>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

M 0

michalo

Użytkownik
Dobra....ogarnę się ;). Ale musze zadac jedno magiczne pytanie...staralem sie szukac na nie odpowiedzi ale nie znalazlem ,albo szczątkowe. Nazwy bookow gdzie limity albo nie istnieją albo zdarzaja sie bardzo rzadko albo są ale np min stawka spada do 20-30E a nie do 1 -5E. Pytanie dotyczy rowniez bukow azjatyckich z ratingiem ponizej D.
Z gory dzieki za info.
 
M 0

michalo

Użytkownik
SB to przecie mistejk buka wiec norma ze daja limity, jak nie bedziesz wybieral SB to nie będziesz miał limity i obstawisz za ile chcesz
No chyba to tak nie jest bo istnieje wiele dowodow na to ze chlop gral po prostu pojedyncze zaklady i po kilku strzalach dostawał limit.
BTW zastanawialem sie nad &quot;systemem prawie surebeta trojdroznym&quot; - czyli zaklady o sumie powiedzmy 99% i bede gral na zdarzenie bardziej realne z wygraną 105% posrednie na 0 i najmniej prawdopodobnne na 92% tyle ze to bedzie mialo sens tylko przy Twoim zalozeniu bo jesli bede to robil a i tak dostane limit to...bez sensu , lepiej zagrac kilka ale siurkow.
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Doradźcie coś bo normalnie załamany jestem.
W ziałem sobie sure beta ze stronki http://en.surebet.com/surebets która podała
meczyk z 2 ligi hokeja rosyjskiej Dizel Penza v Sokol Krasnoyarsk na sumy w meczu. Postawiłem w pinnacle na over 4,5 a w bet 365 na under 4,5. W meczu padł remis 2-2 po dogrywce 2-3. I teraz tak bet 365 rozliczył mi mecz z dogrywka, czytałem regulamin i rozliczył prawidłowo , czyli przegrałem , a pinacle rozliczył mecz bez dogrywki i tez przegrałem. Drugi dzień stawiania sure betów i już 1 tyś w plecy , niezły początek. Jest szansa , że pinnacle rozliczyło mi źle zakład, czy stronka podała błędnego sure beta ??
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Piszę jak byk w regulaminie Pinnacle Unless otherwise stated, all wagers are for regulation time ONLY and do NOT include either overtime or penalty shootouts.
Trzeba znać regulaminy bukmacherów, żeby grać surebety, albo omijać dyscypliny z takimi kwiatkami.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Ja chciałem grać sure bety na mecze hokejowe over/under goli w meczu w Bet365 i BWIN.

Z tego co wiem to Bet365 wlicza ewentualną dogrywkę do wyniku, natomiast BWIN nie wlicza, więc może się nie opłacić granie, bo można jak kolega wyżej przegrać całość.

Jedynie kiedy warto zagrać takie mecze, to wtedy jeśli w BWIN będziemy grali under a w Bet365 over. Wtedy nawet przy remisie mamy szansę na wygraną z obu buków, nie tylko z jednego

Przykład

Valerenga - Stjernen

BWIN under 4,5
Bet365 over 4,5

Jeśli padnie wynik 2-2, wtedy to mamy zysk z BWIN (bo nie wliczają dogrywki) i z Bet365 (oni wliczają i nawet jeśli mecz zakończy się po karnych, to dodadzą ten gol jako piąty, więc również na pewno byśmy wygrali)

Jednak, żeby nie było zbyt pięknie praktycznie wszystkie &quot;sure bety&quot; z o/u w hokeju występują tylko gdy w BWIN jest over a w Bet365 under.
Ale warto sprawdzać dalej, tak przy okazji.
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Dzięki za odpowiedz. Pytanie dlaczego stronka z surebetami podaje zakład który nie jest sure betem jako sure bet.
A no dlatego, że wyszukuje ona jedynie surebety nie analizując ich pod kątem regulaminów poszczególnych buków.
Czytam tutaj o surebetach i normalnie można umrzeć ze śmiechu jak się czyta o kolesiach, którzy mają konta u 10 buków i bawią się w surebety :grin:
Normalnie absurd do sześcianu przypominający nieco tzw. &quot;ruski interes&quot; który miał polegać na tym, że sprzedajesz czysty spirytus żeby za zarobione pieniądze kupić wódkę :grin:
Jeśli chodzi o surebety to po
1. duża ilość kont powoduje rozproszenie kapitału oraz potencjalnych zysków, już w tym momencie trzeba mieć łeb jak sklep żeby ten chaos opanować, jeśli chcesz grać w surebety to musisz cały czas przesuwać kapitał z jednego buka do drugiego, no chyba że ktoś jest tak bogaty że u każdego buka ma po parę tyś Ojro :grin: i w tym momencie zaczynają się schody bo kiedy wpłacasz do buka kasę to dzieje się błyskawicznie a kiedy chcesz ją wypłacić to czekasz czasami 2 dni a w tym czasie surebet gdzieś umknął, do tego dochodzi u niektórych buków prowizja przy wypłacie i prowizja w portfelu internetowym tak więc koniec końców może się okazać że w całej tej zabawie wychodzisz na zero :-(
2. następna sprawa to wyszukiwanie surebetów, są darmowe strony z surebetami ale to często lipa która może kogoś bardzo dużo kosztować tak jak w przypadku kolegi lampardda (patrz powyżej) oczywiście są płatne monitory ale to tylko zawyża koszty tej zabawy :-(
Ale żeby nie było tak pesymistycznie to uważam, że zabawa w surebety jest jak najbardziej OK! ale na innych warunkach.
Zamiast 10 kont u buków proponuje dwa konta, jedno podstawowe na giełdzie zakładów czyli na betfairu i drugie u zwykłego buka najlepiej takiego, który jest pewny-&gt;wypłacalny, ma bogatą ofertę zakładów, w miarę wysokie kursy i z którym jesteśmy już od dawna obeznani i w tym momencie świat surebetów stoi przed nami otworem :grin: oczywiście na początku trzeba się oswoić z giełdą zakładów zaczynając od małych stawek i z czasem powiększać zyski.
Po za tym jeśli ktoś ma tak duży kapitał, że stać go na zabawę w surebety u 10 buków to może zamiast tego skoncentrować cały ten kapitał u jednego buka i jak ja to mówię &quot;odcinać końcówki od banderoli&quot; czyli grać kursy od 1.10 w dół za duże stawki jak najbliżej końca zakładów, oczy-wiście (jak powiedział pewien chłop do swoich oczu wieszając je na haku) może raz na jakiś czas zdarzyć się wtopa - no ale jak dysponujemy duuużżym kapitałem to zawsze możemy się odegrać ;)
to tyle ode mnie na temat surebetów
mówił do was Uszaty
 
A 63

awax

Użytkownik
... normalnie można umrzeć ze śmiechu jak się czyta o kolesiach, którzy mają konta u 10 buków i bawią się w surebety :grin:

duża ilość kont powoduje rozproszenie kapitału oraz potencjalnych zysków, już w tym momencie trzeba mieć łeb jak sklep żeby ten chaos opanować,
surebety to podstawy matematyki na poziomie 4 klasy podstawówki, ale jak widać nie każdy ma predyspozycje nawet do takiej wiedzy...
samego pomysłu z graniem niskich kursów za duże stawki z litości nie skomentuję
jeśli chodzi o moje doświadczenia z surebetami to są one tylko pozytywne
na surebetach zbudowałem solidny bankroll i wyszukiwałem je sam, często z prawdziwym niedowierzaniem, jak wielkie procenty można było wyłapać
to było kiedyś a dziś przerzuciłem się na metody które dają jeszcze lepsze zyski
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
surebety to podstawy matematyki na poziomie 4 klasy podstawówki, ale jak widać nie każdy ma predyspozycje nawet do takiej wiedzy...
samego pomysłu z graniem niskich kursów za duże stawki z litości nie skomentuję
jeśli chodzi o moje doświadczenia z surebetami to są one tylko pozytywne
na surebetach zbudowałem solidny bankroll i wyszukiwałem je sam, często z prawdziwym niedowierzaniem, jak wielkie procenty można było wyłapać
to było kiedyś a dziś przerzuciłem się na metody które dają jeszcze lepsze zyski
jasne
rozumiem że kolega przekonuje samego siebie
w psychologi nazywa się to fachowo dysonans poznawczy
w surebety tradycyjną metodą bawiłem się przez jakiś czas ale stwierdziłem że są o wiele prostsze metody zarabiania np. na giełdzie zakładów betfair
a jeśli chodzi granie niskich kursów za duże stawki to proponuje czytać ze zrozumieniem, nie chodzi o takie tam niskie kursy pierwsze z brzegu ale o takie które znajdują się na odpowiednich rynkach w odpowiednim czasie całego zakładu
to tyle
pozdrawiam
 
M 1

marasco

Użytkownik
surebety to podstawy matematyki na poziomie 4 klasy podstawówki, ale jak widać nie każdy ma predyspozycje nawet do takiej wiedzy...
samego pomysłu z graniem niskich kursów za duże stawki z litości nie skomentuję
jeśli chodzi o moje doświadczenia z surebetami to są one tylko pozytywne
na surebetach zbudowałem solidny bankroll i wyszukiwałem je sam, często z prawdziwym niedowierzaniem, jak wielkie procenty można było wyłapać
to było kiedyś a dziś przerzuciłem się na metody które dają jeszcze lepsze zyski
I pewnie jeszcze żyjesz z bukmacherki? :grin: Jakby to było takie proste jak się wymądrzasz, to wszyscy na tym forum byliby milionerami...
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Ma ktoś konto na tej stronie? Trochę kosztuje miesiąc, ale nie wiem czy się opłaca wykupywać :]
na takie strony trzeba uważać zanim wtopisz tam kasę
bo może się okazać, że co prawda podają surebety ale przestarzałe z przed pół roku albo u jakichś egzotycznych niepewnych buków ;)
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
O czym Wy tu w ogóle gadacie i ile bzdur tu padło to nawet nie chce liczyć.
Każda szanująca się strona z surebetami ma mozliwosc zaznaczenia bukmacherów do wyboru pomiędzy którymi ma wyszukiwać. Na tej zasadzie wyszukujesz zdarzenia tam gdzie chcesz i masz aktualnie kase. Warto mieć kasę w kilku firmach , wybrać należy samemu na podstawie obserwacji gdzie fajne surebety występują. Jest wiele firm , które często zasypiają z kursami , mają kursy na dobrym poziomie , itd... Ważne też aby kursy nie były ze sobą skorelowane bo są buki , które bardzo wiernie odwzorowują bardziej znane firmy i wtedy surebeta między nimi ciężko znaleźć więc bez sensu trzymać kasę na obu ( np. 18bet kursy ciągnie z Pinnacla ).
Z małym budżetem w ogóle nie ma sensu się za to brać ( i bawić w jakieś przerzucanie kasy pomiedzy bukami ) , trzeba wpłacic na kilka firm i jesli gdzies sie kasa skonczy to po prostu ją uzupełniać.
W miare optymalny zestaw buków dla początkującego : Pinnacle ( must have ) , Sbobet, bet365 , 10bet , Unibet , Betsson ( 2 ostatnie mogą szybko zlimitować , ale dla początkującego do załapania specyfiki takiej gry się nadadzą ). Jak ktoś lubi/umie to może też dodać Matchbook/Betfair.
Czytanie regulaminów i zasad zakładów - podstawa ! Wtedy nie wychodzą takie kwiatki jak z overami hokejowymi na bet365 tu wyżej. Dla początkujących - omijać hokej i tenis. Grać ML/OU/HANDI w koszu , piłce nożnej , siatce - bardzo bezpieczne surebetowe rynki.
 
A 63

awax

Użytkownik
I pewnie jeszcze żyjesz z bukmacherki? :grin: Jakby to było takie proste jak się wymądrzasz, to wszyscy na tym forum byliby milionerami...
ale o czym tu mowa, przecież wszyscy wiedzą, że się nie da żyć z bukmacherki, nieliczne wyjątki tylko potwierdzają tę żelazną regułę ;-)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
1. duża ilość kont powoduje rozproszenie kapitału oraz potencjalnych zysków, już w tym momencie trzeba mieć łeb jak sklep żeby ten chaos opanować, jeśli chcesz grać w surebety to musisz cały czas przesuwać kapitał z jednego buka do drugiego, no chyba że ktoś jest tak bogaty że u każdego buka ma po parę tyś Ojro :grin: i w tym momencie zaczynają się schody bo kiedy wpłacasz do buka kasę to dzieje się błyskawicznie a kiedy chcesz ją wypłacić to czekasz czasami 2 dni a w tym czasie surebet gdzieś umknął, do tego dochodzi u niektórych buków prowizja przy wypłacie i prowizja w portfelu internetowym tak więc koniec końców może się okazać że w całej tej zabawie wychodzisz na zero :-(
2. następna sprawa to wyszukiwanie surebetów, są darmowe strony z surebetami ale to często lipa która może kogoś bardzo dużo kosztować tak jak w przypadku kolegi lampardda (patrz powyżej) oczywiście są płatne monitory ale to tylko zawyża koszty tej zabawy :-(
Ale żeby nie było tak pesymistycznie to uważam, że zabawa w surebety jest jak najbardziej OK! ale na innych warunkach.
Zamiast 10 kont u buków proponuje dwa konta, jedno podstawowe na giełdzie zakładów czyli na betfairu i drugie u zwykłego buka najlepiej takiego, który jest pewny-&gt;wypłacalny, ma bogatą ofertę zakładów, w miarę wysokie kursy i z którym jesteśmy już od dawna obeznani i w tym momencie świat surebetów stoi przed nami otworem :grin: oczywiście na początku trzeba się oswoić z giełdą zakładów zaczynając od małych stawek i z czasem powiększać zyski.
Po za tym jeśli ktoś ma tak duży kapitał, że stać go na zabawę w surebety u 10 buków to może zamiast tego skoncentrować cały ten kapitał u jednego buka i jak ja to mówię &quot;odcinać końcówki od banderoli&quot; czyli grać kursy od 1.10 w dół za duże stawki jak najbliżej końca zakładów, oczy-wiście (jak powiedział pewien chłop do swoich oczu wieszając je na haku) może raz na jakiś czas zdarzyć się wtopa - no ale jak dysponujemy duuużżym kapitałem to zawsze możemy się odegrać ;)
to tyle ode mnie na temat surebetów
mówił do was Uszaty
1. ???? Wcale nie musi być tak tragicznie, trzymasz kasę w jednym portfelu i z niego wpłacasz tyle ile aktulanie musisz postawić do każdego z buków, przy wypłacie czekasz aż dojdzie ona na konto, fakt może to trochę potrwać ale nie wdzę tutaj żadnego chaosu.
2. Jeżeli chodzi o wyszukiwarki surbetów ich koszt to średnio ok 10-20 Usd miesięcznie a więc nie tak dużo.
Fakt granie surbetów wymaga sporego kapitału myślę że 10K zł jest takim minimum. Jezeli ktoś myśli że zbije majątek inwestując 100zł jest poprostu śmieszny.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Surebet - Zwycięzca turnieju
Australian Open 2014 - Tenis ziemny - Mężczyźni
Radzę sobie zadać pytanie czy ktoś wierzy w to, że Stanisław Wawrinka wygra tegoroczny turniej Australian Open? Jeżeli nie bo są do tego mocne podstawy (H2H z Federerem 15:1 i H2H z Nadalem 12:0 bez straty seta) to niech zagra surebeta na zwycięzcę turnieju. Prawie 20% zysk z bet365:
Wygra turniej:
Rafael Nadal - 1,90 (stawka 63,11/100) +56,79*zysk - 36,89 = +19,90
Roger Federer - 3,25 (stawka 36,89/100) +83,00*zysk - 63,11 = +19,89
Genialny surebet! ⛔ ;)
STANISŁAW WAWRINKA WYGRYWA TURNIEJ
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Nie kieruj się H2H, bo to bez sensu zwracać uwagą na pojedynki sprzed kilku lat. Oglądałem 3 mecze Wawrinki w AO i jestem zaskoczony! Bardzo poprawił serwis, popełnia mało błędów. Poza tym na koniec zeszłego sezonu doszedł do finału Masters, w 2014 wygrał w Chennai, ładnie sobie radzi w AO. Nie mówię, że wygra, mówię że nie można go skreślać.
 
A 63

awax

Użytkownik
Australian Open 2014 - Tenis ziemny - Mężczyźni
Radzę sobie zadać pytanie czy ktoś wierzy w to, że Stanisław Wawrinka wygra tegoroczny turniej Australian Open? Jeżeli nie bo są do tego mocne podstawy (H2H z Federerem 15:1 i H2H z Nadalem 12:0 bez straty seta) to niech zagra surebeta na zwycięzcę turnieju. Prawie 20% zysk z bet365:
Wygra turniej:
Rafael Nadal - 1,90 (stawka 63,11/100) +56,79*zysk - 36,89 = +19,90
Roger Federer - 3,25 (stawka 36,89/100) +83,00*zysk - 63,11 = +19,89
masz teraz surebeta 21% to graj ile fabryka dała
 
Do góry Bottom