>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
E 0

elolve

Użytkownik
ale na 100% mozna wpłacić np 10-20zł??
bo wszędzie na stronie bet365 pisze ze min to 50
i czy przy przelewie trzeba podać ich IBAN oraz SWIFT??
 
E 0

elolve

Użytkownik
tam jest ze az 55zł przy przelewie:/
a czy ktos się orientuje czy przyjmą jak wpłace 20zł??
i czy przy przelewie trzeba podać ich IBAN oraz SWIFT??
bo nigdzie nie widze rubryk do tego
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Mam taki problem i nie wiem gdzie go napisać :
Otóż obstawiłem dziś taki o to kupon :


No i przy meczu z Trabzonsporem mam przegraną, a gospodarze wygrali ten mecz 2:0
Proszę o pomoc i dzięki !
 
R 6

romek22

Użytkownik
a czy jest mozliwosc wyplaty kaski bezposrednio do banku a nie do moneybookers??? bo jak chce wyplacic to wyskakuje mi ze moge tylko na moneybookers
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
są jako podwójna szansa ,obok tego meczu na który stawiasz masz z prawej strony takie coś np. +28 naciskasz na to i wtedy rozwijają Ci sie różne zakłady tego meczu
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Mam takie pytanie . Mam takie same e-maile na moim koncie bet365 i koncie MB chodz dane w bet365 są na mojego rodzica a Mb na mnie . Nie będzie problemów z wpłatą i wypłatą pieniędzy ??
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
wpłaciłem pieniadze z moneybookers do bet365 obrocilem depozytem i tez go przegrałem wiec zostal mi bonus , i mam taki problem ze zanim mi go odblokuja musza dostac moje dane z moneybookers tez mieliscie takie cos ? i ile czekaliscie na taka weryfikacje?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
tak ja mialem takie cos i wkoncu napisali mi maila ze wyslali mi list do domu z jakims tam kodem i jak te kod wpisze to wteyd aktywuja mi dopiero bonus teraz cos zeszlo na pys bet365 wczesniej lepiej sie z nimi wspolpracowalo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom