>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Okazuje się, że gromy jakie spadły w lutym tego roku na Sanię Mirzę po tym jak znieważyła indyjską flagę wystawiając w jej pobliże swe przebrzydłe, gołe nogi niczego jej jednak nie nauczyły. Podczas otwarcia Igrzysk w Pekinie tenisistka raz jeszcze drastycznie zakpiła ze swego narodu prezentując się w stroju zupełnie innym niż reszta ekipy. Żenujące tłumaczenia prezesa indyjskiej federacji, który stwierdził, że zawodniczka wracała prosto z treningu i nie miała kiedy się przebrać, pogarszają tylko jej beznadziejną sytuacje i potwierdzają jak głęboko cyniczną i egocentryczną jest zawodniczką. Zachłysnąwszy się kulturą Zachodu, reprezentantka Indii raz za razem przynosi wstyd zarówno swojemu krajowi, jak i całemu światu islamu.

Tu widać, jak Mirza w druzgoczący sposób drwi z flagi swego kraju:


A tu już skandaliczne zachowanie Mirzy podczas ceremonii otwarcia:


co to za pierdoły bo nie kumam do czego to sie odnosi i czym niby zniewazyla te flage skoro zdjecie nie pokazuje dokladnie w jakiej odleglosci od jej stóp jest ta flaga .....zreszta jak wiadomo islam to islam i im przeszkadza wszystko co jest niezgodne z ich tradycja, poza tym nie wymagajmy od wspolczesnej tenisistki aby nie &quot;zachlysnela sie zachodem&quot; bo co niby ma obchodzic ramadan itp np przed waznym meczem...smieszne
 
J 19

jajo

Użytkownik
poza tym babka z lewej za nią troszkę ma chyba taki sam strój. Obok idą sami kolesie, więc stąd chyba ta różnica wyglądu
 
ester 87

ester

Użytkownik
Oczywiście wszyscy macie rację, ale wytłumaczcie to rzeszy indyjskich oszołomów, którzy myślą w takim mniej więcej tonie w jakim napisałem tamten prowokacyjny post. Dla nas to może śmieszne ale Mirzie raczej do śmiechu nie jest. Tamta &quot;afera&quot; z flagą odbiła się bardzo szerokim echem w Indiach. Prawnicy Sądu Najwyższego chcieli ją nawet aresztować i wydać 3-letni wyrok za obrazę Narodu. Mirza ma zresztą od dawna na pieńku z wieloma organizacjami muzułmańskimi, które uważają że ubiera w sposób niegodny kobiety (chodzi głownie... o spódniczki na korcie), deprawując tym samym młodzież i przynosząc hańbę islamowi. Taka wyzwolona (z ich perspektywy) kobieta, która jest chyba najbardziej znaną indyjską sportsmenką na świecie, wyraźnie im nie w smak. Swego czasu fanatycy wydali na nią nawet fatwę (trochę taka nasza klątwa). Zamieszanie z tą flagą, mimo całej swojej absurdalności (choćby jak ktoś zauważył, nie wiadomo nawet w jakiej odległości były jej stopy) było w Indiach traktowane na tyle serio, że Sania myślała nawet o zakończeniu kariery. Piątkowy nieodpowiedni strój Mirzy podczas ceremonii otwarcia też podobno większość indyjskich gazet odnotowało na pierwszych stronach szukając kolejnej afery. Sunitha Rao, która też miała inny ciuchy (trenowała razem z Mirzą i też nie miała czasu się przebrać) również zebrała trochę cięgów, ale większość uwagi ponownie skupiła się na Sanii. Jak to wszystko odbija się na jej formie widać przez cały sezon i widać było i dzisiaj w meczu z Benesovą, którego nawet nie dograła do końca.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Oczywiście wszyscy macie rację, ale wytłumaczcie to rzeszy indyjskich oszołomów, którzy myślą w takim mniej więcej tonie w jakim napisałem tamten prowokacyjny post. Dla nas to może śmieszne ale Mirzie raczej do śmiechu nie jest. Tamta &quot;afera&quot; z flagą odbiła się bardzo szerokim echem w Indiach. Prawnicy Sądu Najwyższego chcieli ją nawet aresztować i wydać 3-letni wyrok za obrazę Narodu. Mirza ma zresztą od dawna na pieńku z wieloma organizacjami muzułmańskimi, które uważają że ubiera w sposób niegodny kobiety (chodzi głownie... o spódniczki na korcie), deprawując tym samym młodzież i przynosząc hańbę islamowi. Taka wyzwolona (z ich perspektywy) kobieta, która jest chyba najbardziej znaną indyjską sportsmenką na świecie, wyraźnie im nie w smak. Swego czasu fanatycy wydali na nią nawet fatwę (trochę taka nasza klątwa). Zamieszanie z tą flagą, mimo całej swojej absurdalności (choćby jak ktoś zauważył, nie wiadomo nawet w jakiej odległości były jej stopy) było w Indiach traktowane na tyle serio, że Sania myślała nawet o zakończeniu kariery. Piątkowy nieodpowiedni strój Mirzy podczas ceremonii otwarcia też podobno większość indyjskich gazet odnotowało na pierwszych stronach szukając kolejnej afery. Sunitha Rao, która też miała inny ciuchy (trenowała razem z Mirzą i też nie miała czasu się przebrać) również zebrała trochę cięgów, ale większość uwagi ponownie skupiła się na Sanii. Jak to wszystko odbija się na jej formie widać przez cały sezon i widać było i dzisiaj w meczu z Benesovą, którego nawet nie dograła do końca.


noooo...ulżyło mi troche że to była tylko prowokacja z Twojej strony bo już myślałem że jakiś ortodoks straszny z Ciebie heheh :-D:-D pozdrawiam
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Peng/Sun kurs 1.20 przegrywają z anonimową parą z Bułgarii. Chinki przy swojej publiczności, jedne z faworytek do zdobycia medalu wtapiają w 1 rundzie. Tracę już wiarę w sens obstawiania tenisa.
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
jak Safina miala zagrac z Zheng i Zheng sie wycofala (za nia jest M.J.Mar.Sanchez) to bedzie sie liczyl mecz normalnie czy po kursie 1,0?
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Peng/Sun kurs 1.20 przegrywają z anonimową parą z Bułgarii. Chinki przy swojej publiczności, jedne z faworytek do zdobycia medalu wtapiają w 1 rundzie. Tracę już wiarę w sens obstawiania tenisa.
Młody16 nie masz co się załamywać ja już zwątpiłam wcześniej, tylko zawzięcie zaczęłam obstawiać przeciwko &quot;dence&quot; i wczoraj postawiłam na Mathieu P-H. i proszę pierwsze podejście i cyk kasiorka jest po kursie 2,36.
Niestety opisywany tu już wcześniej duch olimpijskiej walki zdechł wieki temu. Wszyscy &quot; wielcy&quot; co juz poodpadali są rozstawieni w innych bardziej płatnych turniejach, i miastach o czystszym powietrzu.
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Ziuta dlatego trzeba obstawiac damski tenis. Wg mnie bardziej pewniejszy i mozna wylonic faworytke, a u mezczyzn to decyduja szczegoly (u tych najlepszych)
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
to czym raczy nas ten komentator to jest jakiś szczyt, bardziej niekompetentnego kolesia do komentowania meczu tenisowego chyba nie można było wyznaczyć, na tenisie to on się zna jak wilk na gwiazdach, kpina :/
serwis 185 km/h a on się zachwyca cóż za silny i potężny serwis... double fault to nie podwójny błąd ale niewymuszony błąd (oczywiście to się zgadza ale komentator tego nie wie i uparcie nazywa double faulty niewymuszonymi błędami...), a piłka wywalona przez Na Li 5 metrów w aut to po prostu aut, żadnej wzmiany o unforced error
wstyd, żeby tacy ludzie komentowali mecz
 
ester 87

ester

Użytkownik
vistol wyjąłeś mi to ust. tragedia ten komentarz, przykro się tego słucha i te &quot;niewymuszone błędy&quot; jak robią double fauly... śmiech na sali. do tego przy podawaniu nie ma dla niego znaczenia kto serwuje, zawsze jest 15-0 30-0, że się mówi na przykład 0-15 to chyba nigdy nie słyszał. Widać ze nie ma ten człowiek w ogóle pojęcia o tenisie, do tego niezbyt ukrywa że kibicuje Szwajcarowi, &quot;niestety nie wykorzystał Federer tej piłki setowej&quot;, &quot;niestety 2-0 dla Berdycha w drugim secie&quot;. Co to ma być? Kpina całkowita.

Elwis z tymi relacjami równie bywa, były ładne transmisje z NBC, ale niestety coś nie działają teraz. Ogólnie można coś znaleźć zazwyczja na http://www.channelsurfing.net albo justintv.net, Teraz na przykład są transmisje:

http://www.channelsurfing.net/watch-olympics.php?w=TE2 - Venus
http://www.channelsurfing.net/watch-olympics.php?w=TE1 - Safina

Wysłałem Ci też pv
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
on robi w kazdym zdaniu blad merytoryczny, nie ma pojecia o tenisie, ciagle wtraca jakies hlupie mysli, albo &quot;teraz pytanie ....&quot; i gada cos bez sensu, nie wierze, ze ktos taki moze dostawac kase za taka robote, odbija federer kolejna pilke a ten mowi ze return brak slow kretyn :/ tego sie nie da ogladac ja juz sciszylam na maxa
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
berrrrrrrrdych poszedl do siatki ale sto dziewiecdziesiat PIENT cm utrudnilo mu zagranie

o k... miszcz :-D

swoja droga obok mirki nie siediz trener feda wiec po co klamie? zero wiedzy i zwrowadza ludiz w blad niepotrzebnie...
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
przed chwilą błysnął także, stwierdzając że 195 cm wzrostu przeszkodziło Berdychowi granie woleja przy siatce... LOL

returnem dla niego są też zagrania niekoniecznie od razu po serwisie ale w trakcie wymiany, szkoda słów na niego

a tymczasem nasz debel zaczął mecz z Dammem i Viznerem
 
ester 87

ester

Użytkownik
panowie tenisiści zróbcie tiebreak! zobaczymy czy pan Adrian zna zasady rozgrywania tego gema
Edit: LOL, no niestety nie zna... myśli że do 6 się gra &quot; ????
Dobra, ogólnie o ile mogę mu wybaczyć, że sie facet w ogóle, ale to W OGÓLE nie zna na tym tenisie, bo to jednak młody chłopak jest i pewnie po prostu tvp nie miało kogo tam rzucić więc rzucili pierwszego z brzegu - nie jego wina może. Jednak nie mogę mu wybaczyć że cały mecz był maksymalnie stronniczy! Jak on chce być kiedykolwiek dobrym komentatorem skoro nie potrafi być choć trochę obiektywny? W kółko tylko było &quot;niestety nie doszedł Roger&quot; &quot;oj zaczynam się niepokoić o Szwajcara&quot;. Żenujące.
 
Do góry Bottom