>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sure Bets

skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Niektórzy bukmacherzy stosują taką taktykę, że w momencie akceptacji stawki nagle okazuje się, że część stawki zostanie rozpatrzona przez bukmachera; wówczas albo zostanie zaakceptowana albo zwrócona. Czy są tutaj osoby, które miały do czynienia z takimi praktykami ze strony buka? Jak najczęściej są te stawki rozliczane - bukmacher je zatwierdza czy zwraca ?
 
R 2

reijo

Użytkownik
Skeleton, ja miałem takie doświadczenia u 2 buków - expekt i bet365. Expekt do tej pory zawsze akceptował mi po jakimś czasie całą stawkę, natomiast bet365 jeden jedyny raz zaakceptował mi całą stawkę, a tak 5 razy odrzucił moją prośbę. Dlatego też zawsze zaczynam składanie siurka od bet365, żeby w razie czego dostosować stawkę u innych buków.

Mam inne pytanie co do siurków, na oddsportal jest teraz siurek na o/u7 runs Cardinals vs. ktoś tam. Siurek teoretycznie 5%, ale jeśli byłoby równo 7 runów to bym stracił całą stawkę, prawda?
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Z tego co zauważyłem, na Bet365 wystarczy postawić &#39;stawkę max&#39; i z góry wiadomo ile można postawić na dane zdarzenie. Na Unibet pojawia się komunikat o maksymalnej stawce jeszcze przed złożeniem zakładu, natomiast na Expekt dopiero po zawarciu zakładu okazuje się że część stawki podlega akceptacji przez bukmachera. Czy ktoś ma inne doświadczenia?
Reijo, odnośnie Twojego zapytania - jeśli zakład jest dwudrogowy, wówczas w przypadku dokładnie 7 runów następuje zwrot stawki.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Z tego co zauważyłem, na Bet365 wystarczy postawić &#39;stawkę max&#39; i z góry wiadomo ile można postawić na dane zdarzenie. Na Unibet pojawia się komunikat o maksymalnej stawce jeszcze przed złożeniem zakładu, natomiast na Expekt dopiero po zawarciu zakładu okazuje się że część stawki podlega akceptacji przez bukmachera. Czy ktoś ma inne doświadczenia?
Reijo, odnośnie Twojego zapytania - jeśli zakład jest dwudrogowy, wówczas w przypadku dokładnie 7 runów następuje zwrot stawki.
na 188bet gdy wybierzemy zdarzenie to tez jest taka ikonka i i pisze ile max mozna postawic
na pinnacle sa duze limity stawek ????
na expie czasem chca zeby zaakceptowali stawke ale to gdy stawiamy powyzej 1000zl tak to bez problemu przyjmuja wiekszosc
i uwazajcie na starlottosport bo tam duzo sb a przewaznie zdarzenie trzeba grac z min 3 innymi zdarzeniami ;/
a co do unibetu to gdzie pisze ile max mozna postawic? ( bo nie widze bo mam 0 na koncie i moze dlatego nie widze stawki max)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Generalnie jest to ryzykowna metoda, przez powyżej opisane tutaj zagrania &quot;nie fair&quot; bukmacherów. Oni mogą dużo, i często jest tak że jakaś ich decyzja jest nieodwołalna. Ostatnio tobet mocno mi podniósł ciśnienie. Nie grałem surebeta, ale po prostu zagrałem 2 przeciwne zdarzenia w tobet i betsson. Chodziło tylko o obrót 100% bonusa z betssona 200zł. No i po rozegraniu meczu, mój zakład w tobet został anulowany (400zł) i 200zł z betsson w plecy (gdzie przegrałem). Na szczęście nie odpuściłem, i po postraszeniu tobet złożeniem skargi w lga magicznie okazało się że mięli jakiś błąd, i zakład rozliczyli jako wygrany. Ale ile mnie nerwów kosztowało wyjaśnianie tego z tobet to głowa mała. A był to tylko zakład na 400zł, strach pomyśleć co by było jakby to było kilka tysięcy. Generalnie przez takie zagrania niektórych bukmacherów taka gra jest bardzo ryzykowna.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Skeleton, ja miałem takie doświadczenia u 2 buków - expekt i bet365. Expekt do tej pory zawsze akceptował mi po jakimś czasie całą stawkę, natomiast bet365 jeden jedyny raz zaakceptował mi całą stawkę, a tak 5 razy odrzucił moją prośbę. Dlatego też zawsze zaczynam składanie siurka od bet365, żeby w razie czego dostosować stawkę u innych buków.



Mam inne pytanie co do siurków, na oddsportal jest teraz siurek na o/u7 runs Cardinals vs. ktoś tam. Siurek teoretycznie 5%, ale jeśli byłoby równo 7 runów to bym stracił całą stawkę, prawda?
Dam Ci dobra radę ja po tygodniu grania surow na bet365 dostałem taki limit ze zamknałem tam konto nie graj tam szczerze odradzam
 
D 152

damian0012

Użytkownik
starlottosport lepiej nic tam nie obstawiajcie bo tam to chyba mozna aby po 30€ obstawiac &lt;lol2&gt;
i betgun tez ma dziadowska polityke byl fajny Sb ale kombinacja min 2zakladow musi byc zeby obstawic superrrr ????
 
R 2

reijo

Użytkownik
Mimo wszystko warto sie troche pobawic w bet365, bo bardzo duzo sb tam sie tworzy. Narazie limitów nie dostałem, zobaczymy z czasem, pewnie niedługo mi dadzą, bo los chciał, żeby wszystkie zakłady mi tam powchodziły i jestem u nich na koncie na +4000zł ????
 
D 152

damian0012

Użytkownik
kolejny buk podziekowal mi za wspolprace obstawilem u nich az 1 zaklad
StanJames
granie surebetow to smiech na sali buki poprostu wiedza ze gram sb i albo zamkna mi konto albo naloza limity i pograne....
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
kolejny buk podziekowal mi za wspolprace obstawilem u nich az 1 zaklad
StanJames
granie surebetow to smiech na sali buki poprostu wiedza ze gram sb i albo zamkna mi konto albo naloza limity i pograne....
Wiec graj tam gdzie ci tych limitow nie naloza ... Czy to takie trudne?
U innych bukmacherow wykorzystujesz bonus i sie z nimi zegnasz.
Jak dla mnie smiech na sali to komentarze takie jak ten twoj
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Wiec graj tam gdzie ci tych limitow nie naloza ... Czy to takie trudne?
U innych bukmacherow wykorzystujesz bonus i sie z nimi zegnasz.
Jak dla mnie smiech na sali to komentarze takie jak ten twoj
tak tak tak..... tylko mam juz u 7 bukow limity i u 3 mi konta sami zamkneli
i zapewne kolejni sie juz do tego przymierzaja ????
i coraz mniej bukow robi sie do grania
a nie jest tak latwo upolowac poczciwego sb chyba ze grasz sb 1%...
a bonusy to mam juz dawno dawno powykorzystywane....
 
A 44

ab178

Użytkownik
Prawda jest brutalna. Jeśli nie posiadasz kilkunastu id to o arbitrażu możesz zapomnieć. Z jednym id to możesz na waciki zarobić. Do tego kapitał powyżej 100K.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Po &quot;wykorzystaniu&quot; ew. wszystkich furtek zagrać możesz u &quot;ziemniaków&quot; albo naziemno internetowych.
Podatki, wysoka marża?
Możesz grać, możesz nie grać. Twój wybór.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Do tego kapitał powyżej 100K
To jest chyba ta literówka... Większość na forum byłaby zadowolona zyskiem rzędu tego co mogą zarobić legalnie, czyli od 1.5-2k miesięcznie, a do takich zysków niepotrzebne są niezliczone multikonta, ani tym bardziej taki kapitał... 25 razy mniejszy spokojnie wystarczy na początek, a do zysków kilku stów można startować po jednej porządniejszej wypłacie.
Oczywiście są zapewne i tacy, który na sure ładują ową 1/25, ale oni to już nie są początkującymi, więc nie dajcie się zwariować...
 
A 44

ab178

Użytkownik
Nie jest to literówka. Piszę z doświadczenia. Jeśli kogoś zadowala 1.5-2k to jego sprawa, żyć z tego się nie da. Lepiej robić coś porządnie i ciągnąć godne profity niż marnować czas i nerwy dla lichego zysku. Oczywiście nie każdy może sobie pozwolić na wejście większym kapitałem, dlatego też to nie jest zajęcie dla każdego.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Nie jest to literówka. Piszę z doświadczenia. Jeśli kogoś zadowala 1.5-2k to jego sprawa, żyć z tego się nie da. Lepiej robić coś porządnie i ciągnąć godne profity niż marnować czas i nerwy dla lichego zysku. Oczywiście nie każdy może sobie pozwolić na wejście większym kapitałem, dlatego też to nie jest zajęcie dla każdego.
Śmieszne jest to co napisałeś.
Nie opłaca się twoim zdaniem zarabiać 1-2tyś zł z obstawiania PEWNYCH zakładów?
Nerwy? Nigdy nie anulowali mi zakładu, wystarczy nie stawiać pomyłek bukmacherów i nie korzystać z usług gównianych firm.
Marnowanie czasu? No prosze cie ... Jak chcesz zarobić to wiadomo, że potrzebne jest poświęcenie go, zresztą ile czasu spędzasz na obstawianiu?
Jeżeli rzeczywiście zainwestowałeś 100 000 zł i teraz ciągniesz z tego miesięczny profit 15-20 tyś zł to gratulacje. Jednak te pieniądze też musiałeś jakoś zarobić ...
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Event Name -Football-U21-INTERNATIONAL-FRIENDLIES 15th August 16:00
Match Name- Azerbaijan U21 Vs Estonia U21
Typ- Half-Time Result
Bookmaker 1- StanJames ,Odd- 3.25 (Azerbaijan U21)
Bookmaker 2-
BetVictor, Odd-2.3(Draw)
Bookmaker 3 -
BetVictor ,Odd-6(Estonia U21)
Profit - 9.99%
Event Name -Football-U21-INTERNATIONAL-FRIENDLIES 14th August 17:00
Match Name- Norway U21 Vs Austria U21
Typ- Draw No Bet
Bookmaker 1- Panbet ,Odd- 1.53 (Norway U21)
Bookmaker 2 -Bet365 ,Odd-3.25(Austria U21)
Profit : 4.03%

moze komus sie przyda ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie jest to literówka. Piszę z doświadczenia. Jeśli kogoś zadowala 1.5-2k to jego sprawa, żyć z tego się nie da. Lepiej robić coś porządnie i ciągnąć godne profity niż marnować czas i nerwy dla lichego zysku. [...]
Jak to &quot;się nie da&quot;?? Nie wiem czy utrzymujesz się w życiu sam, ale zapytaj może napotkanego przechodnia co sadzi o tym, że się nie da?
Aha ... wpierw mógłbyś go zapytać o to czy posiada zatrudnienie w ogóle ...

Nie twierdzę, że to dużo i nie twierdzę, że to są tzw. godne pieniądze ale niektórzy po prostu muszą za tyle żyć a jeszcze inni bardzo chcieliby.
 
szachinista 0

szachinista

Użytkownik
Skeleton: &quot;część stawki zostanie rozpatrzona przez bukmachera; wówczas albo zostanie zaakceptowana albo zwrócona&quot;
To czy twoja stawka zostanie zaakceptowana czy zwrocona zalezy od kilku czynnikow z tego co zaobserwowalem przez lata:
- co grasz (jakie kursy maja inni bukmacherzy)
- kto gra (czy ogrywasz bukmachera?)
- czy bukmacher &quot;lapie&quot; na dana opcje (buk czesto wystawia najwyzszy kurs na rynku, lapie okreslona stawke i zrzuca kurs)
Damian0012: &quot;i uwazajcie na starlottosport bo tam duzo SB a przewaznie zdarzenie trzeba grac z min 3 innymi zdarzeniami ;/&quot;
W takich bukach sie w ogole nie gra. Dobiera sie 3-5 i gra sie tylko tam zeby sie nie rozdrabniac. Najczesciej zaklady na zywo, zeby szybko rozliczali. Szukanie surebetow przed meczem jest coraz ciezsze i zamraza kapital.
&quot;a co do unibetu to gdzie pisze ile max mozna postawic?&quot;
nie ma tam takiej opcji
&quot;kolejny buk podziekowal mi za wspolprace obstawilem u nich az 1 zaklad
StanJames&quot;
To nie jest bukmacher dla Polakow. U wielu bukow masz limit na dzien dobry za sama narodowosc. Wielu pozbywa sie niechcianych graczy przez nakladanie wlasnie smiesznych limitow. U nich sie po prostu nie gra.
Amigo007: &quot;Nie grałem surebeta, ale po prostu zagrałem 2 przeciwne zdarzenia w Tobet i Betsson. &quot;
Ciekawe, ze ci LGA pomoglo z taka mala kwota ???? Byc moze grales kursy w stylu 2,0-2,0 albo jakis blad. Trzeba uwazac. Doswiadczenie powie ci co mozna gra, a czego nie. Tego typu sytuacje sa nieuniknione i trzeba je po prostu &quot;wliczyc w koszty&quot;.
slukasz123: &quot;Dam Ci dobra radę ja po tygodniu grania surow na Bet365 dostałem taki limit ze zamknałem tam konto nie graj tam szczerze odradzam&quot;
Znasz rynek bardzo powierzchownie.
Jest sposob na ominiecie nalozenia limitu, ale nie bede go publicznie podawal.
ab178: &quot;Prawda jest brutalna. Jeśli nie posiadasz kilkunastu id to o arbitrażu możesz zapomnieć. Z jednym id to możesz na waciki zarobić. Do tego kapitał powyżej 100K.&quot;
Twoja wiedza jest rowniez bardzo powierzchowna. Jesli nie potrafisz unikac limitow lub nie wiesz u jakich bukmacherow trzeba grac surebety, to i kilkanascie ID bedzie za malo, bo bedziesz palil jedno po drugim. Ja wykorzystalem maksymalnie 2 ID pod surebety i gram do tej pory.
Wyciagam srednio 100zl/h na surebetach polaczonych z tradingiem. Drogie kupujesz waciki ;) Zaczynalem z kapitalem poczatkowym rzedu 1000zl. Gram od 2005 roku.
Do robienia zysku rzedu 2,5tys zl miesiecznie wystarczylby mi w zupelnosci kapital rzedu 5-10tys zl.
pzdr
KJ
 
Do góry Bottom