>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

artur202 4

artur202

Użytkownik
Jaki z tego wniosek. BUKMACHERZY I MAFIA RZĄDZI SPORTEM. I my nic na to nie poradzimy. Co z tego,że każdy z nas przeanalizuje dane spotkanie od a do z jak jeden zawodnik weźmie w łape i wszystkie analizy biorą w łeb.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jaki z tego wniosek. BUKMACHERZY I MAFIA RZĄDZI SPORTEM. I my nic na to nie poradzimy. Co z tego,że każdy z nas przeanalizuje dane spotkanie od a do z jak jeden zawodnik weźmie w łape i wszystkie analizy biorą w łeb.
Nie chodzi nawet już o zakłady i kase, którą przez to przegrywamy, ale zawsze po takim incydencie mam releksje, że my kibice siedzimy przed telewizorami, obgryzamy paznokcie z nerwów a być może wynik tego meczu jest już z góry przesądzony.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Nie chodzi nawet już o zakłady i kase, którą przez to przegrywamy, ale zawsze po takim incydencie mam releksje, że my kibice siedzimy przed telewizorami, obgryzamy paznokcie z nerwów a być może wynik tego meczu jest już z góry przesądzony.

w 1000% sie zgadzam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A co ma talent jak mecz ustawiony? Na litosc boska, ruszcie glowami. Nie wiem czy ten byl ustawiony ale patrzac na slaba gre Zvereva ciezko miec inne wrazenie wiec to nie ewentualny brak talentu Troickiego ma znaczenie. Serb gra zbyt ryzykownie i ma serie bledow wiec staram sie go nie grac
 
P 15

panasik

Użytkownik
nie wiem czy mecz byl ustawiony czy nie byl ustawiony, ale wyglada bardzo smierdzaco, nawet jak na betfair byl kurs x100 i nagle zrobil sie mega ruch z mega kasa na kurs x100 to buki wiedza co robic w tym momencie anuluja zakalday jak np w przypadku denki kiedys.. chociaz w sumie wystarczylo pare razy po 1000E czy $ i kasiora ladniutka.. wiekszy wal dla mnie to mecz minara z hernandesem a potem z acacusso Ci argentyczncyc sa zadziwijajacy, od razu smierdzialo z daleka i dalo sie zarobic, zadziwjace ze minar kotry walczy jak rowny z rownym z roddikiem 7;6 6;7 7;6 nagle dostaje z hernandesem w dupe ktory na hardzie w zyciu wygral max z 5-10 pojedynkow.. potem acacusso.. kurs 4.5 przed samamym meczem leci.. w meczu minara z hernandesem 5 godizn przed mecze 30 bukow ma na pol godz przed meczem 7 bukow kursy z 3.5 na 2.2 sorryy panowie;] ale tak jak mowie co do troickiego nie mam pewnosci wiem zze ma goraca glowe ale z 5;1 na 5;7 dziwne nawet jak na goraco glowe, ale meczu nie widzialem, za to widzialem jak minar walil w pol siatki pozdro!
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No wczoraj Zverev doznał kontuzji jednak zdołał wyjść ze stanu 1-5 w 3. secie i wygrać mecz z Trocikim ale dzisiaj nie był w stanie nawet wyjsc na kort, dziwne.....
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Madryt Masters Series

Fish - Darcis 6:1 6:4

Belg to jakieś totalne nieporozumienie, potrafi grać swietnie a to co dzis pokazal to nie mam slow. Nic nie gral, przwegrywal nawet dłuższe wymiany z Fishem a to już przegięcie. Mardy nic wielkiego nie pokazal, dobry serwis i dobry return, na linii slaby. Rownież przygotowanie do ataku na niskim poziomie. Steve niech wraca do rozgrywek nizszego stopnia, tam sobie radzil. Warto bedzie grac przeciw Fishowi, nie mam wątpliwości, że jego nie stać na dobry wynik singlowy w Madrycie.

Bolelli - Almagro 7:6 6:1

Almagro posiada najwiecej obrazliwych ksyw ze wszystkich graczy w ATP Tour, chyba nie trzeba mowic dlaczego. On jako nieliczny gracz potrafi przegrywac z 40-0 na swoim bardoz mocnym podaniu, to on udupil mecz wygrany z Mullerem, to on ma psychike małego dziecka i to on na najgorszy BH z pierwszej 100 ATP Tour. Talent jest, FH jest, serwis 1 jest, 2 na poziomie WTA Tour. No i dziś mielismy takiego wlasnie przecietnego Almagro z typowami zachowaniami rozkapryszonej panienki i malego dziecka. Bolelli jak zwykle niezle serwisem i bardzo mocny FH, po za tym przecietnie i nie zawojuje tego turneju.

Simon - Andreev 4:6 6:1 7:6

Zdecydowanie najlepsze spotkanie dziś, bardzo solidna gra Simona, falami Andreev, raz dobrze raz slabo. Wyrównany pierwszy set, następnie zdecydowana dominacja Francuza i dramatyczny set trzeci. Ogólnie dobrz eoceniam gre Francuza, jak na niego oczywiscie. Bez nerwow, niezle przebijal, gra dosc mądrze, umiarkowanie, nie najgorzej z bledami niewymuszonymi, jako tako to wyglądało i może tutaj jakiś wynik średnio-dobry zrobić. Nie wolno go lekcewazyć, mocny w obronie a kiedy ma kawałek wolnego miejsca to atakuje. Dzis bylo bardzo solidnie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Proponuje juz nie dlugo zwrocic uwage na mloda norwezke - Idunn Hertzberg, dostalem informacje ze od kilku dni ma bardzo duzego sponsora, ma rozpoczac prace z jednym z lepszych trenerow i juz w przyszlym roku zagrac w kilku lepszych turniejach. W norweskich mediach juz maja niezla ekstaze wiec chyba cos z tego bedzie ;) w tej chwili ma 20 lat wiec juz czas by zaczla grac na powaznie. Karoline Steiro juz zaczyna miec dosc ciekawe statystyki, co ciekawe - obie sa bardzo piekne... mam nadzieje ze bedzie to swiezy powiew w tenisie, bo nidzi mnie juz troche dominacja rosjanek i serbek.
(Idunn Hertzberg)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Lisicki S. - Arvidsson S. 2:6 6:3 6:4
Sabina postawila na serwis w tym spotkaniu... efekt?! az 7 podwojnych bledow i uwaga: 13 asow! mecz byl rowny i Sabina wygrala go tylko dzieki lepszej skutecznosci zdobywania pkt z pierwszego podania (77% przy 69% szwedki), drugie podanie juz nie mal identycznie - 36% niemka, 37% Sofia. Decydujacy byl 2gi set, w pierwszym Sabina jeszcze nie czula kortu, 4 asy ale i 4 podwojne bledy wiec efekt na 0, w drugim natomiast zmiotla rywalke - 6 asow przy 1 podwojnym, 3ci set to juz przewaga Sabiny ktora potwierdzaja wszystkie statystyki. Stawialem na Sofie ale bardzo mnie cieszy wygrana Sabiny ;)
maciasb gratuluje ci jesli oceniasz zawodniczke po jednym zdjeciu z ktorego wlasciwie nic nie wynika, bo nie wiem czy to jest w czasie meczu, rozgrzewki, po rozgrzewce czy jakies sesji wiec... ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A month ago he played in Todi challenger quarterfinal, and now, he is dead. Brought to San Donatto di Arezzo hospital Luzzi was diagnosed bronchitis at first, and then the fulminate leukemia. It&#39;s a disease which develops very quickly and one of the direct death reasons on that illness is disfunction of internal organs; in Federico&#39;s example - the lungs. Despite reanimation attempts, Italian fell in coma and died. His famile was with him.
Luzzi miał 28 lat, w swojej karierze wygrał 3 challengery, w tym ostatni rok temu.
Jak to jest, idziesz do lekarza myśląc że to zapalenie oskrzeli, a okazuje się, że to białaczka...i zamiast błahej choroby i syropu, zostaje się w szpitalu i kończy się to śmiercią...
[*] Frederico. Niech ziemia lekką mu będzie.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
[*]
Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości w naszym życiu. Bez niego nawet najbardziej fantastyczne i ekscytujące życie będzie dla człowieka niczym.
Swoją drogą Luzzi był karany przez władze ATP za ustawianie meczy...
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik

Jo-Wilfred Tsonga - Andy Roddick 5:7, 6:4, 7:6
Chyba tego pana i ten mecz wszyscy którzy go oglądali zapamiętają na długo. Jo-Wilfred Tsonga zagrał dzisiaj wraz z Andym Roddickiem fenomenalny mecz. No cóż gdyby jeszcze Tsonga przestał robic te &#39;&#39;głupie&#39;&#39; błędy czyli nie trafione smecze czy nie wymuszone błędy w ważnych momentach aczkolwiek dzisiaj fenomenalnie się bronił przy break pointach Amerykanina. Co ciekawe Roddick miał aż 17 break pointów(!)(!) z których wykorzystał zaledwie 3. Pierwszy set Andy wygrał chyba jednak serwisem. Zaserwował 9 asów i wygrał aż 82% pierwszego podania przy zaledwie 58% Tsongi. Drugi set i zdecydowanie &#39;&#39;słabiej&#39;&#39; serwujący AndyRod który zaliczył już tylko 2 asy i myślę że tu duży taki kop psychiczny dla Tsongi był bo obronił wszystkie 10/10 break pointów!! I nareszcie 3 set najciekawszy i zdecydowanie najbardziej widowiskowy. Roddick wygrywał już &#39;&#39;tylko&#39;&#39; 72% piłek po pierwszym serwisie ale to nie to zaważyło, zaważyło to że Tsonga wygrywał ponad 80 % po pierwszym, a w porównaniu w pierwszym zaledwie niecałe 60%. To był mecz niesamowity w trzecim secie przy stanie 5:4 dla Tsongi i serwisie Roddicka było 40:0 Roddick serwuje asa sędzia wywołał jednak aut lecz co pokazała oficjalna powtórka którą pokazał realizator piłka była dobra ale Roddick nie mógł nic zrobic bo wcześniej wykorzystał swoje wszystkie challenge! Zaczął dyskutowac z sędzią i po kilku dobrych minutach narad sędzia uznał że doda po 1 challengu czy 1 challenge Roddickowi. Myślę że nie ważne co zrobił ważne że Roddick dzięki temu wygrał swój gem serwisowy. Podobna sytuacja miała miejsce w drugiem secie gdy przy serwisie Roddicka bodajże było 40:30 dla Tsongi i Roddick wydawało się minimalnie wyrzucił co pokazał realizator nie wyrzucił lecz akcji już cofnąc można nie było bo Roddick nie wziął challengu... Ogólnie rzecz biorąc moim zdaniem to był po tegorocznym finale Wimbledonu mecz roku... było w nim wszystko emocje, kontrowersje, piękne akcje coś niesamowitego...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nikolay Davydenko - David Nalbandian 1:6, 7:5, 4:6​

Dziwny mecz ... Nie będę już pisał o Nikolay&#39;u jako sprzedawczyku bo został oczyszczony z zarzutów ale cóż co myślec jeśli po dwóch fenomenalnych wręcz meczach: z Berdychem i Nadalem przychodzi mecz z Nalbandianem który Davydenko sam na własne życzenie przegrał. Wczoraj w tym jedynym rozegranym secie nie psuł prawie NIC, a dzisiaj prawie wszystko, a w pierwszym secie dosłownie wszystko może 5 piłek przegrał po jakimś świetnym zagraniu kończącym Nalby. Później gra się wyrównała Davydenko teoretycznie wydawało się nawet że przeważa i tu nagle końcówka 3 seta i zostaje przełamany... Zagrał tam jak jakiś 16 latek który zaczyna karierę i stres go zżera. Nalbandian dzisiaj zagrał bardzo przeciętnie ale co najważniejsze dla niego wygrał... Cóż taki jest Rosyjski tenisista o nazwisku Davydenko ...
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Jak teraz od nowego sezonu będzie liczył się ranking? Wszyscy zaczynają od 0 punktów?

oczywiscie ze nie od zera ????

Top Eight Pts
1 Rafael Nadal 6675
2 Roger Federer 5305
3 Novak Djokovic 5295
4 Andy Murray 3720
5 Nikolay Davydenko 2715
6 Jo-Wilfried Tsonga 2050
7 Gilles Simon 1980
8 Andy Roddick 1970

tak sie zacznie :spokodfhgfh: Nadal bedzie pierwszy a Ferdek juz niedlugo spadnie na 3 miejsce ????
 
Do góry Bottom