magiki
Użytkownik
zależy o jakiej gospodarce mówisz; inżynierskie/ licencjackie - stacjonarne/ niestacjonarneCzy może ktoś z forum dostał się na Gospodarkę Przestrzenną na UP w Poznaniu ? ????
zależy o jakiej gospodarce mówisz; inżynierskie/ licencjackie - stacjonarne/ niestacjonarneCzy może ktoś z forum dostał się na Gospodarkę Przestrzenną na UP w Poznaniu ? ????
No tak Chodzi mi o studia stacjonarne, licencjackiezależy o jakiej gospodarce mówisz; inżynierskie/ licencjackie - stacjonarne/ niestacjonarne
.. dlaczego nie aplikowałeś na inżynierskie skoro wybrałeś UP ? Moim zdaniem, jeżeli wybiera się licencjat to chyba lepiej startować na UAM, a studia inzynierskie UPNo tak Chodzi mi o studia stacjonarne, licencjackie
tak, studiuję.Wybrałem licencjat ponieważ wiedziałem, że łatwiej będzie sie dostać dlatego, bo myślałem, że matura nie pójdzie mi najlepiej ( sama myśl po napisanu egzaminów ). Jednak na licencjat dostałem się bez problemu, a gdy złożył bym na inżynierskie to był bym na liście rezerwowej.
W sumie jestem zadowolony z tego, że jestem na gospodarce na UP.
Magik a Ty studiujesz na UP ?
Jak chcesz na politechnikę to polecam wydział elektryczny - kierunek elektronika. Co do poziomu wiedzy jaki będziesz miał po liceum to uwierz mi niczego nie zdziałasz ponieważ są tam zupełnie inne rzeczy. Ja nie wiedząc kompletnie nic przychodząc na politechnike na pierwszym zaliczeniu z infy z programowania dostałem 4. Musisz przychodzić na zajęcia, jak jesteś kumaty ze ścisłych przedmiotów to dasz sobie radę. Powodzenia ????Nie chce mi sie przeglądać całego tematu a mam pare pytan odnosnie studiów. Generalnie za rok pisze mature wiec trzeba bedzie cos wybrac no i w zwiazku z tym chcialem zapytac co byscie polecali, tzn jaki kierunek. Dodam ze chodzi mi głównie o politechnike, kierunki ścisłe jak matematyka, informatyka i ewentualnie fizyka (troche mniej ). Teraz jestem w LO, mam rozszerzona matme i infe ale jesli chodzi o ten drugi przedmiot to mam kiepskiego nauczyciela i niewiele z tego wynosze. Ogólnie interesowała by mnie informatyka ale nie wiem czy z tą wiedza jaka mam z LO dałbym sobie rade więc jestem ciekawy jak to wygłada na studiach?? trzeba mieć troche swojego doświadczenia i jakies umiejetnosci ze szkoły średniej czy raczej zaczyna sie od poczatku??
aha i jeszcze jedno pytanie. czy jest jakis kierunek który łączy jakby informatyke wykorzystywaną w maszynach. Mam na mysli, powiedzmy... komputery w samochodach??
Zgadzam się z kolegą ze po LO za dużo się nie nauczysz idąc na kierunki informatyczne na polibudę. Sam w tym roku zostałem absolwentem technikum elektronicznego kierunek teleinformatyk. Dla wielu moich kumpli kilka przedmiotów zawodowych z mojej szkoły to czarna magia. Sam teraz wybieram się na politechnikę na kierunek Elektronika i Telekomunikacja.Nie chce mi sie przeglądać całego tematu a mam pare pytan odnosnie studiów. Generalnie za rok pisze mature wiec trzeba bedzie cos wybrac no i w zwiazku z tym chcialem zapytac co byscie polecali, tzn jaki kierunek. Dodam ze chodzi mi głównie o politechnike, kierunki ścisłe jak matematyka, informatyka i ewentualnie fizyka (troche mniej ). Teraz jestem w LO, mam rozszerzona matme i infe ale jesli chodzi o ten drugi przedmiot to mam kiepskiego nauczyciela i niewiele z tego wynosze. Ogólnie interesowała by mnie informatyka ale nie wiem czy z tą wiedza jaka mam z LO dałbym sobie rade więc jestem ciekawy jak to wygłada na studiach?? trzeba mieć troche swojego doświadczenia i jakies umiejetnosci ze szkoły średniej czy raczej zaczyna sie od poczatku??
aha i jeszcze jedno pytanie. czy jest jakis kierunek który łączy jakby informatyke wykorzystywaną w maszynach. Mam na mysli, powiedzmy... komputery w samochodach??
Zakres prac po takich studiach jest duży, bo możesz zostać adminem sieci w całej firmie czy tworzyć siec w budynku dla jakiejś korporacji.a co przykładowo po takich studiach można robić?
Kolega przed proponował wydział Elektrykę kierunek elektronika. Z tego, co wiem to po elektronice można budować jakieś transformatory i różnego rodzaju inne urządzenia elektryczne.Elektronika i Telekomunikacja zapewniają odpowiednie przygotowanie w zakresie elektroniki i telekomunikacji, zarówno w sferze konstrukcji, produkcji i różnego rodzaju usług, również wdrażania i eksploatacji układów, urządzeń i systemów elektronicznych oraz systemów i usług telekomunikacyjnych.
chłopie jak się przyłożysz to dasz radę, to już od Ciebie zależy czy ukończysz te studia czy nie. Jak będziesz, mówiąc kolokwialnie leciał w ****a to nie miej potem pretensji, że nie dałeś rady, bo to olałeś.może ktoś jeszcze się wypowie??
nie no widzę,że po finansach chyba lepiej o robotę,chyba lepszy kierunek.
kwestia jest taka czy sobie dam radę?
jaki tam jest poziom finansów i rachunkowości? jak tam na waszych uczelniach,czy osoby który nie są jakieś genialne z matmy(typu 3 w szkole na świadectwie,z 60% na maturze z matmy) u was zaliczają te wszystkie egzaminy? nie wiem może powiedzie jakiego typu jest to matma? wzory tego typu do zastosowania? (mam nadzieję że nic z geometri nie ma ale chyba nie bo tam jest podobno inna matma)
i z kolei jak tam jest na ekonomii ?/ tu chyba mnie tej rachunkowości,a co jest więcej?? tu chyba mnie nauki jest ??