>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System Lay na multi zakład na betfair

F 67

fish1991

Użytkownik
Siema ,nie wiem czy było tu już to pytani ale chcialbym wiedziec czy bet fair nie robi problemów z tym sposobem grania? tz. powiedzmy jakbym gral na stawkach po 280e przy kursie 9.0 tym samym stawiając 10e zabezpieczenia na wygraną kuponu. czy nie ma jakis limitów ,zamrożen itp? pozdrawiam
 
F 67

fish1991

Użytkownik
ok , a co do tego systemu to polega na tym zd jesli wybierzemy te mecze i na lay ze nie wejdą to jesli ktorys nie wejdzie to stawka która postawiliśmy jest dzielone przez kurs na danym kuponie i wtedy wyjdzia nam nasza wygrana ,dobrze rozumuje?
 
itan 21

itan

Użytkownik
Z tych zdarzeń które wybraliśmy musi przynajmniej jedno nie wejśc.

Wie ktoś może czy na multizakłady można postawic stawkę mniejszą niż 2e,czy tylko w singlach taki myk?
 
F 72

filip11

Użytkownik
Sposób gry wydaje się być super. Możemy np. obstawić wszystkich faworytów kolejki 5-10 meczy i na 99% kupon wejdzie tym bardziej w dzisiejszym futbolu. Można też grać kilka kursów 2-2.5 na drużynę która według nas odniesie porażkę i połączyć to w ako 10-20. To jest takie świetne tylko na papierze, czy w praktyce też? Bo ludzie grający w ten sposób coś ucichli.
PS. Jest jakaś prowizja od wpłaty depozytu na betfair poprzez przelew bankowy? Wysyła się pieniądze w złotych, a oni zamieniają na euro?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Na papierze zawsze wygląda super. Pewnie i tutaj przy dłuższym graniu wejdzie kupon z ako &gt;20 przez co stracimy sporo zainwestowanej kasy. Ale nie chodzi mi tutaj o krytykę. Każda taktyka jest dobra, jeżeli jesteśmy w końcowym rozrachunku na plus. Jedni grają single, inni duble, inni kursy 1.01-1.05. Trzeba tylko pamiętać, że nie ma systemu idealnego. Największy problem grania kuponów na lay jest taki, że trzeba zachować bardzo duży procent wygranych zakładów. Pewnie coś koło 90 % jak nie więcej. Mimo to powodzenia dla grających i także czekam na wieści odnośnie waszej przygody z tym typem grania. Pozdro.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Ja planuję grać ako 10-20 przy stawce 25 euro na początek, bo kapitał będę miał 200zł i nie chce stracić wszystkiego w przypadku falstartu. W przypadku gry nie trafię 1 kuponu na 15 i tak jestem na plus, a według mnie szanse są spore, o wiele większe niż granie tradycyjnie typów po kursach 1.02. W sumie nawet przy kursie 5 można by zawojować, ale spróbuję bezpieczniejszy wariant po kursie ~10. Tylko odpowie ktoś na moje pytanie czy są jakieś prowizje na przelew i czy kasę można wpłacać w PLN, a oni sami przekonwertują na EUR, czy z jakąś prowizją jest przewalutowanie?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Zawsze wpłacam przez moneybookers. I betfair sam jak to nazwałeś &quot;przekonweruje&quot; złotówki na euro. Przy wypłacie podobnie, tyle tylko, że z euro na pln. Przy przelewie bankowym pewnie podobnie jest, a prowizji raczej nie ma, jeżeli się mylę, niech ktoś poprawi.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Dzięki za rzeczową odpowiedź. Niestety nie mam moneybookers, więc będę musiał załatwić sprawę przez przelew. Starczy 200zł jako kapitał początkowy (nie chcę w to na razie dużo wkładać)?
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Jak na razie moje statystyki zysku z tego systemu
styczeń 250€ stawki 220€
luty 175€ stawki 250€
Marzec jak na razie 15€ stawki 200€
Jak na razie wszystko ładnie wchodzi 2 miesiące na plus jak widzimy zysk sam wyniósł 425€ w 2 miesięcy i nawet gdyby mi teraz dajmy na to 1 kupon nie wszedł w marcu tracę 200€ ale i tak nie jestem stratny.
Np na wałki które były w weekend typu bayern m arsenal hsv napoli warto tym systemem grać.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Wielkie dzięki za odpowiedź, jednakże mam do ciebie kilka pytań. Jakie ako grasz (kurs) i czy stawiasz na samych faworytów? Ja myślałem nad graniem drużyny która według mnie nie wygra po kursie do 3.0 na zdarzenie, pograłem sobie na sucho i skuteczność 100 %. Czy jest sens wpłacić 200zł (równowartość 50 euro) i grać na ako 10-20? Mam zamiar grać w ten sposób. Pierwszym moim celem będzie podwojenie salda na koncie i wypłacenie mojego wkładu aby grać wirtualnymi pieniędzmi i być może bardziej zaszaleć ze stawką i kursem. Mogę liczyć na wskazówki twoje i innych podobnie doświadczonych graczy?
PS. Czy betfair nie robi żadnych problemów i limitów graczom grającym w ten sposób i osiągającym regularne zyski?
 
N 0

napster

Użytkownik
Gralem tym sposobem wplacilem sobie tylko 20 euro, wygralem 5. W sumie bylo juz 25 euro. I zagralem dwa mecze na nie faworytow, kurs kolo 11 no i na nieszczesnie nie faworyci wygrali... Wg mnie najlepiej na poczatku jest granie 2-3 remisow o ile Ci pieniedzy starczy. Ja mam zamiar za niedlugo znow wplacic tyle, ze 50-60 euro.
 
Do góry Bottom