>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Proponujeluzny temat w ktorym mozecie zadawac pytania na temat tenisa, jesli ktos chce napisac kilka zdan o meczu, ktory widzial wlasnie w tv to bardzo prosze, warto informowac sie o kontuzjach, po prostu wszystko to co aktualne w tenisowym swiecie umieszczamy w tym temacie. Ponadto zachecam do pisania ktorych charakterystyk zawodnikow, kto lubi jaka naiwerzchnie, jakie ma wady i zalety. Tu tez mozna pisac o zmianach kursow a nie w temacie typy/analizy.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Robert Soderling 24-letni szwed powraca po półrocznej kontuzji.Jego przeciwnikiem w 1 rundzie turnieju halowego w Marsylii będzie Nieminen.Forma szweda jest zagadką ale przedewszystkim będzie mu brakować ogrania w turniejach,obycie z kortami,treningi to nie to samo.Fin bardzo dobrze zagrał w AO,jest w dobrej formie,na hali idzie mu znakomicie więc licze tu na zwyciestwo fina w dwóch setach.Kurs w expekt na ten zakład powyżej 2.0 mysle że jest wart ryzyka.
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
E tam Soderling powraca... W tym tygodniu powraca ktoś inny... - Gustavo Kuerten. Ten świetny tenisista w tenisie już nie zaistnieje, bo ma 32 lata ale na jeśli powrót się uda na pewno wniesie wiele dobrego. Guga u siebie w Brazylii w pierwszej rundzie(gra jutro) zagra z Carlosem Berlouq, Obecnie była &quot;jedynka&quot; światowej listy w rankingu zajmuje pozycję 677. Życzę udanego powrotu i samych wygranych
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Wspomniany przeze mnie powrót Kuertena się nie powiódł. Brazylijczyk przegrał dość łatwo: 7:5, 6:1 z Berlouq&#39;iem. Guga zaliczył 3 asy(przy 8 rywala) i aż 4 podwójne błędy serwisowe. Dał się czterokrotnie przełamać
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Progresja w tenisie / Gra na LIVE
Mam pomysł na świetną progresje w tenisie. Często na LIVE mamy taki zakład ( Pierwszy punkt w następnym gemie ). Musimy tylko założyć że stawiamy mecz w którym mniej więcej szanse są wyrównane.

W systemie chodzi o stawianie tego zakładu na zawodnika który nie serwuje. Kursy na niego oscylują na 2.50 - 3.40 w zależności jaki mecz.

Przygotowanie do stawiania na progresję :

1. Wybrać mecz w którym graja zawodnicy mniej wiecej rowni , mecz w którym szanse są wyrównane.
2. Obserwować na LIVE/TV 1 set tego meczu i zobaczyć czy szanse są wyrównane. I czy choć raz na 7 gemów pierwszy punkt zawodnika serwującego przechodzi na konto zawodnika odbierającego.

Jeśli mecz jest dobry , zaczynamy stawiać. A teraz trochę matematyki :


2 x 2.70 = 5,4 ⛔
4 x 2.70 = 10.8 ⛔
8 x 2.70 = 21.6 ⛔
16 x 2.70 = 43.2 ⛔
32 x 2.70 = 86.4 ✅

Na tym mniej więcej poziomie kończy się passa serwującego i przegrywa on pierwszą piłkę.

Jeśli progresja kończy sie na 1 poziomie zyskujemy 3.4 zł wkładajac w to 2zł

Jeśli progresja konczy sie na 2 poziomie zyskujemy 4.8 zł. wkładając w to 6zł.

Jeśli progresja konczy sie na 3 poziomie zyskujemy 7.6 zł wkładając w to 14zł.

Jeśli progresja konczy sie na 4 poziomie zyskujemy 13.2 zł -||- w to 30 zł.

Jeśli progresja konczy sie na 5 poziomie zyskujemy 24.4 zł -||- w to 62zł.

Tu pokazałem przykładową stawkę.W zależności ile mamy funduszy taką wybieramy stawke początkową. Pamietajmy ze progresja moze skonczyc sie na 8 - 10 poziomie i wtedy musimy się uzbroić w trochę pewniejszy zasób pieniędzy.


ZYSK JEST PEWNY GRY WYBIERZE SIE PEWNY MECZ :jezora:

Jesli sa jakies wątpliwości co do systemu prosze pisać na PW.

Prosze także o komentarze , a jednocześnie prosze moda o usuwanie zbędnych postów i głupich komentarzy. Pozdrawiam
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Najlepiej to by sie sprawdzilo w rozgrywkach WTA.Tam serwis nie odgrywa tak znaczącej roli i o przelamanie nie trudno.W ATP różnie to bywa szczególnie jak piszesz gdy są szanse na oko wyrównane.
edit: niedoczytałem ,widze że piszesz o pierwszej piłce o to już jest totalna loteria.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
:-DA powiem, ze ciekawe b. ciekawe!!! WTA to odbierajacy czesto wygrywa podanie przeciwnika do 0... ???? a w WTA przeciez rowniez czesto pierwsza pilka w gemie wedruje na konto odbierającego, raz na 3,4 gemy na pewno! Ja progresji itp nie grywa, ale jak Cie to bawi to mysle ze moze sie udac, powodzenia:spokodfhgfh:
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Chce założyć temat w którym bede tak gral ale to beda tylko wyniki i skany , a nikomu typów nie bede mogl dawac ????
 
J 19

jajo

Użytkownik
dwie piłki przed koncem meczu z Govortsova, Ivanovic cos złapała. Gra z bólem, ale mocne uderzenia i zwycięstwo. Govortsova nie wykorzystała tego, nie rozrzucając Any po korcie. Jutro turniejowa jedynka spotka sie z Isią. Nie wiadomo, jak wielka jest ta jej kontuzja, ale zawsze jakas wskazówka przed typem
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Staw skokowy ale nie calkiem rozwalony bo wtedy odrazu puchnie bardzo mocno, mimo to boli ale moze do jutra przejsc jesli nie spuchlo + proszki przeciwbolowe. Duzo tez zalezy od wiatry, Isia ma szanse wygrac.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Staw skokowy ale nie calkiem rozwalony bo wtedy odrazu puchnie bardzo mocno, mimo to boli ale moze do jutra przejsc jesli nie spuchlo + proszki przeciwbolowe. Duzo tez zalezy od wiatry, Isia ma szanse wygrac.
Mialem niestety skrecony staw skokowy i to w czasie
meczu co prawda lekko skrecony , ale gralem dalej podczas
meczu nie czuje sie bólu bo adrenalina go zabija.
Jak obudzilem sie rano to mialem tak spuchnieta noge
ze nie moglem przez tydzien chodzic.
Kazde skrecenie wlasnie ma takie objawy wiec jezeli Ana
dzisiaj go skrecila nawet lekko to jutro nie bedzie mogla
wstac z lozka bo opuchlizna pojawia sie zazwyczaj dopiero
na drugi dzien
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie zawsze, ja mialam tez te problemy i odrazu puchno tak mocno ze nie dalo sie buta zalozyc, kwestia jak skrecila i na ile mocno, tego sie juz nie dowiemy ale na pewno rano bedzie problem. Mozna ryzykowac Age ale tylko w tych bukach gdzie krecz = przegrana.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Nie zawsze, ja mialam tez te problemy i odrazu puchno tak mocno ze nie dalo sie buta zalozyc, kwestia jak skrecila i na ile mocno, tego sie juz nie dowiemy ale na pewno rano bedzie problem. Mozna ryzykowac Age ale tylko w tych bukach gdzie krecz = przegrana.


jezeli skrecila naprawde to jutro nie wyjdzie na kort
chyba ze ma cos z glowa.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Ja stawiam dom na Age:jezora:, a Ana na 100% wyjdzie na kort ???? Zal mi jej ona plakala, bo wie ze nie pogra juz w Doha, ale na pewno rozegra jeszcze choc 1pkt ;)
 
J 19

jajo

Użytkownik
a co z Kirilenko sie wydarzyło wie ktoś?
6:2, 3:0 i 5-7 i 1:6 Tak po prostu, czy jakis uraz?
Dodam, że przy tym 3:0 długą przerwę na livescorze widziałem, więc obstawiam wizytę lekarską.
kupon w pupkę :/
 
capone 0

capone

Użytkownik
a co z Kirilenko sie wydarzyło wie ktoś?
6:2, 3:0 i 5-7 i 1:6 Tak po prostu, czy jakis uraz?
Dodam, że przy tym 3:0 długą przerwę na livescorze widziałem, więc obstawiam wizytę lekarską.
kupon w pupkę :/
Nic sie nie wydarzyla pokazala to co wiekszosc zawodniczek
WTA ze w tej dziedzinie nigdy nic nie jest pewne.
Takich meczow juz widzialem setki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ogladalam polfinalaly z Francji i kilka waznych uwag. Final ciezki do typowania, teoretycznie Marc Gicquel ale Peya zagral narpawde swietne zawody. Ciagle podcina z BH, bardzo dobrze serwuje, Karol Beck w tym meczu nie istnial, na pewno Marc poradzi sobie lepiej ale to bedzie bardz trudny mecz a kursy pewnie niskie dlatego przestrzegam, Austriak bardzo dobrze tu gra.
 
J 19

jajo

Użytkownik
kontuzja pleców Marii, odwróciła losy pojedynku pomiędzy Kirilenko a Bondarenko. Dokładnie nie wiem, jak to wyglądało, bo gdy pomagano Marii, to musiałem wyjsc z domu
 
Do góry Bottom