>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
No i wychodzi pośpiech STS-a ich informatycy nie sa najwyższych lotów więc potrwa awaria do jutra lub poniedziałku jak się buduje system bukmachera internetowego w oparciu o najtańsze i nie sprawdzone systemy wychodzi mały bubel... i tutaj mały klasyczny przykład tego. Poczekamy co teraz wymyślą ... może modernizację ;)
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Ja takie coś dostałem od nich
Szanowny Kliencie,
prosimy sprawdzić tytuł przelewu jeżeli jest on określony jako STS00000000 jest on niepoprawny i w takim wypadku pieniążki zostaną zwrócone na prywatne konto w ciągu 3 dni.
Przepraszamy za niedogodności.
Pozdrawiam
STS
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
witam, zarejestrowałem się tam i jak dobrze widzę nie ma we wpłacie dostępnego banku w którym mam konto_Otóż loguję się na stronie swojego banku i normalnie robię przelew? i czy musze miec konto na transferuj.pl czy bez tego się obejdzie? Pozdrawiam
 
U 4

ukasz

Użytkownik
witam, zarejestrowałem się tam i jak dobrze widzę nie ma we wpłacie dostępnego banku w którym mam konto.Otóż loguję się na stronie swojego banku i normalnie robię przelew? i czy musze miec konto na transferuj.pl czy bez tego się obejdzie? Pozdrawiam
nie musisz mieć konta w transferuj, klikasz po prostu wpłata, potem inny bank, i generuje Ci dane do przelewu, a reszta postępujesz
Otóż loguję się na stronie swojego banku i normalnie robię przelew
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wpłacał ktoś kasę do STS w weekend? Jest szansa że jak dziś zrobię przelew to kasę będę miał do jutra?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wpłacał ktoś kasę do STS w weekend? Jest szansa że jak dziś zrobię przelew to kasę będę miał do jutra?
Przecież jest tam opcja jak Przelewy24 (TRANSFERUJ) .... I Kasę masz do 3 godzin. Jeśli twój bank jest dostępny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom