>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sure Bets

D 152

damian0012

Użytkownik
śmiesza mnie te irytujace wypowiedzi
owszem u azjatow w pinn i betfair nie dostaniecie nigdy limitow
ale miedzy tymi bukami nie zlapieci surebeta to grniczy praktycznie z cudem....
powolni bukmacherzy? bet365 limituje juz po 3 zakladach to samo betsson
w bwin praktycznie nie ma surkow maja tak niskie kursy
co do wh to limituja2 razy ???? 1 raz do 100€ i jak chce sie za wiecej zagrac to czeka sie na reczna akceptacje potem po kolejnych 10 zakladach limituja do 1 € ????
exp limituje po ok 10 zakladach to samo tipico nie gralem
a Bah nie zlimitowal mnie ale tam surkow jak na 10bet lekarstwo takie maja super kursy ????
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Pisząc &quot;powolni bukmacherzy&quot; miałem na myśli wolno zmieniających swoje kursy a nie czas w jakim załapiesz limit.
w Bwin praktycznie nie ma surkow maja tak niskie kursy
Ciekawe dlaczego &#39;zawodowcy&#39; na pewnym forum o tematyce surebetów nazywają bwin kurą znoszącą złote jaja ????
A tak przy okazji to nawet na zlimitowanych kontach można zarobić średnią krajową siedząc przed komputerem więc nie demonizowałbym tak tych limitów.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
co do bwin to jak pojawial sie surek to nigdy nie moglem postawic na to darzeniew iecej niz 20€ i to na koncie bez limitow
..z tym ze na zlimitowanych kontach mozna zarobic srednia krajowa to sie nie zgodze
mozna zarobic ale minimalna krajowa
np w expie mam limit i moge max postawic 2€ a na bet365 na czysto z 1 zakladu mogee wygrac 8€....
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Racja limity w expekcie czy bet365 porażają, ale np. w bwin spokojnie można na limicie stawiać po 30EUR, to samo w Gambookers. W unibecie nawet na zlimitowanym koncie można kilkadziesiąt EUR postawić. Do tego jeszcze Willhill i Betfred.
A skoro mi się udawało na zlimitowanych kontach średnią krajową zrobić to śmiało mogę napisać że się da.
A poza tym każdy chyba ma znajomych.
 
P 0

piciu18

Użytkownik
aaa Betsafe i Betsson limituja ze moge max postawic 0 €
Jak grałem tylko na Betsson to limitu nie dostałem, jak dorzuciłem Betsafe to tak samo jak u Ciebie limit w okolicach 0.
Teraz gram na betsson od jakiegoś miesiąca i póki co gładko wchodzą zakłady za 50-100EUR, a lepsze ligi za 200.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Panowie prosba.
Podajcie prosze taki portal ktory pozwala ustawic wyszukiwarke surebetow tylko miedzy bukmacherami ktore nas interesuja.Znam jeden to;
surebet.com
A inne?
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Czy zna ktoś wyszukiwarkę surebetów, która uwzględnia Betsafe? Albo wie ktoś może, czy jakiś inny buk ma kursy tożsame z Betsafe?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
sbmonitor tez ma rozgraniczenie sson/safe, a surebet.com niestety ma betsson, a betsafe czasem zasypia z kursami i mogą się nieznacznie różnić
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Pytanie do ogarniętych surebetowców: jak często zdarza się wam, że nie zdążycie zagrać przeciwnego zdarzenia po korzystnym kursie? I musicie liczyć na szczęście bądź wychodzić z surebeta ze stratą?
Jaki procent budżetu przeznaczacie na jeden surebet by ta gra była dość płynna?
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Ja zwykle nie stawiam więcej niż 5% budżetu na surebeta. Jeśli chodzi o kwestię spadających kursów, właściwie każdego dnia zdarzają się zakłady gdzie kurs w Pinie lub u azjatów spada po obstawieniu pierwszego zakładu. Zazwyczaj daję radę mimo tego zagrać zakład na plus, bo jednak kursy spadają tam po 0,01-0,02. Dzisiaj zagrałem dwa zakłady na zero, na minus żadnego. Nawet jak się trafi zakład ujemny to przecież nie ma tragedii, jeden surebet i strata jest odrobiona. Wystarczy tylko pamiętać żeby najpierw stawiać zakład u mniej pewnego bukmachera, a na koniec stawiać u azjatów lub w pinn...
 
R 0

raf007

Użytkownik
Witam serdecznie,
Dziś się zarejestrowałem na forum także na początek się przedstawię - jestem Rafał ???? no ale do rzeczy. Sporo tutaj spraw zostało w temacie poruszonych a mój post ma na celu zachęcić Was do swego rodzaju podsumowania tematu-uporządkowania danych. Zacznę od tego że w bukmacherkę bawię się bez mała juz 10 lat...probowałem róznych systemów ale generalnie zawsze i tak się kończło strata bądz sporym ryzykiem bankructwa(progresja) więc większość tego czasu grałem sobie ot tak-rekreacyjnie. Od miesiąca testuję metodę surebetów i póki co jestem...wręcz zachwycony ???? Tym nie mniej mam sporo obaw co do limitów...to jest chyba największy problem tego systemu. Obecnie gram na Pinnacle, Bet365, Expekcie a od dziś również Marathonbet. Jak sądzicie czy bukmacherzy najczęściej limitują od stawek,wygranych, czy może jak ktoś często wypłaca pieniądze? obecnie robię tak że w puli mam ok 100zł do postawienia (np u jednego buka stawiam 40 a u drugiego 60) .Uważacie że z takim stawkowaniem mogę spać spokojnie?Oczywiście kwoty dobieram tak by zaokrąglały się do 5 (oprócz Pinnacle-tam stawiam kwoty po przecinku) oraz od czasu do czasu zagram jakieś AKO Mam też pytanko co do buków z wysokimi limitami..po przeczytaniu tego postu i zaczerpnięciu innych źródeł informacji stwierdzam ze warto założyć konta w Dafabet Oddsring (PLN) oraz betfair, Sbobet the greek, 188bet (EUR). Zgadzacie się ze mną?
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Z wyżej wymienionych bukmacherów na pewno Sbobet , Dafabet i 188bet cię nie zlimitują. W thegreek mam konto ale surebetów za wiele tam nie zagrałem. W 188bet czasem limity się zdarzzają, ale trzeba się raczej o to postarać. Ja gram tam za kwoty co do centa, nie wydają się na zainteresowanych tym co obstawiasz. Ogólnie twoje podejście do sprawy jest jak najbardziej ok, wydaje się że im więcej środków zaradczych tym większa szansa że konto dłużej przetrwa. Pamiętaj jeszcze o tym, aby nie stawiać na ligi egzotyczne bo to bardzo przeszkadza.
Ciężko powiedzieć po czym bukmacherzy limitują. Często nie dokonasz żadnej wypłaty a będziesz miał limit, bywa że zagrasz zagrasz zakłady które będą przegrane a i tak limit się pojawi. Wyraźnie nie ma na to reguły, jednak zawsze warto zachowywać się jak przeciętny klient zakładów.
 
K 0

karoles

Użytkownik
Witam na forum! Tak na szybko jakbyście mieli mi polecić z własnego doświadczenia u jakich 3 buków warto zacząć grę na surebety ???? ?
Chciałbym zainwestować 600PLN i rozłożyć to na 3 buków.
Wiem, że to śmiesznie mało, ale to na razie po to żeby zobaczyć jak to wygląda.
Będzie mi jakoś szło, to w następnym miesiącu dorzucę więcej - docelowo do 3k.
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Nie widzę sensu żeby korzystać ze strony, która pobiera kursy z innej strony. Co do bukmacherów, zakładaj konta tam gdzie aktualnie są promocje. Zacząć możesz od bet365, do tego dodaj jakiegoś azjatę np. 188bet obrócisz bonus to założysz konto u innego bukmachera itd.
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Może i jest tam bonus dla UK, ale to akurat nie istotne. Aby grać bezpiecznie trzeba mieć konto u azjatów albo w Pinn i grać surebeta między nimi a soft-bookies, albo chociaż używać azjatów jako cover. Bonusy z kolei należy zgarniać od tych soft-bookies.
 
mikex 36

mikex

Użytkownik
Może i jest tam bonus dla UK, ale to akurat nie istotne. Aby grać bezpiecznie trzeba mieć konto u azjatów albo w Pinn i grać surebeta między nimi a soft-bookies, albo chociaż używać azjatów jako cover. Bonusy z kolei należy zgarniać od tych soft-bookies.
Dokładnie tak jak mówisz, zgadzam się z tym w 100% ????
 
Do góry Bottom