>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Stary temat zbiorowy o Unibet

Status
Zamknięty.
B 0

basi

Użytkownik
do 14 maja jak ktoś wpłaci pieniążki na unibeta to podwajają depozyt, nawet do 200 zł. Ja we wtorek zleciłem przelew, dziś poniedziałek, jeszcze nie ma kasy, no ale moze ze wzgledu na swieta majowe...

edit. dziś 9 maj, kasa dotarła z bonusem, już obrócona ???? tylko wypłacam ;)
 
silweck 0

silweck

Użytkownik
a co ma oznaczać ten e-mail, moze mi ktoś to wyjaśni, bardzo proszę....



....a w śrpdku jest wpisane coś takiego:

1 x 2

Niemcy 2.15 3.05 3.80 Włochy
Portugalia 4.00 3.10 2.10 Francja

Twoja stawka: 200 Twoja wygrana: 1281



....co to jest i czym się to je....? :roll: :idea: ????
 
silweck 0

silweck

Użytkownik
Jak przycisnę na wyrażenie &#39;Kliknij tutaj&#39; to mie przenosi na stronę Unibet-a gdzie są do wypełnienia 4 kroki:

&quot;Apply for account
Step 1: Personal Information
Step 2: Password
Step 3: User Settings
Step 4: Verify the information&quot;

...i co mam z tym robić??
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
do 14 maja jak ktoś wpłaci pieniążki na unibeta to podwajają depozyt, nawet do 200 zł. Ja we wtorek zleciłem przelew, dziś poniedziałek, jeszcze nie ma kasy, no ale moze ze wzgledu na swieta majowe...

edit. dziś 9 maj, kasa dotarła z bonusem, już obrócona ???? tylko wypłacam ;)
hmmm to chyba nadal obowiązuje, bo dostałem odpowiedź z supportu, na pytanie ze chcialbym dokonac 1 depozytu (konto mam od 2 lat ale nie uzywalem) i ze co ja bede z tego mial ????

Witamy serdecznie!

Je?eli nie dokona? pan jeszcze depozytu obejmuje pana aktualna promocja (podwojenie depozytu, maksymalny bonus wynosi 200z?). Poni?ej podajemy regulamin promocji:

Uwaga:

Oferta bonusowa mo?e by? wykorzystana tylko jeden raz, na jedn? osob?.
Tylko jeden bonus przypada na jedno domostwo (rodzin?) i adres IP.
Bonus i kwota depozytu musi by? zainwestowana trzykrotnie (3x zagrana w naszym serwisie bukmacherskim) po minimalnym kursie 1.40, zanim mo?e by? przetransferowana do innych produktów, lub wyp?acona.
Je?eli dokonasz wyp?aty kwoty depozytu przed dokonaniem trzykrotnego obrotu lub po postawieniu po ni?szym kursie ni? 1.40, tracisz prawo do bonusu, który zostanie odj?ty z Twojego konta gracza w Unibet.
Podczas dokonywania wymaganego obrotu obstawianie obu stron tego samego wydarzenia lub jakiekolwiek manipulacje zak?adami w celu unikni?cia normalnego ryzyka zwi?zanego z gr? w zak?adach jest zabronione.
Unibet zastrzega sobie prawo do wstrzymania oferty bonusowej w przypadku stwierdzenia prób nadu?ycia oferty przez klienta(ów), oraz do zamkni?cia kont gracza klientów usi?uj?cych naruszy? regulamin promocji.

Minimalna wp?ata wynosi 50z? kart? lub 80z? przelewem.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
do 14 maja jak ktoś wpłaci pieniążki na unibeta to podwajają depozyt, nawet do 200 zł. Ja we wtorek zleciłem przelew, dziś poniedziałek, jeszcze nie ma kasy, no ale moze ze wzgledu na swieta majowe...

edit. dziś 9 maj, kasa dotarła z bonusem, już obrócona ???? tylko wypłacam ;)
hmmm to chyba nadal obowiązuje, bo dostałem odpowiedź z supportu, na pytanie ze chcialbym dokonac 1 depozytu (konto mam od 2 lat ale nie uzywalem) i ze co ja bede z tego mial ????

Witamy serdecznie!

Je?eli nie dokona? pan jeszcze depozytu obejmuje pana aktualna promocja (podwojenie depozytu, maksymalny bonus wynosi 200z?). Poni?ej podajemy regulamin promocji:

Uwaga:

Oferta bonusowa mo?e by? wykorzystana tylko jeden raz, na jedn? osob?.
Tylko jeden bonus przypada na jedno domostwo (rodzin?) i adres IP.
Bonus i kwota depozytu musi by? zainwestowana trzykrotnie (3x zagrana w naszym serwisie bukmacherskim) po minimalnym kursie 1.40, zanim mo?e by? przetransferowana do innych produktów, lub wyp?acona.
Je?eli dokonasz wyp?aty kwoty depozytu przed dokonaniem trzykrotnego obrotu lub po postawieniu po ni?szym kursie ni? 1.40, tracisz prawo do bonusu, który zostanie odj?ty z Twojego konta gracza w Unibet.
Podczas dokonywania wymaganego obrotu obstawianie obu stron tego samego wydarzenia lub jakiekolwiek manipulacje zak?adami w celu unikni?cia normalnego ryzyka zwi?zanego z gr? w zak?adach jest zabronione.
Unibet zastrzega sobie prawo do wstrzymania oferty bonusowej w przypadku stwierdzenia prób nadu?ycia oferty przez klienta(ów), oraz do zamkni?cia kont gracza klientów usi?uj?cych naruszy? regulamin promocji.

Minimalna wp?ata wynosi 50z? kart? lub 80z? przelewem.
pisownia z krzakami to ich sprawka (nie chcialo mi sie poprawiac)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja grałem w tym buku jak dawali promo podwojenie depositu. Ale ogólnie jedna wielka szmira niskie kursy. Nie są może aż tak niskie jak BAH czy BWIN ale coś minimalnie wyżej od BWIN. SUpport bają super. Wypłata w 3 dni z konta-a jak fajnie odpsali w mailu-miłego dnia i zapraszamy ponownie.... LOL
Ponownie ?? W życiu w taki shit włazi się tylko 1 raz. Wpłaciłem 100z dostałem drugie 100 +100 jako że mnie kumpel polecił-miałem 300zł ze 100 przegrałem 100 i miałem 200- obróciłem do 450 i wynocha od nich. A grałem same pewniaki z kursami hmm szkoda gadać dam dla przykładu (mecze nie były obstawiane w dniu meczu lecz w czwartek)

Inter-Livorno 1 -1,12 (sts-1,35)
HSV-Mainz-1 1,19 (sts -1,45)
Real M-Racing Santander -1 1,12 (1,3 sts)

i tak dalej aż uzbierałem ledwo ledwo ako 2 coś i weszło wypłaciłem i prosiłem o zlikwidowanie konta i nie przysyłanie mi więcej SpAMU!!
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Krzysiek nie chce ich bronic ale po pierwsze jesli piszesz ze kursy sa minimalnie wyzsze od bwin to chyba nie jest tak zle, dwa: to ze oferta jest dla Ciebie nieciekawa i ze do nich nie wrocisz nie oznacza ze support nie ma sie odnosic z szacunkiem do klienta - to chyba rzadkosc... (na betway&#39;u stopien zniecierpliwienia w odpowiedziach supportu jest az nadto wyczuwalny - wkurza mnie takie cos tym bardziej ze pytalem jako jeszcze nie zarejestrowany uzytkownik, widac im nie zalezy);
i wreszcie trzy: nie porownuj kursow profesjonalu, stsu i wszystkich innych naziemnych z bukami netowymi ????
 
E 0

emilio87

Użytkownik
Our site is currently closed due to maintenance work.
We expect to be up again at 19:45 CET
We apologize for any inconvenience this may cause.
Unibet

TAK WŁASNIE TRAKTUJĄ KLILENTA, JEBA** MONETOWE RYJE, NIC DLA CZŁOWIEKA
A MNIE TU KASA PREZEPADA, ale JAK IM MAło TO NIECH SIE NAZRĄ MONETOWE RYJE
 
L 0

leo

Użytkownik
Jak długo sie czeka na wypłatę? Bo otrzymałem bonusa 15zł i zrobiłem z nich ponad 1000zł i chcem sobie wypłacić. Mam nadzieje, że nie będzie żadnych komplikacji, że z otrzymanego bonusa tyle zrobiłem i chcem wypłacić.
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
a wie ktos moze czy promocja podwajajaca wklad obowiazuje rowniez dla osob ktore juz jakis czas temu zalozylu tam konto ale nie wplacaly kasy?
 
M 0

muryn

Użytkownik
Może mi ktoś podać poprawny kontakt meilowy do supportu, bo pisze do nich a nic nie odpowiadają od 2 dni :;/: ???? :;/:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Korzystał ktoś z was, z promocji podwojenia 100zł? Ja już czekam dwi godziny na kase... ????

A wy ile czekaliście?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Jak macie jakiś problem piszcie do supportu oficjalnego po angielsku!

Ja im wysłałem:

Probably, there is mail for you 20 already, it are tested to communicate with you from TWO DAYS already! When will be answered I?

I have paid two days ago on my account 100PLN. Deposit had to be doubled immediately! However, it has passed 48 hours already and I wait on him still. Please, about adding on my account 100PLN.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiem że mój angielski nie jest na najwyższym poziomie,ale odpisali:

Dear Customer,

100PLN will soon be in your unibet account. We apologise for the delay.

Whilst hoping to have fulfilled your requests or queries, please do not hesitate to contact us once again in case you would require further assistance.

Regards,
Unibet Support
Alexia

Ale kasy nadal nie mam... :zy3ou: :przeklina:
O ile dobrze zrozumiałem, to odpisali, że za nidługo kasa będzie na koncie. ;)
Dobrze skumałem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom