>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rozumiem, ze masz inne zdanie ok przeciez nic w tym zlego. Po prostu Blake OSKARZYL Gonzaleza o oszustwo. Ja tak slowa Jamsa rozumiem wiec powinien go przeprosic. Chilijczyk moze zwrocic sie do władz ATP Tour o ukaranie Amerykanina, na pewno tego nie zrobi ale ma taka mozliwosc. Nawet z kamer tv, licznych powtorek nie wiadomo jak bylo, sam Gonzo mogl nie czucu pilki leciutko musnietej, jakim trzeba byc frajerem zeby powiedziec, ze ta pilka decydowala o calym meczu i oskarzac rywala? Mial mnostwo mozliwosci James zeby wygrac na korcie, byl slabszy a potem zwala na wsyzstko inne tylko nie na to ze gorzej gral. Tyle w tym temacie odemnie.

PS. Wyobraz sobie sytuacje ze po kazdym meczu ktos kogos o takie cos oskarza, zamiast tenisa mielibysmy dyskusje kto kogo bardziej wydymal. To bez sensu, Blake nie ma 10 latek, dobrze wie co mowi i jaki jest cel takich wypowiedzi.
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Spoko rozumiem Cie. Każdy po meczu jest zdenerwowany i mowi zbyt duzo słów. Zapewne masz racje. Znając czilijczyka to nie bedzie nic zgłaszał do ATP
 
P 0

paranoix

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj mecz Haasa? Facet mi wczoraj przegrał kupon, prowadził w setach 2:0 dość łatwo wygranych i potem zdarzył się cud, Muller nagle zaczął grać. Wytłumaczcie mi o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi????? Słaba kondycja Haasa? Słaba psychika Haasa? Zlekceważenie przeciwnikia? czy sprzedany mecz?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W jego przypadku zawsze psychika, juz przegrywal mecze z 2-0 na 2-3 wiec po przewlaonym tb i klotniach z sedziami mozna sie bylo tego spodziewac ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Osobiście postawiłem na live przy stanie 0-2 dla Haas&#39;a na jego oponenta. Dlaczego? Jak piszę Roxanne Haas ma sfiksowany beret. Pożarł się ostro z sędzią głównym, o to że rzekomo mu outu nie wywołali, po dłuższej i w sumie śmiesznej wymianie zdań gra Haasa siadła i się kompletnie skisiła. U Tommiego to standard. Z taką głową i kontuzjogennym organizmem nigdy nie miał by szans na dłuższe zagoszczenie w czołówce.
 
B 0

bobek22

Użytkownik
Djokovic= megaloman , pozer ????
Tak sie nie robi na takich turniejach Novaku. Moim zdaniem tak jak nad Davidenko do konca kariery będzie ciązyła plama afery Sopockiej , tak Serbowi bedzie towarzyszyć widmo Pozerstwa.
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
ja tam tego nie zauważyłem i mnie to specjalnie nie razi a co dopiero żebym o tym zaaaawsze pamiętał

bardziejśmieszne jest to że specjalnie założyłeś konto na forum żeby wyrażić tą opinie ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Djokovic nie reprezentuje soba nic, zapamietamy ta wypowiedz, zapamietamy ze zszedl z kortu bo go gardlo bolalo i zapamietamy jego imprezowanie z Davydenka ciagle tuszowane przez mamusie aby synus nie mial zlej opinii.
 
B 0

bobek22

Użytkownik
bardziejśmieszne jest to że specjalnie założyłeś konto na forum żeby wyrażić tą opinie ????
czyli zeby sie móc wypowiedziec w tym temacie i w tym wątku musze nabić 293849238 postów w innych tematach ? Swoją drogą nic mi nie wiadomo na temat że miałbym zakończyć swój udział na tym forum jednym postem Świerzbie.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Taka moja mała refleksja: ostatnie trzy typy, które podałem w tym dziale, poparte analizami weszły bezbłędnie. Niestety nie zagrałem ich u buka. Może dlatego weszły? &lt;lol&gt; Nie wiem, ale kiedy jak miałem przerwę u buka i pisałem to analizy to też wszystko wchodziło. Wniosek: mam przestać grać u buka i pisać analizy. Może to i lepiej dla mnie będzie. A może po prostu mam grać tylko single i tylko te single, które tu opiszę? Hmm
A tak w ogóle to zachęcam do większej aktywności w tym dziale, piszcie panowie i panie, piszcie!!
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ja sie tak tylko zastanawiam. co się dzieje z tymi &quot;niespodziankaki&quot; z US Open, mam na mysli Alvesa, który dzielnie walczył z Federerem, Muller&#39;a dochodzącego do ćwierćfinału, Querrey&#39;a, z którym nie miał łatwo Nadal i kilku innych. Grają po jakiś przecietnych turniejach z naprawde przecietnymi graczami i przegrywaja. Bohaterowie jednego turnieju?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Muller zagral pierwszy turniej w tym tyg. i oczywiscie zagral zle, skreczowal przy 4:4 z relacji wynika, ze po prostu wtopilby i tyle, alves chyba 1 runda z dolgopolovem takze norma :/

jednak krecz przy 4-6 4-4
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
ktoś, kto ogladał mecz Zverev- troicki niech mi wytłumaczy, jak to możliwe, że prowadząc 5-1 zawodnik przegrywa seta 5-7
do tego przeciwnik podobno coś sobie w rękę zrobił....
sorry, ale ja tego k***a nie rozumiem
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ktoś, kto ogladał mecz Zverev- troicki niech mi wytłumaczy, jak to możliwe, że prowadząc 5-1 zawodnik przegrywa seta 5-7

do tego przeciwnik podobno coś sobie w rękę zrobił....

sorry, ale ja tego k***a nie rozumiem
Przypomnij sobie mecz Chardy-Andreev. Wystarczy napisać jedno stwierdzenie: sport i buchamcherka to wielkie i kuszące pieniądze i dodając do tego ROSJA, więcej słów chyba nie potrzeba.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Bankowo mecz sprzedany Moskwa to po pierwsze 5-1 iu 5-7 to po drugie a po trzecie mafia i granie live. Pomyślcie sobie ile zarobiła mafia grając live na ten mecz. Jakie wysokie kursy musiały być na Zvereva. Fix na 100% Obaj dostali w łape po kilkaset tysięcy $ i tyle.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
BEZ KOMENTARZA
trocki zniszczył mi dubla.
Nigdy nie darzyłem go sympatią ( w odniesieniu do gry), a po dzisiejszym incydencie trafia u mnie do czolowki na czarnej liscie. W jego &quot;karierze&quot; widze wiele lamersko przegranych meczy, zupełnie nie rozumiem podniety i zachwytu nad jego talentem niektórych os na forum - żal mi jego i ich w tym momencie.
Przy stanie 5:1 pomyslalem, ze wszedl kupon, ale powiedzialem sobie, ze ten lamus przegra ten mecz. Hahaha, w ciagu doslownie kilku chwil, tracac lawinowo punkty, przegrał to! Nie wiem, co o nim sądzic dzisiaj, czy on ma tak slaba banie, czy fixer?
jaki jest z niego talent?
 
B 0

buster

Użytkownik
Ja oglądałem, mecz był na betfair i przez długi czas kurs na to że Troicki nie wygra był 1,01 czyli na to że Zverev wygra kurs był 100 a czasami nawet i przekraczał tą granicę, co ciekawe Troicki nie miał ŻADNEJ kontuzji a Zverev wziął Medical TO bo uszkodził sobię rękę i krwawił, Troicki w swoich trzech ostatnich gemach serwisowych w meczu nie miał ANI JEDNEGO game pointa a wcześniej wygrał dwa gemy serwisowe do zera. Co ciekawe dziadkowie Troickiego pochodzą z Rosji... a Zverev jest też Rosjaninem....

Ponoć Troicki ma problemy ze sponsorami to już się raczej skończyły
 
Do góry Bottom