>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Stary temat zbiorowy o Unibet

Status
Zamknięty.
panmv 10

panmv

Forum VIP
Witam!
Mam problem. Na stronie unibetu znalazłem takie dane dotyczące przelewu:
Bank - Fortis Poland
Właściciel konta - Firstclear Ltd.
Numer konta - 34 1600 1127 0003 0122 8382 0080
Jednak nie mam adresu odbiorcy, a ten mi jest koniecznie potrzebny przy robieniu przelewu (wpłacam z Kredyt Banku). Czy ktoś z was zna właśnie ten adres? Prosze o odpowiedź.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, jest potrzebny i to bardzo mnie irytuje.
Wypłacałem kasę z innych bukmacherów to albo nie musiałem wysyłać skanu dowodu lub od razu mnie na e-mail powiadomili co mam wysłać. W Unibecie musiałem tydzień czekać i to dopiero gdy napisałem maila co jest z moją kasą odpisali, że dział finansowy do realizacji wypłaty potrzebuje skan dwóch!? stron dowodu osobistego i skanu konta bankowego z potwierdzeniem, że należy do mnie! Troszkę to chore, zwłaszcza olewanie klient o nieinformowaniu, że należy wysłać dokumenty.
Jeszcze jak odpisz, że paszport nie może być, tylko dowód osobisty to się wkurzę totalnie ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Marcin no to rzeczywiscie miales pecha jak tak w twoim przypadku lecieli w kulki.

Ja robilem od nich dwie wyplaty na konto bankowe( w sumie 1600 PLN) i kasa za pierwszym razem byla na drugi dzien na koncie a za drugim 2 dni pózniej bo zlecilem ja kolo 23:00.

Ale Unibet mi sie ogólnie za tych swietnych czasów podobal i wg mnie byl to najlepszy buk. Ciagle jakies promocje itp. a teraz mizernie.
 
S 0

snowee

Użytkownik
Mam pytanie. Wpłaciłem tam dziś 40zł na spróbowanie przez MB, a na koncie pokazuje, że mam 60. Skąd się wzięło 20 zł?
Pozdro
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
moze jest jakas promocja od pierwszego depozytu, mam neo 512 a zawsze mialem wielki problem z odpaleniem jakiegoś live. ładowało sie strasznie długo i moja cierpliwość sie kończyła.... za to minus. za oferte plus
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Co sądzicie o nowej stronie unibetu ? Na pierwszy rzut oka taka ... rzuca się w oko. Teraz składałem nowy zakład i techniczne jest bogato. Pełno nowych opcji itd. BAJERA! ????
nowa strone mozna zobaczyc klikajac na News (wiadomosc na glowenej stronie o nowej szacie graficznej) pod Hasłem &#39;&#39;Beta&#39;&#39;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom