>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

arkadia 0

arkadia

Użytkownik
moze jest ktos kto bedzie mi mogl pomoc? zagralem na live ze nadal wygra pierwsza pilke w 10 gemie.Widzialem na live ze wygraljednak bet365 rozliczyl mi to jako przegrana.
Czy jest gdzies moze jakas stronka z dokladnymi statystykami, albo gdzie po prostu moge takie dokladne dane sprawdzic??
Wie ktos moze??
 
J 19

jajo

Użytkownik
jeszcze, gdy komentator nie ukrywa, że sympatyzuje za słabszym dla lepszego widowiska, to jest to do wytłumaczenia, ale sluchajac tego przez chwile wydawalo sie, ze Roger zmienil obywatelstwo na polskie. Wie ktos dlaczego tvp nie pokazywalo Frytki z Matką? Nie bylo kamer na korcie czy jakis taki wybryk?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
pokazali teraz skrot 2 min. pomylili matkowskieo z gryta kolejka wielka wpadka tvp, nawet nie potrafia przygotowac relacji, oni pewnie nie odrozniaja fryty od matki, widowisko uratowal niemczyk swoim komentarzem w studio, reszta tragicznie
 
ester 87

ester

Użytkownik
Nadal - Djokovic w całości do obejrzenia:
http://www.itvp.pl/event/pekin/?page=vod_player&amp;amp;site_id=1315&amp;amp;video_id=40692
Warto zobaczyć! Nadal w euforii w jakiej nie był nawet po Wimbledonie i Djokovic schodzący zapłakany z kortu. Ujmujące widowisko i pokaz szalonej determinacji, choć do wygrania jedynie... dyplom i medal. Ale chęć przyniesienia chwały sobie i swojemu krajowi wzięła górę nad milionowe czeki. Fajnie, że w tych światowcach wciąż tyle z patriotów i fajnie, że pod tymi żelaznymi, meczowymi maskami wciąż tyle ludzkich emocji. Strasznie szkoda Novaka, marzył, że wzniesie z kolan serbski naród, który zazwyczaj na Igrzyskach ponosi klęskę za klęską, a w Pekinie wciąż pozostaje bez medalu. Te pomeczowe łzy mówiły jakby &quot;zawiodłem swój kraj, i cholernie mi przykro&quot;. Czy ktokolwiek widział Djokovica w takim stanie po porażce w finale US Open, albo w niedawnym Wimbledonie? Nadal też wybuchł radością, jakiej u niego nie widuje. Obok zadowolenia ze zwycięstwa widać też było poczucie jakby ulgi, że się jednak udało, że misja dla Hiszpanii wykonana. Fajnie, że tak wielkie tenisowe gwiazdy tak prestiżowo podeszły do tego turnieju. Zresztą wystarczy popatrzeć na ich pomeczowe komentarze:
ND: I want to win the medal for my country, more than anything in the world. It will not be easy for me to put aside the thoughts about this match, but I&#39;ll have to. Tommorow I expect to win, I want that more than anything. I would like to make Serbia happy in this special way.
RN: The dream has come true, I’ve won a medal for my country. I&#39;m here now, looking forward to the finals.
Brawa dla nich i brawa dla większości tenisistów, bo swoją postawą przywrócili nieco nadszarpnięty honor olimpijskiego turnieju tenisowego!
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
super, wielkie dzięki
a to, że bez komentarza tego kolesia z itvp, to akurat wielki plus ????
heheh, nie ma problemu

CZY ORIENTUJE SIE KTOŚ jaki buk oferuje zakłady na ilość asów serwisowych tzn powyżej i poniżej, czy jest coś takiego w ogóle...wydaje mi się że gdzieś mi się kiedyś obiło o uszy że ktoś stawia na coś takiego, z góry dziękuję za odpowiedź:spokodfhgfh:
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Nadal - Djokovic w całości do obejrzenia:

http://www.itvp.pl/event/pekin/?page=vod_player&amp;amp;site_id=1315&amp;amp;video_id=40692

Warto zobaczyć! Nadal w euforii w jakiej nie był nawet po Wimbledonie i Djokovic schodzący zapłakany z kortu. Ujmujące widowisko i pokaz szalonej determinacji, choć do wygrania jedynie... dyplom i medal. Ale chęć przyniesienia chwały sobie i swojemu krajowi wzięła górę nad milionowe czeki. Fajnie, że w tych światowcach wciąż tyle z patriotów i fajnie, że pod tymi żelaznymi, meczowymi maskami wciąż tyle ludzkich emocji. Strasznie szkoda Novaka, marzył, że wzniesie z kolan serbski naród, który zazwyczaj na Igrzyskach ponosi klęskę za klęską, a w Pekinie wciąż pozostaje bez medalu. Te pomeczowe łzy mówiły jakby &quot;zawiodłem swój kraj, i cholernie mi przykro&quot;. Czy ktokolwiek widział Djokovica w takim stanie po porażce w finale US Open, albo w niedawnym Wimbledonie? Nadal też wybuchł radością, jakiej u niego nie widuje. Obok zadowolenia ze zwycięstwa widać też było poczucie jakby ulgi, że się jednak udało, że misja dla Hiszpanii wykonana. Fajnie, że tak wielkie tenisowe gwiazdy tak prestiżowo podeszły do tego turnieju. Zresztą wystarczy popatrzeć na ich pomeczowe komentarze:
ND: I want to win the medal for my country, more than anything in the world. It will not be easy for me to put aside the thoughts about this match, but I&#39;ll have to. Tommorow I expect to win, I want that more than anything. I would like to make Serbia happy in this special way.
RN: The dream has come true, I’ve won a medal for my country. I&#39;m here now, looking forward to the finals.

Brawa dla nich i brawa dla większości tenisistów, bo swoją postawą przywrócili nieco nadszarpnięty honor olimpijskiego turnieju tenisowego!



masz rację Ester mecz był niesamowity oglądałem na żywo , jak dla mnie drugi najlepszy mecz tennisa jaki widziałem (choć przyznam że od nie dawna interesuję się tym sportem na poważnie) po finale Wimbledonu:-D
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
finał Wimbledonu nie był ciekawy :-?:-?:-?:-?

co do meczu półfinałowego zgadzam się, niesamowity mecz, żałuję tylko, że Djokovic, któremu wg mnie bardziej zależało nie wygrał :cry:
a to co zrobił w ostatniej piłce to brak komentarza

dla mnie Djokovic powinnyście wygrać ten mecz, ale na US Open sobie odbije tym bardziej, że Federer bez formy

mecz Blake- Gonzalez też cudny :-D
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
No co Wy gadacie, nie był ciekawy? trwał 5 godzin sytuacja zmieniała się wielokrotnie raz na korzyść Nadala raz Federera, nie no trudno to opisać...ale każdy ma swoje zdanie, dla mnie najlepszy tennis jaki widziałem! ;)

dexter, heh nie zczaiłem Twych zamiarów;) no no mecz był boski:spokodfhgfh:
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
finał Wimbledonu nie był ciekawy :-?:-?:-?:-?
co do meczu półfinałowego zgadzam się, niesamowity mecz, żałuję tylko, że Djokovic, któremu wg mnie bardziej zależało nie wygrał :cry:
a to co zrobił w ostatniej piłce to brak komentarza
dla mnie Djokovic powinnyście wygrać ten mecz, ale na US Open sobie odbije tym bardziej, że Federer bez formy
mecz Blake- Gonzalez też cudny :-D
jeśli chodzi o US Open to jesteśmy po przeciwnych stronach ???? moja sympatia i pieniądze są po stronie Raphy....postawiłem jeszcze przed IO że wygra i IO i US Open, co do meczu Blake&#39;a to też był masakrycznie zaje....sty;)
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
http://www.sport.pl/sport/1,92385,5595566,Afera_na_korcie_tenisowym__Blake_wsciekly__ale_tez.html
James Blake nie zdobędzie w Pekinie złotego medalu igrzysk olimpijskich. Odpadł w półfinale i w sobotę zagra z Serbem Novakiem Djokoviciem tylko o brąz. Gdyby nie jedna piłka w meczu z Fernando Gonzalesem, mogło stać się inaczej

James Blake po przegranym półfinale z Fernando Gonzalesem stracił nie tylko szansę na złoty medal igrzysk olimpijskich. Kiedy schodził z kortu był przekonany, że w Pekinie pozbawiono go czegoś więcej. Złudzeń co do tego, że w sporcie można jeszcze mówić o zasadach fair play a czas igrzysk, to moment szczególny. - Przez cały tydzień zachwycałem się atmosferą igrzysk i cieszyłem się z tego, że tu jestem, bo od dziecka kochałem ducha igrzysk. To strasznie przykre, że nie tylko przegrałem mecz, ale także wyzbyłem się wiary w uczciwość mojego rywala.

Po bardzo dramatycznym meczu, w którym równe szansę na zwycięstwo mieli zarówno Amerykanin jak i Chilijczyk, w pamięci kibiców tenisa pozostanie tylko jedna akcja. Kontrowersyjna akcja miała miejsce przy stanie 8:9 dla Blake&#39;a w decydującym secie przy pierwszej piłce w gemie. Fernando Gonzales zaatakował swojego przeciwnika, szybko znalazł się przy siatce i zagrał krótkiego woleja. Rywal jednak dobiegł i przez środek siatki, czyli w miejsce, gdzie dokładnie stał Gonzales, posłał kąśliwy backhand. Chilijczyk uznał, że zagranie Amerykanina jest za długie i na pewno wyjdzie w aut. Uchylił się od uderzenia. I wtedy się zaczęło.
James Blake uznał, że piłka przy minięciu dotknęła rakiety chilijskiego tenisisty, w efekcie czego należał mu się punkt. Sędzia Carlos Bernardes zadecydował jednak inaczej i przyznał punkt Gonzalesowi. Amerykanin długo nie mógł pogodzić się z decyzją i w gwałtowny sposób domagał się zmiany decyzji. Choć powtórki telewizyjne nie dają jednoznacznej odpowiedzi na to, czy sędzia się pomylił, większość obserwatorów i zwykłych kibiców uważa, że to Blake miał rację. Można bowiem odnieść wrażenie, że piłka minimalnie zahaczyła o ramę rakiety Gonzalesa a Amerykanin dobrze zauważył ten moment. Dodatkowo wszystko komplikuje Chilijczyk, który uważa, że wszystko odbyło się prawidłowo i odpiera zarzuty skierowane pod jego adresem. - Graliśmy blisko dwie i pół godziny. Byłem zmęczony, nie poczułem, żeby piłka mnie drasnęła. Gdybym był na 100% przekonany, że tak właśnie się stało, oddałbym ten punkt. Ale nie byłem pewny - tłumaczył brązowy medalista z Aten. Dziwne, gdyż to niemal niemożliwe, aby tenisista nie był w stanie ocenić czy poczuł na swojej rakiecie drgania, wynikające z uderzenia piłki czy nie.
Blake, sensacyjny pogromca Rogera Federera jest podobnego zdania. - Trafiłem w jego rakietę. Sędzia mógł tego nie zauważyć. Myślałem jednak, że na igrzyskach grają gentlemani a Fernando tylko na mnie spojrzał i nie powiedział nic - żalił się dziennikarzom amerykański tenisista - Gram w tenisa od lat, często popełniam błędy, ale zawsze starałem się robić to tak, aby moi rodzice zawsze mogli być ze mnie dumni. Dlatego zawsze wiedziałem, co mam robić.
James Blake znany jest w środowisku z tego, że na korcie zawsze gra zgodnie z zasadami fair play. Wielokrotnie w meczu potrafi także po świetnym zagraniu rywala bić mu brawo i otwarcie przyznaje, że zagranie było zbyt znakomite, aby ten mógł je odebrać. Amerykanin jest tenisistą lubianym i szanowanym. Stąd pewnie oburzenie Jamesa, który nie potrafi zrozumieć, dlaczego Chilijczyk zachował się właśnie w taki sposób. - Cokolwiek chciałby teraz powiedzieć, będzie ok. Jeżeli dziś w nocy będzie spał spokojnie, dobrze - powiedział na zakończenie Blake
Jak się wkrótce okazało, był to kluczowy moment spotkania. Przekonany o swojej racji Blake, kompletnie stracił koncentrację i nie potrafił już wrócić do gry z poprzednich gemów. Po 2 godzinach i 51 minutach, obronie trzech piłek meczowych górą był Gonzales i to on zagra w niedzielnym finale z Hiszpanem Rafaelem Nadalem.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zenada. Blake to symbol nijakosci, symbol gracza, ktory zapomnial o tym, ze gra sie nie tylko dla kasy ale tez dla publicznosci. Niedawny turniej w Kanadzie i jak sie zachowuje James? Wiekszosc jego zagran to metrowe auty, przeciez nie dlatego, ze nie ma umiejetnosci, tylko dlatego, ze kolejny mecz olal. Ktos taki ma czelnosc domagac sie gry fair play od Gonzaleza? Gonzo tez wiele razy odpuszczal ale jak gra u siebie, albo w szlemach, albo na IO to widac, ze stara sie. Blake to frajer i nawet jesli ma racje w tym sporze moze ta kara go czegos nauczy, jak mu tenis nie pasuje niech wraca do roli modela.
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Roxanne teraz przesadziłas !! Nie znasz Blake i nie mozesz go nazywac frajerem !! W tamtych meczach był bez formy ale kazdy zawodnik ma gorszy okres w swojej karierze. Rozumiem że zapewne wtopił Ci kupony ale to wiekszosci graczą ale to nie powód do tego by go wyzywac.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bycie frajerem to stan emocjonalno duchowy a nie obraza, James jest ostatnim zawodnikiem, ktory moglby apelowac o fair play. Jego zachowanie na korcie jest jakie jest, nie dorasta do piet Gonzalezowi w czytosci gry, powinien Chilijczyka przeprosik za to co powiedzial po tym meczu.
 
Do góry Bottom