>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Lay na multi zakład na betfair

C 11

cychi

Użytkownik
Betfair to mój ulubiony byk i chciałbym wam zaprezentować pewien pomysł na grę jaki on umożliwia.
Wybieramy sobie mecze o łącznym kursie 50 i w górę i gramy że ten kupon nam nie wejdzie.
Przykład:

Ryzykujemy 196.38 by wygrać 2 ojro.
Ale wystarczy ze któryś z tych meczy nie wejdzie a jesteśmy wygrani. Z własnego doświadczenia wiem że nie potrafię trafić wysokiego kursu. W życiu zdarzyło mi się może kilka razy trafić coś w granicach 50 (ale to były fuksy..).
Można w kuponie dołożyć do 8 meczy (lig do wyboru jest sporo)
Inny przykład z większą ilością meczy:

tutaj ryzykujemy 403.40 by wygrać 2.
To są przykłady jak w miarę pewnie wygrać niewielkie kwoty.
Teraz przedstawię pomysł na grę.
Gramy np progresja na kurs 2 ale że go nie trafimy.
Osobiście częściej nie trafiam kursu 2.0 niż go trafiam wiec myślę że przykładowo seria 8 wygranych z rzędu mi nie grozi.
Można też np grać kupony przeciwne dla kuponów umieszczanych przez ludzi na forach czy też blogach. Jeśli zauważymy że ktoś gra dużo kuponów ze średnim kursem 2 i częściej przegrywa niż wygrywa to możemy grać kupony przeciwne do niego ????
np:
ktoś zagram że wygra liver + barca
a my zagramy coś takiego:


stawiamy 3.20 by wygrać 2.
kurs możemy sobie obliczyć tak (2.6 / (2.6-1)) = 1.625
jeśli któraś z tych drużyn przegra albo zremisuje jesteśmy wygrani.
Przy kursie = 2 mamy kurs (2 / (2/1)) czyli 2
Grając przeciw dublowi liver i barca
musielibyśmy zagrać 3 kupony
1 liver + x2
1 barca + x2
i x2 x2
a tak to gramy jeden kupon.
Osobiście sporo gram na berfair over 0.5 gola i wlaśnie lay kupon po wysokim kursie ????
Co myślicie o takim podejściu do gry?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
hehe żeby te 200e postawić trzeba mieć a mało osób ma ale ten drugi patent bardziej mi się podoba też mi bardziej mecze nie wchodzą niż wchodzą a to chyba na tym polega;d
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
To tak jakbyś obstawiał kursy 1.01 czy 1,02. Może coś uciułasz w krótkim okresie czasu, ale na dłuższą metę wtopisz.
I po co robisz akumulator z kilku meczy, nie lepiej zagrać lay&#39;a singla po kursie 50 czy wyższym? Będzie bardziej opłacalne (a przynajmniej w porównaniu do akumulatora).
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
nie do końca się z tym zgodzę ile razy sie zdarzyło ze w meczu gdzie był pewniak przegrywał?
A ile razy tasiemiec nie wszedł, mi taśm a powyżej 5 nigdy nie weszła;d
 
C 11

cychi

Użytkownik
Właśnie pokazując ten sposób chciałem pokazać że granie przeciwko naszym kuponom i tasiemcom może przynosić pewne zyski. Faworyci zawodzą i będą zawodzić, popatrzmy na ten weekend ile kursów niby pewnych nie weszło.

hehe żeby te 200e postawić trzeba mieć a mało osób ma ale ten drugi patent bardziej mi się podoba też mi bardziej mecze nie wchodzą niż wchodzą a to chyba na tym polega;d
Żeby odnosić wygrane trzeba mieć kapitał do gry, ja nie boję się zgrać 200, 400 czy 700 ojro by wygrać niewielką kwotę. Dzięki temu bf przynosi mi stałe zyski a kapitał rośnie umożliwiając grę za większe kwoty.

Podsumowując wcześniej przedstawione przykładowe kupony:
FT Manchester C. 1 - 0 Chelsea (2 2.4 ) błąd
FT Arsenal 2 - 3 West Bromwich A. (1 1.35) błąd
FT Birmingham C. 0 - 0 Wigan Athletic (1 1.95) błąd
FT Blackpool 1 - 2 Blackburn R. (2 2.65) ok
FT Liverpool 2 - 2 Sunderland (1 1.52) błąd
FT West Ham U. 1 - 0 Tottenham H. (2 2.3 ) błąd
FT Bolton W. 2 - 2 Manchester U. (2 1.57) błąd
FT Newcastle U. 1 - 2 Stoke C. (1 2.1) błąd
jak widać na naszym kuponie nie weszło aż 7 na 8 meczy ! razem z kursami 1.35, 1.52, 1.57 faworyci jak widać zawiedli
na drugim kuponie
FT Burnley 0 - 0 Bristol C. (1 1.75) bląd
FT Coventry C. 1 - 2 Preston North End (1 2.21) błąd
FT Derby County 5 - 0 Crystal Palace (1 2.25) ok
FT Leeds U. 1 - 0 Sheffield U. (1 2.29) ok
FT Norwich C. 0 - 2 Hull C. (1 2.12) błąd
FT Nottingham F. 3 - 1 Swansea C. (1 2.3 ) ok
tutaj mamy 50% trafionych
3 kupon jak widać liverpol też zawiódł.

Nikogo nie chcę przekonać że mój sposób jest idealny, w moim przypadku się po prostu sprawdza.
 
N 7

norek22

Użytkownik
A nie sądzisz, że lepiej (bezpieczniej) stworzyć sobie z faworytów ciąg, a następnie odpowiednim stawkowaniem operując generować wyższe zyski niż lay multi?
Bazuję na zaprezentowanej przez Ciebie skuteczności faworytów oraz starym jak świat pomyśle z tego tematu.
 
R 0

race66

Użytkownik
MU, chelsea.arsenal liverpool MC i i gramy LAY chyba nie ma koleki w ktorej wszyscy przegraja}}}}}}}}}}

Moze ktos sprawdzi ostatnie 10 lat
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Też bym się nie bał grać kwotą 700e by mieć dajmy na to 200e zysku bo ten sposób jest w dość bezpieczny, bardziej niż granie over 0,5 a to już stwarza nam wysokie szanse wygranej.
Ale nie każdy na forum ma 700e, lecz dla kogoś kto ma to godne polecenia ????

Gram tym sposobem na sucho i jak dotąd na 15kuponow średni kurs 7-8 żadnej wtopy;)
 
C 11

cychi

Użytkownik
Dobre. Podoba mi sie bardzo. Hahaha
Super! Gra przeciwko tasiemcom. LOL niezly.
Nie śmiałbyś się gdyby ten sposób przynosił Ci zyski.
Ja zarabiam na tym że nie potrafię trafić kursu większego niż 100 i na tym że &quot;pewniaki&quot; zawodzą.
niagara przedstaw swój sposób na grę i wygrywanie a nie śmiejesz się, zwłaszcza że jeszcze klika minut temu nie wiedziałeś że można grać lay na multi.
 
immanuel 0

immanuel

Użytkownik
Mi też się podoba.
Bardzo fajny i myślę, że bardzo skuteczny sposób gry.
Na pewno matematycznie prawdopodobieństwo jest takie samo, jak przy innych kursach 1.08, czy 1.10. Jednak moim zdaniem dużo większe szanse powodzenia, bo nie ograniczam się do jednego zdarzenia.
Super pomysł!
 
niagara 0

niagara

Użytkownik
Nie śmiałbyś się gdyby ten sposób przynosił Ci zyski.
Ja zarabiam na tym że nie potrafię trafić kursu większego niż 100 i na tym że &quot;pewniaki&quot; zawodzą.

niagara przedstaw swój sposób na grę i wygrywanie a nie śmiejesz się, zwłaszcza że jeszcze klika minut temu nie wiedziałeś że można grać lay na multi.
Zle mnie odczytales. Bardzo mi sie to spodobalo. Powaznie napisalem. Tylko w emocjach. Stad taka reakcja. Podziekowalem nawet temu, kto mi to zaproponowal.

Bardzo mi sie podoba LAY na multi.

Dzieki stary!
 
niagara 0

niagara

Użytkownik
Teraz bede pracowal nad tym, zeby ten sposob udoskonalic i sprawdzic empirycznie. A potem wprowadze wieksza kwote - mysle o 3000 zl, czyli 600GBP. I zaczne cos pykac na powaznie. Ale na pewno nie bede gral za all. Nigdy nie bylem zwolennikiem takiego grania.
Calkiem fajnie bedzie tez robic sobie jaja z &#39;elit-typerow&#39;, ktorzy beda podawac tasiemki, a ja bede gral LAY ????
Hahaha
 
niagara 0

niagara

Użytkownik
Nikt nie powiedzial, ze gramy caly czas ALL. Ja przynajmniej nie zamierzam. Takz luzik.
Nie bede gral LAY kursow 500, bo przesada jest grac za kurs 1,002. Ale tak, jak dzisiaj zagralem. LYON + MARSYLIA + AC MILAN. Wszyscy na wyjezdzie musieliby wygrac, a kursiwo jest 1,100.
 
niagara 0

niagara

Użytkownik
no na razie to mam tlusty dzien... nadal nie wszedl najpierw... a na kolesia bylo 18.00 kurs... a teraz trzy dwojki i kurs 10,50 - tlusty dzionek, nie ma co...
czasami sie odechciewa walczyc z bukmacherami...
 
immanuel 0

immanuel

Użytkownik
Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby uderzyć 5 zdarzeń piłki nożnej po kursie 1.6. Wszyscy grają na wyjeździe i żeby wszystko weszło ????
A wychodzi właśnie około tyle co Over 0.5 gola. Dużo pewniejsze moim zdaniem. Jeden remis 0:0 i dziękuję ????
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Witam postanowiłem dokładnie opisać jak stawiać tym systemem bo strasznie dużo osób się o to pyta.

Krok 1
Wybieramy drużyny które naszym zdaniem nie wejdą stawiamy BACK
Krok 2
Zmieniamy z multi zakład wygra na multi zakład nie wygra
Wybieramy stawkę przy 1x w tym przypadku stawka=wygrana kwota, a zobowiązanie czyli faktyczna stawkę możemy zobaczyć klikając ,, Zobacz kursy &#39;&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom