>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Stary temat zbiorowy o Unibet

Status
Zamknięty.
volky 0

volky

Użytkownik
ja teraz wpłaciłem 77zł i tez mam od razu bonus co w sumie daje mi 154 zł do obrotu x 6 ale nie dostałem tego 2 x 77 zł + depzyt 77 zł :/
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Czy wie ktos czy w Unibecie mozna laczyc zaklady na formule1? Prosze niech ktos kto ma tam konto sprawdzi czy mozna postawic taki tripel, ze zostanie sklasyfokowany Kubica, Massa i Alonso. Z gory wielkie dzieki za odpowiedz. pozdrawiam
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
JK dzieki za info, a nie orientujesz sie jakie sa brane prowizje od wplaty oraz wyplaty? jaka jest minimalna kwota do wyplaty?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
jezeli chodzi o unibet to nie ma prowizji ani w jedna ani w druga strone..
no chyba ze sie cos zmienilo... a co do minimum to nie pamietam :p
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Wypłata na konto bankowe:
&quot;Jeśli wypłacasz mniej niż 75 PLN, opłata 15 PLN zostanie pobrana&quot;*
Wypłata na MB:
&quot;Withdrawal minimum amount is 60 PLN&quot;*, czyli minimum 60zł ????

* - Unibet.com
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ja wpłaciłem wczoraj 90zł skorzystałem z bonusu 100% i jak narazie jestem bardzo zadowolony, a to głównie z powodu kursów, bardzo szybkiego supportu i ciekawych promocji o które w moim poprzednim buku (betsson) było trudno.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Wpłaciłem rano do nich kase ale nie otrzymałem bonusu. Czy moge ja teraz wypłacic?? ile to może trwac i czy będa z tym jakieś problemy??
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Wiesz, chyba jezeli dokona sie wplaty to trzeba najpierw za jakis procent tej sumy zagrac bo jezeli nie zagrasz to moze zostac pobrana prowizja przy wyplacie, ale nie jestem pewien tak jest we wieszosci bukow np. w expekt, ale zapytaj sie obslugi klienta moze przyznaja ci bonus
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Czy ktoś z Was może wie czy usługa która pojawia się przy zawieraniu zakładu, wynik sms na komórkę jest aktywna i działa ? Ktoś może z tego korzystał ?
 
trusiek 0

trusiek

Użytkownik


czy te dane do przelewu wystarcza i czy depozyt dojdzie

ps. zamazane są oczywiście imię i nazwisko oraz numer konta w unibecie
ps2. jest to wplata przez net w BPH PL
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Ryzyko bierzemy na siebie!

Copa America bedzie goraca jak latynowskie tańce, więc byś mógl w dobrej kondycji dotrwać do finalu, mamy dla Ciebie propozycję: postaw zakład na każdą z faz mistrzostw: grupowa, ćwierćfinałowa i połfinałowa, a otrzymasz od nas zakład bez ryzyka na finał, aż do 60 złotych!
Jesli wygrasz – gratulacje! Jak Ci sie nie powiedzie – oddajemy Twoje pieniadze!

Copa America- zakład bez ryzyka gwarantowany!

Swiatła reflektorów przemierzają Atlantyk i będą oświetlać mecze Copa America. Broniący tytułu Brazylijczycy muszą zmierzyć się ze świetną drużyną Argentyny.
Czy ktoś inny jest w stanie powstrzymać wielkie duo???

Zobacz nasze kursy na Copa America i zacznij stawiać, żeby utorować sobie drogę do bezpiecznego finału.
Będziemy tam razem z Tobą!

Zasady
Aby otrzymać zakład bez ryzyka wartości aż do 60 złotych na finał Copa America musisz obstawić mecze Copa America za conajmniej 20 PLN na każdym etapie rozgrywek. Faza grupowa (mecze pomiędzy 26 czerwca a 5 lipca), ćwierćfinały (mecze rozgrywane 7 i 8 lipca) i półfinały ( mecze rozgrywane 10-11 lipca)
Oferta zakładu bez ryzyka jest skierowana tylko i wyłącznie do tych graczy, którzy spełnią wyżej wymienione warunki i ubezpiecza tylko pierwszy zakład wniesiony na finał Copa America od 12 lipca od godziny 13.00 CET
Liczą się tylko zakłady wniesione na Copa America, wyłączając zakłady systemowe.
W przypadku przegrania zakładu stawka zostanie zwrócona na konto w charakterze bonusu i przed wypłaceniem będzie podlegała wymogom trzykrotnego obrotu.
Przysługuje tylko jeden zakład bez ryzyka na jednego klienta.
takie oto promo na Copa America
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom