>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
na moneybookers dostalem juz list i wpisalem ten kod , ale niby bet365 czeka az MB przesle im moje dane czy sie zgadzaja ;/ bez sens przeciez dostali skan dowodu
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
A ja na bet365 na razie nie narzekam. Oferta bardzo dobra , przejrzystość strony trochę marna ale można wytrzymać. Jeszcze nie wypłacałem i mam takie pytanie ; Czy zawsze wymagają dokumentów przed wypłatami bo jeśli ta weryfikacja rzeczywiście trwa tak długo to kiepsko.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
A ja na bet365 na razie nie narzekam. Oferta bardzo dobra , przejrzystość strony trochę marna ale można wytrzymać. Jeszcze nie wypłacałem i mam takie pytanie ; Czy zawsze wymagają dokumentów przed wypłatami bo jeśli ta weryfikacja rzeczywiście trwa tak długo to kiepsko.
musisz wysłać im dowód zanim wypłacisz środki z konta .
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Już 2 tygodnie czekam na weryfikacje i przyznanie mi bonusu 100 % . Ciągle piszą że czekają na weryfikację MB :/ . To jest załosne żeby tyle na bonus czekać :/:/:/
 
S 0

successor

Użytkownik
Mam pytanie. Czy mogę w bet365 zrobiś coś takiego ?

1 kupon - mecz druzyny X , kurs 1,6, typ : ponizej 2,5 bramek i druzyna A , kurs 1,6 , typ : zwyciestwo druzyny A , stawka 10 zl

2 kupon - mecz druzyny Y , kurs 1,6, typ : ponizej 2,5 bramek i druzyna A , kurs 2,2 , typ : remis druzyny A , stawka 10 zl

3 kupon - mecz druzyny Z , kurs 1,6, typ : ponizej 2,5 bramek i druzyna A , kurs 4 , typ : porazka druzyny A , stawka 10 zl

chcę w ten sposob obrocic bonus . I teraz aby kupon był wygrany musi mi wejsc mecz druzyny X,Y lub Z w zaleznosci od tego jakim wynikiem zakonczy sie mecz druzyny A ..

Czy jest takie cos mozliwe ?? nie zablokują mi konta na bet 365 ?? ( w koncu mecze druzyn X, Y i Z nie muszą mi wejsc ) jak myslicie ? moz ktos cos podobnegio juz probowal ?

odpowie mi ktoś ?
 
krzysiek131 0

krzysiek131

Użytkownik
a co jak bedzie remis A, a druzyna Y zrobi over?! albo bedzie jakies inne ulozenie zdazen, ze przegrasz caly wklad!? juz lepiej jest obstawic na zdarzenia przeciwne i pogodzic sie z utrata 10%, choc przypuszczam, ze buki temu zapobiegaja poprzez wymagania obrotu odpowiednie do ich marży
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
nie mozna stawiac zdarzen przeciwstawnych ;] w najlepszym przypadku nie wliczy ich do obrotu, a w najgorszym skonczy sie na stracie bonusa i blokadzie konta
 
S 0

successor

Użytkownik
Już ja się postaram aby były same undery ( chcę w ten sposób obrócic bonus ) Dlatego pytam się czy takie stawianie jest możliwe i nie zablokują mi konta ? Nie jest to sposób który daje mi na 100 % obrót bonusa , ale przy odpowiednim dobraniu drużyn daje spore szansę , więc nie powinni mi zaablokować konta , jak myślicie ? Może napisać tam do supportu ? Poradźcie mi
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Już ja się postaram aby były same undery ( chcę w ten sposób obrócic bonus ) Dlatego pytam się czy takie stawianie jest możliwe i nie zablokują mi konta ? Nie jest to sposób który daje mi na 100 % obrót bonusa , ale przy odpowiednim dobraniu drużyn daje spore szansę , więc nie powinni mi zaablokować konta , jak myślicie ? Może napisać tam do supportu ? Poradźcie mi
Ja bym tak nie kombinowal, a supportu tez sie o to nie pytal. Proponuje wplacic druga stowe do innego buka gdzie tez daja 100% bonus i obrocic na zdarzenia przeciwstawne bez kombinowania i podejrzen.
Pzdr
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
wszystko ok, jestem zadowolony tylko support do dupy moim zdaniem... ciezko sie z nimi porozumiec, jakbym rozmawiał z robotem, który ma wyuczonych 5 odpowiedzi i w kółko to powtarza... Nie wiem, może trafiałem ciągle na tego samego rozmówcę, nie pamiętam ;)... ostatnio rozmawiam o wypłacie na konto bankowe (wpłacałem przez mb i raz przez konto bankowe) i myślałem że problemów z wypłatą na konto nie będzie... Niestety przerosło to możliwości supportu - Pani napisała, że analiza konta potrwa chwilę i wyślę mi odpowiedź na e-mail i SAMA zakonczyla rozmowe ze mna... Wydawało mi się, że to ja decyduję kiedy rozmowa się kończy (akurat chciałem zapytać o coś jeszcze). Pomijam już to, że odpowiedzi na e-mail nie dostałem a minęło już kilka dni...
Ogólnie - buk jak najbardziej TAK - b. szeroka oferta (handicapy azjatyckie na piłke rulzzz :-], dowolne handicapy na kosza też fajna sprawa ;]), kursy - to zależy, zazwyczaj takie sobie (expekt mimo wszystko ma wyższe w większości...).
Brakuje mi jedynie gospodarz/gość strzeli (TAK/NIE), z podobnych jest jedynie &#39;czy obie drużyny zdobędą gola&#39; no i w sumie &#39;druzyna wygra do zera&#39; czasami sie trafia choć to nie do końca to samo ;] Bywa też takie coś w &#39;zakładach specjalnych&#39; - drużyna X zachowa czyste konto co w sumie oznacza że przeciwnik nie strzeli ;)
no i na siatkę taka sobie oferta (zdecydowanie lepszy akurat pod tym względem jest unibet i jako że niedługo będzie co stawiać z siaty to tam wpłacę trochę kaski...)
aaa, no i bonusy lojalnościowe, już bodajże 5 razy dostałem przez pół roku 25 PLN - dziwne, bo jestem na dużym plusie u nich ;) Wypłaty idą całkiem szybko - zazwyczaj zlecałem wieczorem to rano była, ew. koło południa...
BUK - 4+
Support - 2
skala szkolna ;p
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
ostatnio rozmawiam o wypłacie na konto bankowe (wpłacałem przez mb i raz przez konto bankowe) i myślałem że problemów z wypłatą na konto nie będzie... Niestety przerosło to możliwości supportu - Pani napisała, że analiza konta potrwa chwilę i wyślę mi odpowiedź na e-mail i SAMA zakonczyla rozmowe ze mna...
Odniose sie tylko do tej czesci Twojej wypowiedzi. Kiedys mialem ten sam problem i rozmawialem z babka przez telefon w tej sprawie. Tlumaczyla mi, ze jak sie wplaca kase aby otrzymac bonus, to trzeba po jego obroceniu wyplacic ta sama droga, ktora sie wplacalo. Dotyczy to (jak mi tlumaczyla) tylko wplat/wyplat bonusowych. Nie wiem czy Twoja wyplata byla powiazana z bonusem, ale jesli tak, to stad pojawil sie problem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom