>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
tzn. zrobiłem tak, wpłaciłem przez mb kasę (bodajże 400 zł), dostałem tyle samo bonusu... obróciłem bonus już dawno, wypłacałem zawsze przez mb, ale pomyślałem sobie, że może kiedyś będę chciał wypłacić przelewem więc przelałem małą sumę (chyba 10 zł), żeby móc wypłacić na konto...
Odpowiedzi z supportu nie dostałem czy mogę wypłacić itp, no ale nieważne, przeleję na mb i stamtąd przelewem, nie mam czasu się męczyć z tym supportem ;)
Chodziło mi generalnie o to, że cięzko się z nimi gada, najlepszy chat ma chyba sportingbet ;]
pdzr
 
O 0

obanon

Użytkownik
powiedzcie mi jedno!!! o co chodzi w tym buku z typowowanie MLB :-? bo ja nie czaje nie dosc ze kurs obstawiasz to jeszcze masz jakies dodatkowe opcje sie rozwijaja :-?:-?:-?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
powiedzcie mi jedno!!! o co chodzi w tym buku z typowowanie MLB :-? bo ja nie czaje nie dosc ze kurs obstawiasz to jeszcze masz jakies dodatkowe opcje sie rozwijaja :-?:-?:-?
Nie chce mi się ponownie tłumaczyć... Polecam link gdzie wytłumaczyłem co nieco na ten temat na przykładzie buka pinnacle. W bet365 jest podobnie jeśli chodzi o te paski rozwijane. Poczytaj moją wypowiedz i innych na tej i następnej stronie.
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=3163&amp;amp;page=10
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
A ja mam 2 pytania:
1. Ile maxymalnie muszę czekać na weryfikacje konta by móc wykorzstywać na zakłady bonus 100% do pierwszego depozytu.
2. Czy w czasie weryfikacji, mogę stawiać zakłady za depozyt który wpłaciłem prędzej.?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1. Różnie bywa. Z tego co wiem ostatnio dość mocno &quot;zamulają&quot;. Jak Ci się nudzi to nie zaszkodzi porozmawiać na czacie. Polecam Pana Macieja. Odradzam rozmawiać z Paniami, zwłaszcza Pania Lilianą która jest mało kompetentna.
2. TAK.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
wszystko ok, jestem zadowolony tylko support do dupy moim zdaniem... ciezko sie z nimi porozumiec, jakbym rozmawiał z robotem, który ma wyuczonych 5 odpowiedzi i w kółko to powtarza... Nie wiem, może trafiałem ciągle na tego samego rozmówcę, nie pamiętam ;)... ostatnio rozmawiam o wypłacie na konto bankowe (wpłacałem przez mb i raz przez konto bankowe) i myślałem że problemów z wypłatą na konto nie będzie... Niestety przerosło to możliwości supportu - Pani napisała, że analiza konta potrwa chwilę i wyślę mi odpowiedź na e-mail i SAMA zakonczyla rozmowe ze mna... Wydawało mi się, że to ja decyduję kiedy rozmowa się kończy (akurat chciałem zapytać o coś jeszcze). Pomijam już to, że odpowiedzi na e-mail nie dostałem a minęło już kilka dni...
ooo, już pamiętam Lilianna, to z nią gadałem ostatnio hehe, faktycznie, powinni ją wymienić na drugiego Macieja :jezora:
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Czy depozyt obraca się po dowolnym kursie czy też trzeba obracać po kursie 2.00 ??
Wszystko juz bylo kilka razy powiedziane w temacie, czytaj, szukaj....
Depozyt tez musi byc obrocony po kursie 2,0.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
A czy istnieje w tym buku tak możliwość że np. bedę mógł wypłacić swój depozyt pomimo tego że aktywowałem bonus 100% ?
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
A mi wała zrobili chamskiego.
Doradca na livechacie wprowadził mnie w błąd i nawet teraz tego naprawić nie chcą !
Wpłacałem depozyt i poinformował mnie, że obejmuje mnie stary bonus i muszę postawić łącznie zakłady za kwotę depozytu żeby dostać bonus 100%. Tylko że nie powiedział mi, że mojej wpłaty nie obejmuje bonus !! A robił coś tam za mnie więc musiał widzieć ile wpłaciłem!
Dzisiaj obróciłem depozyt patrze dalej nie mam bonusu no i na chat odrazu i mi inny gość właśnie mówi to co wyżej...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie bardzo rozumiem tej sytuacji. Czyli po prostu nie należał Ci się bonus a Oni Ci powiedzieli że należy chyba?
Polecam zawsze korzystać z możliwości wysyłania zapisu rozmowy na czacie. Przychodzi po chwili na maila. Po zakończonej rozmowie warto wybrać tę opcję bo właśnie może się okazać, że będzie potrzeba dla celów &quot;dowodowych&quot;.
Nie wiem z kim rozmawiałeś ale zacytuje to co pisałem wcześniej.
Polecam Pana Macieja. Odradzam rozmawiać z Paniami, zwłaszcza Pania Lilianą która jest mało kompetentna.
Ja na tym buku grałem już jak nie było jeszcze polskiej wersji strony. Wówczas na czacie rozmawiało się po angielsku i muszę przyznać, że było o wiele lepiej. Polscy pracownicy właściwie nic nie mogą. Jak rozmawiałem z angielskim supportem to spokojnie mogłem sobie &quot;zażyczyć&quot; jaki mecz chciałem. Pisałem, że tego meczu nie ma w ofercie który chcę zagrać i po godzinie już był.
Dzisiaj polski support to namiastka tego co było kiedyś... Mało wiedzą, chamskie rozłączanie się z rozmówcą itp.
Ale buk i tak na ✅
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Tak, nie należał mi się bonus a gość z supportu powiedział że się nalezy.
Zapis rozmowy mam ????
Patryk P: Witam w czacie na zywo bet365. W czym moge pomóc?
Grzegorz: Witam, kilka minut temu pisałem i teraz po wpłacie odzywam się w sprawie bonusa.
Patryk P: Juz wprowadzam dla Pana kod oferty.
Patryk P: Zalatwione.
Grzegorz: Czy sam jeszcze muszę coś zrobić czy Pan to zrobił za mnie ?
Patryk P: Zrobilem to za Pana. Teraz musi Pan zawrzec zaklady na laczna sume wplaty po minimalnym kursie 2.0
Patryk P: I bonus pojawi sie na Pana koncie.
Patryk P: Czy jest cos jeszcze, w czym mozemy Panu pomóc w zwiazku z ta kwestia?
Grzegorz: W regulaminie jest mowa o kursie 1,5
Patryk P: Pana obejmuje jeszcze stary bonus.
Na stronie nie ma już informacji o starym bonusie i nie mogłem zobaczyć jakie kwoty on obejmuje więc ewidentnie wprowadził mnie w błąd ten facet.
Dziś rozmawiałem właśnie z Maciejem J, opisałem mu sytuacje i powiedział że przeprasza ale nic nie może zrobić. Za przeproszeniem w dupie mam takie &#39;załatwienie&#39; sprawy przeprosinami :|
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
heh... właśnie postawiłem na livie na spurs po kursie 3,2, w momencie gdy naciskałem &#39;potwierdź&#39; kurs wzrósł do 3,5. Zawsze trochę czasu potrzeba na zaakceptowanie stawki więc nie powinno przyjąć zakładu (przyjecie zakladu na livie trwa z 5 sekund).... Dziwne, że jeśli kurs na zdarzenie, które stawiamy wzrasta w momencie gdy obstawiamy na livie to zakład nie jest przyjmowany i pojawia się komunikat, że zmienił się kurs... ;]
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
heh... właśnie postawiłem na livie na spurs po kursie 3,2, w momencie gdy naciskałem &#39;potwierdź&#39; kurs wzrósł do 3,5. Zawsze trochę czasu potrzeba na zaakceptowanie stawki więc nie powinno przyjąć zakładu (przyjecie zakladu na livie trwa z 5 sekund).... Dziwne, że jeśli kurs na zdarzenie, które stawiamy wzrasta w momencie gdy obstawiamy na livie to zakład nie jest przyjmowany i pojawia się komunikat, że zmienił się kurs... ;]
przeprasszam ale co w tym dziwnego , to normalne
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
chyba nie do konca zrozumiales ;)
było tak - kurs 3,2 jak naciskałem, w momencie gdy nacisnąłem, zawsze jest ok 5 sekund na przyjęcie zakładu, kurs przez te parę sekund wzrósł ale przyjęło stary... Nie mówię, że powinno przyjąć ten wyższy-3,5, ale nie powinno przyjąć wcale. Jestem pewny, że gdyby kurs spadł (do załóżmy 2,8) w momencie gdy postawiłem, to buk nie przyjąłby zakładu ;]
w sumie i tak nieważne bo zakład nie wszedł i pieniądze zasiliły konto bet365 ;]
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
mam pytanie, wchodzi wam stronka bet365.com ??? bo mi cos od wczoraj nie chce wchodzic:/;/ prosze o odpowiedz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom