>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sure Bets

w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Wsadź sobie w buty takie założenia
Ok, nie zdawałem sobie z tego sprawy że jest tak trudno wyszukać. Ale mimo wszystko- uważam, że znalezienie 5% surebeta nie powinno sprawdzić aż takich problemów. Nie mówię tu o jakimś częstym graniu tak wysokich surków-w rzeczywistości pewnie będą dominować 1-2 procentowe surki. Ale mniejsza o to, mam pytania co do innych kwestii.
Spośród buków u nas popularnych, z polską wersją strony wielu z nich limity daje po paru zakładach (Sportingbet mi np. po 1, Tobet chyba po 3).
Tego jestem świadom w pełni. Bet365, Betsafe, Betsson, Unibet, Tobet pewnie będą do odstrzału po paru surkach. Pytanie tylko jest takie: W jaki sposób uniknąć tak ostrego limitowania? Pewnie to jest niemożliwe, tak więc: W jaki sposób maksymalnie opóźnić limitowanie?
Poza tym piszesz - przyzwoite zyski. Dla jednego przyzwoitym zyskiem będzie 5%/kapitał miesięcznie, dla drugiego 10%/kapitał miesięcznie, wszystko to jest względne
Rozumiem, zostawmy tą kwestię w takim razie. Nie ma co zakładać zysku bo założę 50zł/dzień a okaże się, że 10zł będzie problemem.
Kończąc względem limitów słów kilka. Po początkowym okresie gdzie w bukach takich jak: Bwin, Expekt, Tobet, Bet365, Unibet, Betsson, Betsafe, Unibet, Sportingbet, WillHill limity dostaniesz szybko/bardzo szybko (czas jest pojęciem względnym, do miesiąca jednak można wstępnie przyjąć &quot;szybko&quot;) zostanie Ci tak naprawdę parę firm. Wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa
Jak już wczesniej wspomniałem, te &#39;polskie&#39; buki będą pewnie do odstrzału po paru surkach. Zostaje parę buków. No i jak mówisz, wtedy właśnie zacznie się zabawa.
Mam jeszcze pytanka:
1. Znajdę wyszukiwarkę do surków, gdzie mogę wpisać konkretnego buka, w którym chciałbym zagrać?
2. Jak radzicie sobie z walutami? Wpłaty-wypłaty, przewalutowywanie może sprawić problemy. W większości buków nie da rady grać złotówkami.
3. Jakie kwoty mniej więcej przechodzą w bukach tych śmieciowych? Aby maksymalnie opóźnić zlimitowanie, jeśli to w ogóle możliwe.
Z góry dzięki.
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Przedewszystkim szybko limit dostaniesz jak będziesz stawiać :

- niezaokrąglone kwoty np ( 523,86 zł ) - buk wie wtedy że wyliczasz sobie to na kalkulatorze.

- stawiasz na mało znane ligi np. ( 4 liga norweska )
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Tego jestem świadom w pełni. Bet365, Betsafe, Betsson, Unibet, Tobet pewnie będą do odstrzału po paru surkach. Pytanie tylko jest takie: W jaki sposób uniknąć tak ostrego limitowania? Pewnie to jest niemożliwe, tak więc: W jaki sposób maksymalnie opóźnić limitowanie?
Dobre pytanie. Jednym ze sposobów jest granie surebetów z lig popularnych, PL, PD, Serie A, BL, czy też NHL, NBA. Grając zakłady na np. 3 ligę norweską można się szybko znaleźć na &quot;czarnej liście&quot;. Ważne też by starać się utrzymywać w miarę proporcję u buków, żeby być na minimalnym plusie, a nie np. w Pinnacle 10k na minus a w Bet365 10k na plus. Wygrywając wystawiasz się na celownik, choć bilans konta to już kwestia szczęścia.
Osobiście z tych &quot;polskich&quot; firm u 2 nie mam limitu - w czasie gdy grałem surki grałem tam sporo na live, taka gra więc też pomaga, gdzieś nawet czytałem, żeby co jakiś czas dla &quot;zmyłki&quot; wysyłać jakieś &quot;taśmy&quot; (charakterystyczne dla normalnych graczy).
Z perspektywy czasu myślę, że u niektórych buków szkoda było grać surki, później wykluczają z promocji (a np. Bet365 ma często fajne bonusy, które można &quot;wyciągnąć&quot;), także jeśli lubisz zwyczajny gambling zastanów się, czy na pewno opłaca się dostać limit u jakiegoś buka ;)
Z biegiem czasu buki radzą sobie coraz lepiej z surebetowcami, wydaje mi się, że monitorują nowe konta również pod tym względem.
Tyle teorii, w praktyce może się okazać, że zachowując wszelkie środki ostrożności nagle spotka nas limit, trzeba się z tym liczyć.
1. Znajdę wyszukiwarkę do surków, gdzie mogę wpisać konkretnego buka, w którym chciałbym zagrać?
Pewnie, nawet kilka, rzecz jasna są wśród nich darmowe. Zobacz: Bmbets, en.surebet (nie wiem czy linki do takich stron mogę podawać, czy regulamin tego nie zabrania)
2. Jak radzicie sobie z walutami? Wpłaty-wypłaty, przewalutowywanie może sprawić problemy. W większości buków nie da rady grać złotówkami.
Ja założyłem Netellera w EUR, najlepiej większość kont mieć w tej samej walucie, euro/dolar w dalszej perspektywie są konieczne. Przewalutowania rzeczywiście mogą zjadać zyski.
3. Jakie kwoty mniej więcej przechodzą w bukach tych śmieciowych? Aby maksymalnie opóźnić zlimitowanie, jeśli to w ogóle możliwe.
500-1000 zł. W Bet365 są spore limity na niskie ligi, nawet po 200-300 PLN (choć w sumie głowy nie daję, dużo czasu minęło odkąd nazwali mnie &quot;zawodowym graczem&quot;, mogło się pozmieniać ;)). Ale trzeba uważać na niektóre buki np. Expekt - nie poinformują Cię, że dostałeś limit, nagle będziesz chciał postawić zakład za 500zł, przyjmą stawkę 5zł, a resztę wezmą do akceptacji (trwającej do 10 minut) i może być nieciekawie ????
EDIT:
- niezaokrąglone kwoty np ( 523,86 zł ) - buk wie wtedy że wyliczasz sobie to na kalkulatorze.
Ważna uwaga ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Dobre pytanie. Jednym ze sposobów jest granie surebetów z lig popularnych, PL, PD, Serie A, BL, czy też NHL, NBA. Grając zakłady na np. 3 ligę norweską można się szybko znaleźć na &quot;czarnej liście&quot;. Ważne też by starać się utrzymywać w miarę proporcję u buków, żeby być na minimalnym plusie, a nie np. w Pinnacle 10k na minus a w Bet365 10k na plus. Wygrywając wystawiasz się na celownik, choć bilans konta to już kwestia szczęścia. Osobiście z tych &quot;polskich&quot; firm u 2 nie mam limitu - w czasie gdy grałem surki grałem tam sporo na live, taka gra więc też pomaga, gdzieś nawet czytałem, żeby co jakiś czas dla &quot;zmyłki&quot; wysyłać jakieś &quot;taśmy&quot; (charakterystyczne dla normalnych graczy).
O tych taśmach muszę zapamiętać- być może okaże się pomocne. ???? Osobiście słyszałem również o wspomnianym przez Steelo zaokrąglaniu kwot
Z perspektywy czasu myślę, że u niektórych buków szkoda było grać surki, później wykluczają z promocji (a np. Bet365 ma często fajne bonusy, które można &quot;wyciągnąć&quot;), także jeśli lubisz zwyczajny gambling zastanów się, czy na pewno opłaca się dostać limit u jakiegoś buka
Tak, jasne. Mimo to do normalnej gry zawsze zostanie Betfair Pinek i pare ajatyckich, które tak naprawdę pod wzglądem kursów i marży się jedynie nadają do normalnej gry. Limity na Expekt czy Unibet jakoś mnie nie zasmucą. Bet365 fajne jest pod względem niskich lig.
Ja założyłem Netellera w EUR, najlepiej większość kont mieć w tej samej walucie, euro/dolar w dalszej perspektywie są konieczne. Przewalutowania rzeczywiście mogą zjadać zyski.
Będę musiał sobie zrobić Skrilla i konta u buków wszystkie w euro. Ale i tak.. na linii Skrill/Neteller &lt;&gt; bank siłą rzeczy musi nastąpić przewalutowanie? Jak to wtedy wygląda i czy dużo się traci?
500-1000 zł. W Bet365 są spore limity na niskie ligi, nawet po 200-300 PLN (choć w sumie głowy nie daję, dużo czasu minęło odkąd nazwali mnie &quot;zawodowym graczem&quot;, mogło się pozmieniać ). Ale trzeba uważać na niektóre buki np. Expekt - nie poinformują Cię, że dostałeś limit, nagle będziesz chciał postawić zakład za 500zł, przyjmą stawkę 5zł, a resztę wezmą do akceptacji (trwającej do 10 minut) i może być nieciekawie
W takim razie aż tak bardzo nie mam się czego obawiać odnośnie szybkich limitów. 300zł na samym starcie na bet nie chciałbym przekraczać. Zobaczymy jak długo to potrwa bez limitów.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Będę musiał sobie zrobić Skrilla i konta u buków wszystkie w euro. Ale i tak.. na linii Skrill/Neteller &lt;&gt; bank siłą rzeczy musi nastąpić przewalutowanie? Jak to wtedy wygląda i czy dużo się traci?
Odnośnie tego - ja np. złotówki na euro wymieniłem w jednym z internetowych kantorów, te pieniądze z konta walutowego przelałem do Netellera i w ten sposób następne przewalutowanie dopiero przy ew. wypłacie złotówek ;)
 
C 0

czerwone10

Użytkownik
W jaki sposób monitorowane są konta graczy przez bukmacherów?
Mają programy które wyłapują konta gdzie powiedzmy jest założenia dla takie &quot;programu&quot; -4 razy po 500+zł i do weryfikacji przez człowieka ,który stwierdza czy grane są SureBety czy nie?
Czy raczej właśnie ludzie przeczesują i typują konta do odstrzału?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Będę musiał sobie zrobić Skrilla i konta u buków wszystkie w euro. Ale i tak.. na linii Skrill/Neteller &lt;&gt; bank siłą rzeczy musi nastąpić przewalutowanie? Jak to wtedy wygląda i czy dużo się traci?
&quot; W połowie maja Euronet wprowadza prostą w obsłudze, a jednocześnie szybką w realizacji, usługę wypłaty waluty euro w bankomatach należących do sieci. Usługa Euronet jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę dostępu do euro, wynikającą m.in. z możliwości spłat kredytów w tej walucie, czy podróży zagranicznych. Dzięki nowej usłudze Euronet, Polacy zyskują szeroki dostęp do waluty euro przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.&quot;

http://www.euronetpolska.pl/biuro_prasowe_notka,131,_euro_po_dobrym_kursie_24_7__z_bankomatu___euronet_uruchamia_usluge_wyplaty_waluty_euro_w_swoich_bankomatach_.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
&quot; W połowie maja Euronet wprowadza prostą w obsłudze, a jednocześnie szybką w realizacji, usługę wypłaty waluty euro w bankomatach należących do sieci. Usługa Euronet jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę dostępu do euro, wynikającą m.in. z możliwości spłat kredytów w tej walucie, czy podróży zagranicznych. Dzięki nowej usłudze Euronet, Polacy zyskują szeroki dostęp do waluty euro przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.&quot;

http://www.euronetpolska.pl/biuro_prasowe_notka,131,_euro_po_dobrym_kursie_24_7__z_bankomatu___euronet_uruchamia_usluge_wyplaty_waluty_euro_w_swoich_bankomatach_.html
Nie jestem dobrze czy dobrze rozumiem.. ale:
Podana przez Ciebie innowacja w bankomatach jest w tym przypadku nieprzydatna. Z tego co wyczytałem, to operator bankomatów oferuje wypłatę pieniędzy w walucie euro dla kont prowadzonych w polskiej walucie. Siłą rzeczy, na moje konto muszą trafić polskie złotówki, tymczasem ja konta u buków mam w euro. Potem środki z konta bankowego (w złotówkach) wypłacone są w podanym bankomacie w euro (przewalutowanie). Trochę bez sensu. Chyba, że źle rozumuję - możesz mnie oświecić ;)
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Wg mnie najbadziej limitującym bukiem jest 365 i sportingbet.

