>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Szanowny Kliencie,
Ze względu aktualizacje systemu jaka miała miejsce w dniu wczorajszym omyłkowo Pański bonus pojawił się na koncie depozytowym przed spełnieniem warunków promocji. Oczywiście zostało to skorygowane i cała pula bonusu pojawiła się z powrotem na odpowiednim koncie.
Jednakże w momencie gdy zlecił Pan wypłatę środków z depozytu gdzie była ujęta kwota bonusu saldo końcowe ukazało się na minusie po dokonanej korekcie. Pańska wypłata zostanie anulowana, a pieniądze zostaną przesłane z powrotem na konto Online w naszym serwisie i zasilą depozyt.
Prosimy o chwilę cierpliwości nasi specjaliści pracują nad korektą powyższego problemu. Jeszcze w dniu dzisiejszym Pańskie konto zostanie poprawnie doładowane.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Pozdrawiamy
Star-Typ Sport
to chyba standardowa odpowiedź, bo pytałem o trochę inne rzeczy ????
to
 
adebayorek 161

adebayorek

Użytkownik
Szanowny Kliencie,
Ze względu aktualizacje systemu jaka miała miejsce w dniu wczorajszym omyłkowo Pański bonus pojawił się na koncie depozytowym przed spełnieniem warunków promocji. Oczywiście zostało to skorygowane i cała pula bonusu pojawiła się z powrotem na odpowiednim koncie.

Jednakże w momencie gdy zlecił Pan wypłatę środków z depozytu gdzie była ujęta kwota bonusu saldo końcowe ukazało się na minusie po dokonanej korekcie. Pańska wypłata zostanie anulowana, a pieniądze zostaną przesłane z powrotem na konto Online w naszym serwisie i zasilą depozyt.

Prosimy o chwilę cierpliwości nasi specjaliści pracują nad korektą powyższego problemu. Jeszcze w dniu dzisiejszym Pańskie konto zostanie poprawnie doładowane.


Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Pozdrawiamy
Star-Typ Sport

to chyba standardowa odpowiedź, bo pytałem o trochę inne rzeczy ????
to
Niestety, zbyt mało czasu upłynęło aby pieniądze zaksięgowały się na Moim koncie.

Więc moja sytuacja skończyła się identycznie jak napisali ;p
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
tak niby chodzi oto że wcześniej założyłem konto i teraz nowy bonus i takie tam .. dziwne przecież to moja pierwsza wpłata i zupełnie tego nie rozumiem.
12:25:34 Izabela: Od środy 27.03.2013r. obowiązuje nowa promocja Bonusu startowego.
Jeżeli rejestracja wraz z pierwszą wpłatą została dokonana przed 27.03.2013 do godziny 11:00 bonus powitalny nie przysługuje ze względu za zakończenie się działającej promocji.
Oczywiście specjalnie dla Państwa chcemy przygotować ofertę specjalną by i Państwo otrzymali bonus.
Jednakże więcej informacji na ten temat otrzymacie Państwo niebawem z wszystkimi wytycznymi.

cóż spóźniłem się chyba
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Mam problem z wypłatą pieniędzy z STS-u :/.
Gdy tego 27 marca mięli problemy z nowym bonusem zleciłem wypłatę 330 złotych, która została cofnięta. Do obrotu zostało mi wtedy jeszcze 90 złotych, więc za tyle zagrałem, a 240 zleciłem do wypłaty. Kupon wszedł i zleciłem do wypłaty kolejne 190 złotych, które otrzymałem. Do dziś jednak nie dostałem 240 złotych, pisałem do nich maile i dziś otrzymałem taką odpowiedź:
&quot;Szanowny Kliencie,
Ze względu aktualizacje systemu jaka miała miejsce w dniu 27.03.2013 omyłkowo Pański bonus pojawił się na koncie depozytowym przed spełnieniem warunków promocji. Oczywiście zostało to skorygowane i cała pula bonusu pojawiła się z powrotem na odpowiednim koncie.
Jednakże w momencie gdy zlecił Pan wypłatę środków z depozytu gdzie była ujęta kwota bonusu saldo końcowe ukazało się na minusie po dokonanej korekcie. Pańska wypłata została anulowana, a pieniądze zostały przesłane z powrotem na konto Online w naszym serwisie i zasiliły depozyt.&quot;
Nie mam tych pieniędzy w banku, nie mam w STS.
Napisałem im jeszcze jednego maila, gdzie wszystko kolejny raz wyjaśniłem, mogę coś jeszcze zrobić?
e: wreszcie udało mi się na ich czat dostać i mają ponownie to rozpatrzyć...
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
W zasadzie troche off - top ale byłem tak zaskoczony, że aż STS-a pochwale. Wypłata w ciągu 16 godzin. Bardzo kulturalnie;)
 
M 0

motyf

Użytkownik
Dzisiaj widziałem reklamę STSu w internecie i było napisane &quot;Bez minimalnej wpłaty i wypłaty&quot;. Jak to wygląda w praktyce, jakieś haczyki?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dzisiaj widziałem reklamę STSu w internecie i było napisane &quot;Bez minimalnej wpłaty i wypłaty&quot;. Jak to wygląda w praktyce, jakieś haczyki?
Nie, możesz wpłacić nawet złotówkę (z tym, że chyba minimalny zakład jest za 2 złote), podobnie jest z wypłatą.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nie, możesz wpłacić nawet złotówkę (z tym, że chyba minimalny zakład jest za 2 złote), podobnie jest z wypłatą.
Dokłądnie minimalny zakład wynosi 2 zł natomiast wpłacić możesz każdą kwotę od złotówki.... Wypłacić podobnie.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Prawie każdy wychwala STS że w miarę szybko wypłacają pieniądze, a ja zleciłem wypłatę 1 maja o 22:40 i do tego momentu nic na koncie nie ma. Wiem że był 3 maja, weekend, ale chyba i tak już pieniądze powinny być na koncie...
@W ten sam dzień przyszły, Doberman, na WBK. ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Prawie każdy wychwala STS że w miarę szybko wypłacają pieniądze, a ja zleciłem wypłatę 1 maja o 22:40 i do tego momentu nic na koncie nie ma. Wiem że był 3 maja, weekend, ale chyba i tak już pieniądze powinny być na koncie...
Na jaki bank wyslales pieniążki ?
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Witam, być może ten temat był już dużo razy wałkowany ale ja nic konkretnego nie znalazłem więc piszę. Czy dane konta bankowego muszą być takie same jak te na STS. Bo zarejestrowałem się na siebie a nie posiadam aktualnie konta bankowego. Ma go natomiast brat. Będzie przeszkadzało przy wpłacie/wypłacie, że jest inne imię? Bo do innych buków wpłacam i wypłacam za pomocą Moneybookers i potem na konto brata. Ale STS nie obsługuje chyba MB....
 
lawokm 7

lawokm

Użytkownik
pytanie o pomoc ze strony sts
Czy ktoś z Państwa próbował w ostatnim czasie uzyskać pomoc online ze strony sts? nie znalazłem wcześniej takiej informacji. Ciągle pojawia się komunikat, że pomoc jest online, a w momencie, gdy próbujesz zapisać pytanie, pojawia się komunikat, że operator nie jest w tym momencie dostępny. Próbuje uzyskać tam informacje odnośnie rejestracji (okazało się, że zdjęcie dowodu było dla nich nieczytelne) i wpłat.
Odnośnie zakończenia procesu rejestracji. Będę niezwykle wdzięczny za pomoc w tej sprawie, ponieważ ze strony sts, pomoc= lakoniczne informacje.
Aby dokończyć proces rejestracji i wysłania ponownie skanu dowodu, muszę się zalogować, niestety wpisując poprawne dane wyświetla się komunikat, że wpisałem niepoprawne dane. Pomoc ze strony sts ogranicza się do informacji, że muszę się zalogować. Zmieniłem nawet hasło używając pytania pomocniczego i nadal info, że dane są błędne. STS Pomoc online = pomoc offline. Jeżeli ten temat był wcześniej poruszany w innym wątku, to przepraszam za zamieszanie i proszę o namiar na ten wątek, ponieważ mnie nie udało się takiego odszukać.
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 
Do góry Bottom