>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System Lay na multi zakład na betfair

C 11

cychi

Użytkownik
mam pytanie a jesli zaznacze ten kurs czerwony np remis nie wygra i zaznacze multizaklad nie wygra to zeby kupon wszedl musi albo jedna albo druga druzyna wygrac?
Napisałem Ci linka gdzie można zobaczyć na przykładzie jak to działa.
 
F 72

filip11

Użytkownik
filip a jak polecasz grac na poczatek z kapitalem 20Euro? over/under ?:grin:
Tak, ponieważ ryzyko na dany kupon to właśnie ok 15-17 euro przy wyrównanych kursach na obie opcje. Właściwie nic lepszego w tej kwocie nie ułożysz - ewentualnie 3 zdarzenia po kursie ok. 2.00 co też nie jest złą opcją, jeżeli dobierasz typy jakiś userów z ujemnym yieldem, albo podpierasz je statystykami. Sugeruj się głównie wynikami gości na wyjeździe, a gospodarzy u siebie, bo lepiej to odzwierciedla całą sytuację.
 
M 1

madritista

Użytkownik
Tak, ponieważ ryzyko na dany kupon to właśnie ok 15-17 euro przy wyrównanych kursach na obie opcje. Właściwie nic lepszego w tej kwocie nie ułożysz - ewentualnie 3 zdarzenia po kursie ok. 2.00 co też nie jest złą opcją, jeżeli dobierasz typy jakiś userów z ujemnym yieldem, albo podpierasz je statystykami. Sugeruj się głównie wynikami gości na wyjeździe, a gospodarzy u siebie, bo lepiej to odzwierciedla całą sytuację.

&quot;lubię to!&quot;
 
F 72

filip11

Użytkownik
Już 39 euro, więc brakuje mi 4 wygranych do wyrównania strat, z tymże teraz już o niebo lepiej idzie po dobraniu strategi, początki bywają trudne jednak. Dzisiaj bezproblemowo siadło.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Już 39 euro, więc brakuje mi 4 wygranych do wyrównania strat, z tymże teraz już o niebo lepiej idzie po dobraniu strategi, początki bywają trudne jednak. Dzisiaj bezproblemowo siadło.
hej i jaka obrałeś dla siebie strategie? Powodzenia i oby tak dalej!
 
F 72

filip11

Użytkownik
Lay głównie na 3 undery (nie w ciemno tylko świadomie, patrząc na statystyki, w meczach gdzie są wyrównane kursy na obie opcje, głównie ligi angielskie) oraz np. 1 mecz z kursem 4, drugi z 2, lub 3 mecze z kursem 2.0. Wtedy typy biorę chamsko od typerów ze słabym yieldem lub gdzie uważam, że kurs jest zaniżony, tak zrobiłem dzisiaj z Arsenalem, gdzie kurs według mnie powinien oscylować w granicy 2, a wynosił już tylko 1.7 na betfair (w tradycyjnych bukach pewnie jeszcze mniej). Z tym, że ograniczam stawkę do ok. 15 euro, bo więcej byłoby ponad połową mojego budżetu i mijałoby się to trochę z celem bo w razie przegranej nie miałbym za co grać, a wolę nie dopłacać do interesu, a zdziałać coś z tego co mam, z czasem może powoli zmienię strategię jeżeli będę miał więcej środków na koncie, ale na pewno bez szaleństw.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Chłopaki, dzięki moim wcześniej opisanym strategią udało się odrobić straty. Teraz postaram się jeszcze osiągnąć ✅ i twardo trzymać się taktyki bo daje to dobre rezultaty, dodatkowo, do minimum ograniczyłem grę tradycyjną na back, a typy do zawsze staram dawać się przemyślane, a nie pierwsze z brzegu. Życzę, wam abyście również znaleźli swoją strategię.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Chłopaki, dzięki moim wcześniej opisanym strategią udało się odrobić straty. Teraz postaram się jeszcze osiągnąć ✅ i twardo trzymać się taktyki bo daje to dobre rezultaty, dodatkowo, do minimum ograniczyłem grę tradycyjną na back, a typy do zawsze staram dawać się przemyślane, a nie pierwsze z brzegu. Życzę, wam abyście również znaleźli swoją strategię.
Tak trzymaj i powodzenia! Może wpłać jeszcze dodatkową kasę. zawsze to zysk będzie większy ????
 
F 72

filip11

Użytkownik
Tak trzymaj i powodzenia! Może wpłać jeszcze dodatkową kasę. zawsze to zysk będzie większy ????
Wiem, ale to nie jest takie dobre, wolę brać wygrane małą łyżeczką, zysk i tak będzie jeżeli skuteczność będzie odpowiednia, starczy 90% przy moich aktualnych stawkach i możliwej wygranej oraz ryzyku.
 
N 0

napster

Użytkownik
Witam ponownie. Co myslicie o graniu lay na mniejsze stawki z tym, ze z wiekszym ryzykiem? Przykladowo: plaska stawka 20 euro na lay remis? Przy kursie przykladowo 5 wygrana to ok. 4 euro. Jak przegrany to aby sie odrobic trzeba zagrac az 5 razy. Co o tym sadzicie? Albo jakos to udoskonalic? Dzieki za odpowiedzi z gory, nawet negatywne.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Witam ponownie. Co myslicie o graniu lay na mniejsze stawki z tym, ze z wiekszym ryzykiem? Przykladowo: plaska stawka 20 euro na lay remis? Przy kursie przykladowo 5 wygrana to ok. 4 euro. Jak przegrany to aby sie odrobic trzeba zagrac az 5 razy. Co o tym sadzicie? Albo jakos to udoskonalic? Dzieki za odpowiedzi z gory, nawet negatywne.
a to nie jest tak jak byś grał 12 (nie bedzie remisu) po kursie 1.2-1.35 ?
Jeśli masz skutecność że jeden kupon na 6-7 Ci nie wchodzi to możesz grać ???? Jeśli trafiasz remis czesciej to chyba nie ma sensu bo będziesz do tylu...
 
N 0

napster

Użytkownik
Moglbys podeslac dokladny link bo nie moge znalezc. Hmm myslicie, ze lepiej np. bedzie granie jak kolega wyzej 3 x under/over? Ale wtedy musialbym dac wiecej pieniedzy bo kurs tez jest wiekszy.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Moglbys podeslac dokladny link bo nie moge znalezc. Hmm myslicie, ze lepiej np. bedzie granie jak kolega wyzej 3 x under/over? Ale wtedy musialbym dac wiecej pieniedzy bo kurs tez jest wiekszy.
Według mnie to lepszy sposób, udało mi się tym sposobem wygrać 15 razy, jeszcze nim nie przegrałem, tym sposobem odrobiłem stratę na minimalny zysk z całej mojej gry. W takim przypadku musisz wyłożyć ok. 15 euro przy wyrównanych kursach, a do wygrania 2 euro. Wiadomo, jak chcesz wygrać więcej to ryzyko też idzie w górę.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Dla przykładu podam że nawet LAY na kurs 990 może nie wejść.
Cesena [1 - 2] Inter Milan
56&#39; [1 - 0] I. Budan
90&#39; [1 - 1] G. Pazzini
90&#39; [1 - 2] G. Pazzini
ktoś zagrał za 2 euro że inter nie wygra po kursie 990 ????
ten kto to kupił zrobił zakład życia!
 
F 72

filip11

Użytkownik
Wastag, nie warto wtedy wystawiać laya, bo kursy są w takich sytuacjach dodatkowo zawyżane. Moja strategia na laye składające się z 3 zdarzeń lay under 2.5 na razie sprawdza się bardzo dobrze i nie dość, że odrobiłem stratę o której wcześniej wspomniałem to jestem, na plus - może nie duży, ale cieszy,
 
Do góry Bottom