>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Stary temat zbiorowy o Unibet

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
O której mniej więcej dodają kursy na zwycięstwo jeśli chodzi w NBA :?: Bo wcześnie podają under/over i handicapy a zakładów na zwycięstwo nie ma.

EDIT : Dzisiaj pojawiły się wcześnie bo pierwszy mecz się o 19 zaczyna a jak jest w przypadkku gdy mecze są rozgrywane w nocy :?:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja nie wiem jak dokłądnie jest z nba ale wiem że ogólnie dosyc wczesnie daja zakłady .Wiec pewnie koło 16 są moim zdaniem.Dla mnie buk solidny ,tylko co mnie denerwuje dosyc długie rozliczanie.Najlepiej sam zaobserwuj ,jak ja bym sam to spostrzegł to napisze.

poZdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A ja mam takie pytanko ... ile idzie wypłata na moje konto bankowe :?: Przeważnie jest to 3-5 dni ale czy tak samo jest w Unibecie :?:

Z góry dzięki za pomoc.
pozdrawiam
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
A szarpneliscie sie kiedys na te ich drapke?? Kosztuje ona 2 euro i zawsze jak gram rownież wygrywam 2 euro :/ a wy jak??
 
T 0

tlen

Użytkownik
Ja zagrałem raz w betsson (jest ta sama zdrapka)wygralem 2 euro. W unibecie 6 euro, ale i tak wszystko przegralem, a nawet wiecej niz wygralem :p jak to czlowiek, wiecej, wiecej wiecej.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jest około 16.30 i mecz na unibecie z NBA z kursami na zwycięzce a wiec rzeczywiście dość wcześnie. A mecze zaczynają sie w nocy dopiero. Tak czekałem aż pokażą kursy. A na drugi mecz gdzieś za 30 minut powinny być według mnie.
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Unibet moim zdaniem posiada bardzo ciekawą i rozbudowaną oferte zakładów. Warte odnotowania są np undery i overy w siatkowce [dla 1 seta i całego meczu] oraz handicapy nie tylko na sety ale rowniez punkty. Ponadto istnieje mozliwosc obstawiania nie tylko u/o 2,5 a takze 1,5 do polowy czy 3,5 - caly mecz w pilce noznej.
Dodatkowo wysokie kursy, jedyna co pozostawia troche do zyczenia do na pewno obsluga strona ktora jak dla mnie jest nieco niewygodna
Ogolnie buk godny polecenia :smile:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kiedys ich chwalilem, ale coraz bardziej mniej mi sie podobaja.
Cwaniaki wycofuja duzo meczy NBA, dzis np. Orlando czy LaClippers. Takze niema ruskiego kosza a do innych dyscyplin niema interesujacych zakładów pobocznych.
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Wyglada na to ze tak, nie ma w regulaminie okreslonego czasu trwania promocji ale dla pewnosci mysle ze mozna napisac do supportu.
Promocja elegancka tylko obrót 6 razy :roll:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
jak tam wygląda sytuacja z minimalną wpłatą :?: Bo na I stronie tego tematu pisze że jest to aż 200zł :;/:

Wpłacał ktoś ostatnio ? Ile trwał przelew z konta bankowego :?:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dzięki bardzo joskor, zmęczony coś jestem nie mogłem nic doszukać ???? jeszcze raz dzięki ???? A wiec 80zł to jednak nie jest dużo ????
 
C 0

cycbabimost

Użytkownik
hmmm i jak z ta wyplata evo? probowales juz czy grasz do tych 1200?? ja im tez w tej sprawie napisalem meila i czekam na odpowiedz

hmmm i odpisali mi ze juz mam wymagany obrot, a to ciekawe bo jak liczylem zagralem dopiero za okolo 450zl (a wplacalem 100 + bonus 100, 6x obrot bonus i wplata wychodzi jak nic 1200... )
wyplaciles juz Evo? nie blokuja wyplaty?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom