>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System Lay na multi zakład na betfair

F 72

filip11

Użytkownik
Dzisiejszy zakład wygrany, tak więc 4/1 tylko muszę ponad 10 z rzędu wygrać aby nadrobić. Chyba będę grał Trochę mniejsze ako jak dziś aby w razie czego nie stracić wszystkiego.
Może grac na 4-5 faworytów z kursami 1.4-1.5?
Serbia v Northern Ireland (Wygra Serbia @ 1.55)
2 Armenia v Russia (Wygra Rosja @ 1.64)
3 Izrael - Łotwa (Wygra Izrael @ 1.75)
4 Rep of Ireland v FYR Macedonia (Wygra Irlandia @ 1.55)
4-krotny
Wybory Kurs* Stawka Potencjalne zobowiązanie
1,2,3 i 4 6.84 €2.00 €11.68
Np. Coś takiego^
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
&quot;Coś takiego&quot; wejdzie Ci szybciej niż by się mogło wydawać. Takie jest moje zdanie. Żeby w miarę bezpiecznie/spokojnie grać tym systemem trzeba mieć niestety trochę większy budżet niż ten, którym Ty dysponujesz.
Zrobić z ako: &gt;30 i wtedy ogień
 
A 6

akh

Użytkownik
Czyli z takim budżetem nic nie zdziałam?
Nie z takim podejściem...
Pamiętaj, że to zakład jak każdy inny. Bez informacji i dokładnej analizy danego spotkania nic się nie osiągnie, bo prędzej, czy później przyjdzie przegrana.
Natomiast z odpowiednim rozporządzaniem swojego budżetu oraz świadomym wyborem zdarzeń o których mamy pojęcie, taki styl gry daje bardzo fajne możliwości.
Nie pytaj się zatem o to jak, co i za ile masz grać, bo nikt nie da Ci tutaj magicznego sposobu na zarabianie pieniędzy...;)
Jeśli o mnie chodzi, ja &quot;systemem&quot; multi-lay gram tylko w weekendy, bo niestety betfair w inne dni tygodnia daje mało zakładów multi, które mi odpowiadają, a lepiej zagrać rzadziej i być w miare pewnym wygranej, niż strzelać na losowe zdarzenia, bo skończy się tak jak u Ciebie, czyli przegraną.
Pozdrawiam i życzę sukcesów
;)
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
W sporcie istnieje wiele czynników losowych (pogoda, stan boiska, kontuzje, morale, sędziowanie itd.) i nawet najlepsza analiza może zawieść. Nie zrażaj się, analizuj dalej. Niby szczęście i pech powinny rozkładać się równomiernie, ale jeśli rzucimy monetą 50 razy i za każdym razem wyrzucimy reszkę, nie oznacza to, iż jest bardziej prawdopodobne, że przy 51 rzucie wypadnie orzeł.
Najważniejsze to ufać sobie, jeśli analizy są poprawne, to prędzej czy później zaczną przynosić zysk.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Po za tą wpadką zdarzyło mi się się jedynie przegrać kupon, ale lay na kurs 3, więc nie tak źle, a wygrałem ok 7-8 kuponów. Część sumki już odrobiona, tyle, że grama ako 7-12 na kupon, więc nie zawsze jest łatwo. Jednak wychodzę z założenia, że np. w przypadku tenisa 2 zdarzenia przeanalizowane po kursie 1.4-1.5 powinny wejść, ponieważ mogę wtedy popełnić 1 błąd itp. Ogólnie ciekawą alternatywą jest granie 2 underów/overów. Na razie grałem 2 razy, ako na kupon 7, tyle, że dzisiaj już na styk weszło.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Nie wolno grac progresja, bo sport to sport, zawsze sie przegrywa. Nie wolno ufac sobie, nigdy nie mozna grac all-in.
Moj najlepszy system, sprawdzony, to grac 50/50. Polowa kapitalu, kazda polowa jedziemy za calosc. Jesli bedziemy gorsi od bukmachera, to sie do tego nie nadajemy, jesli lepsi, to bedziemy wyciagac spora kase.
Tutaj nie da sie przegrac calosci, jesli przegrywasz jedna polowke, zostaje druga, notabene juz pomnozona.
Prosta kalkulacja. Zalozmy, ze pomnozyles kazda kolumne &quot;jedynie&quot; o 60%, zaczynasz od 300zl / 300zl.
Tak to wtedy wyglada:
300x1,6 = 500zl
300x1,6= 500zl (ale niestety wtopa)
Zostaje ci 500zl, czyli jestes 16% na minusie. Lepsze to, niz byc na minusie 80% albo przegrac calosc.
Jesli bedziesz cierpliwy i bedziesz gral zgodnie z planem i nie wiecej niz 4-6 typow dziennie, na spokojnie mozna z tego wyzyc.
Waznym jest rowniez granie bardzo niskich kursow, zgodnie z zasadą: lepiej wygrac mniej niz przegrac wszystko.
Jezeli juz parasz sie LAY-multi, to staraj sie zawsze obstawiac 8zdarzen, zeby zminimalizowac ryzyko ew. przegranej. Staraj sie rowniez grac wsrod tych 8zdarzen minimum 4zdarzenia 3-drożne, czyli 33/33/33. Pilka nozna/Hokej, to rowniez podnosi twoje szanse na wygraną (i odwrotnie, zmniejsza ryzyko przegranej).
Najoptymaleniejsze kursy to 1,02 - 1,05.
Najlepszy minimalny sensowny budżet 600zł. Zapraszam do mojego tematu. Tam podaje na biezaco swoje typy. Najpierw gram singlami, po przekroczeniu okreslonego pulapu, zaczynam grac na zmiane LAY multi i LAY single.
Zapraszam, warto sie poduczyc i zaczerpnac troche wiedzy ;)
 
F 72

filip11

Użytkownik
Sytuacja : zagrałem lay under 2.5 (do połowy jest już 2-1) + następny mecz do kuponu under 2.5, stawka 11 E do wygrania 13E, kontrować to aby zmniejszyć ewentualną przegraną, czy np. skontrować po 1 golu? Jeszcze jest trochę czasu do rozpoczęcia meczu.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Zauważyłem, że granie niskimi kursami ako na lay (7-10) jest dość ryzykowne, po sposobie mojej gry. Mimo iż po sromotnej porażce na początku (-27 euro), następnie były już tylko 2 z dużo niższym ako na kupon, a więcej wygranych, więc jest lekki plus od momentu przegrania pierwszego kuponu. Jednak nie wiem co zmienić w sposobie gry aby uniknąć &quot;nerwów?&quot;, po prostu aby w 95% wszystko wchodziło i tyle. Testowałem strategię 2x under lay na wyższe kursy i przeciwko nie faworytą w tenisie. W tym pierwszym przypadku jeszcze nie przegrałem, ale 2 razy bywało nerwowo, a wariant z tenisem okazał się za 3 razem zgubny, mimo 2 kursów lay w kuponie 3. Dzielę się spostrzeżeniami, aby ludzie mający podobny problem nie musieli testować tych strategii. Chyba bardziej trafna była by strategia +2.5 gola w meczach gdzie faworytem jest -2.5 i składać po 3 takie underki do ako na lay. Jak myślicie? Lub też szereg 4 faworytów po 1.5-1.7 w meczach piłkarskich. Takich jak przykładowy wyżej umieszczony w temacie, nie wszedł w nim 1 mecz - więc okazałby się trafny.
 
A 6

akh

Użytkownik
W moim przypadku, najlepiej srawdza się lay U3,5, niestety takich zakładów jest bardzo mało, bo tylko podczas tych ważniejszych spotkań.
Szkoda, że betfair ma tak ograniczoną ofertę multi. Nie znacie innej giełdy, gdzie zakłady multi lay, dają więcej możliwości?
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Grajcie lay na dokładne wyniki, jeden mecz płaska stawka i kursy około 8(maks 10 ale najlepiej jak najmniejsze)
Spróbujcie to działa naprawdę! Kapitał wystarczy około 40 Euro i tak go szybko zwiększycie,nie przejmujcie się jak traficie pojedyncze mecze i tak szybko to odrobicie. Jest jeszcze kilka bardzo ważnych rzeczy których nie wolno robić ale to tylko na priva odpowiem zainteresowanym.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Może ktoś jeszcze podzieli się swoim sposobem? Jak najlepiej dobierać mecze. Czy warto grać lay dokładny wynik i czym się przy tym kierować. Przeciwko faworytom czy też na niespodzianki.
PS. Lepiej grać 2x lay over, w meczach podwyższonego ryzyka (kurs lay 2.8), czy też tam gdzie jest to mniej prawdopodobne lay 1.8 x3? Która opcja lepsza według was. Grałem tym 1 sposobem i tylko raz wszystko weszło (2 spotkania). Jak myślicie. Chociaż undery i overy 2.5 gola to trochę loteria. Jednak może do zakładów lay się nada?
 
C 11

cychi

Użytkownik
Może ktoś jeszcze podzieli się swoim sposobem? Jak najlepiej dobierać mecze. Czy warto grać lay dokładny wynik i czym się przy tym kierować. Przeciwko faworytom czy też na niespodzianki.
PS. Lepiej grać 2x lay over, w meczach podwyższonego ryzyka (kurs lay 2.8), czy też tam gdzie jest to mniej prawdopodobne lay 1.8 x3? Która opcja lepsza według was. Grałem tym 1 sposobem i tylko raz wszystko weszło (2 spotkania). Jak myślicie. Chociaż undery i overy 2.5 gola to trochę loteria. Jednak może do zakładów lay się nada?
Lay po kursie 250 i w gore
8 spotkań na faworyta w meczu (kursy od 1.5-2.5)
4 remisy
2 dokładny wynik + remis
Czym wyższy kurs tym lepiej.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Lay po kursie 250 i w gore
8 spotkań na faworyta w meczu (kursy od 1.5-2.5)
4 remisy
2 dokładny wynik + remis

Czym wyższy kurs tym lepiej.
Tak, ale policz sobie ile musiałbyś zainwestować w zakład aby wygrać chociażby 2 euro.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Tak, ale policz sobie ile musiałbyś zainwestować w zakład aby wygrać chociażby 2 euro.
ja gram mając około 500 euro. Dziennie da się wyciągnąć 2-4 euro pt-nie spokojnie 15-25. Po prostu dodatkowa (dość pewna) kasa do wypłaty.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Niestety nie każdy może pozwolić sobie na taką grę. Mimo, że jest to niemal pewne to 1 na 100 - 499 zakładów może okazać się nietrafiony, a wtedy wtopa po całej linii, najgorzej jak pechowo zdarzy się na początku gry. Dość ryzykowne dla osoby która nie dysponuje dużym kapitałem, nie sądzisz?
 
C 11

cychi

Użytkownik
Niestety nie każdy może pozwolić sobie na taką grę. Mimo, że jest to niemal pewne to 1 na 100 - 499 zakładów może okazać się nietrafiony, a wtedy wtopa po całej linii, najgorzej jak pechowo zdarzy się na początku gry. Dość ryzykowne dla osoby która nie dysponuje dużym kapitałem, nie sądzisz?
Z bukmacherką mam styczność jakieś 10 lat. Zaczynało się od STSa potem coraz popularniejsze internetowe serwisy. Grałem taśmami za 2zł, różnymi systemami, płaską stawką, progresją, płatne typy, pewniaki. Nic nie przynosiło mi większego zysku a najczęsciej były to straty. Potem odkryłem betfair: trading, wysokie kursy na over 0.5 oraz zakłady multi lay. Z tego można wycisnąć kasę. Na trading nie mam już czasu (wole spędzać weekend inaczej niż śledzić mecze i wachania kursów). Tak wiec został Lay na multi zakład. W tygodniu raz dziennie grasz, w weekendy 3-4 kupony i to wszystko.
 
Do góry Bottom