>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Działa. Wczoraj wieczorem grałem, dziś rano sprawdzałem czy &quot;aby dodali kasę&quot;, teraz przed chwilą też zagrałem. Non stop mi działa. Używam FF.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mi śmiga bez problemu cały czas. Może wyczyść ciasteczka (cookies). Albo spróbuj na Internet Explorer.
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
Wczoraj dokonalem pierwszej wyplaty w bet365 kolo godziny 22, po 3 godzinach kaska byla na moneybookers. Pozniej kolo godziny 1 w nocy dokonalem drugiej wyplaty, ale pieniazkow nie ma do tej pory. Czy sa jakies obostzenia co do wyplat? np 1 na dobę? czycos w tym stylu? nigdzie nie znlalem czegos takiego w regulaminie, ale moze ktos ma doswiadczenie w tej kwesti... Prosze o pomoc
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Chyba kolega się pomylił o jedno Zero.... z tego co wiem Moneybookers jest 10 zł a normalnie 40 zł.... więc nie wiem skąd taka astronomiczna suma
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
chyba nie do konca zrozumiales ;)
było tak - kurs 3,2 jak naciskałem, w momencie gdy nacisnąłem, zawsze jest ok 5 sekund na przyjęcie zakładu, kurs przez te parę sekund wzrósł ale przyjęło stary... Nie mówię, że powinno przyjąć ten wyższy-3,5, ale nie powinno przyjąć wcale. Jestem pewny, że gdyby kurs spadł (do załóżmy 2,8) w momencie gdy postawiłem, to buk nie przyjąłby zakładu ;]
w sumie i tak nieważne bo zakład nie wszedł i pieniądze zasiliły konto bet365 ;]
aaa to na bet365 skarzyli sie juz ludzie ze przyjmuje live bez potwierdzenia wtedy gdy kursy sie zmieniaja.
 
bosskii 0

bosskii

Użytkownik
Miałem podobna sytuacje z zakładem Live we wczorajszym meczu Safiny z Szarapovą i nie raz blokowali mi kurs jak malał no ale w końcu sie udało ....ale w trakcie kurs wzrósł ...... niezablokowali

Na szczęście siostra Marata wygrałą
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam! Ile czekaliscie na wypłatę na karte ? Ja mam Inteligo , jaki przedzial czasu godzin ?Z gory dzieki
Dawno nie wypłacałem na kartę. Ale kojarzę, że to była kwestia 1-2 dni. Tylko problem polega na tym, że będziesz miał środki zablokowane. Będziesz miał to na koncie Inteligo &quot;środki zablokowane&quot;. Zdaje się, że na miesiąc czasu. Czyli po prostu masz te środki ale nie możesz z nimi nic zrobić. Tak jest przy wypłacie na kartę. Przy przelewie bankowym to nie wiem. Ale Tobie chodzi chyba jednak o kartę.
Jak dostaniesz wypłatę, będziesz miał zablokowaną kasę i będziesz chciał ją odblokować nie wiedząc co zrobić to napisz do mnie na PW. Już to przerabiałem :spokodfhgfh:
Pozdr.
Vader
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Dawno nie wypłacałem na kartę. Ale kojarzę, że to była kwestia 1-2 dni. Tylko problem polega na tym, że będziesz miał środki zablokowane. Będziesz miał to na koncie Inteligo &quot;środki zablokowane&quot;. Zdaje się, że na miesiąc czasu. Czyli po prostu masz te środki ale nie możesz z nimi nic zrobić. Tak jest przy wypłacie na kartę. Przy przelewie bankowym to nie wiem. Ale Tobie chodzi chyba jednak o kartę.
Jak dostaniesz wypłatę, będziesz miał zablokowaną kasę i będziesz chciał ją odblokować nie wiedząc co zrobić to napisz do mnie na PW. Już to przerabiałem :spokodfhgfh:
Pozdr.
Vader
Zgadza sie, srodki beda zablokowane, ale juz teraz jak widze nie blokuja na caly mmiesiac tylko na pare dni. Mi ostatnio zablokowali dwukrotnie na 5 albo 7 dni, na pewno nie wiecej. Ale tak jak napisales, jest sposob na to zeby kase dosc szybko odblokowac ???? Tez to przerabialem ????
Pzdr
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Czy jesli nigdy nie dokonywalem weryfikacji dowodu tożsamości a dziś zleciłem wypłatę na MB i wysłałem skan dowodu na adres [email protected] i napisalem ze zalezy mi na czasie, to myslicie ze wyplaca w ciagu kilku dni najblizszych? z gory dzieki..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy jesli nigdy nie dokonywalem weryfikacji dowodu tożsamości a dziś zleciłem wypłatę na MB i wysłałem skan dowodu na adres [email protected] i napisalem ze zalezy mi na czasie, to myslicie ze wyplaca w ciagu kilku dni najblizszych? z gory dzieki..
Jeśli nie korzystałeś z bonusa to wcale nie musisz weryfikować swojego konta. Czyli wypłata powinna być szybko. W przypadku weryfikacji możesz niestety trochę poczekać... Ostatnimi czasy weryfikacja trwa dość długo, nawet do tygodnia.
W bet365 można także dokonać weryfikacji w trochę inny sposób niż wszędzie.
Weryfikują dane na podstawie paszportu i aby wszystko było poprawnie trzeba wysłać im 3 informacje:
- data urodzenia
- data upływu ważności paszportu
- ostania linia długiego kodu na samym dole
Te dane należy wysłać na adres e-mail : [email protected]
Można i tak w bet365 ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Czy jesli nigdy nie dokonywalem weryfikacji dowodu tożsamości a dziś zleciłem wypłatę na MB i wysłałem skan dowodu na adres [email protected] i napisalem ze zalezy mi na czasie, to myslicie ze wyplaca w ciagu kilku dni najblizszych? z gory dzieki..
A nie pomyliles przypadkiem buka? ???? Patrzac na email, ktory podales, to nie wiem czy sie nie walnales ????
Pzdr
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
czesc ,mam pytanko otoz wplacilem do bet365 100 zl i dostalem drugie 100 zl z okazji bonusu 100 % do 100 zl , i ta kasa byla zablokowana wiec musialem im wyslac scan dowodziku i to trwalo z 1 tydzien (dodam ze moja forma platnosci to Moneybookers) no i dobra wszystko ladnie obrocilem itp, i wyplacam 450zl ,teraz pytanie do was bo slyszalem ze jeszcze robia jakas weryfikacje moneybookersa, czy jest to prawda i jak tak ile to trwa , z gory thx za odpowiedz.
pozdro easy ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czesc ,mam pytanko otoz wplacilem do bet365 100 zl i dostalem drugie 100 zl z okazji bonusu 100 % do 100 zl , i ta kasa byla zablokowana wiec musialem im wyslac scan dowodziku i to trwalo z 1 tydzien (dodam ze moja forma platnosci to Moneybookers) no i dobra wszystko ladnie obrocilem itp, i wyplacam 450zl ,teraz pytanie do was bo slyszalem ze jeszcze robia jakas weryfikacje moneybookersa, czy jest to prawda i jak tak ile to trwa , z gory thx za odpowiedz.
pozdro easy ????
Pierwszy raz słyszę, żeby jeszcze coś chcieli... Weryfikację Moneybookers to chyba tylko Scandic robi.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
rozwazam gre w tym buku i mam kilka pytan:

-odnosnie oferty:
czy mozna łączyć na jednym kuponie kilka zdarzen z F1?
czy posiadaja trzy linie under/over (1,5 2,5 3,5) na najwazniejsze ligi pilkarskie w europie?
czy posiadaja zdarzenia typu ze dana druzyna strzeli lub nie trzeli w danym meczu?
czy posiadaja handicapy azjatyckie?
czy posiadaja zdarzenia ze dany pilkarz strzeli w danym meczu?
head to head na skoki narciarskie?

- pozostałe:
to co wiem, bonus 100% do 100zl do obrotu po kurskie 1,8 ktory moze byc zlozony z kilku zdarzen, relacje live video, czat jako duzy plus (jesli sie myle to prosze o opinie na ten temat)

jaka jest prowizja od wyplat?
istnieje mozliwosc wplaty przez Przelewy24? z gory bardzo dziekuje za pomoc, Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom