>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

damianuso 0

damianuso

Użytkownik
mam pytanie co do tego bonusu. wiem ze to nie temat do tego ale tamten jest zamkniety juz. mianowicie dodali taki zapis:
&quot;Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 200 zł można dokonać po jednokrotnym lub kilkukrotnym zawarciu dowolnych zakładów z łączną stawką odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu do 200 zł, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego wpłaconego depozytu przewyższającą wartość 200 zł z wyłączeniem tej wartości, może być wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez konieczności spełniania powyższych warunków.&quot;
Z tego wynika że nie da się juz tak jak przed marcem wypłacic depozytu zaraz po otrzymaniu bonusu? ;)
 
P 0

pavel54

Użytkownik
Witajcie, mam problem z stsem, wypłacili mi wygraną na konto depozytu zamiast bonusu z którego grałem za 80zł, wygrałem ze 120-130 do tego reszta która została w bonusie też poszła na konto depozytu, wybrałem 140zł z depozytu za resztę jeszcze trochę pograłem, ogólnie mam teraz -134,57zł, a bonusu 168,13 na +, sts przysłał mi maila w którym informuje mnie że muszę wpłacić pieniądze żeby uzupełnić depozyt, nie bardzo mam na to ochotę i chciałbym się zorientować jakie mam możliwości żeby z nimi powalczyć, ewentualnie ile by można było zwlekać ;)
pozdro
 
gred 6

gred

Użytkownik
Wie ktos moze czy STS ma mozliwosć doładowania konta internetowego w ich punkcie stacjonarnym? w sensie czy moge wpłacic kase w stacjonarnym igrac w sieci?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Wie ktos moze czy STS ma mozliwosć doładowania konta internetowego w ich punkcie stacjonarnym? w sensie czy moge wpłacic kase w stacjonarnym igrac w sieci?
Nie ma takiej możliwości tylko przelewy z konta , aby grać przez neta
 
K 0

knmn93

Użytkownik
witam,
szybkie pytanie. czy jak wygram jakąś pokaźniejszą sumę, którą przeleję na konto bankowe i powiedzmy, że zacznie interesować się tym Urząd Skarbowy, czy grozi mi coś? mogę po prostu powiedzieć, że pieniądze są z zakładów bukmacherskich? w końcu to STS i podatek jest odprowadzany.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
witam,
szybkie pytanie. czy jak wygram jakąś pokaźniejszą sumę, którą przeleję na konto bankowe i powiedzmy, że zacznie interesować się tym Urząd Skarbowy, czy grozi mi coś? mogę po prostu powiedzieć, że pieniądze są z zakładów bukmacherskich? w końcu to STS i podatek jest odprowadzany.
Nic Ci nie grozi odprowadzasz podatek legalnie w bukmacherze który działa na terytorium Polski LEGALNIE !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

knmn93

Użytkownik
dzięki za szybką odpowiedź,
okej nic mi nie grozi, bo to legalny bukmacher, ale za tym idzie następne pytanie, jak udowodnić, że pieniądze pochodzą właśnie z tego źródła(STS)? wystarczy, że pokaże dowód przelewu, czy będę musiał bawić się z drukowaniem wygranych(certyfikaty, jak widzę też tam są, ale znikają, gdy zagram coraz to nowsze zakłady), a może coś jeszcze innego?
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
dzięki za szybką odpowiedź,
okej nic mi nie grozi, bo to legalny bukmacher, ale za tym idzie następne pytanie, jak udowodnić, że pieniądze pochodzą właśnie z tego źródła(STS)? wystarczy, że pokaże dowód przelewu, czy będę musiał bawić się z drukowaniem wygranych(certyfikaty, jak widzę też tam są, ale znikają, gdy zagram coraz to nowsze zakłady), a może coś jeszcze innego?
Na przelewie widać źródło, którym w tym przypadku jest legalnie działająca firma. Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń, niczego. Skup się na tym, żeby wygrać :p Zaświadczenia są przydatne przy wygraniu pokaźnej sumy w punktach, tyle tylko że takie można otrzymać nie później niż kilka dni po rozliczeniu kuponu.

Inną sprawą jest fakt, że jeśli wcześniej grałeś i wypłacałeś środki z firm bukmacherskich bez licencji w Polsce, musisz poczekać 5 lat aż to &quot;przestępstwo skarbowe&quot; się przedawni. A dlaczego o tym mówię? Otóż urzędy skarbowe mogą szukać ludzi grających u bukmacherów zagranicznych po prostu przeglądając wyciągi bankowe z marną skutecznością, ale mogą też szukać po ludziach którzy grali w fortunie czy sts - wtedy mają większą szansę. Coś czytałem ostatnio, że ktoś żądał wyciągu wypłat graczy z naszych lokalnych bukmacherów.

W każdym razie, dopóki nie wygrasz co najmniej 25 000zł, dopóty nie masz się o co martwić ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ile idzie kasa na to gowno ? Nie chcialo mi sie wychodzic zeby puscic zbiorowca z KSW ( w sts o dziwo najlepsze ako mimo podatku) wiec zalozylem konto. Liczylem ze pieniadze dojda szybko a tutaj czekam juz z 5 h. Wplata przez transferuj.pl polecana przez babsko na czacie. To jakas kpina czy zawsze tak jest ?
 
Do góry Bottom