>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Sure Bets

czaninho 33

czaninho

Użytkownik
wlasnuie znalazlem surka w tenisie
chanelle scheepers 2,6 Titanbet.com
alize cornet 2,25 william hill
czy to realne miec surka na takim poziomie? to jest 40%
edit. czas dzis w nocy o godzinie 24 graja czasu angielskiego.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To nie jest sure bet... wystarczy krecz w 2.secie i wszystko w plecy.
Żeby grać surebety z tenisa trzeba wiedzieć, jak buki rozliczają krecze.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Ogólna zasada jest taka, żeby nie grać surków powyżej 10% (a nawet dla bezpieczeństwa, o które w tym systemie chodzi - 5%), gdyż zazwyczaj są to błędy buków.
Inna sprawa, to granie tenisa. Jest tyle surków, że tą dyscyplinę możemy pominąć, tak jak Obserwator wspomniał krecze są różnie rozliczane i to może nam sprawić niemiłą niespodziankę ;)
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
to daje wam inny dzis snooker do 12 angielskiego czasu
M Gould — J Trump 2 2.75 ladbrokes
M Gould — J Trump 1 2,75 william hill

te buki sa pewne na rynku uk
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Nie rozumiem co z tego, że te buki są pewne... każdy może się pomylić, a może specjalnie na początkujących surebetowców dają taką &quot;okazję&quot; aby się większości z nich odechciało je grać ;)
Wychodzi surebet 37,5%... Najlepiej zobacz na własnej skórze - obstaw takiego surka za drobne, zobaczysz, że u 1 dostaniesz zwrot. Także raczej mało pewny surebet, jeśli nie ma gwarancji wygranej.
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Jestem nowy na forum ale o surebetach mam pojęcie, dziwię się że w ogóle komuś przychodzi do głowy podawanie surebeta powyżej 5% jako pewnego. Każdy bukmacher może się pomylić.
Mam do was pytanie, skąd bierzecie surebety ? Jakiego oprogramowania używacie ? Pytanie kieruję do tych, którzy naprawdę zarabiają na surebetach a nie bawią się w szukanie okazji.
Pozdrawiam ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Mam do was pytanie, skąd bierzecie surebety ? Jakiego oprogramowania używacie ? Pytanie kieruję do tych, którzy naprawdę zarabiają na surebetach a nie bawią się w szukanie okazji.
Pozdrawiam ;)
... Tłumacząc inaczej, nie chcesz się frajersko angażować w pracę ale otrzymać gotowca bez poniesienia jej kosztów. I w wyniku takiej operacji trzepać ciężką kasę.
 
P 0

piciu18

Użytkownik
... Tłumacząc inaczej, nie chcesz się &quot;bawić w szukanie okazji&quot; ale otrzymać gotowca bez poniesienia kosztów pracy.
Mniej więcej o to mi chodzi. Nie mam zamiaru wchodzić na kilka stron i szukać surebetów. Chodzi mi o jakiś serwis w którym otrzymam powiadomienie że jest surebet taki jakiego oczekuję.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mniej więcej o to mi chodzi. Nie mam zamiaru wchodzić na kilka stron i szukać surebetów. Chodzi mi o jakiś serwis w którym otrzymam powiadomienie że jest surebet taki jakiego oczekuję.
W międzyczasie trochę zmodyfikowałem poprzednią wypowiedź.
Mówiąc krótko obawiam się, że bez jakiegokolwiek nakładu własnego kołaczy nie otrzymasz.
Ponadto,
istnieją strony, które publikują surebety ... ale minimum inwencji własnej też wypadałoby mieć aby je z takiej &quot;listy&quot; wybrać.
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Mówiąc krótko obawiam się, że bez jakiegokolwiek nakładu własnego kołaczy nie otrzymasz.
Wiem że trzeba przecież te zakłady obstawiać co jest nakładem pracy. Do tego nie pisałem że ma to być serwis darmowy. Chodzi mi tylko o to że chcę otrzymywać surebety a nie siedzieć przy komputerze i ich szukać.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wiem że trzeba przecież te zakłady obstawiać co jest nakładem pracy. Do tego nie pisałem że ma to być serwis darmowy. Chodzi mi tylko o to że chcę otrzymywać surebety a nie siedzieć przy komputerze i ich szukać.
... ale prawdopodobnie nikt Ci tutaj nie poleci serwisu niedarmowego. To wbrew Regulaminowi.
[...] Wiem że trzeba przecież te zakłady obstawiać co jest nakładem pracy.
Niekoniecznie miałem na myśli obstawianie a raczej wybór przez Ciebie konkretnych surebetów &quot;do grania&quot;.
 
P 0

piciu18

Użytkownik
... ale prawdopodobnie nikt Ci tutaj nie poleci serwisu niedarmowego. To wbrew Regulaminowi.
Ehhh to nie wiem po co ten tematu skoro nic ciekawego się tutaj nie można dowiedzieć.
To może inne pytanie, czy ktoś tutaj gra regularnie surebety, ile z tego wyciągacie ?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ehhh to nie wiem po co ten tematu skoro nic ciekawego się tutaj nie można dowiedzieć.
To może inne pytanie, czy ktoś tutaj gra regularnie surebety, ile z tego wyciągacie ?
Naprawdę chcesz się czegoś dowiedzieć? Przecież oczekujesz tylko i wyłącznie efektu czyjejś pracy.
Czy to jest jakiś wielki problem wrzucić hasło do wyszukiwarki,
znaleźć choćby taką stronę: http://www.wettportal.com/quotenvergleich/surebets/
albo taką: http://www.oddsportal.com/sure-bets/
i wybrać coś odpowiedniego dla siebie?
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Naprawdę chcesz się czegoś dowiedzieć? Przecież oczekujesz tylko i wyłącznie efektu czyjejś pracy.
Czy to jest jakiś wielki problem wrzucić hasło do wyszukiwarki ...
i wybrać coś odpowiedniego dla siebie?
Wrzuciłem do wyszukiwarki hasło forum bukmacherskie w nadziei że znajdę tam kogoś kto zarabia na surebetach i podzieli się spostrzeżeniami i tak trafiłem tutaj. W dziedzinie surebetów nie jestem amatorem, strony, które podałeś już dawno odwiedziłem.
Nie wiem jak mam tutaj zadawać pytania żeby otrzymać jakąś konkretną odpowiedź typu: zarabiam ok. 15-20% miesięcznie korzystając z takiego i takiego serwisu/programu.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Jestem nowy na forum ale o surebetach mam pojęcie, dziwię się że w ogóle komuś przychodzi do głowy podawanie surebeta powyżej 5% jako pewnego.
5 procent? To na przykład: 1.90 - 2.35 ... Na żywo obserwując mecze u bukmacherów widzę często takie cuś ;) A mój rekord to chyba 2.00 i 3.20. A także często ciekawe middle bety i tak dalej.
Wszystko oczywiście bezpiecznie, wiedząc na co i gdzie można sobie pozwolić łyknąć value.
 
P 0

piciu18

Użytkownik
5 procent? To na przykład: 1.90 - 2.35 ... Na żywo obserwując mecze u bukmacherów widzę często takie cuś ;) A mój rekord to chyba 2.00 i 3.20. A także często ciekawe middle bety i tak dalej.
Wszystko oczywiście bezpiecznie, wiedząc na co i gdzie można sobie pozwolić łyknąć value.
Wiadomo że przy nagłej zmianie kursu można się załapać na coś takiego, ale to co w większości użytkownicy na forach wrzucają to są typowe sytuacje z błędem.
A powiedz mi na jakiego najlepszego middla się załapałeś? Ja miałem podejścia do middla na koszu hc -0.5/+5.5, to bukmacher cofnął taki zakład ze strony -0.5. Rzadko trafia mi się coś z różnicą powyżej 1.
Nie mniej middle to fajna sprawa chociaż w tym miesiącu ani jeden nie wszedł w środek, w grudniu załapałem się na 4 zakłady w środku (wypłata z jednej /zwrot z drugiej strony).
 
E 293

emarco

Użytkownik
To teraz na czasie jest szukanie z middli z piłki ręcznej ???? W kosza dość ciężko trafić. Parę ciekawych pamiętam, ale to dawno było i tak mi w to nikt nie uwierzy ;)
 
Do góry Bottom