365 konto wytrzymuje MAX 2 tyg jak dla mnie.

z czego jestem u tego buka minimalnie na plus
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
jak ktoś chce zarobić, to moja uwaga jest prosta, nie grać surków, tylko jakieś ujemne &quot;SB&quot;, tak aby tracić maxymalnie 1-3zł, ale zgarniać bonusy, u takiego bet365 można zgarnąć 300pln itd. itd.
 
C 0

czerwone10

Użytkownik
W jaki sposób monitorowane są konta graczy przez bukmacherów?
Mają programy które wyłapują konta gdzie powiedzmy jest założenia dla takie &quot;programu&quot; -4 razy po 500+zł i do weryfikacji przez człowieka ,który stwierdza czy grane są SureBety czy nie?
Czy raczej właśnie ludzie przeczesują i typują konta do odstrzału?
Może ktoś wie i się podzieli wiedzą???
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
jak ktoś chce zarobić, to moja uwaga jest prosta, nie grać surków, tylko jakieś ujemne &quot;SB&quot;, tak aby tracić maxymalnie 1-3zł, ale zgarniać bonusy, u takiego Bet365 można zgarnąć 300pln itd. itd.
Rzeczywiście niegłupie, a jak już grać surki by &quot;wyciągnąć&quot; bonus to z jak najmniejszym % i na popularne zdarzenia. Jeszcze Bet365, Unibet, Bah tak strasznie nie limitują (Bah to nawet nie wiem czy jakieś limity daje, gram tam tylko gdy dają bonus). Ale już przy takich firmach jak: Betsson, Betsafe, Expekt, Tobet, Sportingbet już lepiej grać na małą stratę. Expekt daje limit nie wiadomo kiedy, Tobet i Sportingbet strasznie są czujni pod względem wyciągania bonusów i limity dają nawet po 2,3 zdarzeniach.
Trzeba uważać, nie grać głupio, nie być zbyt pazernym, w rezultacie można coś zarobić.
Może ktoś wie i się podzieli wiedzą???
Mają zapewne ludzi, którzy sprawdzają czy zakłady, które gramy nie pojawiają się w surebetach (też mają dostęp do stron, programów, istnieją archiwa, sprawdzenie tego nie jest tak trudne, może mają jakieś specjalne programy, które same wychwytują &quot;zagrożone&quot; konta). Ale to tylko przypuszczenia powstałe na chłopski rozum, po jako-takiej obserwacji. Nic pewnego więc, raczej nikt prosto z tych firm się taką informacją tu nie podzieli.
Nie mniej jednak, trzeba uważać i tyle ;)
 
C 0

czerwone10

Użytkownik
Prosto z tych firm to ja wiem,ale może ktoś coś wie ,lub słyszał.
Jeżeli to by były programy które typują konta do przejrzenia to by nie było takiej tragedii z limitami ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No ciekawa dyskusja się rozwija więc i ja wtrącę swoje trzy grosze. U mnie to jest tak, że nie mam żadnych limitów w bet365, betsafe, oczywiście pinnacle, unibet, bah i paru innych. Limity nałożyli mi momentalnie w Marathonie (to oczywiste) i ostatnio ku mojemu zdziwieniu, dosłownie po paru zakładach na Tobet. Myślę, że najlepszą radą aby nie mieć limitów to grać oprócz surków, najlepiej takimi samymi stawkami jak surki, &quot;normalne&quot; zdarzenia. Ja tak mam z Bet365, działam tam od prawie roku, pewno na mnie sporo już zarobili i jest super. Dla mnie rewelacyjny buk, nawet raz się pomyliłem z kursem właśnie w surku i mi to anulowali. Tam gdzie dostałem szybko limity (dosłownie po kilku zakładach) popełniłem podstawowy błąd: dziwne ligi jak 3 fińska i norweska i stawki ok 500zł, to wystarczyło. Rada więc taka: grać jak najwięcej normalnie i np po pół roku włączyć w to surki. Np tak wszyscy piszą o Batesafe, a ja na linii Batesafe - Bet365 zarobiłem na surkach naprawdę sporo kaski, ale i w jednym i w 2 grałem na początku dużo normalnie. Na razie wchodzę wyłącznie w buki mające PLN, żeby nie było jeszcze problemu z przewalutowaniem, ale największy potencjał jest na pewno na linii Betfair i inne giełdy - Pinnacle, Bet365. Jak wiemy w Pinku i giełdach w ogóle nie ma pojęcia limitów.
 
P 0

przemek2909

Użytkownik
Chęć dorobienia kilkuset złotych
Kilka dni temu dopiero trafiłem na system surebets. Ogólnie nie zamierzam się w to bawić na dłuższą metę ale chciałbym się Was poradzić jak wyciągnąć jakieś dodatkowe pieniądze. Zbieram kapitał a wiem że niektóre firmy oferyją bonusy dla nowych użytkowników.

Np Bet365 daje 200zł . I teraz poprawcie mnie jeżeli się pomylę w czymś, jestem zielony.

Z tego co zrozumiałem dają 200 zł bonus jeżeli wpłacę 20 zł własnego wkładu. Teraz muszę tymi 220 zł zagrać 3 razy na pewniaków i wygrać by móc wypłacić pieniądze?

Jakie są inne opcje wyciągnięcia kasy z tych bonusów?
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Kilka dni temu dopiero trafiłem na system surebets. Ogólnie nie zamierzam się w to bawić na dłuższą metę ale chciałbym się Was poradzić jak wyciągnąć jakieś dodatkowe pieniądze. Zbieram kapitał a wiem że niektóre firmy oferyją bonusy dla nowych użytkowników.
Np Bet365 daje 200zł . I teraz poprawcie mnie jeżeli się pomylę w czymś, jestem zielony.
Z tego co zrozumiałem dają 200 zł bonus jeżeli wpłacę 20 zł własnego wkładu. Teraz muszę tymi 220 zł zagrać 3 razy na pewniaków i wygrać by móc wypłacić pieniądze?
Jakie są inne opcje wyciągnięcia kasy z tych bonusów?
Daja 100% bonusu do depozytu, czyli jesli wplacisz 50zl to dostaniesz od nich dodatkowe 50zl, gorna granica to 200zl czyli analogicznie wplacasz 200zl i dostajesz 200zl bonusu.... co do obrotu to nie pamietam jak tam jest, poczytaj regulamin.
 
S 3

szczypa85

Użytkownik
Daja 100% bonusu do depozytu, czyli jesli wplacisz 50zl to dostaniesz od nich dodatkowe 50zl, gorna granica to 200zl czyli analogicznie wplacasz 200zl i dostajesz 200zl bonusu.... co do obrotu to nie pamietam jak tam jest, poczytaj regulamin.
Trzeba obrócić depozytem i bonusem 3 razy, czyli jeżeli wpłacisz 200 zł, to dostaniesz od nich w bonusie 200 zł i będziesz musiał zrobić obrót na 1200 zł po minimalnym kursie 1,5 (nie dotyczy to handicapów azjatyckich, zdarzeń na wygraną w baseballu i coś tam jeszcze).

Tu masz link z regulaminem promocji: http://www.bet365.com/extra/pl/promotions/open-account-offer/
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Myślę, że najlepszą radą aby nie mieć limitów to grać oprócz surków, najlepiej takimi samymi stawkami jak surki, &quot;normalne&quot; zdarzenia. Ja tak mam z Bet365, działam tam od prawie roku, pewno na mnie sporo już zarobili i jest super.
what?? Wydaje mi się, że wszyscy co grają chcą mieć raczej zyski... A ty się cieszysz, że na Tobie zarobili?
 
Do góry Bottom