>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

P 15

polskigracz

Użytkownik
Czy wpłata i wypłata musi pochodzić z tego konta na jakie jest założone konto w sts ?
Może brat założyć konto i skorzystać z mojego konta bankowego podczas wpłaty i wypłaty ewentualnej ?
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
dzisiaj koło godziny zrobiłem wpłate na konto i już mija prawie 30 minut i nie mam ciągle pieniędzy na koncie STS :/ , mieliście może wcześniej tak, że długo czekaliście na dojście tej kasy :/ i gdzie pisać jak nie będzie tych pieniędzy , do buka czy transferuj.pl ??
Dobra do usunięcia :p brak cierpliwości u mnie , doszła kasa po 30 minutach
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Dzięki Panowie! :spokodfhgfh:

Trochę się martwię o tak oznakowaną transakcję na koncie, bo choć to legalne, to w tym kraju nigdy nic nie wiadomo...

Ale chyba dużo ludzi pozakładało konta, więc nie będą się tego czepiać?...
 
R 0

rachfus

Użytkownik
bonus
Witaj, Jesli zarejestrowałem się na stronie sts i dostałem tak zwany bonus to jesli np. na bonusie mam 10 złotych stawiam sobie jakies meczyki one wchodza i wygrana kwota np. to 20 zł. to ta kwota wchodzi teraz na konto bonusu i mam razem 30 złotych. i teraz jest mój problem, czy ja tych 30 złotych nie mogę normalnie wypłacić?? One są tylko na tym bonusie? czy normalnie mogę zlecić wypłate i pieniazki same wpłyna na konto??
czekam na odpowiedz.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Jezeli juz obrociles bonusem i pieniadze sa na Twoim &quot;glownym&quot; koncie, a nie na bonusowym to mozesz wyplacic normalnie.
 
R 0

rachfus

Użytkownik
Jezeli juz obrociles bonusem i pieniadze sa na Twoim &quot;glownym&quot; koncie, a nie na bonusowym to mozesz wyplacic normalnie.
obróciłem bonusem ale pieniadze z wygranej wpłyneły na konto bonusu a nie na depozyt. jest mozliwość ze one po jakis czasie przeniosą się na depozyt?
 
T 3

tom91ek

Użytkownik
obróciłem bonusem ale pieniadze z wygranej wpłyneły na konto bonusu a nie na depozyt. jest mozliwość ze one po jakis czasie przeniosą się na depozyt?
A obróciłeś czterokrotnie sumę która wpłacałeś ? tzn wpłacając 10 zl , musisz obstawić za 40 zł, z tego co wiem, i wtedy tyle co ugrałeś przechodzi Ci na depozyt, z którego możesz wypłacić normalnie kasiorke.
 
T 3

tom91ek

Użytkownik
Ricky, Chciałem na PW ale nie działą :S
mozna wiedziec jak Ci poszło ? :wink: ile czasu obracałeś sumkę ? Sporo Ci tego wyszło ?
Ja jestem w trakcie, a na koncie dalej mało i nie chce urosnąć - 150 zł
 
adebayorek 161

adebayorek

Użytkownik
Witam, ja natomiast mam inny problem.(?) A raczej zagwostkę,
otoz wplacilem kase wczoraj ok 21, i odrazu po zaksiegowaniu kasy dostalem bonus 200zl, wiec automatycznie sobie wyplacilem te wplacone pieniadze spowrotem na konto.
Dzisiaj kasa juz wrocila na moje konto, wchodze na konto internetowe stsu i co moim oczom sie ujrzalo? Kasa z bonusu zniknela natomist pojawila sie w okienku depozyt o wartosci 200zl. Wchodze na operacje na koncie i jest napisane: Bonus transfer na depozyt.
Wiec jest mozliwosc wyplaty bonusu pomimo braku jakiegokolwiek obrotu bonusem, czy to blad ze strony stsu? Bo sam nie wiem co mam o tym myslec ;))
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Wypłacaj szybko, jest to związane z wprowadzeniem nowego bonus. Nie wiem czy celowe, czy nie, ale to mało istotne chyba.
 
adebayorek 161

adebayorek

Użytkownik
Tak tez uczynilem ;)
Odrazu zlecilem wyplate i teraz czekam an realizacje.
Zastanawia mnie tylko to czy w razie bledu beda mieli mozliwosc sciagniecia ode mnie tej kasy spowrotem? ;)
Tak czy owak mila perspektywa zarobienia kasy w tak krotkim czasie ;)
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Ricky, Chciałem na PW ale nie działą.
Można wiedzieć jak Ci poszło ? :wink: ile czasu obracałeś sumkę ? Sporo Ci tego wyszło ?
Ja jestem w trakcie, a na koncie dalej mało i nie chce urosnąć - 150 zł
Niestety, mam zablokowane PW - sam nawet nie wiem dlaczego, nvm.

Osobiście obrót zrobiłem w 3-4 dni, grając pierwszy zakład tak zwanym all inem.
Nie ma sensu się bawić, przy ich podatkach, według mnie albo w tą albo w tą.

Zrobiłem dzięki temu all inowi dobry bankroll i potem poszło z górki.
Wypłaciłem ponad 700 złotych + depozyt czyli łącznie 1000 złotych. ;)

Zapytałem ich nt. przejścia środków z bonusu do konta bazowego.

Panie Tomaszu. to znaczy, że to mała dodatkowa promocja dla graczy, którzy zarejestrowali się wcześniej. Wszystkim obniżyliśmy obrót do X3. Pozdrawiamy.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Tak tez uczynilem ;)
Odrazu zlecilem wyplate i teraz czekam an realizacje.
Zastanawia mnie tylko to czy w razie bledu beda mieli mozliwosc sciagniecia ode mnie tej kasy spowrotem? ;)
Tak czy owak mila perspektywa zarobienia kasy w tak krotkim czasie ;)
miałem taką samą sytuację, tylko że nie zdążyłem wypłacić. Pieniądze wróciły na bonus. Daj znak, czy dostałeś przelew.
 
Do góry Bottom