>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
S 0

szwedu

Użytkownik
czy tylko mnie nie rozliczają kuponów??? miałem kolejne dwa kupony w których typowałem mecz liverpoolu, jeden (ten przegrany) rozliczyli, a ten wygrany ciągle jest otwarty ???? :;/: Wy tez tak macie?
Mnie rozliczyli na drugi dzień dopiero więc poczekaj spokojnie do jutra ;-)
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Ja pisywalem przed chwila iban i kod bic dalem poland dalem save i wyskoczylo:
The payment method you´ve chosen has been accepted.

Niewiem o co chodzi niby pisze accepted , ale nie ma miejsca na wpisanie ammount ????

Ratujcie!! ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Wyjaśniam jeszcze raz jak otrzymać bonus:

Rejestrujemy się na http://www.todoapuestas.org , przy rejestracji najlepiej podać maila z zagranicznych serwisów (gmail, yahoo itp.). Jak ktoś jeszcze nie ma konta na STARBET, niech również się tam zarejestruje, mail nie musi być ten sam. Wysyłamy maila na [email protected] z adresu który podaliśmy przy rejestracji na todoapuestas.org o treści:

Todoapuestas login: .............
Starbet login: ..............

W temacie na przykład STARBET 5 EUR

Po 2-3 dniach powinien dotrzeć mail z kodem który trzeba wpisac na STARBET, kasa od razu zostanei dopisana do konta.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Udało się komukolwiek wypłacić kaskę ze STARBET? Nie wiem czy poważnie traktować tego buka ????
Tak ja na początku tego miesiąca wypłaciłem 20Euro a dziś rano zleciłem wypłate następnych 20Euro ????

Spokojnie można grać później wystarczy wysłać skan dowodu i wszystko ????

PS.Ma Ktoś może odstąpić bon???
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Starbet do pozadna firma. Nie robia problemow z wyplata nawet z bonusa. Ja wyplacalem w sierpniu, jak byla pierwsza promocja voucherow ;)
 
M 0

milojacek

Użytkownik
takie jedno male pytanie..
gdzie jest link do rejestracji?? jezyka nie znam ja..
Zupełnie u góry, w prawym rogu . Jest LOGIN i obok REGISTRARSE . Kliknij na REGISTRARSE ????
Możesz jeszcze przewinąć pasek przewijania na dole ekranu, bo moze nie widzisz na monitorze tej rejestracji. Strona jest po prostu obszerna. Możesz jeszcze przedtem kliknąć sobie na tę kostkę z barwami flagi angielskiej jeśli ci to ułatwi (ta niebieska) ????
pozdr.
 
D 0

dandi1

Użytkownik
nie umialem wyplacic i odpisali prosze o pomoc

when you try to enter the same account number like last time so isn´t
possible. Because the account number is blocked and not correct.

If you need further assistance or have any other questions, please don&#39;t
hesitate to contact us.
 
M 0

milojacek

Użytkownik
nie umialem wyplacic i odpisali prosze o pomoc

when you try to enter the same account number like last time so isn´t
possible. Because the account number is blocked and not correct.

If you need further assistance or have any other questions, please don&#39;t
hesitate to contact us.
Nie znam dobrze angielskiego ???? Z tego co widzę to zablokowali ci konto i w celu odblokowania proszą ciebie o kontakt. napisz po angielsku, ze nie znasz, bądź znasz angielski, lub może ktos ci napisze gotowy tekst po angielsku w stylu.
&quot; . Nazywam sie........ W związku z błednym poleceniem wypłaty z mojego konta ( niedoczytałem instrukcji wypłaty) proszę o odblokowanie mojego konta.
Przepraszam za zamieszanie i dziękuję za zdjęcie blokady.
Z poważaniem (nazwisko i imię oraz twój login u nich)
Wyslij to z poczty email, którą podałeś podczas rejestracji u nich.
Pozdr ????
 
D 0

dandi1

Użytkownik
nie umialem wyplacic i odpisali prosze o pomoc

when you try to enter the same account number like last time so isn´t
possible. Because the account number is blocked and not correct.

If you need further assistance or have any other questions, please don&#39;t
hesitate to contact us.
Nie znam dobrze angielskiego ???? Z tego co widzę to zablokowali ci konto i w celu odblokowania proszą ciebie o kontakt. napisz po angielsku, ze nie znasz, bądź znasz angielski, lub może ktos ci napisze gotowy tekst po angielsku w stylu.
&quot; . Nazywam sie........ W związku z błednym poleceniem wypłaty z mojego konta ( niedoczytałem instrukcji wypłaty) proszę o odblokowanie mojego konta.
Przepraszam za zamieszanie i dziękuję za zdjęcie blokady.
Z poważaniem (nazwisko i imię oraz twój login u nich)
Wyslij to z poczty email, którą podałeś podczas rejestracji u nich.
Pozdr ????
piwsalem iban i bic i wyskakuje zawsze:
The payment method you´ve chosen has been accepted.

pomoze ktos napisac po angielsku ? ????
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Elo wszystkim ???? Powiedzcie mi ile trzeba obrócic tego bonus zeby wypłacic?
I jak może cie to powiedzcie mi jak sie wyplaca kase od tego buka.. co i gdzie trzeba wpisac?
z gory dzieki
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Chciałem sobie dzisiaj wypłacić 9,60 euro. ????
Niestety wyskoczył mi allert, że minimalna kwota wypłaty przez przelew międzynarodowy wynosi 20 euro. Więc myśle sobie, że wpłace na moneybookers lub netellera. Heh a tu lekki zonk bo takiej opcji nie ma ???? Oby mikolaj był dla mnie szcześliwy i pozwolil obrocić te 9 euro jakoś ładnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom