>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bukmacher Stary temat zbiorowy o Unibet

Status
Zamknięty.
snap8 12

snap8

Użytkownik
Może ktoś wie czy unibet oferuje jakiś program partnerski/lojalnościowy tzn. znajomy chce się u nich zarejestrować a ja chce go polecić czy można to jakoś zrobić bo nie widze tu żadnych takich opcji ????
 
P 0

pandzielnik

Użytkownik
Właśnie też jestem ciekaw czy jest program partnerski,widzialem informacje ze jest ,ale jak wszedłm na strone unibetu to nic nie jest wspomniane o programie partnerskim
 
I 0

iwonka

Użytkownik
Łoł
Wpłaciłem właśnie do nich kase 102zł i co bonus dostałem co lepsze dwa bonusy dopisali mi dwa razy po 100zł to błąd z ich strony czy jakaś nowa promocja jeśli to błąd to mam nadzieje że już tak zostanie.
 
D 0

dandi1

Użytkownik
witam , jezeli wplace 50zl do unibet to dostane podwojenie ?? czy minimalna wplata to 100zl na bonusa ?? jeszcze jedno pytanie jaki obrot z ta kasa jesli dostane bo... link , ktory podaliscie dziala ale jak klikne regulamin to nie dziala strona ????

pozdro i czekam
 
tjay99 0

tjay99

Użytkownik
Witam!!! Też jestem ciekawy tego programu partnerskiego proszę o informacje gdzie mogę znaleźć jakiś reflink i ile dają prowizji od poleconych..???
 
tjay99 0

tjay99

Użytkownik
A gdzie mogę znaleźć chociaż jakiś reflink bo prowizję od poleconych chyba dają. czy też nie?
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Mam pytanie. Chce wpłacic kase do Unibetu. Mam już tam konto od 6 miesięcy ale nigdy nie wpłacałem tam kasy tylko grywam sobie w pokerka. Czy obowiązuje mnie ta promocja podwojenia depozytu??
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Łoł
Wpłaciłem właśnie do nich kase 102zł i co bonus dostałem co lepsze dwa bonusy dopisali mi dwa razy po 100zł to błąd z ich strony czy jakaś nowa promocja jeśli to błąd to mam nadzieje że już tak zostanie.
Mam to samo...
Wpłaciłem 81zł i zamiast mieć 162 to mam 243 ????
 
jk 0

jk

Użytkownik
ja to samo co iwonka .. mogliby tak zostawic ???? ale wydaje mi sie, ze to skorygują jakos pozniej ;]
 
R 0

rada

Użytkownik
ja wplacilem 100zl a teraz mam 300zl.
czy pozniej odejma to 100zl czy to dodatkowa promocja? 8)
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Witam,

Nie wie ktos z was moze czy w unibet mozna wplacac i wyplacac na inne dane w koncie bankowym wsumie to inne bedzie tylko imie ??prosze o info jak najszybciej.

Pozdro Makaveli
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
Wpałciłem mój pierwszy depozyt 80 zł i nie przyznali mi bonusu.
Czy bonus jest juz nieaktualny?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom