>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Studia

Status
Zamknięty.
matslow 30

matslow

Użytkownik
w tym roku matura.. ;p moze studiuje ktos na WAT lub Akademii Morskiej w Gdyni/Szczecinie ? ???? mature mam zamiar pisac R z maty,angola,i raczej fizy no i podstawa z polaka;p szukam jakiegos interesujacego kierunku przyszlosciowego ????
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Zna ktoś jakąś uczelnie humanistyczną w Katowicach? Ja jedynie znam Uniwersytet Śląskie. Ale czy jest jeszcze jakaś inna szkoła humanistyczna? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp. ;)
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
w tym roku matura.. ;p moze studiuje ktos na WAT lub Akademii Morskiej w Gdyni/Szczecinie ? ???? mature mam zamiar pisac R z maty,angola,i raczej fizy no i podstawa z polaka;p szukam jakiegos interesujacego kierunku przyszlosciowego ????
jeżeli chodzi Ci o WAT Warszawski mogę polecić znajomy tam studiuje bardzo zadowolony jest. Oprócz tego że ma wszystko za free wyżywienie mieszkanie i klocka co miecha na własne potrzeby to i po tych studiach bd trzepał taką kasiure że szok. Podobno ciężko się dostać.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Cześć. Tak jak matslow, w tym roku matura. Chodzę do klasy mat-językowej, co troszkę jest błędem z mojej strony, ponieważ mam zamiar iść na studia na Politechnikę, w 99% na polibudę łódzką. Matma rozszerzona, ang także, ale to nie wystarczy. Trzeba zdać fizę, albo chemię. Pasuję rozszerzenie wziąć. Chciałbym się dowiedzieć, czy znacie jakieś dobre podręczniki, zbiory zadań, gdzie rozwiązanie każdego zad. jest ładnie opisane? Czego łatwiej się nauczyć i co łatwiej zdać? Rozszerzoną chemię czy fizę? Podstawę chemii raczej mam opanowaną, bo to tylko kwasy, cukry, białka, zw. organiczne itd. Natomiast z fizy troszkę gorzej. Od razu mówię, że korki są ostatecznością, nigdy nie byłem na nich i mam nadzieję, że nie będę.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Cześć. Tak jak matslow, w tym roku matura. Chodzę do klasy mat-językowej, co troszkę jest błędem z mojej strony, ponieważ mam zamiar iść na studia na Politechnikę, w 99% na polibudę łódzką. Matma rozszerzona, ang także, ale to nie wystarczy. Trzeba zdać fizę, albo chemię. Pasuję rozszerzenie wziąć. Chciałbym się dowiedzieć, czy znacie jakieś dobre podręczniki, zbiory zadań, gdzie rozwiązanie każdego zad. jest ładnie opisane? Czego łatwiej się nauczyć i co łatwiej zdać? Rozszerzoną chemię czy fizę? Podstawę chemii raczej mam opanowaną, bo to tylko kwasy, cukry, białka, zw. organiczne itd. Natomiast z fizy troszkę gorzej. Od razu mówię, że korki są ostatecznością, nigdy nie byłem na nich i mam nadzieję, że nie będę.
Załatw sobie zbiory Mendla i rozwiązania do nich. U nas jeszcze wiem, że dużo osób robiła przed maturą z &quot;Maturalnie, że zdasz&quot;. A tak to jeszcze Lipszyca, Jenike. Jak chcesz dobrze zdać rozszerzony to lepiej idź na korki do dobrego nauczyciela. Przyda ci się później na studiach, a ułozenie dobrze fizyki w liceum to podstawa na polibudzie.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Midel, dzięki za odpowiedź.
Mam nadzieję, że ktoś jeszcze napisze coś ciekawego. Lepiej może pisać mi na PW, bo tutaj OT się zrobi.

EDIT: Maturzyści 2010, macie może standardy wymagań maturalnych z fizyki? Bo w 2011 są takie sam. Od razu mówię, że szukałem w googlach, ale nic ciekawego nie było.
 
matslow 30

matslow

Użytkownik
W sumie szukam czegos interesujacego.. czegos co mozna robic w przyszlosci z pasja.. Jako urzednik od 7 do 15 mi sie nie usmiecha.. a moze po WAT w Wawie cos by fajnego sie znalazlo.
 
midel 189

midel

Użytkownik
W sumie szukam czegos interesujacego.. czegos co mozna robic w przyszlosci z pasja.. Jako urzednik od 7 do 15 mi sie nie usmiecha.. a moze po WAT w Wawie cos by fajnego sie znalazlo.
Po WAT masz pewną, wysokopłatną pracę w wojsku, emeryturka po 15 latach ???? Bardzo dobre rozwiązanie

boberek, poszukaj na CKE
 
peh 0

peh

Użytkownik
to kto wybiera sie ze mna na WAT ?
[/url]

Szukam jeszcze progów..
tylko pameitaj ze jak sie nie utrzymasz na WAT&#39;cie to bedziesz musial im oddac $ a ostro cisna z matma/fizyka na wiekszosci kierunkow tak wiec nad tym trzeba sie dobrze zastanowic
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zalezy cyz chcesz wojskowy WAT czy nie. Wojskowi maja 120% godzin lekcyjnych, z tego co mi ostatnio kumpel mowil. Ogolem wyglada to tak ze na wykladach spisz o ile Ci sie uda dobrze ukryc ????
EDIT:
No i oczywiscie wszystkie zajecia na uczelni obowiazkowe dla wojskowych (wyklady etc)
 
matslow 30

matslow

Użytkownik
Ciągle szukam kierunku i nie moge znalezc... Polec mi ktos cos... R:matematyka,angielski.. podstawa polski i jeszcze nie wiem jaka fizyka.. pomoze ktos? ????
 
peh 0

peh

Użytkownik
Ciągle szukam kierunku i nie moge znalezc... Polec mi ktos cos... R:matematyka,angielski.. podstawa polski i jeszcze nie wiem jaka fizyka.. pomoze ktos? ????
Idz na archeologie.


A tak juz zupelnie serio to jak sam nie mozesz sie zdecydowac na co isc i pytasz na forach to moze w ogole nie idz na nie ?
 
matslow 30

matslow

Użytkownik
jak sam nie mozesz sie zdecydowac na co isc i pytasz na forach to moze w ogole nie idz na nie ? bo jeszcze ci ktos niedaj boze doradzi co skonczysz a i tak w zawod nie pojdziesz ????
po prostu tak sie pytam, moze ktos doradzi cos co moze przydac sie pozniej.. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom