>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
M 0

milykolo

Użytkownik
czuje sie oszukany przez tego bukmachera zreszta nie 1 raz
58.15 minuta meczu pilka reczna stawiam 150 po minucie spotkania czas meczu przeskakuje na 55 minute a w zakladach live to najważniejszy czynnik zresztą nie pierwszy raz takie cos widze bukmachera polecam ze wzgledu na szybka bezproblemowa wypłatę ale te live potrafi zdenerowac
 
K 0

kaj

Użytkownik
Witam. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić taką sprawę. Jest mecz hokeja. Kurs przy handicapie 0.0 na drużynę A wynosi 2,0. na drużynę B przy handicapie 0.0 wynosi 2,70, remis przy handicapie 0,0 drużyna A kurs 4.20 . Mój typ to drużyna A- hadicap 0.0- kurs. 2. wynik meczu- 2:2. Dogrywka, wygrywa drużyna B. Czy w tym przypadku moj zakład jest przegrany, czy powinien być zwrot stawki??? Bet365 twierdzi, że zaklad jest przegrany, bo po dogrywce powinna wygrać dużyna A. Mój zaklad trafił do traderów i utrzymali oni opinię że zakład jest dobrze rozliczony jako przegrany.
 
K 0

kaj

Użytkownik
To czym się różni zakład z hadicapem 0.0 od zakładu na zwycięstwo? Przecież jeżeli ktoś postawi na drużynę B z hadicapem 0.0 po kursie 2,7 to wygra więcej od tego kto postawil na zwycięstwo tej samej drużyny po kursie 1,5, jeżeli oczywiście ta drużyna wygra, wszystko jedno czy w czasie regulaminowym, czy po dogrywce.
 
shen 408

shen

Użytkownik
W bet365 najlepsze są handicapy w koszykówce,można na drużyne zagrać np +22 albo -22,najlepsze są handi np +30 w nba z kursem 1.3 ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
no chyba nie bardzo... ja zawsze mialem zwrot w przypadku krecza, bez wzgledu na to ktora strona kreczowała ;)
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
czuje sie oszukany przez tego bukmachera zreszta nie 1 raz
58.15 minuta meczu pilka reczna stawiam 150 po minucie spotkania czas meczu przeskakuje na 55 minute a w zakladach live to najważniejszy czynnik zresztą nie pierwszy raz takie cos widze bukmachera polecam ze wzgledu na szybka bezproblemowa wypłatę ale te live potrafi zdenerowac
Masz na dole napisane że wyniki na stronie mogą być złe. Oni nie biora za to odpowiedzialności. A wogole to sie z nimi poklucic nie mozesz bo tak czy siak przegrywasz.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik


To chyba rozwiewa wątpliwości - świeżutki, wczorajszy kupon. Dla wyjaśnienia : Davenport kreczowała ;)
także ma to swoje wady i zalety (że musi odbyć się cały mecz aby został on uznany) ;) zależy na którą stronę stawamy, gdybym postawił na Jelene to za szczesliwy bym nie byl ;p
 
R 0

rogaliszcz

Użytkownik
Bet365 to złodzieje!!!nastapil bład techniczny postwilem kupon o 1 w nocy chociaz mecz zaczol sie o 00.20 i jak go stawialem juz byl koniec tego seta Data zdarzeniaZdarzenieSelekcjeKursyZasady Wygrana/miejsceWynik121/03/2008Pacific Life Open - WD - Hantuchova/ Sugiyama - Safina/ Vesnina
(Zwycięstwo w 1. secie)Daniela Hantuchova i Ai Sugiyama1.61BrakPrzegranaStawka: 50.00Zysk: 30.77Zwroty: 0.00
prubowalem wyjasnij tą sprawe z suportem ale wyparli sie tego Zostalem okradziony na 50zl nie polecam tego buka to ZŁODZIEJE!!!
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Bet365 to złodzieje!!!nastapil bład techniczny postwilem kupon o 1 w nocy chociaz mecz zaczol sie o 00.20 i jak go stawialem juz byl koniec tego seta Data zdarzeniaZdarzenieSelekcjeKursyZasady Wygrana/miejsceWynik121/03/2008Pacific Life Open - WD - Hantuchova/ Sugiyama - Safina/ Vesnina
(Zwycięstwo w 1. secie)Daniela Hantuchova i Ai Sugiyama1.61BrakPrzegranaStawka: 50.00Zysk: 30.77Zwroty: 0.00
prubowalem wyjasnij tą sprawe z suportem ale wyparli sie tego Zostalem okradziony na 50zl nie polecam tego buka to ZŁODZIEJE!!!
A Ty na kazdym forum bedziesz pisal ze Bet365 to zlodzieje? W ogole ledwo mozna zrozumiec o co Ci chodzi. Z tego co widac to raczej Ty ich chciales oszukac.
 
paradox 0

paradox

Użytkownik
Wczoraj w meczu Ivo Minar - Jurgen Melzer na live postawilem, ze Melzer wygra 13 gema. 13 gem to byl tiebreak. Nie wiem czemu dostalem za to zwrot chociaz Melzer wygral, kolejny gem byl oznaczony nr 15. W tenisie tiebreak nie jest normalnym gemem? Zrozumialbym to jakbym obstawil ze wygra gema np. do 30, ale tu tylko obstawilem czy wygra czy nie...
 
E 0

elolve

Użytkownik
witam czy teraz juz da rade wpłacić np 20 zł na bet365?
i są jakies dodatkowa opłaty za przelew?
bo na w b-a-h nie było dod. opłat i można było wpłacić np 10zł
wiec jak to jest w bet365?
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Tam możesz wpłacić 10zł i wypłacić 10zł min. Taka stawka mi sie podoba. Bo jak chce postawic to wpłacam a jak chce to wypłacam. Jak masz konto aktywowane to potrafią po 3 godzinach przelać ale zdarza się że tzreba czekać 24 godziny ....
Bet365 dla mnie to najlepszy buk na rynku.... ma swoje wady jak np trudność znalezienia wybranego spotkania ale czego sie nie robi dla kasy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom