś &quot;wyrzeźbię&quot;, ale nic obiecać nie mogę ????
Odespałem nocne analizy, imprezy etc. więc żeby nie stracić zupełnie weekendu postaram się zagrać tak żeby się choć trochę zazieleniło ????
Pozdro dla Ciebie i Pozostałych USERÓW ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
rozhulałem się ????
St. Etienne - PSG @ DNB 2 (1,34):-| 2:2
Roda - PSV @ DNB 2 (1,30)⛔ 2:1 prowadzili, czerwona kartka i koszmarny uraz Tytonia ????
Vitesse - Groningen @ DNB 1 (1,22):-| 2:2 prowadzili dwiema
Koge - AB Kopenhaga @ DNB 1 (1,29)✅ 1:0
Vendsyssel - Horsens @ DNB 2 (1,30)✅ 1:4
Grodig - Red Bull Salzburg @ 2 (1,44)✅ 0:3
Parma - Milan @ DNB 2 (1,60)⛔ 3:2 gol w 94.min ????
Freiburg - HSV @ DNB 2 (1,83)✅ 0:3
Panthrakikos - PAOK @ DNB 2 (1,30)✅ 0:3
Tottenham - Hull @ 1 (1,38)✅ 1:0
Chievo - Fiorentina @ 2 (1,44)✅ 1:2
Napoli - Torino @ 1 (1,38)✅ 2:0
Odd - Sarpsborg @ DNB 1 (1,33):-| 2:2 dwa razy prowadzili, a potem jeszcze kończyli w dziesięciu
Zurich - Basel @ DNB 2 (1,40):-| 0:0
Sion - Grasshoppers @ DNB 2 (1,57)⛔ 2:0 mój największy błąd dzisiaj ????
Vaduz - Biel @ DNB 1 (1,30)✅ 4:1
Mjallby - IFK @ DNB 2 (1,33)⛔ 2:1
AKO: 271,0
stawka: 30zł
EWK: 8130zł ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
6z8
A
St. Etienne - PSG @ DNB 2 (1,34):-|
Roda - PSV @ DNB 2 (1,30)⛔
B
Vitesse - Groningen @ DNB 1 (1,22):-|
Koge - AB Kopenhaga @ DNB 1 (1,29)✅
C
Vendsyssel - Horsens @ DNB 2 (1,30)✅
Grodig - Red Bull Salzburg @ 2 (1,44)✅
D
Parma - Milan @ DNB 2 (1,60)⛔
Freiburg - HSV @ DNB 2 (1,83)✅
E
Panthrakikos - PAOK @ DNB 2 (1,30)✅
Tottenham - Hull @ 1 (1,38)✅
F
Chievo - Fiorentina @ DNB 2 (1,44)✅
Mjallby - IFK @ DNB 2 (1,33)⛔
G
Odd - Sarpsborg @ DNB 1 (1,33):-|
Zurich - Basel @ DNB 2 (1,40):-|
H
Sion - Grasshoppers @ DNB 2 (1,57)⛔
Vaduz - Biel @ DNB 1 (1,30)✅

+PEWNIAK:
Napoli - Torino @ 1 (1,38)✅

stawka: 112zł/28 kombinacji
EWK: ? [później policzymy; niech to będzie niespodzianka ???? ]
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
idę na rekord ????
St. Etienne - PSG @ 2 (1,83)⛔ 2:2 podziękujmy Marquinhosowi
Vitesse - Groningen @ 1 (1,57)⛔ 2:2 nigdy więcej; znów prowadzili 2:0 i lipa
Koge - AB Kopenhaga @ 1 (1,65)✅ 1:0
Grodig - Red Bull Salzburg @ 2 (1,44)✅ 0:3
Panthrakikos - PAOK @ 2 (1,80)✅ 0:3
Tottenham - Hull @ 1 (1,38)✅ 1:0
Chievo - Fiorentina @ 2 (2,00)✅ 1:2
Napoli - Torino @ 1 (1,38)✅ 2:0
Mjallby - IFK @ DNB 2 (1,33)⛔ 2:1
Zurich - Basel @ DNB 2 (1,40):-| 0:0
Sion - Grasshoppers @ DNB 2 (1,57)⛔ 2:0
Teplice - Pilzno @ DNB 2 (1,53)⛔ 1:0 przy 0:0 nie wykorzystali karnego
Dynamo - Mariupol @ 1 (1,33)✅ 1:0
Kayserispor - Galatasaray @ 2 (1,44)✅ 2:4
Patrick - Celtic @ 2 (1,40)✅ 1:2
Celje - Maribor @ 2 (1,40)⛔ 1:0 gol w 92.min. hehe
Brasov - Steaua @ 2 (1,57)✅ 1:2

AKO: 1234,0
stawka: 20zł
EWK: 24680zł ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
i jeszcze tak zagramy:p
St. Etienne - PSG @ 2 (1,83)⛔ żenada
Vitesse - Groningen @ 1 (1,57)⛔ było 2:0
Koge - AB Kopenhaga @ 1 (1,65)✅
Grodig - Red Bull Salzburg @ 2 (1,44)✅
Panthrakikos - PAOK @ 2 (1,80)✅

AKO:
stawka: 100zł
EWK:


Tottenham - Hull @ 1 (1,38)✅
Chievo - Fiorentina @ 2 (2,00)✅
Napoli - Torino @ 1 (1,38)✅
Mjallby - IFK @ DNB 2 (1,33)⛔
Zurich - Basel @ DNB 2 (1,40):-|
Sion - Grasshoppers @ DNB 2 (1,57)⛔

AKO:
stawka: 100zł
EWK:


Teplice - Pilzno @ DNB 2 (1,53)⛔ niewykorzystany karny i lipa
Dynamo - Mariupol @ 1 (1,33)✅
Kayserispor - Galatasaray @ 2 (1,44)✅
Patrick - Celtic @ 2 (1,40)✅
Celje - Maribor @ 2 (1,40)⛔ gol w doliczonym czasie
Brasov - Steaua @ 2 (1,57)✅

AKO:
stawka: 100zł
EWK:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom