>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sure Bets

P 0

piciu18

Użytkownik
1.Otwierasz konta u bukmacherów
2. Otwierasz konto w portfelu internetowym
3. Przelewasz pieniądze na portfel internetowy
4. Przelewasz pieniądze do kilku bukmacherów
5. Rejestrujesz się na jakiejś stronie pokazującej surebety.
6. Możesz już grać
A tak poważnie to najpierw zapoznaj się dobrze z tematyką surebetów, poczytaj gdzie najlepiej założyć konta, poznaj rodzaje zakładów, poczytaj gdzie najpierw zatwierdzać zakłady itd.
 
V 0

vardik80

Użytkownik
Piciu 18 dzieki za szczegółowe informacje. ALE:
1. są różne za darmo stronki
2. Ja właśnie takie obserwuję, ale te kursy szybko się zmienia, np chcę postawic bet365 i ok, otwieram inną stronę coral a już danego zdarzenia nie ma
3. Nie zdążę tak szybko postawić.
Czy ktoś gra możę inaczej jakos?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Piciu 18 dzieki za szczegółowe informacje. ALE:
1. są różne za darmo stronki
2. Ja właśnie takie obserwuję, ale te kursy szybko się zmienia, np chcę postawic bet365 i ok, otwieram inną stronę coral a już danego zdarzenia nie ma
3. Nie zdążę tak szybko postawić.
Czy ktoś gra możę inaczej jakos?
1. en.surebet; wettportal.com; bmbets.com
2. wysokoprocentowe są czasem parę sekund, sprawdź te trochę niższe lub po prostu inne - wiele z nich stoi na tyle długo, że spokojnie zdążysz postawić
3. unikaj stawiania minutę czy dwie przed zdarzeniem, jeśli natomiast postawisz u jednego buka a u drugiego nie zdążysz i spadnie kurs - akceptuj stratę bądź szukaj innego buka.
Z czasem dojdziesz do wprawy ????
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Piciu 18 dzieki za szczegółowe informacje. ALE:
1. są różne za darmo stronki
2. Ja właśnie takie obserwuję, ale te kursy szybko się zmienia, np chcę postawic bet365 i ok, otwieram inną stronę coral a już danego zdarzenia nie ma
3. Nie zdążę tak szybko postawić.
Czy ktoś gra możę inaczej jakos?
Na darmowych stronach często masz opóźnienie w pokazywaniu surebetów np. o 15 minut co powoduje że stronka staje się kompletnie bezużyteczna. Jeśli chcesz zająć się tym na poważnie wykup gdzieś abonament. Będziesz miał wtedy możliwość odpowiedniego filtrowania bukmacherów, nie będziesz więc szukał surebetów lecz obstawiał gdy pojawi się sygnał.
Zawsze zostawiaj sprawdzaj kursy u innych bukmacherów, musisz mieć w razie czego jakiś cover. Najpierw zatwierdzaj zakład tam, gdzie przyjęcie go jest najmniej prawdopodobne.
Widzę że są to dopiero twoje poczatki, pograj trochę na papierze, albo spróbuj grać za bardzo małe stawki.
Masz konto w coral czy tylko jako przykład go podałeś ?
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Mam do was pytanko.. Czego używacie do dokumentacji swoich surebetó? Jakiś arkusz w Excelu czy coś w tym stylu? Ja używam gotowego arkusza tutaj z forum ale ono jest przystosowane do zwykłych typów. Piszę więc tutaj bo może ktoś jest w posiadaniu czegoś takiego przystosowanego do surbetów?
 
V 0

vardik80

Użytkownik
Piciu18 , Ogarnijsie - dzieki za odpowiedzi.
Tak ja może 2 tyg czytam o tym. Nie grałem tego nigdy, ale wiem o co chodzi, ze to pewne te surebet.
Założyłem konta coral, bet365 , pinnacle i jeszcze inne stronki. Ale zawsze jak szukam chce sobie postawić, to np bet365 spokojnie, a te inne np meczu nie mozna postawić.
Dlatego pytam. Jestem w tym zielony kompletnie ???? ???? ????
CZekam na wszelkie sugestie.
Co do kapitału, mam 50 tys zł.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Mam do was pytanko.. Czego używacie do dokumentacji swoich surebetó? Jakiś arkusz w Excelu czy coś w tym stylu? Ja używam gotowego arkusza tutaj z forum ale ono jest przystosowane do zwykłych typów. Piszę więc tutaj bo może ktoś jest w posiadaniu czegoś takiego przystosowanego do surbetów?
Ja osobiście używałem aplikacji Bookmacher. Linka nie podaję, wystarczy jednak wpisać to w google ???? Przy sure becie np. 2 drogowym (np. under 2,5/ over 2,5) robiłem tam dwa kupony, potem jedne leciał na ✅, drugi na ⛔ i ładnie było rozliczone.
Swoją drogą, polecam się trochę &quot;pomęczyć&quot; i prowadzić statystyki gdziekolwiek, choćby w zeszycie. Motywują do grania, można przyjemnie obserwować jak się ładnie zwiększa zysk ????
@vardik80: a bonusy powyciągałeś? Od tego zacznij. W Sbobet jest chyba 15% do 150 euro, z Twoim kapitałem zrobisz spokojnie pełny bonusik ;)
 
D 152

damian0012

Użytkownik
wystarczy miec 5-8tys zeby grac sb
aaa i tak u niektorych bukow limity dostaniesz po 1 lub 3 zakladach.....
wyciagniesz z tego wszystkiego max z 4k i po wszystkim, limity wszedzie i nic ine obstawisz wiec sie nie napalaj na szybki latwy i dlugotrwaly hajsik
 
R 0

raf007

Użytkownik
wystarczy miec 5-8tys zeby grac sb
aaa i tak u niektorych bukow limity dostaniesz po 1 lub 3 zakladach.....
wyciagniesz z tego wszystkiego max z 4k i po wszystkim, limity wszedzie i nic ine obstawisz wiec sie nie napalaj na szybki latwy i dlugotrwaly hajsik
Hmm no właśnie, czy aby na pewno? Wg mnie kluczowym jest tu bukmacher Marathonbet, na którym po prostu jest najwięcej surebetów (Marathon, Pinnacle, a później długo długo nic i Bet365, którego jednak można łatwo zastapić innym bukiem w przypadku limitu). Ja na Marathonie gram zakład za max 100zl..leci 3 miesiąc i narazie żadnych limitów..czy ktoś mi jest w stanie potwierdzić że grając takimi stawkami można mieć na jak to się wyraził mój &quot;przedmówca&quot; długotrwały hajsik? Ktoś w ogóle gra tam surebety np klilka lat i nie dostał limitów?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ktoś w ogóle gra tam surebety np klilka lat i nie dostał limitów?
Bardzo łatwo mogą się zorientować jeżeli nie grasz pełnych kwot tzn np każdy twój zakład wygląda mniej więcej tak 251,17zł, 121,78 itd jak bedziesz zaokrągał zawsze do pelnych kwot to nie powinno być problemu.
 
T 3

traw3k

Użytkownik
Zacząłem grać surebety między MarathonBetem, BetVictor, PinnacleSports, bet365. Stawiałem w miarę bezpiecznie, bo do 450 zł (grałem w euro). Widocznie i to jednak za dużo.
BetVictor przysłał mi dzisiaj wiadomość o zamknięciu konta (byłem do przodu kilkadziesiąt euro). Środki jednak wypłacili bez problemu (konto było zweryfikowane). MarathonBet zlimitował mnie dzisiaj do 1 euro na zakład, niezależnie od ligi, dyscypliny etc. Najwięcej, za ile postawiłem tam to 86 euro. Reszta do 50 euro, a często po 10-15 euro, ze względu na limity.
Bet365 jak na razie nie limituje, ale pewnie długo to nie potrwa. Gram surebety przedmeczowe (za słaby w uszach jeszcze jestem na surebety grane na żywo). Szukam więc bukmachera pokroju PinnacleSports do swobodnej gry surebetów. Giełda betfair odpada, bo jestem amatorem i zwyczajnie nie potrafię tam jeszcze obstawiać.
Czytałem, że bukmacherzy azjatyccy mają wysokie limity i wysokie kursy. Tylko znaleźć surebet między 188bet lub Sbobet , a Pinnacle to jakieś mega szczęście.
Czy ktoś z Was jest w stanie mi coś poradzić? Z Pinnacle świetnie można grać surebety na liczbę bramek w hokeju (poniżej-powyżej), niestety tylko z paroma bukmacherami (przynajmniej według wyszukiwarki BMBets). I to niższego rzędu typu Tipico, BetCity. W tym drugim zablokowano mi konto z rzekomego multikonta (zmieniałem jedynie adres Skrilla, więc kompletnie ich nie rozumiem). Ewentualnie w Fortunie, ale tam przez podatek 12% gra nie ma sensu.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek rady. Pozdrawiam
 
D 152

damian0012

Użytkownik
surki gralem w sumie 4razy na 4 ziomkow
i marathonbet i bet365 limitowali po 3 zakladach wiec jak ktos moze grac surki latami????? chyba ze co 2 tygodnie nowy zestaw kont ma.......
chyba ze gracie surki po 100zl to limity nie zbyt grozne
u mnie stawka nigdy nie byla nizzsza niz 1000zl na 1 sb a przewaznie bylo to od 2k w gore... i limity mialem wszedzie doslownie wszedzie nawet jak gralem surebety na live to tam tez dotalem limity ale mozna bylo grac i 3 tyg czasem ???? ciagnelo by sie to dalej gdyby nie te 3% prowizji przy wyplacie na mb z bwin bo najlepszym ukladem bylo bwin i 188bet na live szlo wyciagnac 500$ dziennie ale teraz to juz nie ma sensu....
betvictor sam zamyka konto po 1 zakladzie tez tak mialem
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
No właśnie i jak tu zarabiać na surebet ????
Zarobić tyle ile można przed uzyskaniem limitów ????
Łącznie z bonusami tak jak napisał Damian0012 3-4k można wyciągnąć. Chociaż też trzeba się trzymać paru zasad i uważać, czasem na tym interesie można stracić.
Jak ktoś dysponuje odpowiednim kapitałem - można się pobawić.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Z Pinnacle świetnie można grać surebety na liczbę bramek w hokeju (poniżej-powyżej), niestety tylko z paroma bukmacherami (przynajmniej według wyszukiwarki BMBets). I to niższego rzędu typu Tipico, BetCity.
Zapewne wiesz, że takie Tipico nie wlicza dogrywek, a Pinnacle owszem ? :]
 
adept 1

adept

Użytkownik
Bardzo trzeba uważać z tym jak dany buk rozlicza zaklady (mam na myśli OT, bądź jego brak)
Ja również dopiero zaczynam interesowac sie surebetami i raz przez nieuwage o mało nie wtopiłem 2, czy 3k,
przez pospiech postawiłem, a potem kapnąłem się , iż to nie jest żadne surebet z powodu innego rozlicznania (z OT i bez OT) .
Gdy się pokapowałem o 3 w nocy właczyłem kompa i czekałem aż mecze się zakończą..
szczęsliwie wyniki tak sie poukładały że zarobiłem te pare stuwek, ale równie dobrze mogłem straić pare tys...
Nie bijcie braw za głupote ????
radzę tylko uważać.

Edit:
na dziś znalazłem coś takiego, postawiłem ale nie za koła , ani stówki tylko drobno, proszę mi powiedzieć czy to jest SB (hokej, NHL) :
Sbobet (including OT and penalty shootout) Winniped Jets HC +1,5 @1,4
Pinnacle (OT included , Alternates) Winniped Jets HC -1,5 @4.550
Wg tego co wyczytałem odn regulaminów chyba jest, wychodzi ponad 6,5 % ale po tym co napisałem na początku nie jestem juz pewien i nie szaleje póki sie nie upewnie.
Jeśli sie nie mylę, to również na &quot;kaczory&quot; jest podobny (-/+ 1,5) , z tym że tylko 1%.

 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Bardzo trzeba uważać z tym jak dany buk rozlicza zaklady (mam na myśli OT, bądź jego brak)
Ja również dopiero zaczynam interesowac sie surebetami i raz przez nieuwage o mało nie wtopiłem 2, czy 3k,
przez pospiech postawiłem, a potem kapnąłem się , iż to nie jest żadne surebet z powodu innego rozlicznania (z OT i bez OT) .
Gdy się pokapowałem o 3 w nocy właczyłem kompa i czekałem aż mecze się zakończą..
szczęsliwie wyniki tak sie poukładały że zarobiłem te pare stuwek, ale równie dobrze mogłem straić pare tys...
Nie bijcie braw za głupote ????
radzę tylko uważać.

Edit:
na dziś znalazłem coś takiego, postawiłem ale nie za koła , ani stówki tylko drobno, proszę mi powiedzieć czy to jest SB (hokej, NHL) :
Sbobet (including OT and penalty shootout) Winniped Jets HC +1,5 @1,4
Pinnacle (OT included , Alternates) Winniped Jets HC -1,5 @4.550
Wg tego co wyczytałem odn regulaminów chyba jest, wychodzi ponad 6,5 % ale po tym co napisałem na początku nie jestem juz pewien i nie szaleje póki sie nie upewnie.
Jeśli sie nie mylę, to również na &quot;kaczory&quot; jest podobny (-/+ 1,5) , z tym że tylko 1%.
A co jeśli Winniped przegra różnicą 2ch lub więcej bramek?? oba wtopione,czyli nie jest to siurek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 3

traw3k

Użytkownik
Zapewne wiesz, że takie Tipico nie wlicza dogrywek, a Pinnacle owszem ? :]
Wiedziałem, że Tipico to ście*wo, dlatego nie założyłem tam nawet konta. Jak miałbym grać to sprawdziłbym regulamin. W każdym razie dzięki bardzo za radę. ????
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Zaczynających przygodę z surebetami zapraszam do swojego tematu - aktualnie kasa wpłacona w Pinnacle, Bwin i Unibecie. Nie trzeba mieć kont u xx bukmacherów żeby na tym zarabiać.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom