>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Studia

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Witam! Jest na forum jakiś uczeń Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu? najlepiej na kierunku dziennikarskim. Jeżeli tak to proszę o parę zdań czy warto było wybrać się na studia właśnie tam ;) z góry dziękuję.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Literka P literka W literka R jak PWr , kto tych literek nie szanuje ten niech się .... pocałuję ???? Zapraszam do Wrocka na PWr:spokodfhgfh:
jaki kierunek?
ja narazie bede próbował na ośrodku zamiejscowym w Legnicy, jak dobrze pójdzie to po 3 latach do Wrocławia.
Ale prawdopodobieństwo raczej nieduże ????uderzam na budownictwo
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wiecie jak to jest z drugim kierunkiem? Bo od 2010 ma byc platny wiec chce skorzystac z okazji i wziasc sobie w tym roku.
Jak wyglada rekrutacja, wszystko tak jak za pierwszym razem czy sa jakies ustepstwa. Dodam ze drugi kierunek bede studiowal na tej samej uczelni co pierwszy
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
większośc rzeczy raczej zależy indywidualnie od uczelniu u mnie na PRz jakbym zaczynal 2. kierunek na tym samym wydziale nie musialbym uiszczac opłaty rekrutacyjnej i dostałbym przepis z tych przedmiotów co miałem, na inny wydzial opłata jest potrzebna a z przepisem to nie wiem jak
 
R 0

reyess

Użytkownik
Mam do was pytanie.


Czy ktoś studiuje, któryś z tych kierunków: turystyka i rekreacja albo zarządzanie w turystyce ?? :]

Chciałbym wiedzieć jak to wygląda od środka, czy warto i czym się różnią. ;)
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Wybierz coś ambitniejszego.
Jak nie masz nic konkretnego do napisania to po co się wypowiadasz :? To co dla Ciebie nie jest ambitne dla kogoś innego może być.

Znajoma studiowała na turystyce i hotelarstwie i była zadowolona (ma licencjat), nie ma większych problemów ze znalezieniem pracy.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja studiuję zarządzenie sportem i rekreacją w Wyższej Szkole turystyki i rekreacji;)
Na razie 1 rok, wiec przedmioty ogólne: ekonomia, ekologia, turystyka, rekreacja, geografia turystyczna Polski, polityka społeczna
Ale zapowiada się ciekawie:grin: ogólnie przyjemny kierunek do studiowania
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Co do kierunków to słyszałem wiele opinii, że nie są one jakieś trudne do przejścia a i z pracą ponoć nie ma kłopotów.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Jak nie masz nic konkretnego do napisania to po co się wypowiadasz :? To co dla Ciebie nie jest ambitne dla kogoś innego może być.
Znajoma studiowała na turystyce i hotelarstwie i była zadowolona (ma licencjat), nie ma większych problemów ze znalezieniem pracy.
A dla Ciebie jest? Ta Twoja koleżanka to jako kto pracuje po tej turystyce? Zadowolona jest z pracy i zarobków? Tak? To szczerze gratuluje.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
A Ty skończyłeś że wiesz ? Szkołe średnią skończyłem 4 lata temu i że mialem predyspozycje i ambicje poszedłem na dobra uczelnie techniczną. Miałem sporo kolegów i koleżanek którzy kończyli razem ze mną mając takie sobie oceny i nie wiedząc co ze sobą zrobić poszli na różne turystki/zarządzania/ekonomie itp Minęły 4 lata i te osoby pokończyły już te szkoły i nadal błyskotliwych perspektyw dla nich nie widze, sami zresztą o tym mówią gdyż po prostu w dzisiejszych czasach nie ma takiego ogromnego zapotrzebowania na takie kierunki

pozdrawiam
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Może po prostu nie potrafią tego wykorzystać, ode mnie znajomi którzy kończyli te kierunki nie mieli problemów ze znalezieniem pracy (przeważnie w jakichś hotelach).
Nie masz racji pisząc, że brak w Polsce perspektyw - weźmy na przykład zbliżające się mistrzostwa Europy w piłce, będzie bardzo duży &#39;boom&#39; na hotelarstwo (hotele dla kibiców, bazy hotelowe dla piłkarzy, sztabów) - tutaj na pewno można upatrywać swoich szans na dobrą posadę po skończeniu tego kierunku.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Uogólniłem wszystko wiadomo że nie każdego sie to tyczy i na pewno są tacy co sobie dadzą rade. Piszesz o Euro oki ale zanim powstaną te hotele i cała infrastruktura trzeba to wszystko wybudować/wyremontować dalej w dzisiejszych czasach zautomatyzować, skomputeryzować i w przyszłości kontrolować odpowiednie funkcjonowanie, a tego ekonomiści nam nie zrobią ;]
 
midel 189

midel

Użytkownik
MadAngel,
Co do kierunków typu turystyki itp. dziwactwa to w pełni się z tobą zgadzam, ale ekonomia ekonomii nie równa. Nie ma porównania ekonomistów po SGH czy UEK do pseudo-ekonomistów po wyższych szkołach czy innych tworach wyobraźni.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
A Ty skończyłeś że wiesz ? Szkołe średnią skończyłem 4 lata temu i że mialem predyspozycje i ambicje poszedłem na dobra uczelnie techniczną. Miałem sporo kolegów i koleżanek którzy kończyli razem ze mną mając takie sobie oceny i nie wiedząc co ze sobą zrobić poszli na różne turystki/zarządzania/ekonomie itp Minęły 4 lata i te osoby pokończyły już te szkoły i nadal błyskotliwych perspektyw dla nich nie widze, sami zresztą o tym mówią gdyż po prostu w dzisiejszych czasach nie ma takiego ogromnego zapotrzebowania na takie kierunki

pozdrawiam
Uważasz zarządzanie/ekonomię za kierunki gorsze od geofizyki i inżynierii środowiska
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom