>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System Lay na multi zakład na betfair

F 72

filip11

Użytkownik
Z bukmacherką mam styczność jakieś 10 lat. Zaczynało się od STSa potem coraz popularniejsze internetowe serwisy. Grałem taśmami za 2zł, różnymi systemami, płaską stawką, progresją, płatne typy, pewniaki. Nic nie przynosiło mi większego zysku a najczęsciej były to straty. Potem odkryłem betfair: trading, wysokie kursy na over 0.5 oraz zakłady multi lay. Z tego można wycisnąć kasę. Na trading nie mam już czasu (wole spędzać weekend inaczej niż śledzić mecze i wachania kursów). Tak wiec został Lay na multi zakład. W tygodniu raz dziennie grasz, w weekendy 3-4 kupony i to wszystko.
Bardzo cenne wskazówki. Jednak mógłbyś doradzić coś graczom dysponującym niewielkim kapitałem jak ja (~30 euro na koncie)? Warto w takim wypadku grać lay dokładny wynik, czy też może co innego? Czy granie jakichkolwiek zakładów lay z taką stawka mija się z celem i jest mało efektywne? A może istnieje lepszy sposób w przypadku takiej stawki?
 
C 11

cychi

Użytkownik
Bardzo cenne wskazówki. Jednak mógłbyś doradzić coś graczom dysponującym niewielkim kapitałem jak ja (~30 euro na koncie)? Warto w takim wypadku grać lay dokładny wynik, czy też może co innego? Czy granie jakichkolwiek zakładów lay z taką stawka mija się z celem i jest mało efektywne? A może istnieje lepszy sposób w przypadku takiej stawki?
Jak masz dużo czasu to trenuj trading zyski będziesz maił bardzo małe no ale doświadczenie będzie rosło.
albo rozbić to 30 na 3 10 i grać każdą z nich vabank na over 0.5 (np w 10-15 minucie jak kurs trochę wzrośnie)
To jest przykład dla 30 gier:
stawka kurs wygrana
10,00 1,11 11,10
11,10 1,11 12,32
12,32 1,11 13,68
13,68 1,11 15,18
15,18 1,11 16,85
16,85 1,11 18,70
18,70 1,11 20,76
20,76 1,11 23,05
23,05 1,11 25,58
25,58 1,11 28,39
28,39 1,11 31,52
31,52 1,11 34,98
34,98 1,11 38,83
38,83 1,11 43,10
43,10 1,11 47,85
47,85 1,11 53,11
53,11 1,11 58,95
58,95 1,11 65,44
65,44 1,11 72,63
72,63 1,11 80,62
80,62 1,11 89,49
89,49 1,11 99,34
99,34 1,11 110,26
110,26 1,11 122,39
122,39 1,11 135,85
135,85 1,11 150,80
150,80 1,11 167,39
167,39 1,11 185,80
185,80 1,11 206,24
206,24 1,11 228,92
Możesz po 10 trafieniach znowu stawkę podzielić i mieć więcej &quot;kupek&quot;
Tylko musisz sobie ustalić jakieś zasady, np 1 mecz na 2 dni przemyślany nie na siłę.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Tym razem spróbuję tym sposobem (na faworytów), którzy według mnie będą mieli ciężkie mecze i prawdopodobna jest niespodzianka. Wystarczy, że zostanie trafiony 1 z 4.
1 faworyt
2 faworyt
3 faworyt
4 faworyt

Do wygrania: 2 eu

Biorąc pod uwagę dzisiejszy wyrównany futbol i ostatnie wyniki powyższych zespołów kupon ma według mnie duże szanse na powodzenie. Zresztą jeżeli składacie lub składaliście taśmy z faworytów to powinniście coś na ten temat wiedzieć. Czy ta metoda jest według was dobra?
 
F 72

filip11

Użytkownik
Tym razem spróbuję tym sposobem (na faworytów), którzy według mnie będą mieli ciężkie mecze i prawdopodobna jest niespodzianka. Wystarczy, że zostanie trafiony 1 z 4.
1 faworyt
2 faworyt
3 faworyt
4 faworyt

Do wygrania: 2 eu
Biorąc pod uwagę dzisiejszy wyrównany futbol i ostatnie wyniki powyższych zespołów kupon ma według mnie duże szanse na powodzenie. Zresztą jeżeli składacie lub składaliście taśmy z faworytów to powinniście coś na ten temat wiedzieć. Czy ta metoda jest według was dobra?
I pięknie weszło już po 2 meczu +2 eu...
 
C 11

cychi

Użytkownik
I pięknie weszło już po 2 meczu +2 eu...
I właśnie o to chodzi. Grasz przeciwko ako składającym się z &quot;pewniaków/faworytów&quot;. Ciekawe ile osób przegrało wczoraj np na Realu, Arsenalu czy Chelsea ????
Najbezpieczniej wybrać 8 meczy, no ale na Twoim przykładzie już 4 się sprawdziły. Powodzenia i testuj dalej system ????
 
F 72

filip11

Użytkownik
Tym sposobem zagrałem tylko jeden raz, jednak tylko 1 z 4 typów okazał się być nietrafiony. Ogólnie jest według mnie bardzo dobrym systemem takie granie. Jednak brakuje czegoś, aby podbić szanse powodzenia do niemal 100% czyli grania np. 3-4 faworytów + remis. Ostatnio gram lay na dokładny wynik i mój bilans wynosi 4/4, jednak nigdy nie daję kursu powyżej 9.5, bo ryzyko w razie przegranej jest większe. Jeden raz sromotnie przegrałem na samym początku, w tej chwili odrobiłem 10 euro, lecz było by więcej gdyby nie wtopione 5-7 euro na pojedyńczych zakładach zwyczajnych na back. Może ktoś podzieli się swoimi sposobami? Ciekawe wydaje się też być layowanie dokładnego wyniku, czekanie na rezultat z 1 połowy i jak wejdzie cieszymy się, a jak nie to sprzedajemy, właściwie bez straty na live. Jednak czy to wypali, zależy?
 
C 11

cychi

Użytkownik
Ostatnio myślałem jak zwiększyć szanse powodzenia kuponów.Postanowiłem że od przyszłego sezonu można spróbować grać lay 0-3 jak faworyt gra u siebie. Przykładowo dziś na Lyon że nie przegra 0-3 u siebie jest 460. Ale np Atletico Madryt - Sociedad można było złapać 130. Przy niższych kursach można by to łączyć z jakimś remisem.
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Ostatnio myślałem jak zwiększyć szanse powodzenia kuponów.Postanowiłem że od przyszłego sezonu można spróbować grać lay 0-3 jak faworyt gra u siebie. Przykładowo dziś na Lyon że nie przegra 0-3 u siebie jest 460. Ale np Atletico Madryt - Sociedad można było złapać 130. Przy niższych kursach można by to łączyć z jakimś remisem.
Beznadziejny pomysł. Mało niespodzianek się zdarza w europejskich ligach ? Zdecydowanie za duże zobowiązanie co do takich kursów. Przy kursie 160 żeby mieć zysk 5€ trzeba wyłożyć ok. 800€.
Owszem będziesz sporo plusował ale jak wtopisz to będzie płacz. Takie coś mogą grać goście z grubym portfelem. Mają wtedy jakieś alternatywy (dopłacić kolejne kilka tysięcy € ???? )
 
F 72

filip11

Użytkownik
Jaka strategia najlepsza? Bo ja z saldem na koncie ok 25 euro już nie wiem jak grać, ok 4 razy przegrałem już kupon layowy, chyba nie mam szczęścia, a nie gram w ciemno.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Beznadziejny pomysł. Mało niespodzianek się zdarza w europejskich ligach ? Zdecydowanie za duże zobowiązanie co do takich kursów. Przy kursie 160 żeby mieć zysk 5€ trzeba wyłożyć ok. 800€.
Owszem będziesz sporo plusował ale jak wtopisz to będzie płacz. Takie coś mogą grać goście z grubym portfelem. Mają wtedy jakieś alternatywy (dopłacić kolejne kilka tysięcy € ???? )
Ale grając 8 X faworyt albo 4 x X też kiedyś mogę nie trafić. A jak na razie to kapitał tylko rośnie. Wole ryzykować 500e i wygrać 2 niż grać standardowym sposobem.
Pomyślałem o tym 0-3 bo na w Anglii 1 w poprzednim sezonie były tylko 3 takie wyniki.
Pytanie czy wystąpienie 0-3 o kursie 160 jest bardziej prawdopodobne niż trafienie ako (8 meczy) kurs 160?
 
F 72

filip11

Użytkownik
Cychi kurs mówi ci o prawdopodobieństwie, więc można wywnioskować, że jest takie samo. Co jednak grać mając 25 euro na koncie?
Jak nie w taki, to w jaki? ;)
 
F 72

filip11

Użytkownik
Przecież da się grać lay taką kwotą. Już niejednokrotnie tak grałem. Tylko jaki sposób najlepszy przy takiej stawce? Gram teraz stawkami 10-15 euro, wcześniej 25, bo zawsze gram połową budżetu.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Przecież da się grać lay taką kwotą. Już niejednokrotnie tak grałem. Tylko jaki sposób najlepszy przy takiej stawce? Gram teraz stawkami 10-15 euro, wcześniej 25, bo zawsze gram połową budżetu.
Grać się da ale sam napisałeś:
4 razy przegrałem już kupon layowy, chyba nie mam szczęścia, a nie gram w ciemno.
Mi się jeszcze nie zdarzyło przegrać grając LAY kurs &gt; 100.
By zwiększyć szanse wygranej musisz zwiększyć ako jakie grasz LAY, a do tego potrzeba niestety kapitału..
 
F 72

filip11

Użytkownik
A nie pomyślałeś, że na jedno wychodzi? Bo grając większym kapitałem też w końcu przegrasz i strata będzie jeszcze większa, a bynajmniej proporcjonalna do tej granej mniejszą stawką...
 
C 11

cychi

Użytkownik
A nie pomyślałeś, że na jedno wychodzi? Bo grając większym kapitałem też w końcu przegrasz i strata będzie jeszcze większa, a bynajmniej proporcjonalna do tej granej mniejszą stawką...
Mam taką zasadę &quot;Graj za tyle ile nie żal Ci stracić&quot;. Jak do na razie jestem nieźle na + grając tym sposobem wiec nawet jak przegram kiedyś to nie będzie źle.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Oczywiście tylko to jest inna skala, że tak powiem. Ja nie mam takich środków, więc jak możesz to coś doradź jak grać z moją kwotą, którą dysponuję.
 
Do góry Bottom