>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sure Bets

R 0

r1afa1

Użytkownik
planuje zacząć grać pewien system zapewne dobrze wam znany. Na razie rozglądam się w ofertach. Chodzi o różnice w liniach w koszykówce( na dana drużynę lub under over). Jest jeden problem . Przeszukiwanie ofert takiej ilości bukmacherów jest bardzo czasochłonne ( mówię tu o zakładach przed meczowych oraz live). Znalezienie różnicy w liniach na poziomie 5-7 jest możliwe , ale zajmuje masę czasu. Czy znacie może jakąś stronę przy pomocy , której można łatwiej znajdować tego typu zdarzenia?
 
A 22

asza

Użytkownik
planuje zacząć grać pewien system zapewne dobrze wam znany. Na razie rozglądam się w ofertach. Chodzi o różnice w liniach w koszykówce( na dana drużynę lub under over). Jest jeden problem . Przeszukiwanie ofert takiej ilości bukmacherów jest bardzo czasochłonne ( mówię tu o zakładach przed meczowych oraz live). Znalezienie różnicy w liniach na poziomie 5-7 jest możliwe , ale zajmuje masę czasu. Czy znacie może jakąś stronę przy pomocy , której można łatwiej znajdować tego typu zdarzenia?
Oddsportal i betbrain strony które szukasz ;). Polecam utworzyć konto. Zwiększy się liczba bukow.
 
D 1

dimitrij

Użytkownik
Jak patrzę na te surebety to mam taki pomysł..
Z tego co wiem, bukmacher naziemny wygraną kwotę obciąża podatkiem, jeśli ona wynosi coś koło 2 tysięcy złotych. To nasuwa mi się pewien plan.
Na stronach, gdzie podają surebety prawie zawsze widzę jakiś surebet z zyskiem około 10%. Jak mówię, codziennie się prawie taki znajdzie.
Załóżmy, że średnio przez 10 dni ten surebet ma tą wartość 10%.
Nasz budżet wynosi 1000 zł.
Codzienni jedziemy obstawić jedno spotkaniem z surebetem 10%. Jeden kupon u bukmachera X, a drugi u bukmachera Y.
Po 10 dniach ma się zysk 100% budżetu początkowego, czyli około 2000 zł.
To jest chyba za łatwe i piękne, żeby było prawdziwe, ale czy ten plan jest dobry? Jeśli o czymś zapomniałem i to coś popsuje ten plan to napiszcie, bo na 95% takie coś przeoczyłem, heh.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Jak patrzę na te surebety to mam taki pomysł..
Z tego co wiem, bukmacher naziemny wygraną kwotę obciąża podatkiem, jeśli ona wynosi coś koło 2 tysięcy złotych.
Masz rację, ale tam pow. 2 tysięcy jest dodatkowy podatek ???? Grając u ziemniaka od KAŻDEJ stawki pobierany jest podatek 12% (czyli w rezultacie zamiast grać za 1000 grasz za 880). Weź sobie sure beta 10% i policz jaki (i czy w ogóle) będzie zysk. Raczej jednak będzie to strata, chyba, że weźmiesz sure beta &gt;10%, jednak wtedy powstaje zasadniczy problem, o którym zaraz.
Na stronach, gdzie podają surebety prawie zawsze widzę jakiś surebet z zyskiem około 10%. Jak mówię, codziennie się prawie taki znajdzie.
Pewnie, że takie można znaleźć. Spotyka się nawet na takich stronach surki o wartości ~100% ???? Jednak jednym z podstawowych założeń tego systemu jest to, by grać tylko takie sure bety, które nie przekraczają 5%. Te wyższe z reguły zawierają w sobie błąd buka ew. są konsekwencją różnego rozliczania zakładu. W konsekwencji łamiemy główne założenie systemu - sure bety wcale nie są wtedy takie pewne (ryzyko anulowania kuponu i dużej wtopy).
Codzienni jedziemy obstawić jedno spotkaniem z surebetem 10%. Jeden kupon u bukmachera X, a drugi u bukmachera Y.
Równie dobrze możesz obstawić zdarzenia u 2 internetowych buków - znacznie wygodniej :wink:
Wybacz, że brutalnie niszczę taką piękną wizję tak łatwego zarobku, jednak prawda jest taka, że choć system dobry, to wcale nie tak prosty jak się wydaje ;)
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Cześć, czy ktoś byłby tak miły i powiedziałby mi z jakim bukiem jest powiązany betsafe ?
tzn. ma takie same kursy jak np. w innym buku.
Słyszałem o Betssonie, ale tam niestety kursy są inne niż w betsafe....
 
firer 886

firer

Użytkownik
Cześć, czy ktoś byłby tak miły i powiedziałby mi z jakim bukiem jest powiązany betsafe ?
tzn. ma takie same kursy jak np. w innym buku.
Słyszałem o Betssonie, ale tam niestety kursy są inne niż w betsafe....
proporcjonalnie kursy są takie same, tylko w niektorych sportach jak np siatkówka Betsson ma większą marże przez co kurs jest minimalnie niższy
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Cześć, od miesiąca zacząłem na poważniej grać surebety, które stanowiły główną część mojego dochodu. Przez ten okres udało mi się zarobić ponad 3000 PLN. Surebety wyszukuje dla mnie program Rebelbetting. Dodam również, że gram jedynie w bukach oferujących polską walutę tj. Uni, Betsafe, Expekt, Pinn, Bet365, Bwin itd.
Wszystko pięknie ładnie jednak ciągle nęka mnie jeden problem - są nim limity nakładane przez bet365. Zlimitowali mi już kilka kont w stosunkowo krótkim, jakby nie patrzeć, okresie czasu. Moja średnia stawka na surebeta wynosi około 400-500zł czyli wcale nie tak dużo. 2 razy zagrałem za Postaw Max przez co zlimitowano mi 2 konta - teraz staram się już tego błędu nie powtarzać jednak dalej z różnych powodów nakładane mi są limity, nawet jeśli dużo nie wygrywam. Przykładowo wczoraj pograłem 2,5% surebeta na linii Bet365-Unibet za kwotę 200zł (po 100 w obu bukach, dodam, że maksymalna stawka dopuszczana przez B365 wynosiła 562,5 czyli był to stosunkowo wąski rynek jednak przez to stawka na surebeta była tak mała, a moje konto na b365 zostało zlimitowane, mimo iż zakład tam nie siadł).
Ciągle staram się powiększać swoje doświadczenie odrzucając różne taktyki i testując nowe. Jednak wiem, że tutaj są osoby, które grają surebety za dużo większe stawki niż ja, i tutaj moja prośba - możecie podzielić się swoją taktyką, ewentualnie jakoś mnie naprowadzić? Myślałem teraz, aby spróbować zwiekszyć stawkę na surebeta do 1000zł i grać jedynie rynki z dużym popytem, na które maksymalne dopuszczalne stawki wynoszą od 5000 w górę. Wtedy średnio wychodzi to tak, że gram za 500 PLN w bet365 i za 500zł kontruje (kwestia teraz jak na to będą reagowały buki typu Expekt, Betsafe czy Uni bo póki co stawki w okolicach 250-300zł w tych bukach przechodziły bez problemu i konta trzymią się już około miesiąca bez limitów co jest dla mnie miłym zaskoczeniem).
Wtedy ilośc granych surebetów byłoby dużo mniejsza, 5-8 dziennie, jednak pojawia się tutaj problem - w tygodniu ciężko złapać surebety na stosunkowo popularne ligi, więc ciężko będzie zagrać nawet te 5 surebetów 2% co by dało 100zł dziennie (moja średnia).
Proszę o wasze rady i sugestie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
też nad tym myślałem, tylko tutaj jest problem, że trzeba wyczuć czy kursy będą spadać czy rosnąć, a co za tym idzie mieć jakieś info odnośnośnie tego meczu. Bo jeśli spadną to ok, ale jeśli wzrosną to już te kilka procent straty na sprzedaży przy większej stawce to jest nie mało...
 
D 152

damian0012

Użytkownik
EKAGA
grajac surki wiekszosc bukow naklada limity wiem po sobie
ja gralem surebety live i tez dostalem limity....
dlugo sobie nie pograsz grajac surebety takie sa realia....
 
D 152

damian0012

Użytkownik
przy obecnych systemach i zabezpieczeniach buki wiedza ktory zaklad to surebet i dlatego daja limity....
niektore strony nawet po 1 zakaldzie niektore po 10....
 
K 3

krs71

Użytkownik
Czy ktos grajacy surebety moglby napisac do mnie PW? Mam pare pytan, a jako uzytkownik z 0 iloscia postow nie moge wysylac wiadomosci ????
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jeśli chodzi o przykład rewelacyjnego wręcz &quot;sure beta&quot; to wczoraj przez około 3h od 16 do 19 był dostępny 12% z meczu Atletico Madryt - Real Madryt
Szczegóły ze strony niezawodnego Obserwatora(M):
http://forum.bukmacherskie.com/f59/obserwator-m-typuje-53215-28.html#post3535474
W Marathonie na 1X był kurs 2,32, w tym samym czasie BWIN na 2 dawał 2,15
Inwestując łącznie 1k można było zarobić około 100zł, bez żadnego stresu, że oferta zostanie anulowana, bo w Marathonbecie robią to jedynie wtedy, gdy całkiem pomylą kursy.
(możecie sprawdzić jak kursy kształtują się obecnie w Marathonie, na Real z 1,666 wzrosło do 2,10).
Zdarzają się perełki, trzeba za każdym razem, gdy siadamy do komputera wejść na strony z sure betami i sprawdzić czy nie ma czegoś powyżej 5% i dobrze zastanowić się czy przykład takiego sure beta nie będzie anulowany.
 
F 1

faraon1

Użytkownik
surebets i najlepsze firmy bukmacherskie
Hubert_23 opłaca sie jeszcze grać surebety?chodzi mi o to czy szybko zakłady bukmacherskie zorientuja sie i nakładaja limity?jaki sredni procentowy dzienny wynik mozna osiągnąć,czy to będzie 1%,2% zysku dziennie?jakie według Ciebie sa najlepsze firmy bukmacherskie,tzn.z najwyższymy kurasami,na dokładny wynik w meczy i tym podobne.
 
Do góry Bottom