>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Stary temat zbiorowy o Unibet

Status
Zamknięty.
shaker 2

shaker

Użytkownik
mam problemik z wyplata z tej firmy na moneybookers;/
otoz chce wyplacic kase a nie moge ...
pisalem na support to powiedzieli mi ze to dlatego iz e-mail na ktory obecnie zmienilem swoj mail w unibet byl juz zarejestrowany ( bo fakt mialem juz konto na unibecie ale skasowali) i teraz zostal usuniety wraz z kontem a ja zmieniajac na niego wprowadzilem w blad caly system bo chce wyplacic kase na mail ktory widnieje u nich jako skasowany...
mieli sie tym zajac... ale juz od ponad tygodnia sie nie odzywaja...
pisalem do nich 2 maile w ciagu tego tygodnia i nic...
olali mnie?
 
E 0

evo

Użytkownik
Przepraszam ze sie wtrace, ale dlaczego piszecie emaile skoro mozna zadzwonic i cala sprawe przyspieszyc. Wystarczy poprosic polski support.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
mam problemik z wyplata z tej firmy na Moneybookers;/
otoz chce wyplacic kase a nie moge ...
pisalem na support to powiedzieli mi ze to dlatego iz e-mail na ktory obecnie zmienilem swoj mail w unibet byl juz zarejestrowany ( bo fakt mialem juz konto na unibecie ale skasowali) i teraz zostal usuniety wraz z kontem a ja zmieniajac na niego wprowadzilem w blad caly system bo chce wyplacic kase na mail ktory widnieje u nich jako skasowany...
mieli sie tym zajac... ale juz od ponad tygodnia sie nie odzywaja...
pisalem do nich 2 maile w ciagu tego tygodnia i nic...
olali mnie?
Shaker zanim mi odpisali, napisałem do nich chyba 25 maili.
W końcu tak jak pisze, pisałem do supportu angielskiego. ;)
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
no ja rozmawialem z polskim supportem i przez 3 dni bylo wszystko okey.. ale kazali czekac..
czekam i czekam
napisalem i reszte znacie;/
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Musze powiedziec, ze jestem zadowolony z tego buka. Odpowiadaja na maile blyskawicznie a jak mialem sytuacje ze jedno ze zdarzen bylo przelozone a pozostale weszly odrazu po wyslaniu maila z prosba o rozliczenie kuponu (zaklad przelozony jako ako 1) rozliczyli mi jako wygrana ???? Polecam
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
masz racje buk jest poprostu godny polecenia..
mailem problem z kontem i wysylaniem kasy na moneybookers
powiedzieli zebym wyplacil na bank nastepnie usunal konto i zalozyl drugie i jest elegancko..
POlecam rowniez..
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Mam pytanko co do bonusa, w regulaminie pisze, ze nalezy obrocic bonusem i depozytem 6 razy zeby byl dostepny do wyplaty czy to znaczy ze przy kwocie depozytu i bonusu musze postawic zakladow za 1200zl ? Troche duzo :wowsdf:
 
E 0

evo

Użytkownik
Zaklady na laczna kwote 1200 zl, tak by to wychodzilo, ale napisalem do unibetu w sprawie, gdzie moge sprawdzic w jakim stanie jest moj &#39;&#39;obrot&#39;&#39;. Odpisali mi ze nie ma takiej mozliwoscie dla uzytkownikow, jedynie mozna zliczyc samemu zaklady...
Unibety ma taka mozliwosc i odpisal mi:
Musi Pan zagrac zagrac na laczna kwote 200 zl...

Zdziwilem sie poniewaz dwa dni temu dostalem bonus i zrobilem 3 zaklady za drobne pieniadze. Musieli sie pomylic lub ja nie wiem o co w tym chodzi :p
Napisalem do nich jeszcze raz, zeby wyjasnili mi na czym to polega :p
 
E 0

evo

Użytkownik
Unibet napisal:
Łączny obrót w przypadku bonusa w wys.100zł wynosi 600zł (a nie 1200zł). Obrót pozostały do wykonania jest obliczony przez komputer tak więc podana przez nas suma jest prawidłowa.

Nie wiem czy oni sa przytomni, a moze cos ze mna nie tak ... dodac do tego depozyt 100 zl to jest to suma 1200 zl do obrotu :/
 
E 0

evo

Użytkownik
Ja sie w nic nie wkopalem, zapoznalem sie dokladnie z regulaminem.
Sam przeliczylem za ile juz zagralem i zagralem za laczna sume 115 zl. Wiec do obrotu pozostaloby 1000 zl Nie wiem dlaczego mowia ze zostalo mi 200 zl do obrotu, na pewno sie nie pomylilem bo mam zaledwie 8 kuponow w unibet.
Tak czy inaczej z 600 zl nie wyjdzie 200 zl ktore mi zostalo aby moc wyplacic.

Napislaem do nich aby sprawdzili to samodzielnie i dostalem odpowiedz.
&#39;&#39;Witam serdecznie!

Potwierdzamy że pozostały do wykonania obrót wynosi 200zł.&#39;&#39;

Jak mowia to tak jest, dla mnie lepiej bo wyplace kase szybciej niz mi sie wydawalo. Nie wiem jak oni to licza, moze regulamin jest inny w jezyku angielskim, a jak wiadomo, aktualny/prawidlowy regulamin jest w jezyku angielskim, z ktorym sie jeszcze nie zapoznalem :p
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Dziwne, ja zrobilem juz obrot za prawie 400 zl a jak daje wyplate to mi blokuje system. A moj bonus wynosi 100 zl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom