>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sure Bets

P 0

piciu18

Użytkownik
To teraz na czasie jest szukanie z middli z piłki ręcznej ???? W kosza dość ciężko trafić. Parę ciekawych pamiętam, ale to dawno było i tak mi w to nikt nie uwierzy ;)
Hokej na lodzie też jest na czasie, w dokładną ilość bramek można się wstrzelić.
A co do kosza, no racja trafić trudno ale grudzień był dla mnie miesiącem mega fuksa i weszły aż cztery middle z kosza, w tym na ilość punktów dokładnie wstrzelone 198 przy wyniku 96-102.
Skąd bierzesz te middle ? Rozumiem że grasz je na jakimś zysku jak normalne surebety ?
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Rzadko jest zysk jak w surebetach, raczej mniejsza lub większa strata. Ale trafiony middle rekompensuje straty i oto chodzi ;)
Ja middla na stratę nigdy nie gram, codziennie puszczam pewnie ok. 10 zakładów middle ale wszystkie na zysk 0,5-1,0 %
 
E 293

emarco

Użytkownik
A to błąd, bo czasami przy niewielkiej stracie jest duże prawdopodobieństwo trafienia. Warto to też zagrać. Grasz regularnie to raz po raz będziesz takie trafiał i ... profit ???? Midlle bet też może mieć swoje &quot;value&quot; ????
A skoro grasz tak codziennie jak napisałeś to jaki np. tygodniowy masz yield?
 
P 0

piciu18

Użytkownik
A to błąd, bo czasami przy niewielkiej stracie jest duże prawdopodobieństwo trafienia. Warto to też zagrać. Grasz regularnie to raz po raz będziesz takie trafiał i ... profit ???? Midlle bet też może mieć swoje &quot;value&quot; ????
A skoro grasz tak codziennie jak napisałeś to jaki np. tygodniowy masz yield?
Middle gram tylko przy okazji grania surebetów, jakby nie było middle powyżej 0% to też surebet. A jaki yield ? Miesięczny 20-40%
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Żeby tak jeszcze limitów nie było, żyć nie umierać ????
Najważniejszy bukmacher w tej zabawie (Pinnacle) limitu nie nałoży, a poza tym jest dużo bukmacherów do wyboru w razie czego. Ja gram obecnie u 7 buków i nie ma co narzekać.
A zresztą jak mnie kiedyś zlimitują to przecież mam znajomych i rodzinę ;)
 
R 0

ravmatrix

Użytkownik
Witam wszystkich, od miesiąca przyglądam się działaniu gry SB, tzn wpłaciłem pieniądze na strony B i gdy mam czas szukam po stronach odpowiednich typów, niestety polskie strony z SB sa powolne, ponieważ tak naprawdę mają informacje o SB z innych stron nie pochodzących z naszego kraju, czy ktoś mógłby mi podać chociaż jedną stronę ze SB gdzie wyszukanie sb na dany dzień nie byłby większym problemem? Z góry naprawdę dziękuję ????
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Witam wszystkich, od miesiąca przyglądam się działaniu gry SB, tzn wpłaciłem pieniądze na strony B i gdy mam czas szukam po stronach odpowiednich typów, niestety polskie strony z SB sa powolne, ponieważ tak naprawdę mają informacje o SB z innych stron nie pochodzących z naszego kraju, czy ktoś mógłby mi podać chociaż jedną stronę ze SB gdzie wyszukanie sb na dany dzień nie byłby większym problemem? Z góry naprawdę dziękuję ????
Szukasz czegoś darmowego czy płatnego ?
Jeśli wpłaciłeś jakieś większe pieniądze polecam płatny rebelbetting.
Z darmowych stronek nie jestem w stanie polecić nic sensownego.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Ja mogę polecić 2 płatne stronki, jedna to miesięczny koszt 50zł, druga 30$. Jak się bawić w surki to lepiej zainwestować trochę i można spokojnie pograć. Chyba, że grasz stawkami takimi, że taki wydatek zwróci Ci się po 2 tygodniach ;)
Z darmowych to co w google na pierwszych 2 stronach po wpisaniu frazy &quot;surebets&quot; ;)
 
R 0

ravmatrix

Użytkownik
To jakbyście Panowie mogli te płatne stronki mi podać byłbym bardzo wdzięczny, takie co mają naprawde dobre scany a nie pobierają strasznych opłat, bo tak jak mówię, gram dopiero miesiąc, nie obracam tysiącami tylko tysiącem :/ i takie dodatkowe pytanie, czy jest duze prawdopodobienstwo zarabiania stałego w ten sposob? nie mowie o milionach, tylko o dajmy na to 500 zl miesiecznie tak bezpiecznie? Z góry dziekuje naprawdę ????
 
R 0

ravmatrix

Użytkownik
Gdy czytałem forum ktos pisał, że np Pinnacle nie daje limitów, BWIN pewnie daje a bet365? Jakie strony nie dają limitów? Mam rozumieć że nikt nie gra na surkach?:p
 
R 0

ravmatrix

Użytkownik
Jeszcze ktoś pamietam wspominał o jakiejś stronie, która nie daje limitów bo jest giełdą zakładów, i pobiera tylko prowizję, o jaką strone to chodziło?;/
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Z pewnością chodziło o Betfair. To potężna giełda gdzie sobie handlujesz jak chcesz. Musisz odliczyć prowizję 5% jednak o tym masz w dziale odpowiednim ;)
Na bet365 z pewnością również dorobisz się limitów, Bwin nie polecam - tam to możesz bardzo szybko zostać rozłożony na łopatki. Każdy buk po pewnym czasie niestety może dać Ci limity. Tylko trzeba też rozróżnić buków od &quot;buków&quot; ;)
 
R 0

ravmatrix

Użytkownik
Rozumiem, ale wiele osób mówiło, że Pinnaclesports jest profesjonalną firmą, która nie daje limitów, jest to prawda? I czy ten Betfair może nam zrobić jakieś limity skoro sporo kasy ma za samą prowizję?
 
K 0

kwadrat83

Użytkownik
Ktoś z użytkowników gra może surebety na live? Jak wygląda ta gra? Niektóre buki potrafią przysypiać np Bet365. Może ktoś podzieli się doświadczeniami.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Rozumiem, ale wiele osób mówiło, że Pinnaclesports jest profesjonalną firmą, która nie daje limitów, jest to prawda? I czy ten Betfair może nam zrobić jakieś limity skoro sporo kasy ma za samą prowizję?
Oczywiście, że Pinnacle to firma profesjonalna. Przy każdym typie widzisz za ile możesz zagrać daną pozycję, u nich o limicie raczej nie ma mowy.

Betfair - to jest giełda, tutaj nie ma limitów, gdyż nie ma ingerencji buka. Grasz z innymi inwestorami ????
 
Do góry Bottom