>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
No więc co do mojej sprawy z wypłatą to tak. Pani z Mbanku zadzwoniła do mnie w sprawie tej reklamacji już na drugie dzień po jej złożeniu więc duży PLUS. Powiedziała niestety że oni dostali przelew z tego banku 29 listopada i on został zrwrucony do STARBETU!!!! Więc Starbet ma tą kase na swoim koncie i on nas oszukał(przynajmniej mnie). Pani z Mbanku kazała się z nimi kontaktować ale chyba nic nie wskuram.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Ja wypłate zleciłem w czwartek a już dziś mi wypłacili ???? kokosów może nie wypłaciłem ale 20E zawsze coś...ale jeszcze zostawiłem sobie 10E na gre ????
 
S 0

szwedu

Użytkownik
No więc co do mojej sprawy z wypłatą to tak. Pani z Mbanku zadzwoniła do mnie w sprawie tej reklamacji już na drugie dzień po jej złożeniu więc duży PLUS. Powiedziała niestety że oni dostali przelew z tego banku 29 listopada i on został zrwrucony do STARBETU!!!! Więc Starbet ma tą kase na swoim koncie i on nas oszukał(przynajmniej mnie). Pani z Mbanku kazała się z nimi kontaktować ale chyba nic nie wskuram.
Poprostu napisz do nich maila napewno ci odpiszą
 
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
Siemka. Ja dzwoniłem również do Mbanku i typek mi powiedział że poprostu się pytali o te dane i kasa będzie zwrócona ale na moje konto bankowe w Mbanku, więc otrzymamy kase...przynajmniej tak powiedział ten pan. Pieniądze dojdą w 48h na konto w Mbanku - oby tak było.
Pozdro :smile:
 
szary 0

szary

Użytkownik
Czy ta promocja jest w ogóle jeszcze aktualna? Założyłem jeszcze raz konto na todoapuestas, ale tym razem podałem maila z yahoo. Później wysłałem maila z loginem do todoapuestas i do starbetu. To było wczoraj i jak narazie żadnej odpowiedzi... Coś jeszcze trzeba zrobić?
 
D 0

dandi1

Użytkownik
a jednak po 2 tygodniach kasy nie bylo na moim koncie w banku , ale dzisiaj dostalem wiadomosc pay-out your cancelled i napisano mi ze wpisalem zle IBAN i kase mam z powrotem na koncie starbet i moge wyplacic .

myslalem ze zlodzieje jednak sa tak wyplacalni jak w lipcu

???? ???? :jezora: :jupi:
 
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
Siemka. Ja mam to samo, ale nie wiem dlaczego wypłata została wstrzymana ?

PS. Teraz patrze na moje konto, pieniądze są ale brakuje jakiś 30 E co oni k....robią ? :przeklina:
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Ja pisywalem przed chwila iban i kod bic dalem poland dalem save i wyskoczylo:
The payment method you´ve chosen has been accepted.


Co to znaczy po angielsku ? ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Właśnie dostałem voucher do STARBET na 5 euro od TODOAPUESTAS, na pocztę yahoo bo na polskie serwery nie przysyłają. Promo więc nadal aktualne, jakby ktoś jeszcze chciał skorzystać :jupi:
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Właśnie dostałem voucher do STARBET na 5 euro od TODOAPUESTAS, na pocztę yahoo bo na polskie serwery nie przysyłają. Promo więc nadal aktualne, jakby ktoś jeszcze chciał skorzystać :jupi:
a jak go wklepales to dziala Ci??
 
Q 0

quest

Użytkownik
tez dostalem ten bon.... tyle ze jest napisane ze niemoge z niego skorzystac a z tych promocji hiszpanskich nie korzystalem...
 
szary 0

szary

Użytkownik
Pytanie nie dotyczy promocji, ale innego o Starbet nie znalazłem ;-)

Na noc zagrałem kilka kuponów z czego na jednych z nich miałem typ na Cleveland, a na drugim under. Oba kupony były z dwoma zdarzeniami. Pierwszy został już rozliczony, natomiast under jeszcze nie. Wie ktoś dlaczego? Przecież to ten sam mecz :;/:
 
szary 0

szary

Użytkownik
czy tylko mnie nie rozliczają kuponów??? miałem kolejne dwa kupony w których typowałem mecz liverpoolu, jeden (ten przegrany) rozliczyli, a ten wygrany ciągle jest otwarty ???? :;/: Wy tez tak macie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom